Ortalama Çekici Fiyat Hesaplama Aracı

Merkezefendi Denizli
Pamukkale Denizli
Acıpayam Denizli
Babadağ Denizli
Baklan Denizli
Bekilli Denizli
Beyağaç Denizli
Bozkurt Denizli
Buldan Denizli
Çal Denizli
Çameli Denizli
Çardak Denizli
Çivril Denizli
Güney Denizli
Honaz Denizli
Kale Denizli
Sarayköy Denizli
Serinhisar Denizli
Tavas Denizli
Merkezefendi Denizli
Pamukkale Denizli
Acıpayam Denizli
Babadağ Denizli
Baklan Denizli
Bekilli Denizli
Beyağaç Denizli
Bozkurt Denizli
Buldan Denizli
Çal Denizli
Çameli Denizli
Çardak Denizli
Çivril Denizli
Güney Denizli
Honaz Denizli
Kale Denizli
Sarayköy Denizli
Serinhisar Denizli
Tavas Denizli
Tahmini Fiyat Aralığı
(- km)
En Düşük
-
Ortalama
-
En Yüksek
-

Not: Gösterilen fiyatlar genel bir fikir vermek amacıyla hesaplanmıştır. Gerçek fiyat; firmalara, araç tipine, yakıt ücretine, bölgeye ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Net fiyat bilgisi için firmalarla iletişime geçiniz.

Yörük Oto Kurtarma
Eray Yörük
2.Yılı 261 İş
Kredi Kartı Geçerli
0850 308 31 83
En yakın mesafe 99 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
99₺
Air Store Oto Kurtarma
Ali Sınlık
9.Ayı 131 İş
Kredi Kartı Geçerli
0850 308 43 87
Emin Gündoğdu
7 Yıl, 2 Ay 96 İş
Kredi Kartı Geçerli
0850 305 89 70
En yakın mesafe 80 ₺
0-30 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Minibüs, Midibüs
2500₺
Kamyon, Kamyonet
3000₺
Motosiklet
500₺
Yağız Oto Kurtarma
İsmail Yağız
7.Ayı 123 İş
0850 305 83 75
En yakın mesafe 500 ₺
0-45 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Merkezefendi yakınlarında 2 Çekici firması bulunmaktadır.
Rıdvan Otomotiv Ve Oto Kurtarma
Rıdvan Balcı
2.Yılı 195 İş
Kredi Kartı Geçerli
Merkezefendi ilçesine 22.8 km, 26 dakika
0850 307 58 84
Kaptan Oto Kurtarma
Haftanın Başarılı Firması
Ali Tandır
2.Haftası
Merkezefendi ilçesine 22.8 km, 26 dakika
0850 309 14 71

Merkezefendi Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz sayısız yol yardım servislerimizden birisi olan Merkezefendi çekici servisimize dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde erişim sağlayabilirsiniz. Ülkenin her noktasına yetişen eşi benzeri görülmemiş servis ağımızla Enyakin.com; aracı aniden bozulan bütün taşıt sahiplerine kaliteli, güvenilir, hızlı ve cüzi fiyatlı desteği verir. Merkezefendi çekici desteğinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin internet sitemizdeki iletişim ve daha birçok bilginin yer aldığı profillerini ziyaret etmek ve her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını tuşlayıp firmaya bağlanmak. 0850 ile başlayan numaralarını kullanmak kaydıyla hızlı bir biçimde işletmelerle çalışmaya başlayabilirsiniz. Enyakin.com çatısı altında servis sağlayan bütün işletmeler alanında uzman ve eğitimli çalışanlardan oluşmaktadır. Talebinize uygun yol yardım araç gereçlerle birlikte dilediğiniz noktaya hemen ulaşarak Merkezefendi çekici hizmetimizden yararlanabilmenizi sağlarlar.

