Namık Yalım
9.Ayı 242 İş
Kredi Kartı Geçerli
Size En Yakın Lastikçi
Muhammet İpek
3 Yıl, 5 Ay 1323 İş
Size En Yakın Lastikçi
İsmail Yıldız
3 Yıl, 3 Ay 390 İş
Kredi Kartı Geçerli
Size En Yakın Lastikçi
KAPALI
Adem Çetin
9.Ayı 427 İş
Kredi Kartı Geçerli
Size En Yakın Lastikçi
KAPALI
Akın Özveren
5.Ayı 65 İş
Size En Yakın Lastikçi
KAPALI
Halil Burak Altınışık
9.Ayı 356 İş
Size En Yakın Lastikçi
KAPALI
İsmail Altınışık
2.Ayı 131 İş
Size En Yakın Lastikçi
KAPALI
Rıfat Arslandoğdu
7.Ayı 38 İş
Size En Yakın Lastikçi
KAPALI
Halis Eroğlu
9.Ayı 36 İş
Size En Yakın Lastikçi
KAPALI
Ankara Teklif Bekleyen Lastikçi İşleri
Ankara Konumlu 1 Araç
Konum: Çankaya (Ankara)
Araç: DİĞER - DİĞER (Otomobil)
Süre: 1 saat içinde

Ankara ilinde Lastikçi hizmetine mi ihtiyacınız var? Aradığınız lastik tamircisi enyakin.com'da. Ankara oto lastik tamircisi için hemen arayın.

Ankara Lastikçi

Seyir sırasında ansızın aracınızın lastiği delindiyse ve en yakın lastikçi arayışındaysanız Enyakin.com, sürücülerimiz için en güvenilir adres! Lastik servisi arayan araç sahiplerine sunduğumuz mobil lastikçi servisi yardımıyla ekiplerimiz, çabucak yanınıza intikal ederek gerekli oto lastik onarımı veya değişimiyle yarım kalan seyahatinize emniyetle devam etmenizi mümkün kılar.

Geniş hizmet yelpazesiyle Enyakin.com olarak sunduğumuz birçok yol yardım hizmeti gibi lastikçi hizmetimizin de zamanı olmaz. “Kesintisiz destek” düşüncemizle lastik servisi arayan araç sahiplerine en efektif, en süratli ve en erişilebilir fiyatlı yol yardım desteğini veriyoruz. Ankara lastikçi hizmetimiz, yalnızca otomobillerle sınırlı olmayıp ağır vasıta klasında değerlendirilebileceğimiz kamyon, iş makinesi, tır ve otobüsleri de içine almaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz de Enyakın'dan Ankara lastikçi servisi almayı arzu ederseniz oto lastik servisi sağlayan personelin web sitemizde bulunan profillerini inceleyebilirsiniz. Mevzubahis profillerde ücret tablosundan tutun da sizden evvelki müşteri değerlendirmelerine kadar sayısız bilgiye erişme şansınız var. Oldu da lastikçi profili, sizi tatmin edecek kadar iyiyse firmaya doğrudan ulaşabileceğiniz 0850 ile başlayan numarayı arayarak mevcut konumunuzda lastik değişimi servisi temin edebilirsiniz. Talep ederseniz WhatsApp irtibat hattımıza (0850 303 66 66) bağlanarak siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan ChatBot’un yönlendirmelerini takip ederek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Çeşitli hizmet seçenekleriyle Enyakin.com çatısı altında sırf işinde uzman personeller hizmet vermektedir. Hiç kaygı duymadan platformumuzu tetkik ederek beğendiğiniz personel ile çalışabilirsiniz.

Ankara Oto Lastikçi

Aniden lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimize temin ettiğimiz lastikçi hizmetimiz aslında bir mobil lastikçi servisidir. Talep ettiğiniz lokasyona en yakın lastikçi hangisiyse o, arzu ettiğiniz lokasyona gelerek bu sıkıntılı durumu hızla sonlandırır. Enyakın markası altında yol yardım hizmeti veren düzinelerce firma yardımıyla ülkenin her bölgesine çok çabuk bağlanıp mahsur kalmış sürücülerin ihtiyacı olan yol yardım faaliyetlerini veriyoruz. Ankara oto lastikçi desteğimiz, geniş hizmet yelpazesiyle Enyakin.com oluşumunun geniş hizmet yelpazesinin yalnızca bir parçası.

Lastiklerinizin gerekli bakımı göz ardı edildiyse yollardaki sivri nesnelere karşı daha korumasız hale gelecektir. Bu da lastiklerinizin inmesi gibi kötü bir problemle sonuçlanacaktır. Bu sebepten ötürü lastik değişimi yapmak için illaki yolda kalmayı beklemeyin. Web sitemizdeki profiller arasından sizin lokasyonunuza en kısa mesafede olan, oto lastik Ankara desteği veren profili tercih edebilirsiniz. Talep ettiğiniz işletmenin web sayfamızdaki profilini açıp ve “konum” sekmesine basın. Arabanızla seçtiğiniz işletmeyi ziyaret edip lastiğiniz için gereken bakım veya değişim işlemlerini gerçekleştirin.

