Kartepe yakınlarında 17 Çekici firması bulunmaktadır.
Onur Serindere
Kartepe ilçesine 6.4 km, 9 dakika
0850 307 81 30
Yıldırım Oto Kurtarma
Ferdi Yıldırım
Kartepe ilçesine 6.8 km, 6 dakika
0850 309 14 67
Çakır Efe Oto Kurtarma
Yunus Emre Özbudak
Kartepe ilçesine 6.9 km, 10 dakika
0850 307 58 76
Gedikli Oto Kurtarma
Ömer Faruk Gedikli
Kartepe ilçesine 7.0 km, 8 dakika
0850 307 74 87
Özgür Velioğlu
Kartepe ilçesine 7.0 km, 10 dakika
0850 304 33 26
Oto Yol Yardım
Yunus Oral
Kartepe ilçesine 8.1 km, 12 dakika
0850 309 10 23
Muhammed Ünal
Kartepe ilçesine 8.6 km, 7 dakika
0850 307 43 86
Neka Yol Yardım
Sadi Atar
Kartepe ilçesine 8.6 km, 8 dakika
0850 309 12 91
Serdar Özdemirkan
Kartepe ilçesine 14.2 km, 17 dakika
0850 309 12 96
Son-tu Oto Kurtarma
Soner İzgi
Kartepe ilçesine 14.3 km, 15 dakika
0850 309 14 39
Özbaşlar Oto Kurtarma
Serhat Ağsakallı
Kartepe ilçesine 17.5 km, 17 dakika
0850 307 81 72
Karatekin Oto Kurtarma
Abdullah Çelik
Kartepe ilçesine 27.5 km, 26 dakika
0850 304 99 32
Yunus Taşyürek
Kartepe ilçesine 28.0 km, 22 dakika
0850 305 33 08
Selçuk Tabak
Kartepe ilçesine 31.5 km, 26 dakika
0850 305 55 31
Sapanca Oto Çekici
Suat Işık
Kartepe ilçesine 32.2 km, 29 dakika
0850 305 86 47
En yakın mesafe 200 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
200₺
Enes Oto Kurtarma
Enes Ayar
Kartepe ilçesine 36.5 km, 36 dakika
0850 307 44 86
Kerimoğlu Oto Kurtarma
Oğuzhan Batuk
Kartepe ilçesine 52.3 km, 38 dakika
0850 307 10 89
En yakın mesafe 200 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
200₺

Kartepe Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com çatısı altında müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz pek çok yol yardım çalışmalarımızdan biri olan Kartepe çekici servisine haftanın 7 günü saat fark etmeksizin erişim sağlayabilirsiniz. Memleketin tüm bölgelerine yayılan nitelikli hizmet sistemiyle Enyakın; aracının azizliğine uğrayan bütün taşıt sahiplerine hızlı, kaliteli, güvenilir ve cep yakmayan desteği verir. Kartepe çekici servisi talebinde bulunmak istiyorsanız yapacağınız tek şey Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve 0850’li numarayı tuşlayarak irtibata geçmek. 0850 ile başlayan numaralarını arayarak vakit kaybetmeden Enyakin.com'un birlikte çalıştığı firmalarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Enyakın platformu çatısı altında servis sağlayan her ekip hizmet verdiği sahada uzman ve eğitimli kişilerden meydana gelmektedir. Aracınızın markası, modeli ve duruma en uygun yol yardım ekipmanıyla birlikte dilediğiniz konuma anında ulaşarak Kartepe çekici faaliyetimizden faydalanabilmenizi sağlarlar.

Kartepe çekici servisine nice nedenden ötürü ihtiyaç duyabilirsiniz. Aracınızın yakıtı bitmiş olabilir ve trafiğin tam ortasında kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve aracınız kullanılamayacak bir vaziyettedir, daha yeni dolum yaptığınız akünüz tükenmiş olabilir, lastiklerinizin azizliğine uğrayabilirsiniz veya yalnızca arabanızı bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde çektirmek isteyebilirsiniz. Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında olabilecek her senaryoda müşterilerimize en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı oto çekici yardımını temin ediyoruz.

