Şahinler Oto Kurtarma
Berat Şahin
2.Yılı 582 Başarılı İş
0850 305 83 62
En yakın mesafe 100 ₺
0-15 km Fiyatlar
Otomobil
100₺
Fikret Sıtkı Yurt
1.Ayı
0850 309 13 48
Özbek Oto Kurtarma
Orhan Özbek
3.Yılı 86 Başarılı İş
0850 307 54 72
Orhan Gama
1.Yılı 28 Başarılı İş
0850 307 62 24
Tekinler Oto Kurtarma
Behçet Çetin
2.Yılı 48 Başarılı İş
0850 305 11 84
En yakın mesafe 150 ₺
0-15 km Fiyatlar
Otomobil
150₺

Adana çekici firmaları 7/24 en uygun fiyatlarla. En iyi 10 Adana oto kurtarma firmasından teklif alın. Adana cekici numarası için hemen tıklayın.

Adana çekici hizmetleri

Adana çekici hizmeti trafik kazası, otomobil arızası, sıfır kilometre oto taşıma, 2.el oto taşıma gibi ihtiyaçlarınız anında gereken ve deneyim sahibi işletmeler tarafından uygulanan hassaslık gerektiren bir meslektir. Bu nedenle Adana kentinde oto çekici hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda dikkatli davranmalı ve doğru firmalardan destek almalısınız. Doğru firma tercihi yapabilmeniz için sitemizdeki çokça fazla ayrıntıdan faydalanabilir ve kararlarınızı bu yönde netleştirebilirsiniz.

Adana çekici araştırması yaparken nelere dikkat etmeli?

Adana kentinde oto çekici ararken kesinlikle dikkat etmeniz gereken bazı hassas ayrıntılar olduğunu belirtmek isteriz. Unutmayın ki oto çekici işlemi esnasında canınızı ve malınızı oto çekici firmalarına teslim etmektesiniz. Bundan sebeple bu makalemizde Adana kentinde, siz değerli müşterilerimize en doğru şekilde hizmet sağlayan oto çekicileri bulabilmek için neler yapılmalı bundan bahsedeceğiz.

Adana'da en yakın çekici firmalarına nasıl ulaşabilirim?

Bileceğiniz üzere Adana yüzölçümü büyük bir il ve sizlerin nerede bir oto çekiciye ihtiyacınız olacağı çok değişken bir konu. Oto çekici hizmeti alacağınız bölgeye yakın noktada doğru işletme bulabilmek bazen basit bir şey olmayabilir. Adana çevresinde bir google araması yaptığınızda sonuçlarda çıkan oto çekicilerin hangi ilçede olduğunu bilmeniz mümkün olmayacaktır.

İnternet sayfamız üzerinden Adana'nın hangi noktasında bulunduğunuza bağlı olarak bir oto çekici bulmanız mümkün olabilir. Bu sayede “ilçeni seç” ve “yakın çekicileri göster” linkleri sayesinde size en yakın çekici firmalarını bulabilmek bu sayede çok kolay. Sizde, Adana kentinde en yakın çekici işletmelerini aramak için ayrı ayrı internet sitelerinde bir google araması yapmak mecburiyetinde değilsiniz.

Adana çekici hizmeti ile Adana kurtarıcı hizmeti arasındaki farklar

Adana cekici işlemi ile oto kurtarıcı işlemi arasında en önemli şey, arabanızın sorununun ne olabileceğine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Adana şehrinde yalnızca arıza yapmış bir arabanız var ise oto çekici hizmeti siz değerli müşterilerimize yeterli olacaktır. Oto çekici hizmeti veren iş makinalarının kasaları, sürgülü ayak şeklinde olan mekanizmalar ile arabaları yüklemeye imkan tanımaktadır.

