Oto Elektrik

Araçlarınızın oto elektrik sistemleriyle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Uzman oto elektrik servisimiz, başlatma sisteminden aydınlatma sistemine kadar geniş bir yelpazedeki hizmetlerle aracınızın elektriksel ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

0 Oto Elektrik firmasından

En İyi 2 Oto Elektrik Firması

Serdar Bal Otomotiv
Serdar Bal
6.Yılı 2610 İş
Kredi Kartı Geçerli
Ölmez Oto Elektirik Tesisatı Ve Akü
Remzi Ölmez
2.Yılı 803 İş

Rakamlarla En yakın Oto Elektrik

Türkiye'nin 81 ilinde 16082 müşterimize Oto Elektrik hizmeti sunduk.

0

Müşteri

0

İş Talebi

0

Oto Elektrik Firması

Enyakın Nasıl Çalışır?

Firmaları Listele
Firmaları Listele

En iyi Oto Elektrik firmalarını inceleyip değerlendirin

Seçimini Yap
Seçimini Yap

Oto Elektrik hizmeti alacağınız firmadan hemen hizmet alın

Mutlu Müşteri Yorumları

12 Temmuz 2024 0 (54*) 212 ** **
Firmaya çok teşekkür ediyorum gerçekten aradığımda 30 dakika sonra geldi ve 15 dakika içerisinde işlemi tamamladı ve teslim etti çok memnun kaldım

13 Mart 2024 0 (53*) 088 ** **
Teşekkürler hizmet icin

25 Şubat 2024 0 (53*) 066 ** **
Sagolsun zamaninda geldi aracınızın arızanın dakikasında çözdü teşekkürler autobal yunus gezer

30 Haziran 2023 0 (53*) 696 ** **
Helal olsun hemen geldi sabah

12 Nisan 2023 0 (54*) 234 ** **
5 dk içinde işimizi çözdü

02 Nisan 2023 E*** ***
Tesekkur ederim kısa surede sorunum cozuldu

Sana En Yakın Oto Elektrik Firmasını Seç

Oto Tamir Hizmeti Hakkında Merak Edilen Sorular

Akü değişimi, amortisör değişimi, motor yağı ve filtresi değişimi, egzoz sisteminin kontrolü, fren sisteminin kontrolü, rot-balans ayarı gibi ihtiyacınız olacak birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Böylelikle aracınızı daha güvenli bir hale getirmeniz mümkün.

Evet; birçok oto tamirci, yerinde tamir hizmeti vermektedir. Ancak bazı arızalarda aracın bir oto çekici yardımıyla sanayiye çekilip detaylı bir dizi işlemden geçmesi gerekebiliyor. Yani bu tamamen aracınızdaki arızanın boyutuyla alakalı bir durumdur.

Bir oto tamirciyi sizin için “uygun” kılan birçok faktör vardır. Bunların başında; verdiği hizmetlerin kalitesi, ne kadar nitelikli olduğu gelmektedir. Eğer eski müşterilerin mevzubahis firmayla ilgili yorum ve değerlendirmelerine ulaşabiliyorsanız bu konuda az çok fikir sahibi olabilirsiniz. Gelelim bir diğer faktöre: Mesafe. Tamircinin size yakın mesafede yer alması, gereksiz bekleme süresini kısaltacaktır. Son faktör: Ücretler. Hizmetleri için talep ettiği ücretler ne şüphe uyandıracak kadar düşük ne de bütçenizi sarsacak kadar yüksek olmalı.

Oto elektrikçi dediğimiz kişiler, aracınızın elektrikli aksamları üzerinde uzmanlaşmış ve sadece bu konuda hizmet veren kişilerdir. Akü, ısıtma sistemleri, sigortalar, alternatör, motor, konektörler ve daha birçok elektronik sistem; oto elektrikçinin hizmet alanındadır. “Oto elektrikçi, oto tamirden farklıdır.” demek yerine oto elektrikçi, oto tamirci hizmetinin bir alt koludur demek daha doğru olacaktır.

Yaşadığınız bölgeye göre farklılık göstermekle birlikte birçok oto tamirci, acil durumlara karşı normal mesai saatleri dışında da hizmet vermektedir. Elbette mesai saatleri dışında alacağınız hizmetlerin ücretlerinde cüzi bir fark olabileceğini unutmayın.

Oto servis, içerisinde birçok hizmeti barındıran kompakt bir hizmettir. Bu kapsamda alabileceğiniz hizmetleri listeleyecek olursak;

  • Periyodik kontrol (check-up)
  • Rot-balans ayarı
  • Motor bakımı
  • Fren sistemlerinin kontrolü
  • Farların, sinyallerin ve diğer aydınlatma sistemlerinin kontrolü