İlaveten çıkma lastik almak istiyorsanız da geniş hizmet yelpazesiyle Enyakin.com sizin en büyük yardımcınız olacak! Gelen zamlar, ikinci el lastiklere olan isteğin artış göstermesiyle sonuçlandı. İkinci el lastik ararken dikkatli olmanız gereken en mühim özellik, diş derinliğinin yüksek olmasıdır. Bunun dışında garantisinin geçerli olması, hurdaya çıkacak kadar yıpratılmamış olması, herhangi bir yerinde çatlak, aşınma, kabarma vs. olmaması eklenebilir. Size güzel bir haberimiz var! çeşitli hizmet seçenekleriyle Enyakin.com şemsiyesi altında Ankara oto lastikçi hizmeti sunan işletmelerle çalışırken bunları soruşturmanıza gerek yok. Sürücülerimizin yapacağı tek şey en yakın lastikçi hangi ekipse onunla irtibat kurmak.

Ankara Lastik Değişimi

Aracın lastiklerinin patlaması zaten kendiliğinden kötü bir olguyken bir de gece gece patlaması, araç sahiplerinde “Bu vakitte nöbetçi lastikçi bulunur mu, en yakın lastikçi nerededir ki?” korkusunu doğuruyor. Ne var ki çeşitli hizmet seçenekleriyle Enyakin.com ile kaygıya yer yok! Bütün yol yardım faaliyetlerimizde sunduğumuz “7 gün 24 saat hizmet” güvencesi, lastikçi hizmetimiz için de geçerlidir. Gece geç saatte de olsa şehir merkezinden uzak da olsanız Ankara lastikçi çağrınız, işinin ustası mobil lastikçi personelimiz aracılığıyla en hızlı şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Hemen ilettiğiniz konuma intikal ederek arzu ederseniz sıfır lastik arzu ederseniz ikinci el lastiklerle lastik değişimi yapılarak taşıtınız, yeniden rotasına devam edebilir vaziyete kavuşturulacaktır.

Dilerseniz nasıl en çabuk biçimde Ankara lastik değişimi yol yardım faaliyeti çağıracağınızı kademe kademe anlatalım.

 • WhatsApp irtibat hattımıza erişin. (0850 303 66 66)
 • ChatBot’un siz değerli müşterimize sağladığı lastikçi, çekici, oto tamirci, vinç vb. işlemler içinden oto lastik isteğinize yönelik olan seçeneği seçin.
 • Velev ki lastikçinin bizlere ilettiğiniz adrese gelmesini arzu ediyorsanız ChatBot tarafından iletilen “Lastikçi bizlere ilettiğiniz adrese gelmeli mi?” sorusuna “evet, gelsin” cevabını yollayın.
 • Size en yakın lastikçi araştırması yapabilmesi için mahsur kaldığınız yerin konumunu gönderin.
 • Lastikçi hizmeti almak isteyen size gönderdiği lastikçiler kataloğundan dilediğiniz işletmenin 0850 ile başlayan iletişim numarasını seçip arayabilirsiniz.

İşte geniş hizmet yelpazesiyle Enyakin.com ile Ankara lastikçi hizmeti çağırmak bu kadar zahmetsiz! Vakit ve enerjiden tasarruf, yerinde hizmet, uygun ücretler… Enyakin.com vasıtasıyla lastikçi desteği temin etmenin pek çok ayrıcalığından birkaçıdır.

Ankara Oto Lastik

Enyakin.com'un bünyesine katılan yeni ekiplerle her gün biraz daha genişleyen hizmet alanımız dahilinde olan Ankara, nitelikli yol yardım servisleriyle Enyakın garantisiyle en kaliteli ve en uygun fiyatlı yol yardım hizmetini çağırabileceğiniz 81 şehrimizden biri. Yurdumuzun tüm illerinde işinin ustası ekiplerimizle her gün birçok vatandaşımızın mağduriyetini giderip seyahatine sorunsuz bir şekilde devam etmesini mümkün hale getiriyoruz. Her daim sürücülerin giderlerini asgari seviyede tutarak cep yakmayan bir destek sağlıyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz de direkt olarak yol yardım hizmeti sağladığımız binlerce sürücünün arasına katılın ve lastikçi arayışınıza teknik deneyim ve bilgi sahibi firmalarla nokta koyun. Sürücülerimizi, çalışanların web sayfamızda yer alan profillerini açıp incelemeye davet ediyoruz. Böylelikle Ankara oto lastik yol yardım faaliyeti alacağınız ekibi güvenle bulabilirsiniz. Seçim yapma prosesini basitleştirmek için web sayfamızda yer alan profillerinde görebileceğiniz fotoğraflarını, değerlendirmelerini ve puanını, başarılı iş sayılarını tetkik edebilirsiniz.