Kartepe Oto Çekici

Arabanızın modeli ve markası gözetilmeksizin Enyakın himayesi altındaki işletmelerden Kartepe oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Enyakın, birlikte operasyon yürüttüğü ekiplerin olası her duruma ve araca uyum sağlayacak donanıma sahip olduğundan emin olur. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin kalitesine gösterdiğimiz ciddiyet sayesinde Enyakın, oto çekici hizmetinden faydalanmak isteyen sürücülerin tereddütsüz güvenebileceği bir platform haline gelmiştir. Verilecek hizmetin efektif ve ivedi olması önemli olduğu gibi uygun fiyatlı olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Daima maksadımız araç sahiplerinin mağduriyetini ve giderlerini minimumda tutmak doğrultusunda olmuştur.

Kartepe ilçesi de bunun bir parçası olmak üzere yurdumuzun pek çok noktası faaliyet alanımız dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok sürücünün sorununa çözüm bulduğumuz manasına geliyor. Siz de Kartepe oto çekici desteğinden yararlanmak istiyor ama hem en erişilebilir fiyatlı hem de kaliteli bir yol yardım firması peşindeyseniz en doğru yerdesiniz! Yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un araç sahiplerine sunduğu pek çok ekip içinden bütçeniz ve gereksinimlerinize en uygun olanı seçerek en hızlı şekilde oto çekici desteği talep etmeniz mümkün.

Ekiplerin profillerinde temin edebileceğiniz 0850’li numaralar yoluyla ivedilikle doğrudan yetkili kişilerle görüşerek gereken servisi talep edebilirsiniz. Çağrınızı yanıtlayan yetkiliyle arabanızın markasını ve modelini de belirtmeyi unutmayınız. Bu sayede yanınıza gelen Kartepe oto çekici işletmesi, arabanıza göre olan ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Kartepe Çekici Fiyatları

Birçok müşterimiz doğal olarak önce Kartepe oto çekici fiyatları araştırması yaparak tatsız sürprizlerden kaçınmak ve cüzi fiyatlı Kartepe oto çekici hizmetinden faydalanmak arzusundadır. Müşterilerinin güvenini en değerli kazanç olarak kabul eden Enyakin.com, araç sahiplerinin en kaliteli yol yardım faaliyetini en erişilebilir fiyatlarla temin ettiğinden emin olur. Enyakin.com olarak bizleri diğer oluşumlar içinde ayıran en kuvvetli niteliği, yalnızca yol yardım servisi sağlayan ekiplerin bir arada toplandığı bir platform olmayışıdır. Hizmet verdiği araç sahiplerinin gereksinimlerini ve dileklerini en sağlıklı yöntemlerle analiz ederek kendisini kesintisiz bir şekilde tazeleyen bir yapıya sahip olmasıdır. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz her serviste birçok müşterimizde gözlemlediğimiz en kuvvetli müşterek özellik, tüm sürücülerin en masrafsız hizmet beklentisinde olmasıdır.

Son zamlardan ötürü birçok hizmetin erişilemez olduğu bu süreçte hâlâ müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici yardımını verebilmek için beraber hizmet verdiğimiz firmalarla işlem faturalarını minimumda tutabilmek hedefiyle eş güdümlü bir operasyon sürdürmekteyiz. Bu sayede Enyakin.com'dan alacağınız Kartepe oto çekici hizmetinin tüm Kartepe oto çekici fiyatları arasında en makul yol yardım hizmeti olacağından şüphesiz emin olabilirsiniz.

Buna ek olarak beraber hizmet verdiğimiz bütün işletmeler, sağladıkları servislere dair fiyat bilgisini sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde yayınlamaktadır. Böylelikle bütçenizi aşma ihtimali olan firmaları hızlı bir biçimde elimine edebilir, size uygun olanla çalışabilirsiniz.