Merkezefendi çekici servisine birçok sebepten dolayı ihtiyaç duyabilirsiniz. Arabanızın yakıtı tükenmiş olabilir ve ıssız bir yerde kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve araç kullanılamayacak bir vaziyettedir, akünüz tükenmiş olabilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğrayabilirsiniz yahut yalnızca arabanızı bir noktadan başka bir noktaya emin eller tarafından çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakin.com çatısı altında oluşabilecek birçok hikayede siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı oto çekici hizmetini temin ediyoruz.

Merkezefendi Oto Çekici

Arabanızın hangi markanın hangi modeli olduğu gözetilmeksizin Enyakın'dan Merkezefendi oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Enyakin.com, birlikte çalıştığı işletmelerin olabilecek her olasılığa ve araç tipine uygunluk gösterebilecek alet edevata sahip olduğundan emin olur. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin kalitesine gösterdiğimiz itina sayesinde Enyakın, oto çekici desteğinden yararlanmak isteyen sizlerin arabasını güvenle teslim edebileceği bir oluşum haline gelmiştir. Sağladığımız servisin ivedi ve efektif olması önem arz eden bir nokta olduğu gibi en erişilebilir fiyatlı olması da önemlidir. Daima çabamız siz değerli müşterilerimizin masraflarını ve mağduriyetini en düşük seviyede tutmak yönünde olmuştur.

Merkezefendi ilçesi de dahil olmak üzere yurdun nice ilçesi ve ili hizmet alanımız dahilindedir. Bu da eş zamanlı olarak birçok araç sahibinin problemini çözdüğümüz manasına geliyor. Siz de Merkezefendi oto çekici hizmeti talep etmek istiyor ancak hem bütçe dostu hem de iyi bir yol yardım firması peşindeyseniz en doğru yerdesiniz! Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın size sunduğu yüzlerce işletme arasından bütçeniz ve gereksinimlerinize uyanı seçerek ivedilikle oto çekici servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmaların sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde bulabileceğiniz 0850’li numaralar kanalıyla saniyeler içinde doğrudan işletme sahipleriyle iletişim kurarak arzu ettiğiniz desteği talep edebilirsiniz. Ekiple taşıtınızın marka ve model bilgisini de paylaşmayı aklınızdan çıkarmayınız. Böylelikle yanınıza gelen Merkezefendi oto çekici personeli, taşıtınıza göre olan ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Merkezefendi Çekici Fiyatları

Bütün müşterilerimiz ilk olarak Merkezefendi oto çekici fiyatları incelemesi yaparak cep yakan işlem faturalarından kaçınmak ve cüzi fiyatlı Merkezefendi oto çekici desteğinden yararlanmak istiyor. Müşterilerinin güvenini her şeyden önce tutan Enyakin.com, siz değerli müşterilerimizin en başarılı hizmeti en uygun ücretlerle temin ettiğinden emin olur. Yol yardım platformları arasından Enyakın'ı diğer platformlar içinde ayıran en kayda değer meziyeti, yalnızca yol yardım hizmeti sunan işletmelerin topluca toplandığı bir veri tabanı olmayışıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi biçimde gözden geçirerek kendisini kesintisiz bir şekilde tazeleyen bir sisteme sahip olmasıdır. Sağladığımız her hizmette binlerce müşterimizde gördüğümüz en önemli ortak özellik, tüm araç sahiplerinin uygun fiyatlı hizmet beklentisinde olmasıdır.

Her şeyin fiyatının zamlanmasıyla birçok servisin ulaşılamaz olduğu bu dönemde yine de müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici yardımını vermek için birlikte hizmet verdiğimiz firmalarla fiyatları minimumda tutabilmek hedefiyle eş güdümlü bir çalışma sürdürmekteyiz. Bu sayede Enyakin.com'dan alacağınız Merkezefendi oto çekici hizmetinin bütün Merkezefendi oto çekici fiyatları arasında en uygun yol yardım servisi olacağından tamamen emin olabilirsiniz.

Ayrıyeten birlikte hizmet verdiğimiz her firma, sağladıkları hizmetlere dair fiyat tablosunu internet sitemizdeki profillerinde paylaşmaktadır. Böylece bütçenizi zorlayan işletmeleri doğrudan eleyebilir, bütçenizi aşmayan firmayla çalışabilirsiniz.