Tüm çalışanların internet sayfamızdaki profillerinde gösterdikleri yol yardım servislerinin ücretlerine dair bir çizelge yer almaktadır. Hangi hizmet için ne kadar ödemeniz gerektiğini evvelden görerek sonradan can sıkıcı durumlarla karşı karşıya gelmezsiniz. Bunların yanı sıra çoğu Ankara lastikçi yol yardım faaliyeti temin eden işletme, ödeme metodu olarak kredi kartı kabul etmektedir.

Ankara Lastik Tamiri

Enyakın’dan mobil lastikçi yol yardım faaliyeti almak için mahsur kalmanıza gerek yok tabi. Mevsimlik lastik değişimi yapmayı düşünürseniz de sizin olduğunuz yere en yakın lastikçi ile irtibata geçip değişim yapılmasını mümkün kılabilirsiniz. Bu vesileyle sanayideki dükkanlara gidip gelmek zorunda kalmadan olduğunuz yerde servis almanın tadını çıkarırsınız. Lastikçi hizmeti bakarken diğer yol yardım hizmetlerinde de olduğu gibi belirleyici olan tek bir unsur bulunmaktadır: O da işinde uzman bir işletmeden hizmet almaktır. Aksi halde tehlikeli boyutta maddi manevi kayıplara neden olabilecek kazalar meydana gelebilir. “yalnızca bir lastik” diye hafife alınmamalı ve işin uzmanına başvurulmalıdır. Normalde birkaç dakikada bitebilecek lastik değişimi tecrübesiz insanların elinde işkence haline gelebilir.

“En hızlı, en kaliteli, en uygun fiyatlı” prensibiyle servis sağlayan Enyakin.com, Ankara lastik tamiri hizmeti talep etmek isteyen müşterilerine sadece bir çağrı uzaklıkta! Direkt olarak istediğiniz işletmenin nitelikli yol yardım servisleriyle Enyakın tarafından işletmelere atanan 0850'li şahsi numaralarını tuşlayın ve “En uygun fiyatlı, en kaliteli, en hızlı” Ankara lastikçi hizmetini, Enyakın güvencesiyle alın.

Ankara Lastikçi Numarası

İnternet, çok yararlı bir araç olarak işimize yarayabilir fakat kullanmayı bilene. Söz gelimi siz, neden internette Ankara lastikçi numarası aratıp sebepsizce vakit harcayasınız ki? Enyakin.com gibi birçok yeterli donanıma sahip ekibin bir araya getirildiği bir oluşum varken hem de. İnternet sitemizde lastikçi hizmeti almak isteyen size gerek duyabileceğiniz bütün olguları sunuyoruz.

 • Yol yardım servislerinin fiyatları
 • Personelin önceki müşterilerine ait olumlu/olumsuz yorumlar ve puanı
 • Sağladıkları hizmetlerin ve ekipmanlarının fotoğrafları
 • Nitelikli yol yardım servisleriyle Enyakın şemsiyesi altında yürüttüğü başarılı iş sayısı
 • İrtibata geçebileceğiniz 0850’li numaralar
 • Lokasyon bilgisi
 • Ödeme şekli bilgisi

Gerekli görülen incelemeleri, karşılaştırmaları yapın; seçiminizi yaptığınız işletme, ihtiyacınızı karşılıyorsa doğruca iletişim kurun ve en yakın lastikçi faaliyetini nitelikli yol yardım servisleriyle Enyakın teminatıyla alın.

Ankara Lastik Yol Yardım

Lastiğiniz patladığında arabanızla beklenmedik bir yerde mahsur kalabilirsiniz. Şayet cadde gibi taşıt akışının çok olduğu bir lokasyonda aracınızın lastiklerinden biri patladıysa alacağınız ilk önlem, kendinizi ve diğer sürücüleri riske sokmamak için taşıtınızı güvenlik şeridine çekmektir. Ardından da diğer sürücülerin de görmekte sıkıntı yaşamayacağı bir şekilde aracınızın arkasına reflektör yerleştirmelisiniz. Mevzubahis tedbir, bir tek sizlerin değil lastik değişimi için bizlere ilettiğiniz adrese gelen mobil lastikçi personelinin de güvenliği için gerekli bir prosedürdür.

