Adaser Yol Yardım
En yakın mesafe 400 ₺
0-45 km Fiyatlar
Otomobil
400₺
Fs Oto Kurtarma
En yakın mesafe 500 ₺
0-25 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Arazi, SUV, Pickup
750₺
Minivan, Panelvan
750₺
Minibüs, Midibüs
1000₺
Duru Yol Yardım Ve Oto Kurtarma
En yakın mesafe 300 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
300₺
Arazi, SUV, Pickup
300₺
Demir Oto Kurtarma
En yakın mesafe 100 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
100₺
Oto Ambulans Yol Yardım
En yakın mesafe 250 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
250₺
Arazi, SUV, Pickup
300₺
Çağlayan Oto Kurtarma
En yakın mesafe 300 ₺
0-20 km Fiyatlar
Otomobil
300₺
Arazi, SUV, Pickup
400₺
Minivan, Panelvan
400₺
Minibüs, Midibüs
500₺
Kamyon, Kamyonet
400₺
Motosiklet
300₺
Han Oto Kurtarma Yol Yardım
En yakın mesafe 800 ₺
0-20 km Fiyatlar
Otomobil
800₺
Bursa Teklif Bekleyen Çekici İşleri
Çıkış: Yıldırım (Bursa)
Varış: Iğdır Merkez (Iğdır)
Araç: Fiat - Linea (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
2 teklif verildi
Çıkış: Nilüfer (Bursa)
Varış: Şehitkamil (Gaziantep)
Araç: Jeep - Renegade (Arazi, SUV ,Pickup)
Süre: 3 gün içinde
6 teklif verildi
Çıkış: Çaycuma (Zonguldak)
Varış: Gemlik (Bursa)
Araç: Mercedes - O Serisi (Ticari Araçlar)
Süre: 1 hafta içinde
1 teklif verildi

Bursa'nın her noktasında ekonomik oto çekici hizmeti Enyakin.com'da. Oto kurtarmadan çekici hizmetine Bursa'nın her yerinde.

Bursa şehrinde çekici desteği mi aramaktasınız? Platformumuz daima yanınızda. Arabanızın mevcut durumunu bütünüyle kavrayıp size hizmet sunacak bir çekici firması seçebilmek hayli önemlidir. Her bir aracın çekilebilmesi için çeşitli metotlar uygulandığından dolayı profesyonel biri ya da firmadan yardım alabilmeniz vasıtanız ve müşterilerimizin güvenliği amacıyla büyük önem taşır. Bu kapsamda ihtiyaç esnasında Bursa çekici işletmeleriyle En Yakın'ın sisteminden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Oto Çekici

Gitgide artmakta olan vasıta kullanımı, çeşitli kazaları ve yol yardım gereksinimlerini peşinden getirmektedir. Bu nedenle çekici desteğine yönelim fazlalaşmıştır. Bursa oto çekici destek alanı da şoförlere büyük kapsamda güvenli bir alan sunmaktadır. Sizler de her gereklilik duyduğunuzda Enyakin.com Bursa çekici hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Enyakin'da 81 il için de günceldeki bulunduğunuz konuma en yakın yerdeki firma ile iletişime geçebilme şansı vaat edilir. Öte yandan, işletmelerin sayfalarına göz gezdirebilir ve diğer müşterilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. En nihayetindeyse çekici ustası seçiminizi güvenli bir şekilde yaparak hizmet almış olabilirsiniz.

Bursa Çekici Fiyatları

Bursa çekici fiyatları birbirlerinden farklı bedellerde olup alınmak istenen yol yardımının hizmet kategorisine uygun olarak belirlenmektedir. Bir çeşit misal yakın mesafede çekilecek taşıtınızın var olduğunu düşünelim. Mevcut hizmeti almak adına yatırmanız gereken miktar 150 Türk lirası civarındadır. Eğer bu hizmet türünde çekilmesi planlanan araba tır, kamyonet ya da kamyon benzeri araçlar ise fiyatlandırmada da farklılık olabilir. Bahsi geçen bu ücretlendirmeleri etkileyen faktörleri sıralamak gerekli görülürse;

  • Güncel konumla hedef lokasyon aralığındaki mesafe,
  • Vesaitin yapısı,
  • Uzak ve yakın mesafe hizmeti olarak da listelenebilir.

