Şahinbey yakınlarında 4 Çekici firması bulunmaktadır.
Şahan Oto Kurtarma
Hanifi Şahan
Şahinbey ilçesine 1.1 km, 4 dakika
0850 305 81 79
Servet Oto Kurtarma
Servet Sayla
Şahinbey ilçesine 3.6 km, 12 dakika
0850 308 41 05
Yalçınkaya Yol Yardım
Doğan Yalçınkaya
Şahinbey ilçesine 7.2 km, 15 dakika
0850 309 10 94
Klas Oto Kurtarma
Kahraman Kayalar
Şahinbey ilçesine 7.7 km, 15 dakika
0850 307 54 70
En yakın mesafe 200 ₺
0-20 km Fiyatlar
Otomobil
200₺

Şahinbey Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Şahinbey Varışlı 4 Araç

Çıkış: Ümraniye (İstanbul)
Varış: Şahinbey (Gaziantep)
Araç: Citroen - Berlingo (Ticari Araçlar)
Süre: 3 gün içinde
14.500₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Beykoz (İstanbul)
Varış: Şahinbey (Gaziantep)
Araç: Citroen - Berlingo (Ticari Araçlar)
Süre: 1 gün içinde
18.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Bodrum (Muğla)
Varış: Şahinbey (Gaziantep)
Araç: Renault - Laguna (Otomobil)
Süre: 3 saat içinde
7.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Bodrum (Muğla)
Varış: Şahinbey (Gaziantep)
Araç: Peugeot - 207 (Otomobil)
Süre: 3 saat içinde
10.000₺ (En uygun teklif)

Şahinbey Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın platformu olarak müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz nice yol yardım hizmetlerinden birisi olan Şahinbey çekici servisine zaman fark etmeksizin erişim sağlayabilirsiniz. Memleketin tüm bölgelerine yetişen eşi benzeri görülmemiş hizmet ağımızla Enyakin.com; yolda mahsur kalan tüm araç sahiplerine hızlı, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı desteği verir. Şahinbey çekici hizmeti talep etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmalarımızın internet sayfamızdaki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını tuşlayarak irtibata geçmek. Doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını aramak kaydıyla direkt olarak Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde hizmet veren her işletme hizmet verdiği alanda gereken ekipman ve teknik bilgiye sahip kişilerden oluşmaktadır. Talebinize uygun yol yardım araç gereçlerle birlikte talep ettiğiniz noktaya derhal gelerek Şahinbey çekici hizmetimizden yararlanmanızı sağlarlar.

Şahinbey çekici desteğine çeşitli sebepten dolayı gerek duyabilirsiniz. Benzininiz tükenebilir ve kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız kullanılamayacak bir vaziyettedir, akünüz bitmiş olabilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğramışsınızdır yahut sadece aracınızı mevcut konumundan başka bir konuma emniyetli bir şekilde çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında olabilecek her senaryoda müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en uygun fiyatlı oto çekici servisini sunuyoruz.

Şahinbey Oto Çekici

Arabanızın modeli ve markası gözetilmeksizin Enyakin.com’dan Şahinbey oto çekici desteği talep etmeniz mümkün. Enyakin.com, kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği firmaların meydana gelebilecek her ihtimale ve araba modeline/tipine uygunluk gösterebilecek araç ve gerece sahip olduğundan emin olur. Verdiğimiz hizmetlerin yeterliliğine gösterdiğimiz ihtimam sayesinde Enyakin.com, oto çekici desteğinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin endişe etmeden aracını teslim edebileceği bir platform olmuştur. Verilecek hizmetin kaliteli ve hızlı olması önem arz eden bir nokta olduğu gibi uygun fiyatlı olması da dikkat edilecek bir noktadır. Daima hedefimiz araç sahiplerinin giderlerini ve mağduriyetini asgari seviyede tutmak doğrultusunda olmuştur.

Şahinbey ilçesi de bu gruba dahil olmak üzere yurdumuzun nice ilçesi ve ili çalışma alanımız dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok araç sahibinin problemini çözdüğümüz manasına geliyor. Siz de Şahinbey oto çekici hizmeti almak istiyor lakin hem en masrafsız hem de başarılı bir yol yardım firması arıyorsanız olmanız gereken yerdesiniz! Enyakın'ın size sunduğu bol miktarda ekip arasından gereksinim ve bütçenize uyum sağlayanı seçip çabucak oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz.