Merkezefendi Çekici Firmaları

Merkezefendi çekici firmaları arasındaki maliyet ve kalite çeşitliliğini avantajınıza çevirmek ve en nitelikli işletmelerden en uygun fiyatlı oto çekici desteğinden yararlanmak istiyorsanız Enyakin.com araç sahipleri için en doğru adres. Doğal olarak önce ifade etmeliyiz ki bir ekibin Enyakın platformu çatısı altında hizmet verebilmek için yerine getirmesi beklenilen bazı kıstaslar var. Bu kriterler arasından firmaların gerekli eğitimlerden geçmiş olması, yeterli deneyime sahip olması, her türlü araç markasına, modeline ve her türlü yol yardım senaryosuna uygun donanıma sahip olması, verdikleri hizmet için talep edilen fiyatın Enyakın tarafından belirlenen kısıtları aşmaması diyebiliriz.

Birlikte faaliyet yürüttüğümüz firmalardan sağlamalarını beklediğimiz ölçütler, araç sahiplerinin Merkezefendi çekici firmaları arasından kötü olanları elimine ederek en nitelikli olanlardan yararlanmanızı mümkün kılar. Ekiplerin internet sitemizdeki profillerinde temin edebileceğiniz 0850 ile başlayan numaralarını alıp hizmet talebinde bulunabilir, “Garaj” özelliğini kullanarak ilan verebilirsiniz. Eğer firmalara detaylı konumunuzu iletecek kadar lokasyona hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza erişebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle vakit kaybetmeden hizmet talep edebilirsiniz.

Hangi usulü seçerseniz seçin Enyakin.com olarak bizlerden faydalandığınız sürece tüm Merkezefendi çekici firmaları arasında en yetkiniyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Merkezefendi çekici firmaları incelemesi yaparken siz müşterilerimize kolaylık sunması için internet sitemizde yer verdiğimiz bazı bölümler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: birçok işletmenin internet sitemizdeki profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları araçların ve ellerinde bulunan araç gereçlerin fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylece firmanın ekipmanları ve sunduğu hizmetler konusunda önsezide bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün işletmelerimizde göz önünde bulundurmakla birlikte firmaların birçoğunun ödeme yapma biçimi olarak kredi kartı kabul ettiğini bilmelisiniz. Arabanızla apansızın mahsur kaldığınızda cebinizde yeterli nakit olmayabilir. Kredi kartı geçerli olan servisler sayesinde bu hikaye elimine ediliyor ve her durumda basit bir şekilde güvenle ödeme yapma imkanınız oluyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsedilen firmanın o hafta azami sayıda hizmet veren firma olduğunu ifade eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsedilen servisin Enyakın platformu çatısı altında kaç kere yol yardım hizmeti sunduğunu sembolize eder. Böylelikle ekibin yetkinliği hakkında bir önsezide bulunabilme seçeneğiniz olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: çalışacağınız işletmeyi belirleme basamağındaki en belirgin etkenlerden birisi olabileceğini savunuyoruz. İşletmenin daha önceki hizmetlerinin ortalama ne kadar beğenildiğini ve önceki müşterilerin işletmeyle ilgili olumsuz/olumlu tahlillerini bulabilirsiniz. Tüm müşterilerimizi aldıkları desteği pozitif veya negatif yönde değerlendirdikten sonra puanlamaları konusunda teşvik ediyoruz. Böylelikle kendilerinden sonra gelen müşteriler, seçimde bulunurken bu yorumları ve puanı akıllarının bir köşesinde bulundurabilirler.