İhtiyaç duyduğunuz hizmet için siz değerli müşterilerimizden hangi tutarda ücret istenebileceğini önceden öğrenebilmek amacıyla işletme profillerini kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak profil sayfalarında yeri olan 850'li numara üstünden direkt bir şekilde işinde çekiciler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Çekici Firmaları

Bursa çekici firmaları bütün talep ve aynı zamanda gereksinimlerinize uyum sağlayan bir yol yardımı hizmeti sağlar. Bir tek vasıtaların çekim uygulamasında değil, emniyetli olarak mevcut sürecin yönetilmesi hakkında da büyük oranda destek vermektedir. Bursa çekici firmalarının her birinin eş kriteleri, basit irtibata geçilebilir bir yapıda olmalarıdır. Nerede olursanız, ne zaman ve ne tür hizmete gereksiniminiz meydana çıkarsa kısa süre içerisinde firmalarımızla irtibata geçerek hizmet almanız basittir.

Bursa Çekici Telefon Numaraları

Müşteri memnuniyetini önemseyen yapısı ile ön plana çıkan platformumuzdaki tüm işletmelerde yazdığı gibi Bursa çekici numaraları da bütün firmaların profil sayfalarında mevcuttur. İşletmelere özel verilen numaralar üstünden kolayca iletişim kurabilirsiniz. Bu doğrultuda da Bursa çekici hizmeti alabilir ve taşıtınızın ilgili lokasyona rahatlıkla çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Bursa Oto Kurtarma

Başınıza bir kaza gelmişse veyahut yalnızca küçük bir arıza sebebiyle sürüş esnasında yolda kalınca kesinlikle panik yapmanıza gerek yok. Enyakin.com Bursa oto kurtarma ustaları ne zaman isterseniz yanınızda. En Yakın'ın aracılığı ile güncel bulunduğunuz konuma gönül rahatlığıyla oto kurtarma ustası çağırdıktan sonra problemlerinizi halledebilirsiniz.

Tüm Bursa çekici hizmet kategorisindeki gibi oto kurtarma hizmetinde de işletmelerin her biri, sizler için titizlik ile seçilir. Yalnızca resmiyette varlığı kabul edilen işletmelerin kayıt olabildiği platformumuzdan, tüm vasıta kurtarma ve çekici ustalarımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Bursa Oto Kurtarma Fiyatları

Bursa oto kurtarma fiyatları tıpkı diğer çekici işletmelerinde olduğu gibi birbirinden farklı fiyatlandırmalarla siz değerli müşterilerimize sunulur. Vasıtanızın kurtulması gerektiği güncel lokasyon ve nereye çekileceği de etkili kıstaslar arasında yer almaktadır. Bu faktörler kapsamında da Bursa çekici firmalarının sayfalarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu alandan gönül rahatlığı ile fiyatlandırmaları inceler ve firmaların profilinde yeri olan telefon numaraları aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.

Bursa Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma, özenle uygulama yapılması gereken hizmetlerin arasında yer alır. Bu sebep ile de vasıtanızı teslim edebileceğiniz bir işletmeyi bulabilmek oldukça mühimdir. Sizler de Bursa oto kurtarma firmaları arasından ihtiyaçlarınıza en çok hitap edeni seçip nitelikli bir destek alabilirsiniz.

Bursa Yol Yardım Hizmeti

Enyakin.com'daki Bursa yol yardım ve araba kurtarma hizmetine öngöremediğiniz anlarda ihtiyacınız ortaya çıkabilmektedir. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafınca işletilmekte olan bir yoldaysanız ya da özel otoyollarda mahsur kalırsanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bulunduğunuz lokasyona en yakın olan profesyonelleri bulabilmek ve kısa zamanda sıkıntılarınızı çözebilmek amacıyla Enyakin.com’u tercih edebilirsiniz.

Bursa Yol Yardım Fiyatları

Bursa çekici hizmet kategorisinde olduğu gibi yol yardım hizmetlerinde de bazı alternatif fiyatlar ön plana çıkmaktalardır. Bursa yol yardım fiyatları tüm ihtiyaçlara uygun olarak, farklı aralıklarda fiyatlandırılması nedeniyle platformumuzda yer alan firma profillerini inceleyerek konu kapsamında detaylı bilgi kazanabilmeniz mümkündür. Bununla beraber, bütün işletmelerin profilinde alt alanda yer ayrılmış olan hatlardan firmalarımızı arayarak dilediğiniz yardımları en kısa sürede alabilirsiniz.

Bursa Yol Yardım Numarası

Yolda kaldığınızda, kaza esnasında ve daha pek çok çeşitli olaylarda yol yardım hizmetine gereksinim duyabilirsiniz. Bu tarz durumlarda firmalara ait telefon numaralarına telefonlarına erişmek o kadar da basit olmayabilir. Bursa yol yardım numarası mı aradınız? Sizin bulunduğunuz yere hizmet sağlayan tüm çekici firması ve oto kurtarma işletmelerine Enyakin.com’dan ulaşıp kısa zamanda destek alabilirsiniz.

Bursa Çekici

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 88 kişi Bursa ilinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.