Oto Tamirci

Aracınız arızalandığında yol yardımı alabileceğiniz deneyimli oto tamir ustaları burada. Oto elektrik arızalarında ve diğer tüm oto servis hizmeti gerektiren durumlarda çözüm enyakin.com'da.

26 Oto Tamirci firmasından

En İyi 10 Oto Tamirci Firması

Serdar Bal Otomotiv
Serdar Bal
5.Yılı 1798 İş
Kredi Kartı Geçerli
En yakın mesafe 200 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
200₺
Arazi, SUV, Pickup
250₺
Minivan, Panelvan
250₺
Minibüs, Midibüs
450₺
Kamyon, Kamyonet
500₺
Otobüs
500₺
Motosiklet
500₺
Çağın Otomotiv
Tevfik Çarlıoğlu
3.Yılı 282 İş
Kredi Kartı Geçerli
Kadir Usta Ford Oto Servis
Kadir Yıldız
11.Ayı 208 İş
En yakın mesafe 1500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
1500₺
Mustafa Karagöz
10.Ayı 179 İş
Vip Özel Servisi Ve Bakım Noktası
Ömer Gökdoğan
3 Yıl, 4 Ay 82 İş
Mustafa Çobanoğlu
12.Ayı 82 İş
Kredi Kartı Geçerli
Yeşil Oto Kurtarma Ve Oto Tamir
Emre Yeşil
5.Ayı 50 İş
Eyüp Civelek
3.Ayı 49 İş
Süleyman Gökalp
1.Ayı 26 İş
Kredi Kartı Geçerli
İşcanlar Otomotiv
Adem İşcan
2.Ayı

Rakamlarla En yakın Oto Tamirci

Türkiye'nin 81 ilinde 13,712 müşterimize Oto Tamirci hizmeti sunduk.

1,044,004

Müşteri

13,712

İş Talebi

26

Oto Tamirci Firması

Enyakın Nasıl Çalışır?

İlini Seç
İlini Seç

Oto Tamirci hizmeti alacağınız ili ya da ilçeyi seçin

Firmaları Listele
Firmaları Listele

En iyi Oto Tamirci firmalarını inceleyip değerlendirin

Seçimini Yap
Seçimini Yap

Oto Tamirci hizmeti alacağınız firmadan hemen hizmet alın

Oto Tamirci Fiyatları ile Karar Vermek Çok Kolay

FirmaOto Tamirci Firmaları Şehir İşlerİş Sayısı Fiyat Aralığı
Serdar Bal Otomotiv Sakarya / Adapazarı 916
200 ₺
-
750 ₺
Kadir Usta Ford Oto Servis Mersin / Tarsus 9
1500 ₺
-
1700 ₺

Mutlu Müşteri Yorumları

30 Haziran 2023 0 (53*) 696 ** **
Helal olsun hemen geldi sabah

12 Nisan 2023 0 (54*) 234 ** **
5 dk içinde işimizi çözdü

02 Nisan 2023 E*** ***
Tesekkur ederim kısa surede sorunum cozuldu

08 Mart 2023 0 (54*) 592 ** **
Başarılı teşekkürler

01 Ocak 2023 0 (53*) 022 ** **
Teşekkürler

16 Aralık 2022 0 (53*) 959 ** **
Temiz ve kaliteli

Sana En Yakın Oto Tamirci Firmasını Seç

Oto Tamir

Otomobil, kamyon, otobüs… hepsinin kullanım alanları farklı ama ortak bir noktaları var: Hepsi de motor, fren sistemi, akü, süspansiyon sistemi gibi oldukça karmaşık yapıdaki birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Aracınızın sorunsuz bir şekilde çalışması için bu bileşenlerin hepsinin eksiksiz ve kusursuz çalışıyor olması gerekmektedir. Eğer aksi bir durum söz konusuysa size en yakın oto tamirci ile irtibata geçip gerekli işlemleri yaptırmalısınız.

Mevzubahis aksamların bir kısmı elektronik sistemlerdir ve bunlardan herhangi birisinde bir arıza söz konusuysa bunu, oto elektrikçi olarak bilinen ve bilhassa elektronik sistemler üzerinde uzmanlaşmış kişiler çözüme kavuşturacaktır. Oto elektrikçiler, yolda tamir hizmeti de vermektedir. Mesela marş arızası, akü arızası, buji arızası ve ufak çaplı motor arızaları bu kapsamda çözüme kavuşturulabilir. Ancak daha büyük arızalar için yerinde tamir hizmeti, yeterli gelmez. Dolayısıyla aracın bir oto çekici yardımıyla bulunduğunuz konuma en yakın oto tamirci dükkanına götürülmesi ve orada gerekli tamir işlemlerinden geçmesi gerekmektedir. 