İşletmelerin internet sitemizdeki profillerinde görebileceğiniz 0850’li numaralar vasıtasıyla direkt olarak doğrudan çalışanlarla iletişim kurarak gereken desteği talep edebilirsiniz. Çağrınızı yanıtlayan yetkiliyle arabanızın model ve markaya dair detaylarını da paylaşmayı aklınızdan çıkarmayınız. Bu sayede yardımınıza gelecek olan Şahinbey oto çekici personeli, aracınıza göre olan ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Şahinbey Çekici Fiyatları

Birçok müşterimiz haklı olarak önce Şahinbey oto çekici fiyatları araştırması yaparak sürpriz masraflardan kaçınmak ve bütçe dostu Şahinbey oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyor. Müşterilerinin onayını her şeyin önüne koyan Enyakin.com, araç sahiplerinin en kaliteli hizmeti en bütçe dostu fiyata temin ettiğinden emin olur. Enyakın'ı diğer platformlar arasında ön plana çıkaran en bariz niteliği, yalnızca yol yardım hizmeti sunan personelin birlikte toplandığı bir oluşum olmamasıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve dileklerini en iyi şekilde tahlil ederek kendisini sürekli geliştiren bir sisteme sahip olmasıdır. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız her serviste sayısız müşterimizde sezdiğimiz en stratejik müşterek özellik, herkesin en masrafsız servis beklentisi içinde olduğudur.

Son zamlardan ötürü birçok servisin ulaşılamaz olduğu bu dönemde bile müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici yardımını sağlayabilmek için birlikte faaliyet yürüttüğümüz firmalarla ücretleri en düşük seviyede tutabilmek için eş güdümlü bir operasyon sürdürmekteyiz. Böylelikle Enyakın'dan temin edeceğiniz Şahinbey oto çekici hizmetinin tüm Şahinbey oto çekici fiyatları arasında en uygun servis olacağından şüphesiz emin olabilirsiniz.

Ayrıyeten birlikte hizmet verdiğimiz her firma, sağladıkları hizmetlere dair fiyat bilgisini sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde ibraz etmektedir. Bu sayede bütçenizi aşan işletmeleri hızlıca seçenekleriniz arasından çıkarabilir, size uygun olanla çalışabilirsiniz.

Şahinbey Çekici Firmaları

Şahinbey çekici firmaları arasındaki masraf ve hizmetin niteliği skalasını menfaatinize çevirmek ve en kaliteli işletmelerden en uygun fiyatlı oto çekici servisi talebinde bulunmak istemekteyseniz Enyakın araç sahipleri için en mantıklı yer. İlk adım olarak açıkça belirtmeliyiz ki bir işletmenin Enyakin.com bünyesinde hizmet verme yetkisi olması için yerine getirmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kıstaslar içinde ekiplerin hizmet verebilmek için gerekli olan teknik eğitimi almış olması, teknik becerilerini kanıtlamış olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve olası her yol yardım senaryosuna uygun alet edevata sahip olması, hizmetler için arzu edilen fiyat skalasının Enyakın tarafından belirlenen limitleri aşmaması sayılabilir.

Birlikte hizmet verdiğimiz personelden yerine getirmelerini beklediğimiz ölçütler, araç sahiplerinin Şahinbey çekici firmaları içinde kötü olanları elimine ederek en iyi olanlardan hizmet almanızı sağlar. Ekiplerin internet sitemizdeki profillerinde yer alan doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını alıp ekip çağırabilir, “Garaj” uygulamamızdan yararlanarak ilan verebilirsiniz. Şayet ekiplere açık adresinizi verecek kadar noktaya hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle direkt olarak yol yardım hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi yolu seçerseniz seçin Enyakın himayesi altındaki işletmelerden yararlandığınız sürece tüm Şahinbey çekici firmaları arasında en iyisiyle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz!

Şahinbey çekici firmaları araştırması yaparken araç sahiplerine kolaylık sağlaması için internet sitemizde konumlandırdığımız bazı bölümler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları taşıtların ve envanterlerinde bulunan alet edevatın fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylelikle işletmenin sunduğu hizmetler ve ekipmanları ile ilgili olarak önsezide bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün personelimizde olmamakla birlikte birçok işletmenin ödeme usulü olarak kredi kartı tercih ettiğini bilmelisiniz. Aracınızla birdenbire ortada kaldığınızda cebinizde yeterli miktarda nakit bulunmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan ekipler sayesinde bu olasılık elimine ediliyor ve her ihtimalde basit bir şekilde güvenli olarak ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsedilen ekibin o hafta en çok servis sağlayan firma olduğunu belirtir.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen servisin Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında kaç defa yol yardım hizmeti sağladığını sembolize eder. Böylelikle firmanın başarısı ile ilgili olarak bir öngörüde bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: çalışacağınız işletmeyi belirleme aşamasındaki en bariz etkenlerden birisi olması gerektiğini savunuyoruz. Ekibin sizden önceki hizmetlerinin ortalama ne kadar beğenildiğini ve sizden önce firmayla birlikte çalışmış müşterilerin ekip hakkındaki iyi/kötü fikirlerini görebilirsiniz. Bizden hizmet alan tüm araç sahiplerini aldıkları yol yardım faaliyetini olumlu-olumsuz değerlendirip puanlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Bu sayede sonraki sürücüler, kararlarını verirken bu değerlendirmeleri referans alabilirler.