Adana Oto kurtarıcı hizmeti ise, Adana kentinin her hangi bir bölgesinde otomobiliniz trafik kazası yaptı ise gereksinim duyacağınız bir hizmet türüdür. Küçük çaplı bir kaza anında otomobilinizin tekerleği yerinden kopmuş ve ya otomobiliniz tekerlekleri üzerinde gidemeyecek durumda olabilir, işte bu gibi anlarda Adana kurtarıcı firmaları siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilir. Oto kurtarıcı araçları, kaza gerçekleştiren aracın alt tarafına sürdükleri kasaları ile bir zincir bağlantısıyla sayesinde araç kasalarına alabilirler. Yapılan bu işlem, Adana oto çekici hizmeti ile Adana kurtarıcı hizmetlerini birbirinden ayıran en önemli farklılıklardır.

Şöyle ki oto çekici ve oto kurtarıcı aslında bir meslek farkı değil, gerçekleştirilen yöntemin adıdır. Adana'da işletmeler ünvanlarına, oto kurtarma, kurtarıcı, çekici şeklinde farklı isimler verseler de tüm bu işletmelerden almış olduğunuz genel hizmetin adı yol yardım hizmetleridir.

Adana çekici numarası

Adana çekici numaraları araması yaptığınız zaman oldukça fazla farklı web sitesi ve firmalar ile karşılaşabilirsiniz. İnternet üzerinde o kadar yersiz veri bulunuyor ki, bu kadar bilgi Adana'da aramış olduğunuz en doğru oto çekiciyi bulmanıza engel dahi olmaktadır. Çekici numarası ararken çok dikkat etmeniz gerekli konulardan biri bulacağınız çekici işletmesinin hangi ilçede konumlandığıdır. İnternet sayfamız üstünde görüşme yapabileceğiniz 0 850 numaralı çekici numaraları bulunmaktadır. İşte bu oto çekici telefonları, firmalarımızın direkt şahsi cep telefonlarına yönlenmektedir. İnternet sayfamız üzerindeki incelemiş olduğunuz her 0850 ile başlayan numara bir oto çekicimize aittir. Bu telefon numaraları üzerinden işletmelerimiz ile 7 - 24 güvenli bir şekilde konuşma sağlayabilirisiniz. Adana çekici telefonu ararken hep yanınızdayız. 

Adana'da kimler çekici hizmetinden yararlanabilir?

Oto çekici hizmetlerine Adana şehrinde araç taşıtma hizmeti almak isteyen ya da şehirler arası araç taşıma işlemi yapacak olan kişiler gereksinim duyarlar. Bilhassa arabaları ile çok uzak bir şehire tatile giden ancak aracı ile Adana şehrine geri dönmek istemeyenlerde bu hizmetimizden yararlanabilirler.

Ayrıca lüks araba sahipleri bu hizmeti kişisel sebeplerle değerlendirirler. Adana bölgesinden Marmaris, Didim, Çeşme, Bodrum gibi beldelere tatile gittiklerinde otomobillerini çekici ile taşıtarak lüks otomobillerine kilometre yaptırmamak istemeyebilirler. Görmüş olduğunuz gibi sadece Adana içinde değil, farklı farklı sebeplerle de çekici hizmetlerine ihtiyaç duyulabilir.

Adana Çekici

Adana çekici fiyatları

Adana'da çekici fiyatları tespit edilirken en önemli etken otomobilinizin hangi mesafelerde çekileceğidir. Arabanızın taşınacağı aralık, dolasıyla oto çekici ücretlerinde ki en belirleyici faktör olmaktadır. Ne yazık ki gün geçtikçe artış gösteren yakıt ücretleri Adana çekici hizmeti ücretlerini kararlaştırırken büyük önem arzetmektedir.

Adana çekici ücretleri araştırması yaparken Enyakin.com üye işletmelerden fiyat teklifi almanızda fayda var.

Aynı zamanda Adana ilindeki işletmelerimizin oto çekici hizmeti ücretlerini sitemiz içerisindeki profillerinden inceleyebilirsiniz. Adana şehiriçi çekici ücretlerini ekleyen firmalarımız sayesinde ödeyeceğiniz fiyat hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Adana'da en ekonomik çekici fiyatına nasıl ulaşırım?

Adana'da oto çekici fiyatı araştırırken farklı farklı fiyat teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi aradığınız çekicinin Adana'nın hangi bölgesinde hizmet istediğinden tutunda, işletmenin fiyat tarifesine göre pek çok farklılık gösterir. Hatta en az fiyat her koşulda en hesaplı fiyat değildir. Size belirtilen en düşük fiyat, başınıza hiç beklenmeyen sorunlar doğurabilir.