Kartepe Çekici Firmaları

Kartepe çekici firmaları arasındaki maliyet ve kalite yelpazesini avantajınıza çevirmek ve en kaliteli personelden en uygun fiyatlı oto çekici hizmetinden faydalanmak istemekteyseniz Enyakın değerli müşterilerimiz için en doğru adres. İlk olarak açıkça belirtmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com çatısı altında hizmet verme yetkisi olması için karşılayabilmesi gereken birtakım kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler içinde personelin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, teknik becerilerini kanıtlamış olması, piyasada yaygın olan araç marka/model spektrumuna ve olabilecek her yol yardım senaryosuna uygun ekipmana sahip olması, sağladıkları teknik destek için talep edilen ücret beklentisinin Enyakın tarafından tayin edilen kısıtları aşmaması sayılabilir.

Birlikte hizmet verdiğimiz ekiplerden sağlamalarını istediğimiz kıstaslar, siz müşterilerimizin Kartepe çekici firmaları arasında kötü olanları eleyip en başarılı olanlardan faydalanmanızı sağlar. Firmaların profillerinde yer alan 0850’li numarayı alıp ekip çağırabilir, “Garaj” özelliğinden faydalanıp ilan verebilirsiniz. Velev ki personele açık adresinizi iletecek kadar noktaya vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp çağrı hattımıza erişebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle vakit kaybetmeden yol yardım hizmeti talep edebilirsiniz.

Hangi yolu seçerseniz seçin Enyakın himayesi altındaki işletmelerden yararlandığınız sürece tüm Kartepe çekici firmaları içinde en iyisiyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Kartepe çekici firmaları incelemesi yaparken siz müşterilerimize konfor sunması için internet sayfamızda yer verdiğimiz bazı özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakin.com bünyesinde hizmet veren bir çok firmanın internet sitemizdeki profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları taşıtların ve envanterlerinde bulunan ekipmanların fotoğraflarını bulabilirsiniz. Bu sayede ekibin sunduğu hizmetler ve ekipmanları konusunda öngörüde bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: tüm personelimizde aklınızın bir köşesinde bulundurmakla birlikte Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin ödeme aracı olarak kredi kartı tercih ettiğini unutmamalısınız. Aracınızla patadak ortada kaldığınızda yanınızda yeterli miktarda nakit bulunmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan firmalar sayesinde bu hikaye eleniyor ve her durumda basit bir şekilde güvenle ödeme yapma imkanınız oluyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: mevzubahis firmanın o hafta azami sayıda hizmet veren firma olduğunu sembolize eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen ekibin Enyakın platformu çatısı altında kaç kere servis sunduğunu işaret eder. Böylece ekibin tercih edilebilirliği ile ilgili olarak bir öngörüde bulunabilme seçeneğiniz olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: seçim yapma basamağındaki en kayda değer noktalardan birisi olacağını savunuyoruz. Ekibin geçmişte verdiği hizmetlerinin beğenilip beğenilmediğini ve önceki müşterilerin işletmeyle ilgili pozitif ve negatif düşüncelerini bulabilirsiniz. Enyakın'ın geniş hizmet yelpazesinden faydalanan tüm müşterilerimizi aldıkları hizmeti pozitif veya negatif yönde değerlendirdikten sonra puanlamaları konusunda tembih ediyoruz. Bu sayede sonraki araç sahipleri, seçim yaparken bu olumlu - olumsuz incelemeleri göz önünde bulundurabilirler.

Kartepe Çekici Numarası

Kartepe çekici numarası arayışı içinde olan müşteriler, Kartepe çekici desteği alabileceği onlarca işletme arasından spesifik bir servisle iletişime geçmek istediği takdirde adı geçen işletmenin internet sayfamızdaki profilini inceleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. İşte Enyakin.com ile Kartepe çekici numarası bulmak bu kadar kolay! İsterseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli talimatlar ardından belirttiğiniz ekipten oto çekici servisi alabilirsiniz.