Şahinbey Çekici Numarası

Şahinbey çekici numarası bulmaya çalışan sürücüler, Şahinbey çekici hizmeti bulabileceği onlarca firma arasından belli bir firma ile irtibat kurmak istediği takdirde mevzubahis servisin web sitemizdeki profilini ziyaret edebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakin.com sayesinde Şahinbey çekici numarası bulmak bu kadar basit! İsterseniz WhatsApp destek hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler sonrasında istediğiniz servisten oto çekici desteği alabilirsiniz.

Şahinbey Oto Kurtarma

Hizmet bölgemiz büyüdükçe daha çok yolda kalmış araç sahibine erişebilmekteyiz. Faaliyet alanımız dahilinde olan Şahinbey ilçesine en hızlı, en güvenilir ve en bütçe dostu fiyatlı Şahinbey oto kurtarma yardımını sunmaktayız. Zaman ve konum fark etmeksizin hizmetlerimizden faydalanmak isteyen sürücüler için en doğru platform Enyakın! Oto kurtarma servisinden faydalanmak için nice nedeniniz olabilir. Olur olmaz zamanda havası inen lastikler, görünmez kazalar, pat diye tükenen aküler ve dahası…

Oluşabilecek birçok ihtimal için en uygun fiyatlı ve en nitelikli çözümü sağlayan Enyakin.com’un Şahinbey oto kurtarma desteğinden istifade edebilmek için tek yapmanız gereken birlikte çalıştığımız firmaların profillerini incelemek ve servislerinden yararlanmak istediğiniz servisin kendilerine tahsis edilen 0850'li numarasını tuşlamak.

Dilediğiniz konuma intikal eden oto kurtarma ekipleri kurtarma işlemine başlamadan önce başka bir kazaya neden olmamak için araç etrafında gereken güvenlik tedbirlerini alarak sizin ve diğer araç sahiplerinin canını tehlikeye atacak ihtimalleri ortadan kaldırırlar. Tedbirler sağlandıktan sonra yanlarında getirdikleri oto kurtarma araç gereciyle aracınızın olay yerinden nakli gerçekleştirilir. Bu durumda karşımıza iki olasılık çıkıyor. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız, basit onarım işlemleriyle kaldığı yerden tekrar işler hale gelecekse o noktada onarımı yapılır ve aracınızla rotanız doğrultusunda devam edebilirsiniz. Eğer bu yapılamayacaksa oto çekici ile aracınız o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Şahinbey Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sunan firmaların geniş bir yelpazeye yayılması Şahinbey oto kurtarma fiyatları arasında da çeşitliliğe neden olmaktadır. Yalnızca firma çeşitliliğiyle kalmamakla birlikte taşıtınızın hangi lokasyondan çekileceği de fiyat skalasında belirleyici bir unsur olmaktadır.

Enyakin.com bünyesinde yer alan tüm ekipler, gerçekleştirdikleri faaliyetlerin fiyat bilgisine web sitemiz üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede kafanızdaki fiyat aralığına uymayan firmaları elimine ederek bütçe dostu işletmeyi seçebilirsiniz.

Yardımınıza gelecek oto kurtarma ekibinin son teknoloji alet edevata ve deneyimli, eğitimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Şahinbey Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dediğinizde hizmet verdiği alanda diğer firmalardan sıyrılan Enyakın, bu başarısını Şahinbey oto kurtarma yol yardım faaliyeti için de korumaktadır. Bu iddiasını da birlikte operasyon yürüttüğü işinin ehli Şahinbey oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma yol yardım faaliyeti bütün yol yardım servisleri arasından maksimum miktarda deneyim ve dikkat talep eden yol yardım faaliyetidir. Taşıtın yerinden emniyetli bir şekilde kurtarılması sadece müşterilerimiz için değil o noktadaki tüm sürücüler için önemlidir. Enyakın, tüm Şahinbey oto kurtarma firmaları içinde en ince ayrıntısına kadar inceleyip en güvenilir olanların Enyakın'ın geniş hizmet ağından oluşan yelpazesine katılmasına tamam der.

