Mustafa Karabulut
2.Yılı 177 İş
Kredi Kartı Geçerli
Yaşar Közenek
6.Ayı 57 İş
Kredi Kartı Geçerli
Tayip Çabuk
10.Ayı 33 İş
Kredi Kartı Geçerli
Erdoğan Yüksek
3 Yıl, 5 Ay 269 İş
Yasin Yılmaz
6.Yılı 382 İş
Yusuf Uyar
6.Yılı 204 İş
İkbal Güvercin
11.Ayı 26 İş
Mehmet Gündoğan
3 Yıl, 3 Ay 87 İş
Hazar Akkuş
7.Ayı 38 İş
Kredi Kartı Geçerli
Recep Kara
2.Yılı 17 İş
Hasan Tepe
8.Ayı 10 İş
Burhan Özcan
9.Ayı
Tunahan Çelik
1 Yıl, 3 Ay 75 İş
Alanya Teklif Bekleyen Çekici İşleri
Alanya Varışlı 2 Araç
Çıkış: Yakutiye (Erzurum)
Varış: Alanya (Antalya)
Araç: Hyundai - i20 Troy (Otomobil)
Süre: 1 saat içinde
3 teklif verildi
Çıkış: Battalgazi (Malatya)
Varış: Alanya (Antalya)
Araç: Fiat - Albea (Otomobil)
Süre: 2 gün içinde
2 teklif verildi

Oba çekici firmalarına en hızlı yoldan ulaşın. Sürpriz fiyatlarla karşılaşmayın, ucuza çekici hizmeti alın. Oba çekici için şimdi arayın.

Son dönemlerde artış gösteren otomobil ve ağır vasıta sayısı muhtemel dertleri de peşinde getirmiştir. Söz edilen meselelerin çözülebilmesi adına bazı yetkilere sahip firmalar mevcuttur. Örnek olarak, arabanızın yolda kaldığı bir vaziyeti inceleyelim. Bahsedilen durumda bir çekici firmasına gereksinim duyar ve bununla birlikte rastgele seçim yapılmaması amacıyla ufak araştırma yapmanız gerekmektedir. Buna benzeyen çözümü acil olan anlarda firma bazında detaylı inceleme yapmak size kayıp bir zaman yaratabilir. Doğal olarak, bütün detayları sizlerden önce araştırmış olan bir sisteme gerek duyarsınız. Enyakin.com yol yardım platformumuz bu bağlamda sizlere oldukça uygun, Alanya ilçesinin Oba semtinde çekici ihtiyacınız olduğunda, daima bir tık uzağınızda!

Lokasyonu bakımından Oba çekici gereksinimlerinin çokça görüldüğü semtler arasında yer alır. Talepler çok olduğundan dolayı hayli fazla çekici işletmesi bulunmakta ve size hizmet vermektedir. Bu işletmeler arasından bulunduğunuz konuma en yakın olanı bulabilmek ve bununla birlikte sıkıntılarınızı sonuca ulaştırabilmek adına Enyakin.com web sitemizi rahatlık ile tercih edebilirsiniz.

Oba Çekici Numaraları

Alanya / Oba tarafında yahut yakınında bir konumda aracınız bozulduysa hiç panik olmanıza gerek yoktur. Enyakin.com güvencesi ile bünyemizde yer alan Oba çekici işletmeleri her daim hizmet sunmak adına sizlerle. İnternet üstünden Oba çekici numarası bulmaya çalışarak zaman kaybetmenize asla gerek yok. Enyakin.com sizleri, olduğunuz yere yakın olan işletmelerle bir araya getirebilecek biçimde tasarlanmıştır.

Ayrıca bütün avantajlardan istifade etmek amacıyla üyelik açmanız da gerekmemektedir. Tüm profillere özel ayrılan numaralar üstünden, seçmiş olduğunuz işletmeyle direkt bir şekilde görüşme sağlabilirsiniz. Bu sayede bütün ihtiyaçlarınızı çekici firmalarına direkt olarak iletebilme fırsatına erişir ve doğru çözümlerle sorunlarınızdan kurtulmuş olursunuz.

