Lion Oto Kurtarma 🚀
Alican Yol Yardım
En yakın mesafe 300 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
450₺
Arazi, SUV, Pickup
500₺
Minivan, Panelvan
500₺
Motosiklet
300₺
Haydiçek Oto Kurtarma
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Arazi, SUV, Pickup
750₺
Motosiklet
500₺
Batu Oto Kurtarma
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Arazi, SUV, Pickup
600₺
Kamyon, Kamyonet
700₺
Çinay Oto Kurtarma
En yakın mesafe 100 ₺
0-25 km Fiyatlar
Otomobil
150₺
Arazi, SUV, Pickup
200₺
Minivan, Panelvan
300₺
Minibüs, Midibüs
400₺
Kamyon, Kamyonet
400₺
Otobüs
1000₺
Motosiklet
100₺
İsra Oto Kurtarma
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺

İzmir Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Çıkış: Karşıyaka (İzmir)
Varış: Siirt Merkez (Siirt)
Araç: Citroen - C4 (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
18.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Bornova (İzmir)
Varış: Akçadağ (Malatya)
Araç: BMW - 3 Serisi (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
14.700₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Gaziemir (İzmir)
Varış: İskenderun (Hatay)
Araç: Iveco - Otoyol - Daily Panelvan (Ticari Araçlar)
Süre: 4 dakika içinde
17.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Çal (Denizli)
Varış: Kemalpaşa (İzmir)
Araç: Fiat - Linea (Otomobil)
Süre: 3 gün içinde
5.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Tavşanlı (Kütahya)
Varış: Çiğli (İzmir)
Araç: Tofaş - Kartal (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
4.500₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Kâğıthane (İstanbul)
Varış: Çiğli (İzmir)
Araç: Fiat - Ducato (Ticari Araçlar)
Süre: 29 dakika içinde
7.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Yenişehir (Diyarbakır)
Varış: Buca (İzmir)
Araç: Fiat - Doblo (Ticari Araçlar)
Süre: 1 hafta içinde
15.900₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Ataşehir (İstanbul)
Varış: Balçova (İzmir)
Araç: Bajaj - Pulsar 200 RS (Motosiklet)
Süre: 2 gün içinde
3.000₺ (En uygun teklif)

İzmir çekici firmaları burada. En ekonomik çekiciler enyakin.com'da. Size en yakın çekicilerden en ekonomik fiyatlarla hizmet alın.

Çekici firması aramakta olduğunuz yer İzmir ili mi? Güvenilir bir yerdesiniz. Arabanızın mevcut ihtiyacını çözümleyerek sizlere destek olacak bir usta seçmek zor ve aynı zamanda bir o kadar da ehemmiyetlidir. Piyasadaki vasıtaların kendi özelinde bir işlem uygulanabilmekte ve bu sebeple de uzman olan çekici ustalarından yardım alınması tavsiye edilmektedir. Bu kapsamda ihtiyaç gördüğünüz sırada İzmir çekici işletmelerine erişmek için platformumuzu güvenle kullanabilirsiniz.

İzmir Oto Çekici

Gün geçtikçe artmakta olan araç yoğunluğu, muhtemel felaketleri de beraberinde getirmiştir. Bahsedilen durumlar sebebi ile çekici işletmelerine duyulan yönelim ve gereklilik de fazlalaşmıştır. İzmir oto çekici desteği de bu doğrultuda taşıt sahiplerine büyük konfor sağlar. Siz kıymetli müşterilerimiz de gereklilik gördüğünüz anlarda En Yakın'ın yapısındaki firmalardan İzmir çekici ve oto kurtarma hizmeti alırsınız.

Platformumuzda tüm şehir ve ilçe ve semtler için günceldeki lokasyonunuza yakın bir firma ile iletişime geçebilme fırsatınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, firmaların mevcuttaki profillerini ziyaret ederek puan ve yorumları da inceleyebilirsiniz. Bu nedenle çekici tercihlerinizi fazlasıyla güvenli bir biçimde yapmış olursunuz.

İzmir Çekici Fiyatları

İzmir çekici fiyatları çeşitli ücretlendirmelere tâbi olarak almak istediğiniz hizmetin yapısına bağlı kalarak belirlenmektedir. Bir çeşit misal 0 - 10 km aralığında çekilecek aracınızın mevzu bahis olduğunu ele alalım. Bu hizmeti almak için ödemeniz zorunlu olan hizmet bedeli 150 TL aralığındadır. Eğer ki mevcut hizmette çekilecek olan araç kamyon, tır, kamyonet benzeri araçlarsa fiyatlandırmada da değişiklik olacaktır. Konu edilen bu fiyatları etkileyen faktörleri listelemek gerekir ise;

  • Harcanacak olan yakıt ve yol maliyeti,
  • Arabanın türü,
  • Şehrin dışında ya da içinde çekici hizmeti olarak maddelenebilir.