Sizin için “en iyi” oto tamirci

 • Size mesafe bakımından yakın olmalı, 
 • Verdiği hizmet bakımından nitelikli olmalı,
 • Astronomik ücretler talep etmemeli
 • Elinde her duruma uygun, kaliteli ekipmanlar bulunmalı.

Enyakin.com bünyesinde hizmet veren firmaların ortak özelliği yukarıda bahsedilen dört özelliğe de sahip olmalarıdır. Böylelikle aldığınız hizmetin kalitesinden, güvenilirliğinden şüphe duymadan; fiyatları konusunda endişelenmeden ihtiyacınız olan oto tamir desteğini alabilirsiniz. Siz de Enyakin.com’un uygun fiyatlarla sunduğu kaliteli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bize aşağıdaki yöntemleri kullanarak ulaşabilirsiniz:

 • İşletmelere direkt olarak bağlanmanızı sağlayan 0850’li numaralar
 • WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

En Yakın Oto Tamirci

Araçlarımızı oluşturan elektronik, mekanik sistemler; zamanla yıpranır. Dolayısıyla performans kaybı, en kötü ihtimalle de arızalanma gibi durumlar yaşanır. Oto tamirci, sadece aracımız arızalandığında ziyaret ettiğimiz bir yer olmamalı. Aracımızın periyodik kontrol ve bakımlarının yapılması için de düzenli olarak ziyaret edilmelidir. Bu sayede tatsız sürprizler yaşamadan sorunsuz yolculuklar yapabilirsiniz. Düzenli olarak ziyaret edecekseniz, size en yakın oto tamirci neredeyse bulmalı ve irtibata geçmelisiniz. 

Bir tamircinin size yakın olması önemli olduğu gibi bu tamircinin işinin ehli olması, deneyimli olması ve yeterli donanıma sahip olması da önemlidir. İş bilmez kişilerce yapılacak “tamir” işlemi, sorunu çözmediği gibi daha da büyütebilir. Bu noktada ihtiyacınız olan, Enyakin.com’un işinin ehli ve güvenilir oto tamir firmalarıdır. İster yolda tamir hizmeti ister dükkânda tamir hizmeti alın, alacağınız en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmet olacağından hiç şüpheniz olmasın! Eğer almak istediğiniz hizmetin fiyatını öğrenmek isterseniz tüm illerimizdeki nitelikli oto tamirci firmalarının profillerine yer verdiğimiz sitemizi ziyaret edebilir ve buradaki fiyat tabloları yardımıyla araştırma ve mukayese yapabilirsiniz.

Oto Elektrik

En yakın oto tamirci hizmetinin bir parçası olarak görebileceğimiz oto elektrik hizmeti, ayrı bir başlık altında incelenmesi gereken önemli bir konudur. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bir araç, birden çok bileşenden bir araya gelir ve bunların bir kısmı elektronik sistemlerdir. Örnek verecek olursak; akü, ısıtma sistemleri, sigortalar, alternatör, motor, konektörler ve daha birçok eleman sayılabilir. Bu elemanların tamiriyle ilgilenen ve oto tamir hizmetinin alt kolu olarak görebileceğimiz oto elektrikçi hizmeti; akü dolumu ve değişimi, şarj ve marş dinamosu tamiri, motorla ilgili sorunlar, elektrik tesisatı gibi birçok konuda size yardımcı olabilir.

Birçok hizmetimiz için geçerli olan “saat ve gün fark etmeksizin hizmet” ilkesi, oto elektrik hizmetimiz için de geçerlidir. Müşterilerimize gün ve saat fark etmeksizin 7/24 oto elektrik hizmeti vermekteyiz ve bunu, oldukça uygun fiyatlarla yapmaktayız. Araçta meydana gelen arızanın boyutuna göre farklı oto tamir senaryoları karşımıza çıkmaktadır. Meydana gelen arıza, yerinde tamir hizmeti ile çözülebilecekse sizi hiç oto çekici beklemekle ve onun ek masrafıyla uğraştırmadan gezici mobil servis aracımızla mahsur kaldığınız yere intikal edip sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Arızanın tamiri için daha ileri seviyede alet-edevat lazımsa o zaman mecburen bir oto çekici çağrılarak en yakın oto elektrik hizmeti veren dükkâna götürülür aracınız. Bazı arızalarda lokal uygulamalar yeterli olabilecekken bazılarında komple tüm tesisatın değişmesi gerekebilmektedir.

