Serkan Göçmenoğlu
2 Yıl, 3 Ay 259 İş
Selim Akay
3.Yılı 13 İş
Oğuzcan Özdemir
3.Yılı 258 İş
Savaş Camcı
2.Yılı 97 İş
Kemal Kurt
11.Ayı 63 İş
Batuhan Kılıç
2 Yıl, 5 Ay 578 İş
Kredi Kartı Geçerli
Murat Okuducu
1 Yıl, 5 Ay 231 İş
Talha Bozca
4.Ayı 41 İş
Oğuzhan Özlüdür
2.Yılı 131 İş
Kredi Kartı Geçerli
Sadullah Acar
2.Yılı 17 İş
Hasan Eren
2.Yılı 82 İş
Çanakkale Teklif Bekleyen Çekici İşleri
Çıkış: Gökçeada (Çanakkale)
Varış: Nilüfer (Bursa)
Araç: DİĞER - DİĞER (Arazi, SUV ,Pickup)
Süre: 1 gün içinde
1 teklif verildi
Çıkış: Biga (Çanakkale)
Varış: Yüreğir (Adana)
Araç: Hyundai - Accent (Otomobil)
Süre: 3 gün içinde
3 teklif verildi
Çıkış: Çanakkale Merkez (Çanakkale)
Varış: Battalgazi (Malatya)
Araç: Volkswagen - Polo (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
2 teklif verildi
Çıkış: Nilüfer (Bursa)
Varış: Gökçeada (Çanakkale)
Araç: DİĞER - DİĞER (Arazi, SUV ,Pickup)
Süre: 1 gün içinde
1 teklif verildi

Çanakkale oto kurtarma ve çekici hizmetlerinde güvenilir adres. Çanakkale'nin en ekonomik çekici fiyatları burada.

Çekici firması arayışında olduğunuz lokasyon Çanakkale bölgesi mi? Güvenilir bir platformdasınız. Taşıtınızın günceldeki yapısını bütünüyle kavrayarak sizlere hizmet sağlayacak bir firma bulabilmek oldukça ehemmiyetlidir. Günlük hayattaki arabaların kendi özelinde bir süreç uygulanmakta ve bu nedenle de nitelikli çekici ustalarından yardım almak tavsiye edilmektedir. Bu doğrultuda gereklilik esnasında Çanakkale çekici firmaları ile En Yakın'ın sisteminden rahatlıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

Çanakkale Oto Çekici

Günden güne artan motorlu taşıt kullanımı, olası kazaları ve yol yardım desteklerine duyulan gerekliliği de artırmıştır. Günceldeki pozisyon haliyle çekici hizmetine olan gereksinimi de fazlalaştırmıştır. Çanakkale oto çekici hizmet kategorisi de bu anlamda vasıtası olanlara fazlasıyla konfor sağlar. Siz de her gereksinim duyduğunuzda Enyakin.com Çanakkale çekici hizmet kategorilerinden yararlanma şansı elde edersiniz.

Sistemimizde her şehir ve semtlerde, olduğunuz konuma yakın tarafta bir firmayla iletişime geçebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, firma mevcuttaki hesaplarını inceleyerek derecelendirme ve yorum ve görüşleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede de işletmelerin tercihlerinizi çok daha güvenlikli bir biçimde yapmış olursunuz.

Çanakkale Çekici Fiyatları

Çanakkale çekici fiyatları biri diğerinden farklı ücretlerde olup alınacak olan işlemin hizmetine uygun bir biçimde saptanmaktadır. Bu duruma 2 - 3 adet örnek sunmak gerekli görülürse; 0 ila 10 km aralığınca bir konumdan başka bir konuma otomobilinizi çektirmek arzu ettiğinizi düşünelim. Bahsi geçen durum için yatırmanız zorunlu olan hizmet bedeli 150 TL aralığındadır. Şayet alacağınız kategoride, çekilmesi gereken araç ağır vasıtalar klasmanındaysa mevcut ücretlendirme farklı olabilir. Bu fiyatlandırmalara etkisi olan belirli faktörleri maddelemek gerekirse;

  • Günceldeki lokasyonla hedef lokasyon arasındaki uzaklık,
  • Vesait türü,
  • Şehir dışı / şehir içi hizmet olarak sıralanabilir.

İhtiyaç duyduğunuz hizmet adına sizden hangi tutarda ücret talep edileceğini öğrenmek adına firmaların profillerini kontrol edebilirsiniz. Bu duruma ek olarak, firmaların profillerindeki 850'li numaralar aracılığıyla hizmet veren kişilerle görüşme sağlayabilirsiniz.