Bir tanesini tercih etmeden önce şirketlerin hizmetleri için listeledikleri ücretlendirmeleri gözden geçirebilirsiniz. Bunlara ilaveten profilinde yer edinen 0850’li hatlar üstünden direkt işinde uzman kişilerle iletişim kurabilirsiniz.

İzmir Çekici Firmaları

İzmir çekici firmaları tüm arzulara ve gerekliliklere doğru ve düzgün olarak nitelikli bir hizmet sunmaktadır. Tek hizmeti aracınızın bir yerden başka bir yere çekilebilmesi değil, güvenlikli süreç yönetilmesi de sunmakta olduğu ayrıcalıklar arasında yer almaktadır. İzmir çekici şirketlerinin hepsinin eş özellikleri, basit ulaşılabilir olmalarıdır. Nerede, ne zaman ve hangi hizmete gereksiniminiz öne çıkarsa kısa bir zaman içinde firmalarımız ile iletişim kurarak destek alabiliyor olmanız pratiktir.

İzmir Çekici Numarası

Bütün şehirlerde olduğu gibi İzmir çekici numaraları da her işletmenin sayfasında mevcuttur. Tüm firmalara özel verilmiş olan telefon numaraları üstünden pratik olarak irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle İzmir çekici kategorisinden faydalanabilir ve aynı zamanda da taşıtınızın bir konumdan başka başka bir lokasyona güvenli bir biçimde çekilmesini sağlarsınız.

İzmir Oto Kurtarma

Arabanızla aracınız ile mahsur kaldığınzda veyahut kaza yaşadıysanız hiç telaş olmayın. İzmir oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerimiz siz hangi vakitte gereksinim görürseniz, her zaman ve neredeyseniz bir telefon uzağınızda. Platformdan, mevcut konumunuza rahatlık ile bir oto kurtarma ustası çağırarak yardım alabilmeniz mümkündür.

Tüm İzmir çekici hizmetindeki gibi araç kurtarma kategorisinde de mevcut işletmelerin her biri, siz değerli müşterilerimiz için titizlik ile seçilir. Bir tek resmi olarak kaydı olan çekicilerin kayıt olduğu platformumuzdaki bütün işletmeleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

İzmir Oto Kurtarma Fiyatları

İzmir oto kurtarma fiyatları da aynı, çekici işletmelerinin fiyatlandırmalarına benzer şekilde değişebilir. Aracınızın tam olarak nereden - hedef lokasyonun neresi olduğu da mevcut fiyatları etkilemekte olan unsurlar arasında yer almaktadır. Bu etkenler çerçevesinde de İzmir çekici işletmelerinin sayfalarını inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Buradan gönül rahatlığıyla inceleme yapabilir veyahut firmalara özel olarak tahsis edilen telefon numaraları üstünden iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Oto Kurtarma Firmaları

Araç kurtarma, özenli bir biçimde işlem yapılması gerekli olan özel kategoriler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla taşıtınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz bir işletme tercihi yapabiliyor olmanız, büyük önem taşır. Siz kıymetli müşterilerimiz de İzmir oto kurtarma firmaları arasından ihtiyaçlarınıza hitap eden en doğru alternatifi tercih ederek profesyonel bir destek alabilirsiniz.

İzmir Yol Yardım Hizmeti

Müşteri memnuniyetini önemseyen yapısıyla Enyakin.com İzmir yol yardım desteklerine zaman zaman ve birçok yerde gereksiniminiz ortaya çıkabilmektedir. KGM tarafından işletilen bir yolda veyahut özel yollarda aracınızla kaldığınızda bu hizmetten yararlanabilme ayrıcalığına sahipsiniz. Mevcuttaki lokasyonunuza yakın firmaları bulmak ve kısa bir zamanda problemlerinizi çözüme kavuşturabilmek amacıyla web sitemizi kullanabilirsiniz.

İzmir Yol Yardım Fiyatları

7 / 24 bir çekici işinde size hizmet sağlayan işletmelerimiz de aynı İzmir çekici kategorisinde mevcut olduğu gibi alternatif fiyat aralıklarında hizmet vermektedir. İzmir yol yardım fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bünyemizdeki ustalarımızın profillerini kontrol edebilirsiniz. Bununla beraber, bütün işletmelerin profil sayfasının alt alanda yer ayrılmış olan numaradan ustalarımızı arayıp dilediğiniz destekleri kısa sürede alırsınız.

İzmir Yol Yardım Numarası

Sürüş esnasında yolda kalınca alakalı işletmelere ulaşabilmek amacıyla bir iletişim numarası arama sürecine girersiniz. Bahsi geçen durumlar karşısında en yakın yol yardım şirketlerinin numaralarını bulabilmek zor olacaktır. İzmir yol yardım numarası aradığınız esnada o lokasyona hizmet sağlayan tüm firmalar ve araç kurtarma firmalarına ulaşıp nitelikli bir destek alabilirsiniz.

İzmir Çekici

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 112 kişi İzmir ilinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.