Elektronik sistemlerle ilgili arızalar; bu konuda eğitimi, deneyimi olmayan kişiler için oldukça karmaşık gelecektir. Lastiği patlayan ya da silecekleri bozulan birisi, bunları belki kendisi iyi-kötü tamir edebilir ancak aküsü bozulan, motoru arızalanan, elektrik tesisatında problem olan birisi, bunları kendi başına çözemeyebilir. Bu, sadece bu konuda eğitimleri ve deneyimleri olmamasından değil; gerekli olan ileri seviye alet edevata sahip olmadıklarındandır. Uzun lafın kısası eğer aracınızın elektronik aksamlarında bir sorun meydana geldiyse yapacağınız en doğru hareket, size en yakın oto elektrikçi ile irtibata geçmenizdir. Oto tamir hizmeti kapsamında alabileceğiniz oto elektrik hizmeti, Enyakin.com sayesinde sadece bir telefon uzağınızda! Nerede olursanız olun, saat kaç olursa olsun 7/24 oto elektrik hizmetiyle Enyakin.com, her zaman yanınızda. 

Oto Servis

Oto servis dediğimiz şey, oldukça kapsamlı bir hizmettir aslında. İçerisinde çeşitli onarım/bakım hizmetlerini barındırmaktadır. Gerek elektronik sistemlerde yaşanabilecek arızaları gerek lastik ve jant değişimini gerekse periyodik kontrol ve bakımları kapsayan geniş bir yelpazedir. Oto servis kapsamında alabileceğiniz hizmetlerin bir kısmı şu şekildedir:

 1. RUTİN BAKIM/KONTROL (CHECK-UP):
  Aracınızın ömrü ve kendi güvenliğiniz için aracınızı yılda en az bir kere mümkünse de iki kere kontrolden geçirmelisiniz. Bu sayede ters giden bir durum varsa bunu önceden tespit edebilir ve gerekli tamir/değişim işlemlerinin ardından önleminizi almış olursunuz. Eğer rutin bakım işlerine gereken hassasiyeti gösterirseniz ileride ansızın oto tamirci aramak zorunda kalmazsınız. Klasik bir check-up süresince lastiklerinizin genel durumu, akünün doluluk oranı, radyatörlerin durumu, fren sisteminin kontrolü, farların kontrolü gibi çeşitli kontroller yapılır. 
 2. LASTİKLERİN ROT-BALANS AYARI:
  Lastikleriniz, aracınızın en çok yıpranan aksamlarıdır. Dolayısıyla düzenli olarak kontrol edilmelidir. Lastiklerde en çok görülen problemler; lastiğin diş derinliğinin azalması, aşınması, şişmesi gibi problemlerdir. Sadece lastiğin dış kondisyonu değil rot-balans ayarının ne durumda olduğu da önemlidir. Rot-balans ayarında bozulma olması durumunda aracınızda çok fazla titreşim ve daha kötüsü yol tutuşunda azalmalar görülür. Bunun yanı sıra; kış aylarında mevsimsel şartlara uygun üretilen “kış lastiği” ve yaz aylarında yine yaz mevsiminin şartlarına uygun “yaz lastiği” takılmalıdır. Tüm bu hizmetleri, Enyakin.com aracılığıyla alacağınız oto servis hizmeti kapsamında temin edebilirsiniz.
 3. MOTOR BAKIMI:
  Motorlar, aracın en elzem parçalarından birisidir. Kullandığınız yakıtın yanma odasında yakılıp ortaya çıkan enerjinin pistonlar aracılığıyla lastiğe iletilip aracın hareket etmesini sağlar. Motorların dişli yapısı sonucu sürtünme ortaya çıkar. Bu sürtünme, zamanla motorun aksamlarında aşınma gibi durumlar meydana getirir. Motor yağı, bu aşınmayı büyük oranda azaltsa da yüzde yüz bir azaltmadan bahsedemeyiz. Oto servis hizmeti kapsamında size sunulacak motor bakımı, yağın değişimi ve yağ filtresinin değişimi gibi hizmetleri de kapsar.
 4. FREN SİSTEMİ KONTROLÜ:
  Fren sistemi, bir aracın en hayati parçalarından birisidir. Bu sistemde yaşanabilecek en ufak bir aksaklık, sürücünün can güvenliğini tehlikeye atabilir. Oto servis kapsamında fren sistemlerinin kontrol edilmesi, herhangi bir problem varsa daha da büyümeden ortadan kaldırılmasını sağlar. Gösterge panelinizde fren uyarı ışığının yandığını görüyorsanız ya da fren pedalına bastığınızda boşluğa basıyor gibi hissediyorsanız fren sisteminde bir sorun olabilir. Bu durumda en yakın oto servis firmasından ihtiyaç duyulan oto tamir hizmetini alıp sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.
 5. FARLARIN, SİNYALLERİN VE DİĞER AYDINLATMALARIN KONTROLÜ:
  Bir sürücünün diğer sürücülerle iletişim kurmak için kullandığı araçlar; farlar, sinyaller, stop lambalarıdır. Bunların herhangi birisinde bir sorun olması durumunda diğer sürücülerle irtibata geçme aşamasında sorun yaşayabilirsiniz. Bu da trafikte karışıklığa sebep olabilir.