Merkezefendi Çekici Numarası

Merkezefendi çekici numarası bulmaya çalışan sürücüler, Merkezefendi çekici desteği alabileceği yüzlerce ekip arasında belli bir işletmeyle iletişim kurmak istediği takdirde adı geçen işletmenin internet sayfamızdaki profilini ziyaret edebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakın'la Merkezefendi çekici numarası bulmak bu kadar kolay! İsterseniz WhatsApp destek hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler sonrasında talep ettiğiniz firmadan oto çekici yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Merkezefendi Oto Kurtarma

Hizmet bölgemiz büyüdükçe daha fazla mağdur araç sahibine erişebilmekteyiz. Hizmet alanımız çatısı altında olan Merkezefendi ilçesine en hızlı, en güvenilir ve en erişilebilir fiyatlı Merkezefendi oto kurtarma yardımını sunmaktayız. Haftanın 7 günü saat fark etmeksizin hizmetlerimizden faydalanmak isteyen sürücüler için en mantıklı yer Enyakın! Oto kurtarma hizmeti talep etmek için türlü sebebiniz olabilir. Ummadık yerde havası inen lastikler, ansızın gelen kazalar, patadak biten aküler ve dahası…

Her türlü varyasyona karşı en ivedi ve en etkili çözümü sağlayan Enyakın'ın Merkezefendi oto kurtarma servisinden faydalanabilmek için yapacağınız tek şey Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların profillerini incelemek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz firmanın kendilerine tahsis edilen 0850'li numarasını tuşlamak.

Talep ettiğiniz yere varan oto kurtarma ekipleri öncelikle başka bir kazaya yol açmamak için arabanız etrafında gereken emniyet önlemlerini alarak diğer araç sahiplerinin ve sizin emniyette olmasını sağlarlar. Güvenlik tedbirleri yerine getirildikten sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma alet edevatıyla arabanızın olay yerinden nakli sağlanır. Bu noktada karşımıza iki olasılık çıkar. Aracınız, hızlı bir tamir işlemiyle tekrar iş görür duruma gelecekse o noktada gerekli onarım işlemleri yapılır ve aracınızla yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer bu mümkün değilse oto çekici ile kullandığınız araç tahliye edilir.

Merkezefendi Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti veren firmaların çeşitliliği Merkezefendi oto kurtarma fiyatları arasında da geniş fiyat aralığına sebep olmaktadır. Yalnızca işletme sayısının fazla olmasıyla kalmamakla birlikte arabanızın nereden taşınacağı da ücret skalasında belirleyici bir parametre olabilmektedir.

Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet sunan bütün ekipler, sundukları hizmetlerin fiyat tablosuna internet sitemizdeki profillerinde yer vermektedirler. Böylece bütçenizi aşan servisleri eleyerek bütçenizi aşmayan servisi seçebilirsiniz.

Çağrınıza yanıt veren oto kurtarma ekibinin modern araç gereçlere ve deneyimli, eğitimli personele sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Merkezefendi Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dendiği zaman alanında diğer platformların önüne geçen Enyakın, bu başarısını Merkezefendi oto kurtarma desteği için de idame ettirmektedir. Bu pozisyonunu da bünyesine kattığı yeterli teknik donanımlara sahip Merkezefendi oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma desteği bütün yol yardım hizmetleri arasında azami itina ve tecrübe isteyen servistir. Arızalı arabanın yerinden sıkıntısız bir biçimde çekilmesi sadece sürücüler için değil o alandaki bütün araç sahipleri için dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Enyakin.com, bütün Merkezefendi oto kurtarma firmaları arasından ince eleyip sık dokuyup en yetkin, nitelikli olan firmaların Enyakin.com hizmet ağına katılmasına tamam der.

Bütün şüphelerinize ve stresinize çizgi çekmek bir çağrı uzağınızda! Kuşku ve endişelerinizi bertaraf edebilmek için personelin web sitemizdeki profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerde temin edebileceğiniz müşteri incelemeleri, en kuvvetli karar verme aracınız olacağına inanıyoruz.

