Kullanıcı Sözleşmesi

Bu websitesi ( Enyakin.com ) Adanet Dijital Reklam Ajansının bir Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi kapsamında geliştirilen Ar-Ge projesidir. Enyakin.com yol yardım vb. hizmetlere ihtiyacı olan kişiler ile hizmet verenler arasında iletişimi sağlamaktadır. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar Enyakin.com'un bizzat hizmet veren işletme olmadığını kabul etmiş sayılırlar. Enyakin.com sadece hizmet arayanlar ile hizmet verenleri buluşturan bir websitedir. Hizmet veren tanımı websitemiz üzerinde 0850 li hat tanımlı olan işletmeleri ( Çekici, lastikçi, vinç vb firmalarını ) tanımlamaktadır.

Bu hatların kullanımdan doğacak tüm hukuki sorumluluklar hat tanımı yapılan hizmet verene aittir. Bu özel 0850 li hatlar işletmelerin üyeliği süresince kendilerine tahsis edilmiş olup, üyelik bitimleri sonrasında bir başka hizmet verene tanımlanabilir. Bu hatlar üzerinden yapılan tüm görüşmeler hizmet verenlerin ve hizmet alanların güvenliği ve hizmet kalitesinin değerlendirilmesi amacıyla kayıt altına alınmaktadır.

Hizmetin yeterliliği, kusuru, aksaması gibi sorunlar Enyakin.com'u bağlamamaktadır. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar alacakları hizmetin o hizmeti veren işletmenin (Örn: Çekici, lastikçi, vinç vb ) sorumluğu olduğu bilinciyle hizmet almalıdırlar.

Bu websitesi üzerinden tercih edilen alışverişlerde hizmet alanlar hizmet verenlerin yeterliliğini sorgulamakla mükelleftir. Enyakin.com'un Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Enyakin.com vasıtasıyla hizmet verenlerden alınacak hizmetlere ilişkin her türlü sorumluluk hizmet verenlere aittir. Enyakin.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmaz.

Enyakin.com hizmet verenlerin hizmetlerini tasdik veya tavsiye etmez, çalışma performansını ya da verilen hizmetlerin sonucu veya kalitesini garanti etmez. İşletmelere verilen puanlamalar tamamen sitemiz üzerindeki müşterilerimizin verdiği bilgiler doğrultusundadır.

Enyakin.com hizmet verenler ile ve hizmet alan arasındaki ilişkiden sorumlu olmayıp, hizmet veren’in sağlayacağı hizmet sırasında veya herhangi bir zamanda hizmet alan veya 3. kişilere vereceği zararlardan Enyakin.com hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Enyakin.com hizmet verenlerin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenilirliği veya hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır. Websitemizde geçen %100 Güvenilir işletmeler ibaresi, işletmelerin vergi bilgileri, fotoğrafları, araç bilgileri gibi kendilerinin beyan ettikleri bilgiler neticesinde tanımlanmış bir bilgidir. Bu bilgilerin doğruluğundan hizmet verenler sorumludur.

Hizmete ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat kapsamında temin etmesi gereken her türlü izin, onay, kontrol belgesi, ruhsat vb. belgeye ilişkin sorumluluk hizmet verenlere ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk hizmet veren’e aittir. Enyakin.com un ve 3. kişilerin bu nedenle uğradığı ve/veya uğrayacağı zararlardan sorumluluk ve her türlü zararın tazmin yükümlülüğü hizmet verenlere aittir.

Enyakin.com hizmet alana ulusal, yerel veya diğer resmi dairelerden ya da üçüncü şahıslardan gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu ya da hizmet alanın söz konusu bilgiyi kontrol ettiği tarihte güncel ve aktüel olduğunu beyan veya taahhüt etmemektedir.

Enyakin.com ile hizmet veren arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.