Çanakkale Çekici Firmaları

Çanakkale çekici firmaları sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, nitelikli bir destek sunmaktadır. Bir tek arabanızın güncel lokasyondan hedef konuma çekilmesi işleminde değil, güvenlikli süreç yönetimi kapsamında da büyük oranda fayda vaat etmektedir. Çanakkale çekici firmalarının pek çok eş kriteleri olduğunu düşünürsek bunlardan bir tanesi de kolay ulaşılabilir olmalarıdır. Sizin de hangi konumda ve ne tür hizmet seçeneğine ihtiyacınız varsa kısa zaman içinde ustalarımızla etkileşime geçip mevcut sorunlarınızdan kurtularak çözüme kavuşabilirsiniz.

Çanakkale Çekici Numaraları

Tüm illerde olduğu gibi Çanakkale çekici numaraları da her işletmenin kendi sayfasında yer almaktadır. Tüm işletmelere tahsis edilen hat üstünden işletmeler ile rahat bir biçimde iletişime geçebilmeniz mümkündür. Bu sayede Çanakkale çekici hizmetinden faydalanabilir ve aynı zamanda da vasıtanızın bir lokasyondan diğer başka bir konuma güvenli olarak çekilmesini sağlamış olursunuz.

Çanakkale Araç Kurtarma

Kaza yaptıktan sonra ya da yalnızca ufakça bir hasar nedeni ile sürüş esnasında yolda kalınca katiyen telaş yapmanıza gerek yok. Sitemizde yer alan bütün Çanakkale oto kurtarma firmalarımız daima yanınızdadır. Enyakin.com ile mevcut yere pratik olarak araç kurtarma uzmanı çağırabilir ve bir yol yardım hizmeti alırsınız.

Çanakkale çekici hizmet kategorisinde olduğu gibi oto kurtarma hizmetlerinde de tüm firmalarımız siz değerli müşterilerimize fayda sunmak amacıyla titizlik ile seçilir. Yalnızca resmiyette kabul gören firmaların kayıt olabildiği sistemimizden, tüm oto kurtarma ve çekici ustalarımızı gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Çanakkale Oto Kurtarma Fiyatları

Seçeneklerin içinde yer almakta olan Çanakkale oto kurtarma fiyatları da tıpkı çekici hizmetindeki gibi çeşitli fiyatlandırmalara sahiptir. Taşıtınızın kurtarılması gerektiği güncel konum ile hangi konuma çekileceği de mühim olan şartlar arasındadır. Bu sayede de Çanakkale çekici işletmelerinde de olduğu gibi vasıta kurtarma şirketlerinin hesaplarını inceleyerek bilgi alabilme ayrıcalığınız vardır. Buradan rahatça inceleme yapar ve firmalara tahsis edilen 0850’li hatlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma hizmet kategorisi, titizlik ile sürecin yönetilmesi gereken hizmetlerin arasında yer alır. Bu sebep ile de otomobilinizi teslim edeceğiniz bir firmayı bulmak epey mühimdir. Siz kıymetli müşterilerimiz de Çanakkale oto kurtarma firmaları içerisinden ihtiyacınıza hitap eden en doğru alternatifi tercih edip titiz bir destek alabilirsiniz.

Çanakkale Yol Yardım

Çanakkale yol yardım ve oto kurtarma desteklerine her zaman her yerde ihtiyaç duymanız epey mümkündür. Özel olarak veyahut Karayolları Genel Müdürlüğü'nün işlettiği bir otobanda kaldığınız zamanda, bu hizmet kategorisinden yararlanabilirsiniz. Konumunuza en yakın ustaları seçmek ve kısa süre içinde sıkıntılarınızı çözüme kavuşturmak için Enyakin.com’u tercih edebilirsiniz.

Çanakkale Yol Yardım Fiyatları

Çanakkale çekici kategorisinde olduğu gibi yol yardım hizmetinde de bazı farklı fiyatlandırmalar ön plana çıkarlar. Çanakkale yol yardım fiyatları çerçevesinde bilgi almak amacıyla Enyakın'daki uzmanlarımızın sayfalarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıyeten, bütün firmaların profilindeki alt kısımda yer edinen 0850'li hatlar aracılığıyla uzmanları aradıktan sonra arzu ettiğiniz destekleri kısa zamanda alırsınız.

Çanakkale Yol Yardım Numarası

Aracınız ile mahsur kaldığınzda, kaza esnasında ve daha birçok alternatif olayda yol yardım hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bahsi geçen durumlar karşısında firma telefon numaralarına direkt erişmek pek kolay değildir. Çanakkale yol yardım numarası aradığınız zaman ilgili konuma hizmet veren tüm işletmeler ve aynı zamanda oto kurtarma işletmelerine ulaşım sağlayıp nitelikli bir hizmet alabilirsiniz.

Çanakkale Çekici