Kartepe Oto Kurtarma

Hizmet bölgemiz genişledikçe daha çok sayıda yardım isteyen araç sahibine yetişebilmekteyiz. Faaliyet alanımız çatısı altında olan Kartepe ilçesine nitelikli, yetkin ve en erişilebilir fiyatlı Kartepe oto kurtarma servisini sağlamaktayız. Gece-gündüz fark etmeksizin hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için en uygun adres Enyakın! Oto kurtarma desteği almak için birçok haklı nedeniniz olabilir. Olmadık yerde patlayan lastikler, bir anda yaşanan kazalar, patadak tükenen aküler ve dahası…

Her senaryo için en ivedi ve en etkili çözümü sağlayan Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın Kartepe oto kurtarma servisinden yararlanabilmek için yapacağınız tek şey Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin profillerini incelemek ve faaliyetlerinden faydalanmak istediğiniz ekibin 0850’li irtibat numarasını tuşlamak.

İstediğiniz lokasyona intikal eden oto kurtarma ekipleri kurtarma işlemine başlamadan önce başka bir kazaya sebebiyet vermemek için kullandığınız taşıt etrafında gerekli emniyet tedbirlerini alarak sizin ve diğer sürücülerin emniyette olmasını sağlarlar. Tedbirler sağlandıktan sonra beraberlerinde getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla taşıtınızın olay yerinden nakli gerçekleştirilir. Burada karşımıza iki farklı durum çıkar. Aracınız, basit onarım işlemleriyle tekrar çalışır hale gelecekse orada gereken tamir işlemleri yapılır ve arabanızla belirlediğiniz istikamete devam edebilirsiniz. Eğer bu ihtimaller dahilinde değilse oto çekici ile birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Kartepe Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma servisi sağlayan ekiplerin çeşitliliği Kartepe oto kurtarma fiyatları arasında da çeşitliliğe neden olmaktadır. Sadece firma bolluğuyla sınırlanmamakla birlikte taşıtınızın hangi konumdan taşınacağı da ücret skalasında belirleyici bir değişken olmaktadır.

Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet sunan her firma, sundukları hizmetlerin ücret tablosuna internet sayfamız üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Böylece bütçenizi aşan firmaları elimine ederek bütçenize uyan servisi seçebilirsiniz.

Yardımınıza gelecek oto kurtarma ekibinin modern alet edevata ve yeterli teknik deneyime, eğitime personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Kartepe Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiği vakit hizmet verdiği sahada ön plana çıkan Enyakin.com, bu iddiasını Kartepe oto kurtarma desteği için de korumaktadır. Bu pozisyonunu da kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği işinin uzmanı Kartepe oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma desteği tüm yol yardım hizmetleri arasından maksimum miktarda tecrübe ve ihtimam gerektiren yol yardım faaliyetidir. Arızalı taşıtın alandan sıkıntısız bir operasyonla götürülmesi sadece sürücüler için değil o konumdaki tüm araba sahipleri için önemlidir. Enyakin.com, bütün Kartepe oto kurtarma firmaları içinde ince eleyip sık dokuyup en iyi ve en güvenilir olan işletmelerin Enyakin.com çatısı altına katılmasına izin verir.

Bütün karasızlığınıza ve stresinize son vermek bir telefon uzağınızda! Şüphe ve kaygılarınızı ortadan kaldırabilmek için personelin internet sayfamızdaki profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerde temin edebileceğiniz yorumlar ve puan, en stratejik karar verme aracınız olması muhtemel.