Adana'da oto çekici fiyatı alırken birinci dikkat etmeniz gereken konu bu oto çekici firmasının güvenilebilir, resmi kayıtlı bir işletme olup olmadığına bakmak olmalıdır. Güven konusunda firmaya birkaç soru sormanızda yarar olabilir. Bunlar işletmenin vergi mükellefi olup olmadığı, araçlarının otomobil taşıma kaskosu olup olmadığı gibi sorulardır.

Adana'da en ekonomik çekici fiyatını bulabilmek için birçok çekici işletmesini telefonla aramanızda en önem verilmesi gereken hususlardan birisidir. Lütfen unutmayın ki Adana ilinde ne kadar çok firma ararsanız o kadar değişik fiyat teklifi ile karşılaşabilirsiniz.

Adana ilinde ortalama çekici fiyatları

Adana ilindeki çekici ücretleri otomobilin tonajına, kaza durumuna, taşınacağı kilometreye, otomobilin modeline göre farklılık göstermektedir. Ama yine de bu durumda ortalama fiyatları belirleyebilmek için birtakım kriterler bizlere yol göstermektedir.

Adana'da 2023 senesi için yaklaşık şehir içi çekici maliyetleri 0-30 kilometre aralığı için 300 ₺ ile 600 ₺ aralığında değişebilmektedir. İşte bu ücretler kilometre aralığı arttıkça farklılık gösterebilmektedir.

Adana'da neden araç marka modeline göre fiyatlar değişir?

Araca göre ücret değişiklikleri, hizmet alacak olan yönünden rahatsız edici bir olay gibi görülse de bu hususta bazı haklı sebepler vardır. Çekilecek olan arabanın fiyatı bile araç çekim maliyetleri üstünde etkilidir. Bu durumun sebebi, risk alınarak taşınan arabalarınızın kaza ya da hasar gibi sorunlarında çekici işletmesinin üstleneceği maliyet ile doğru orantılıdır.

Ayrıca otomobilinizin üstündeki yükü bile fiyata tesir edebilir. Vasıtadaki yükün ne için ücretle doğru orantılı olacağınıda bir şekilde ifade edebiliriz. Yaklaşık olarak 1600 kiloya göre olan arabaları en küçük ebat çekiciler taşıyabilirken, bu kilonun üzerindeki araçları daha yüksek motorlu çekici araçları çekebilmektedir. Büyük motorlu çekici vasıtalarının hem satın alma maliyetleri, hemde işletme maliyetleri yüksek olduğundan bu da çekici hizmeti fiyatlarına direk olarak yansıtılmaktadır.

Adana oto kurtarma hizmeti

Adana Oto kurtarma hizmetleri arabanız trafik kazası gerçekleştiğinde ya da pert şekildeki aracınızı kurtarmak istediğiniz zaman gereken bir işlemdir. Kısacası arabanın hasar durumuna bağlı olarak farklı uygulama türleri olan bir çeşit kurtarma işlemidir. Araç kurtarma, araç çekici hizmeti vermeye hazır onlarca firmamızdan çekici ve oto kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca ağır vasıta gibi büyük tonajlı araçlarda kurtarma hizmetleri sunmaktayız.

Adana oto kurtarma ile Adana cekici firmaları arasındaki farklılıklar

Oto kurtarma ve çekici arasındaki ayrım hizmet verilecek olan otomobilin kazalı mı yoksa arızalı mı olduğuyla ilişkili bir husustur. Adana kentinde aracınız motor arızası yaptı ve tekerleği döner pozisyonda ise sizlere yalnızca oto çekici hizmeti yeterli olacaktır. Ancak arabanızın tekerleği bir trafik kazası sonrasında yürüyebilecek durumda olmayabilir, ayrıca kopuk bile olmaktadır. Tamda bu zamanlarda sizlere gereken, Adana kentinde bir oto kurtarma firmasından hizmet almaktır.