  Bunların yanı sıra aracın gösterge paneli de aracınızın sizinle iletişim kurmak için kullandığı parçadır. Aracınızda yolunda gitmeyen bir durum söz konusu olduğunda burada yanıp sönen ışıklar yardımıyla aracınız sizi uyarır. Dolayısıyla buraya da gereken özeni göstermelisiniz.

Bahsettiğimiz bütün işlemler, son derece deneyimli ve profesyonel kişilerce yerine getirilmeli. En deneyimli ve profesyonel oto tamirci firmalarıysa sadece Enyakin.com’da!

Sitemizdeki oto tamirci profillerini inceleyip mesafe, fiyat, hizmet kalitesi bakımından size en çok hitap eden firmadan oto servis hizmeti almak. Bu profillerde karar sürecini hızlandıracak olan eski müşteri değerlendirmeleri, ekipman fotoğrafları, başarılı iş sayısı ve ücret tablosu gibi kısımlar göreceksiniz. Gönlünüzce inceleyip kararınızı verin ve şu yollardan birisini seçerek bize ulaşın:

 • Firmaların 0850’li kişisel irtibat numaraları
 • WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

İşte nitelikli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle Enyakin.com’dan hizmet almak bu kadar zahmetsiz! Sizi de her gün büyüyen ve güçlenen ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız.

Keyifli günler, güvenli yolculuklar dileriz!

Oto Tamir Hizmeti Hakkında Merak Edilen Sorular

Akü değişimi, amortisör değişimi, motor yağı ve filtresi değişimi, egzoz sisteminin kontrolü, fren sisteminin kontrolü, rot-balans ayarı gibi ihtiyacınız olacak birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Böylelikle aracınızı daha güvenli bir hale getirmeniz mümkün.

Evet; birçok oto tamirci, yerinde tamir hizmeti vermektedir. Ancak bazı arızalarda aracın bir oto çekici yardımıyla sanayiye çekilip detaylı bir dizi işlemden geçmesi gerekebiliyor. Yani bu tamamen aracınızdaki arızanın boyutuyla alakalı bir durumdur.

Bir oto tamirciyi sizin için “uygun” kılan birçok faktör vardır. Bunların başında; verdiği hizmetlerin kalitesi, ne kadar nitelikli olduğu gelmektedir. Eğer eski müşterilerin mevzubahis firmayla ilgili yorum ve değerlendirmelerine ulaşabiliyorsanız bu konuda az çok fikir sahibi olabilirsiniz. Gelelim bir diğer faktöre: Mesafe. Tamircinin size yakın mesafede yer alması, gereksiz bekleme süresini kısaltacaktır. Son faktör: Ücretler. Hizmetleri için talep ettiği ücretler ne şüphe uyandıracak kadar düşük ne de bütçenizi sarsacak kadar yüksek olmalı.

Oto elektrikçi dediğimiz kişiler, aracınızın elektrikli aksamları üzerinde uzmanlaşmış ve sadece bu konuda hizmet veren kişilerdir. Akü, ısıtma sistemleri, sigortalar, alternatör, motor, konektörler ve daha birçok elektronik sistem; oto elektrikçinin hizmet alanındadır. “Oto elektrikçi, oto tamirden farklıdır.” demek yerine oto elektrikçi, oto tamirci hizmetinin bir alt koludur demek daha doğru olacaktır.

Yaşadığınız bölgeye göre farklılık göstermekle birlikte birçok oto tamirci, acil durumlara karşı normal mesai saatleri dışında da hizmet vermektedir. Elbette mesai saatleri dışında alacağınız hizmetlerin ücretlerinde cüzi bir fark olabileceğini unutmayın.

Oto servis, içerisinde birçok hizmeti barındıran kompakt bir hizmettir. Bu kapsamda alabileceğiniz hizmetleri listeleyecek olursak;

 • Periyodik kontrol (check-up)
 • Rot-balans ayarı
 • Motor bakımı
 • Fren sistemlerinin kontrolü
 • Farların, sinyallerin ve diğer aydınlatma sistemlerinin kontrolü