Enyakin.com'a erişebileceğiniz kanallar:

- firmaların web sitemiz üzerindeki profillerinde yer alan 0850’li numaralar

- WhatsApp irtibat kanalımız (0850 303 66 66)

- web sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Köylerden tutun da şehir merkezlerine kadar uzanan hizmet ağımıza ulaşmak çocuk oyuncağı. İstediğiniz bağlantı seçeneğini seçin ve arızalı aracın markası ve modeli gözetilmeksizin Merkezefendi oto kurtarma firmaları arasından en nitelikli ve en cüzi fiyatlı olan ekiple çalışmanın tadını çıkarın.

Merkezefendi Yol Yardım

Siz hiçbir sorun yok sanısına kapılırken arabanız sizi yarı yolda bırakabilir. Siz düzenli bir şekilde aracınızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastikleri sönebilir, arabanızın benzini bitebilir, aracınızın anahtarı kaybolabilir, kaza yaparak yolun ortasında kalakalırsınız. Özet olarak yol yardım hizmetimize ne zaman ve nerede ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Ne mutlu size ki Enyakin.com, ülkemizin her noktasını çatısı altına alan hizmet düzeniyle Merkezefendi yol yardım servisi talebinde bulunmak arzusunda olan değerli müşterilerimizin yanında!

Arabanız otobandan ara sokağa kadar aniden her noktada arızalanabilir. Bu noktada sadece siz zarar görmezsiniz, arabanız trafiğin tıkanmasına da neden oluyorsa sizin için akan zaman önem arz eder. Yol yardım ekiplerinin ihtimal dahilinde olan en kısa sürede problemli taşıtın bulunduğu noktaya ulaşarak lazım olan yol yardım servisini sağlaması gerekir. Bu; arızalı taşıtın olay yerinde tamir edilerek kaldığı yerden tekrar trafiğe çıkmasını sağlamak da olabilir, arızalı taşıtın bir oto çekici ile başka bir konuma götürülmesi de olabilir.

Siz de Merkezefendi yol yardım desteği almak için çabucak işletmelerin web sitemizde yer alan profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve saniyeler içinde arabanız için istediğiniz servisi temin edebilirsiniz.

Merkezefendi Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin fiyat yelpazesi birçok unsura bağlıdır. Kullandığınız taşıt için olay yerinde bir onarımın yapılması yeterli olacak mı yoksa oto çekici hizmeti almanız da mı lazım olacak? Görebileceğiniz üzere bu olasılıklar, ücret beklentisinin artmasına sebep olacaktır. Kullandığınız araç başka bir lokasyona taşınacaksa kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? aracınızın tipi nedir? Bir ağır vasıtanın çekilmesiyle bir otomobilin tahliye edilmesi aynı şey olmadığı gibi istenecek ücret de farklı olacaktır. Bunlar ve daha türlü etmene bağlı olarak Merkezefendi yol yardım fiyatları değişmektedir.

Enyakin.com aracılığıyla Merkezefendi yol yardım fiyatları tahkiki yapmak isteyen müşterilerimiz için türlü çözüm yolu var:

1- ekiplerin internet sayfamızdaki profillerini gözden geçirerek fiyat incelemesi yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- işletmelerin kişisel olan 0850'li numaralarını tuşlayıp direkt olarak irtibat kurabilirsiniz.

Bu yöntemlerden istediğinizi seçerek bütçenize uyan firmadan tez elden Merkezefendi yol yardım servisi temin edebilirsiniz.

Merkezefendi Yol Yardım Numarası

Öncesinde yaşadığınız tüm yetersiz yol yardım servislerini araç sahiplerine unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı personellerle çalışmak tek tuş uzağınızda. Orada burada Merkezefendi yol yardım numarası diye aratmak Enyakın'la son buldu.

Enyakın üzerinden Merkezefendi yol yardım hizmeti alacağınız firmaya karar verdiyseniz aradığınız Merkezefendi yol yardım numarası personelin internet sayfamız üzerindeki profilinde erişilebilmektedir. İşletmelerin şahsi numaraları olan 0850'li numaraları tuşlayıp ekipler ile direkt olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un verdiği sayısız hizmetten istifade etmek bu kadar kolay!

Enyakin.com, güvenli ve neşeli yolculuklar diler!