Adana oto kurtarıcı fiyatları

Adana'da oto kurtarıcı fiyatları kararlaştırılırken ilk öncelikli kıstas kurtarılacak otomobilin nerede olduğu ile kaza hasar pozisyonunun ne olduğudur. Tretuvara çıkmış bir araba ve uçurumdan düşmüş bir otomobilin kurtarıcı ücretleri haliyle farklılık gösterebilir. Lakin bu iki kurtarma hizmeti arasında hem önemli zaman farkı vardır, aynı zamanda ekipman farklılıkları olmaktadır.

Adana ilinde 2023 yılı için oto kurtarıcı ücretleri konusunda tekrardan siz müşterilerimizi bilgi sahibi yapmak isteriz. Bu konuda yaklaşık fiyat vermek zor olsada en küçük çapta bir kurtarıcı işlemi en kısa noktada 500TL den başlamaktadır. Bu fiyatlar vinç gereken daha büyük çaplı kamyon, otobüs gibi yüksek tonajlı oto kurtarıcı işlemlerinde 50.000₺ ye kadar çıkabilir.

Adana'da oto kurtarma hizmetini kimler sağlar?

Oto kurtarma yani bir diğer ismiyle oto kurtarıcı hizmeti, alanında yıllarca emek vermiş profesyoneller tarafından sunulan bir hizmettir. Adana oto kurtarma firmaları ararken lütfen işletmenin bu hususta kaç senelik bir tecrübeye sahip olduğuna dikkat etmenizde fayda bulunuyor. Kurtarma işlemi tehlikeli ve bir o kadar da hassasiyet ile davranılması gereken bir işlemdir. Bu nedenle Adana'da bir oto kurtarma işlemine ihtiyacınız var ise, sayfamız içerisindeki firmaların kaç senedir hizmet verdiğini profillerinden bakmanız mümkün.

Adana oto kurtarma hizmetine ne zaman ihtiyaç duyulur?

Adana kenti yoğun araba trafiği bulunan ve hemen her ilde olduğu gibi trafik kazası rizikosu olan illerimizden birisidir. Kuşkusuz gönül isterki yaşamımızın hiç ama hiç bir döneminde bir trafik kazasına yada benzeri olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmayalım. Ancak trafik kazalarıda hayatımızın bir parçasıdır ve bu kötü durumlardan sizleri kurtarabilecek çareler mevcuttur.

Adana'da kurtarma hizmetlerine aşağıda belirttiğimiz anlarda gereksinim duyabilirsiniz;

  • Adana'da otomobilinizin kaldırıma çarparak yürür kısımlarının bozulması
  • Kaza sonucu yana yatmış bir otomobilin kurtarma işlemi
  • Üzeri yüklü bir biçimde yatmış dorse ve benzeri araçların yoldan kurtarma işlemi
  • Yangın sonrasında zarar görmüş jeep gibi araçların yerinden kurtarma işlemi
  • Otoban gibi yollarda köprüden düşmüş otomobillerin kaldırılması

Adana ilinde yaşayacağınız her türlü oto kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarma ve benzeri işlemlere ihtiyacınız varsa bizler her daim burada varız.

Adana yol yardım

Adana yol yardım firmalarına ulaşmanın en doğru adresi Enyakin.com. Adana ilinde aracınızın başına gelebilecek her bir çok sorun olabilir. Bu sorunlara hızlı çözümler üretmek ve yardım almak için yol yardım firmalarımız yardımınıza hep hazır. Mekanik arıza, elektrik arızası, akü sorunu, lastik patlaması gibi bir çok konuda yardım sağlayan yol yardım firmalarımız mevcuttur. Sizde Adana'da yol yardım hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Adana yol yardimi hizmetleri Enyakin.com'da.

Adana yol yardım ücretleri

Adana yol yardım fiyatları yaşamış olduğunuz soruna göre değişmektedir. Yol yardım firmalarımız 2023 yılı için 300₺ ile 500₺ arasında sizlere fiyat verebilirler. Bu fiyatlar tamamen bir ortalama olup nihai fiyatlar firmalar ile olan görüşme sonrasında netlik kazanır.