Tüm şüphelerinize ve stresinize son vermek tek tuş uzağınızda! Şüphe ve endişelerinizi gidermek için ekiplerin web sitemiz üzerindeki profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerde temin edebileceğiniz değerlendirmeler, en stratejik belirleyici olacağına inanıyoruz.

bize erişebileceğiniz kanallar:

- personelin internet sayfamız üzerindeki profillerinde yer alan Enyakin.com tarafından kendilerine verilen 0850'li numara

- WhatsApp irtibat hattımız (0850 303 66 66)

- internet sitemiz üzerindeki “Teklif al” formu

Ülkemizin en ücra noktasına kadar uzanan servis ağımıza ulaşmak bu kadar kolay. Belirttiğiniz irtibat biçimini seçin ve taşıtın modeli ve markası fark etmeksizin Şahinbey oto kurtarma firmaları içinde en uygun fiyatlı ve kaliteli olan firmayla çalışmanın keyfine varın.

Şahinbey Yol Yardım

Siz hiçbir problem yok sanısına kapılırken birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız sizi aniden ortada bırakabilir. Siz periyodik olarak aracınızın bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastiği delinebilir, arabanızın benzini bitebilir, aracınızın anahtarı kaybolabilir, kazaya karışarak yolda kalabilirsiniz. Yani yol yardım hizmetimize neden ve nasıl gereksinim duyacağınız hiç belli olmaz. Ne mutlu size ki Enyakın, Ülkenin her bölgesini içine alan hizmet mekanizmasıyla Şahinbey yol yardım hizmeti almak isteyen sizlerin yanında!

Kullandığınız araç bir ara sokaktan tutun da otoyolun ortasına kadar ansızın her yerde bozulabilir. Bu noktada sadece siz olumsuz etkilenmezsiniz, araç trafiğin tıkanmasına da neden oluyorsa sizin için akan zaman önemlidir. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede arızalı taşıtın arızalandığı noktaya varıp istediğiniz yol yardım desteğini sunması gerekir. Bu; arızalı taşıtın o noktada onarılarak kaldığı yerden tekrar yoluna devam etmesini sağlamak da olabilir, arızalı taşıtın bir oto çekici ile başka bir noktaya taşınması de olabilir.

Siz de Şahinbey yol yardım servisi talebinde bulunmak için ivedilikle ekiplerin web sitemizde yer alan profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve vakit kaybetmeden kullandığınız araç için ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz.

Şahinbey Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım desteğinin fiyat yelpazesi nice değişkene bağlıdır. Araç için olay yerinde bir tamirin yapılması yeterli bir çözüm mü yoksa oto çekici hizmeti almanız da mı gerekli olacak? Fark edebileceğiniz üzere bu ihtimaller, fiyat skalasının artmasına yol açacaktır. Arabanız götürülecekse kaç km’lik bir yoldan bahsediyoruz? aracınızın çeşidi nedir? Bir kamyonun tahliye edilmesiyle bir otomobilin çekilmesi aynı şey olmadığı gibi arzu edilecek ücret de farklı olacaktır. Bu ölçütler ve daha pek çok etmene bağlı olarak Şahinbey yol yardım fiyatları çeşitlilik göstermektedir.

Enyakin.com üzerinden Şahinbey yol yardım fiyatları incelemesi yapmak isteyen araç sahipleri için çeşitli yol var:

1- işletmelerin web sitemizdeki profillerini ziyaret ederek fiyat tahkiki yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız vasıtasıyla form doldurabilirsiniz.

3- personelin 0850 ile başlayan şahsi numaralarını arayarak saniyeler içinde bağlantı kurabilirsiniz.

Bu seçeneklerden arzu ettiğinizi seçerek size uyan ekipten derhal Şahinbey yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Şahinbey Yol Yardım Numarası

Öncesinde yaşadığınız tüm olumsuz yol yardım faaliyetlerini sizlere unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı ekiplerle çalışmak bir “Alo” kadar uzağınızda. Tarayıcınızda Şahinbey yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com aracılığıyla Şahinbey yol yardım yol yardım faaliyetini alacağınız işletmeye karar verdiyseniz aradığınız Şahinbey yol yardım numarası firmaların web sitemizdeki profilinde bulunmaktadır. 0850'li numarayı arayarak işletmeler ile hızlı bir biçimde irtibata geçebilirsiniz.

İşte Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın sunduğu birçok hizmetten faydalanmak bu kadar basit!

Enyakin.com, mutlu ve sağlıklı yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 8 kişi Şahinbey ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.