Ankara Mobil Lastikçi

Ankara mobil lastikçi desteği ihtiyacı olan sürücülerimiz, mantıken öncesinde bir lastik fiyatları mukayesesi yapma gereksinimi duyuyor. Bütçelerini aşmaktan kaçınıyorlar. Müşterilerimizin aldıkları hizmetten mutlu olmalarına gösterdiğimiz ihtimamı , cep yakmayan opsiyonlar sağlamaya da gösteriyoruz. Bu sayede en yakın lastikçi almak isteyen daha fazla sürücüye ulaşabiliyoruz. Bugüne dek eski müşterilerimiz tarafından iletilen müspet geri dönütler, bu işte muvaffak olduğumuzu ispatlamaktadır.

Enyakin.com üzerinden daha efektif lastikçi ücretleri mukayesesi yapabilmeniz için siz değerli müşterimize sunduğumuz bir alternatif daha bulunmakta! “Garaj” özelliğinden yararlanarak Ankara lastikçi servisi talep etmek istediğinize dayalı bir ilan oluşturabilirsiniz. Bu sistemi acil mobil lastikçi bulmaya çalışırken değil de daha çok rutin lastik onarımı/yenilemesi yapmayı düşündüğünüzde ve ücretler ile ilgili fikir sahibi olmak istediğinizde kullanmanız daha iyi olur. Hızlı bir şekilde pek çok personelden fiyat teklifleri alarak belirlediğiniz ücret aralığına ve beklentilerinize uyan personelden yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Elbette oto lastik fiyat araştırması yapmanın tek metodu bu değil. İsterseniz işletmelerin internet sitemizdeki profillerini inceleyip ya da 0850 ile başlayan irtibat numaralarını arayıp bizzat konuşup fikir edinebilirsiniz.

Ankara Lastik Tamircisi

Nitelikli yol yardım servisleriyle Enyakın, size yalnızca mobil lastikçi hizmeti vermez. Çünkü lastikler için gerekli opsiyonlar yalnızca söndüğünde değiştirmekle kısıtlı değildir. Yaz ve kış aylarına uygun olacak şekilde yılda iki defa lastik değişimi yapılmalıdır. Bunlar dışında daha rahat bir sürüş tecrübesi için lastiğinizin rot balans ayarı da dönemlik olarak yapılmalıdır. Tüm bu hizmetleri alabileceğiniz bir Ankara lastik tamircisi bulmak istiyorsanız hem işinde uzman çalışanlarıyla hem de ekonomik fiyatlarıyla çeşitli hizmet seçenekleriyle Enyakin.com, sizin için en doğru adres!

Bunlara ek olarak sizlerden bir talebimiz var. İşlemler tamamlandıktan sonra Ankara lastikçi yol yardım faaliyeti sunan personelin web sitemizde bulunan profilini ziyaret edip değerlendirmenizi yapın ve eleştirilerinizi kötü/iyi ayırt etmeksizin Enyakin.com'la paylaşın. Bu, daha dürüst bir yol yardım hizmetleri markası yaratmamızda bizlere yardımcı olmaktadır.

Ankara Açık Lastikçi

Yolculuk sırasında isteyeceğiniz son şey taşıtınızın lastiğinin inmesidir. Ancak her gün bu tarz can sıkıcı sürprizlerle karşılaşan araç sahibi sayısı hiç de hafife alınacak gibi değildir. Biz çeşitli hizmet seçenekleriyle Enyakin.com yelpazesi altında haftanın her günü sabahın erken saati- gecenin geç saati, hafta sonu- hafta içi fark etmeksizin birçok mağdur vatandaşımızı mobil lastikçi desteğiyle bir araya getiriyoruz. En yakın lastikçi bulmaya çalışan müşterilerimize ivedilikle onlarca işletme yelpazesi sunup diledikleri ekipten oto lastik hizmeti almalarını mümkün hale getiriyoruz.

Tır, kamyon, otobüs, iş makinesi gibi ağır vasıta araçlar da Enyakin.com olarak temin ettiğimiz Ankara lastikçi hizmeti dahilindedir.

Ankara açık lastikçi desteği almak için Enyakın'la iletişim kurabileceğiniz kanallar:

 • Çalışanların web sayfamızda yer alan profillerinde görülen kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar
 • WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)
 • İnternet sayfamızda yer alan “Teklif al” formu

Geniş hizmet yelpazesiyle Enyakin.com’dan alacağınız Ankara lastikçi faaliyetini puanlamayı, yorumlarınızı Enyakin.com ile paylaşmayı aklınızdan çıkarmayın. En yakın lastikçi hizmetimiz, siz değerli müşterilerimizin sayesinde kendini her daim güncelleyip bir önceki durumundan daha iyi bir hale geliyor. Lastikçi haricinde temin ettiğimiz diğer yol yardım hizmetlerimizi araştırmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Geniş hizmet yelpazesiyle Enyakin.com'u seçtiğiniz için teşekkür eder, keyifli yolculuklar dileriz!