7/24 hizmet veren Enyakin.com'a ulaşabileceğiniz irtibat kanalları:

- ekiplerin web sitemizdeki profillerinde temin edebileceğiniz Enyakin.com tarafından kendilerine verilen 0850'li numara

- WhatsApp irtibat hattımız (0850 303 66 66)

- internet sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Türkiye'nin bir ucundan diğerine kadar uzanan geniş hizmet yelpazemize erişmek bu kadar kolay. Arzu ettiğiniz bağlantı yöntemini seçin ve taşıtın modeli ve markası gözetilmeksizin Kartepe oto kurtarma firmaları arasından en nitelikli ve en cüzi fiyatlı olan servisle çalışmanın keyfine varın.

Kartepe Yol Yardım

Siz ortada hiçbir sıkıntı yok diye düşünürken araç sizi yolun ortasında bırakabilir. Siz her ne kadar arabanızın gerekli bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastikleri patlayabilir, yakıtınız tükenebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kaza yaparak yolda kalabilirsiniz. İşin özü yol yardım desteğimize nasıl ve neden ihtiyaç duyacağınız hiç belli olmaz. Ne mutlu size ki Enyakın, yurdumuzun her yerini içine alan servis ağıyla Kartepe yol yardım hizmeti talep etmek arzusunda olan değerli müşterilerimizin yanında!

Araç şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar bir anda her konumda arızalanabilir. Bu durumda sadece siz zarar görmezsiniz, kullandığınız taşıt trafiğin kitlenmesine de sebep oluyorsa sizin için akan zaman önemlidir. Yol yardım ekiplerinin olabilecek en kısa sürede arabanın bulunduğu yere ulaşarak gereken yol yardım desteğini vermesi gerekir. Bu; problemli arabanın çağrılan konumda onarılıp kaldığı yerden tekrar yola çıkmasını sağlamak da olabilir, problemli arabanın bir oto çekici ile başka bir lokasyona taşınması de olabilir.

Siz de Kartepe yol yardım desteği almak için anında firmaların internet sitemizde bulunan profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve direkt olarak arabanız için gereken desteği alabilirsiniz.

Kartepe Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım servisinin fiyat skalası çeşitli duruma bağlıdır. Araç için olay yerinde bir onarımın yapılması sorunu ortadan kaldıracak mı yoksa oto çekici desteği almanız da mı gerekecek? Fark edebileceğiniz üzere bu senaryolar, ücret beklentisinin artmasına neden olacaktır. Aracınız götürülecekse kaç km’lik bir mesafeden bahsediyoruz? taşıtınızın tipi nedir? Bir ağır vasıtanın nakledilmesiyle bir otomobilin çekilmesi aynı şey olmadığı gibi arzu edilecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha çeşitli unsura bağlı olarak Kartepe yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Enyakın üzerinden Kartepe yol yardım fiyatları tahkiki yapmak isteyen müşteriler için sayısız çözüm yolu var:

1- işletmelerin web sitemiz üzerindeki profillerini ziyaret ederek fiyat incelemesi yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız üzerinden form doldurabilirsiniz.

3- ekiplerin Enyakin.com tarafından kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralarını tuşlayarak hızlıca iletişim kurabilirsiniz.

Bu opsiyonlardan işinize geleni seçerek belirlediğiniz bütçeye uygun olan firmadan zaman geçirmeden Kartepe yol yardım yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Kartepe Yol Yardım Numarası

Eskiden yaşadığınız tüm yetersiz yol yardım servislerini sizlere unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı işletmelerle çalışmak bir “Alo” kadar uzağınızda. İnternette Kartepe yol yardım numarası diye aratmanıza gerek yok.

Enyakin.com aracılığıyla Kartepe yol yardım servisi alacağınız firmada karar kıldıysanız aradığınız Kartepe yol yardım numarası personelin internet sayfamızdaki profilinde yer almaktadır. 0850'li numarayı arayarak ekipler ile saniyeler içinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte Enyakin.com’un sağladığı çeşitli servisten yararlanmak bu kadar basit!

Enyakin.com, güvenli ve huzurlu yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 3 kişi Kartepe ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.