Alanya / Oba Çekici Firmaları

Alanya ilçesindeki Oba çekicilerin genişçe bir tercih ağına sahip olması sebebi ile problem esnasında hızlı bir şekilde çekici firması seçimi yapmak biraz zorlayıcıdır. Sizlerin adına bahsedilen adımları kolaylaştırıyor ve sıkıntılarınızı kısa zamanda çözüme kavuşturmanızı amaçlıyoruz. Peki bunu nasıl mı yapabiliyoruz? Oba çekici ihtiyaç duyduğunuzda siz değerli müşterilerimizi, en yakın konumunuzdaki çekicilere ulaştırıyoruz. Bunun için mobilden sayfamızın sağ üst alanında yer alan ‘’Bul’’ ikonuna basarak seçim yapıyor olmanız gerekir. Böylelikle iyi puanlı ve müşterilerinin memnun olmasını ciddiye alan çekiciler ile iletişime geçip aracınızı istediğiniz lokasyona çektirebilirsiniz.

Oba Çekici Hizmeti

Yol yardımına ihtiyaç duyduğunuzda kısa bir süre içinde Enyakın çekici firmaları ulaşabileceğiniz en kolay yerde! Oba çekici arayışınızda, sistem içinde yeri olan işletmeleri rahatlıkla seçim yapabilir ve yol yardım kategorisinde hizmet alabilirsiniz. Sistemde salt olarak Oba çekici hizmeti değil başka kategorilerden de gereklilik anında yardım alabilirsiniz. Sözü edilen kategorilerden birkaçı;

  • Mobil lastikçi
  • Ekspertiz
  • Vinç kiralama

Saat kaçta ve hangi konumda olursanız Enyakın ve sistemimizdeki üyelerimiz daima hizmet vermek amacı ile sizinle.

Oba Çekici Fiyatları

Alanya ilçesinin Oba civarında çekici firması bulmuş olduğunuzu ve hizmet almayı istediğinizi ele alalım. Bu noktada da en fazla araştırılmakta olan konulardan biri de , fiyatların kaç ₺ olduğudur. Oba çekici aramalarınızda karşınıza fazla farklı fiyat aralıkları çıkar. Bunların gerekçelerinden özetle söz etmek gerekir ise;

  • Çekilecek olan aracın yapısı,
  • Kilometre farklılığı,
  • Çekilen araç miktarı,
  • Kullanılacak olan çekici alternatifi gibi çok sayıda unsur sıralamak mümkündür.

Oba çekici fiyatları buna bağlı olarak sabit bir aralığa sahip olmamaktadır. 0 - 10 km otomobil çekilmesinde 200 TL olan fiyat, tır ve traktörlerde değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle en güvenilr fiyat bilgilerine ulaşabilmek için çekicilerin profil sayfalarında yer almakta olan 850'li numaralar üzerinden irtibat kurmanız önerilir. İsterseniz, hesaplarına ücretlendirmelerini paylaşan işletmeleri de inceleyebilir ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Oba Çekici Yorumları

Oba çekici tercihi yaparken müşterilerimizin en fazla önem verdiği kıstasları çok iyi gözlemliyoruz . Sizden önce bu hizmetten faydalanmış olan müşterilerin hoşnut olduğunu ya da olmadığını öğrenebilmek isteyeceğinizin bilincindeyiz. Bahsedilen nedenle tüm firmalarda puanlara ve görüşlere yer ayırıyoruz. Burada yer verilen hizmeti almış olan kişilerin görüşlerini incelemeye alıp alacağınız çekici hizmeti çerçevesinde öncesinde fikir sahibi olursunuz.

Oba çekici yorumları mevcut olduğu gibi çeşitli yol yardım kategorilerinde hizmet vermekte olan çekicilerin de yorum alanı mevcuttur. Bu sayede alacağınız bütün kategoriler bağlamında baştan bilgi sahibi olabilir ve rahatça kendi süreçlerinizi başlatmış olursunuz.