Can Oto Kurtarma
Mehmet Can Erçakmak
6.Günü
Farozlu Oto Kurtarma Vinç
Ersen Karacı
8 Yıl, 1 Ay 2963 İş
Kredi Kartı Geçerli
Alican Kayış
5.Ayı 71 İş
Kredi Kartı Geçerli
Alican Keleş
1 Yıl, 4 Ay 134 İş
Gökhan Karakür
2.Ayı 17 İş
Karşıyaka yakınlarında 46 Çekici firması bulunmaktadır.
Bekir Çelik
2.Yılı 174 İş
Karşıyaka ilçesine 4.2 km
Dolunay Oto Kurtarma
Ahmet Sarpkaya
3.Yılı 720 İş
Karşıyaka ilçesine 7.6 km
Veysel Sorhun
9.Ayı 114 İş
Karşıyaka ilçesine 7.9 km
Demir Çekici Ve Kurtarıcı Hizmetleri
Kamil Demir
5.Ayı 34 İş
Karşıyaka ilçesine 8.7 km
7/24 Oto Kurtarma
İbrahim Kopuk
2.Yılı 312 İş
Karşıyaka ilçesine 8.9 km
Abdulkadir Adaş
12.Ayı 144 İş
Karşıyaka ilçesine 9.2 km
Emre Oto Kurtarma
Emre Akkuş
1.Ayı
Karşıyaka ilçesine 9.5 km
İzmir Oto Çekici
Kadir Çavga
3.Haftası
Karşıyaka ilçesine 10.0 km
Ramazan Oto Kurtarma
Ramazan Kopuk
3 Yıl, 5 Ay 405 İş
Karşıyaka ilçesine 10.0 km
Mehmet Can Şimşek
6.Ayı 43 İş
Karşıyaka ilçesine 10.7 km
Ali Emre Aydoğan
3 Yıl, 3 Ay 204 İş
Karşıyaka ilçesine 12.7 km
Erdem Yıldırım
1 Yıl, 1 Ay 90 İş
Karşıyaka ilçesine 15.3 km
İbrahim Doğan
1.Ayı
Karşıyaka ilçesine 20.4 km
Efe Yol Yardım
Emrah Gandak
1 Yıl, 3 Ay 191 İş
Kredi Kartı Geçerli
Karşıyaka ilçesine 20.6 km
Enis Çelik
5.Ayı 14 İş
Karşıyaka ilçesine 24.1 km
Celal Güven
2.Ayı
Karşıyaka ilçesine 25.8 km
Çakır Oto Kurtarma
Erdoğan Bilgin
5.Yılı 507 İş
Kredi Kartı Geçerli
Karşıyaka ilçesine 26.9 km
Caner Gülten
5.Ayı 27 İş
Karşıyaka ilçesine 27.2 km
Fırtına Oto Kurtarma
Recep Kayahan
1 Yıl, 4 Ay 408 İş
Karşıyaka ilçesine 27.4 km
Furkan Akkuş
4 Yıl, 4 Ay 1006 İş
Kredi Kartı Geçerli
Karşıyaka ilçesine 29.1 km
Mehmet Ardil
2.Yılı 95 İş
Karşıyaka ilçesine 29.7 km
Hasan Serbes
7.Ayı 47 İş
Karşıyaka ilçesine 31.7 km
Çoban Oto Kurtarıcı
Mesut Çoban
10.Ayı 90 İş
Karşıyaka ilçesine 33.5 km
Cihan Zeybek
6.Ayı 30 İş
Kredi Kartı Geçerli
Karşıyaka ilçesine 34.2 km
Muzaffer Özyiğit
10.Ayı 193 İş
Karşıyaka ilçesine 34.6 km
Süleyman Akgün
8.Ayı 79 İş
Karşıyaka ilçesine 34.6 km
Ziya Arık
6.Ayı 26 İş
Karşıyaka ilçesine 36.0 km
Çoban Oto Kurtarma
Turan Çoban
5.Ayı 46 İş
Karşıyaka ilçesine 36.1 km
Ayaz Oto Kurtarma
Ali Kaya
3 Yıl, 2 Ay 194 İş
Karşıyaka ilçesine 37.7 km
Ali Kocahıdır
4.Ayı 15 İş
Karşıyaka ilçesine 38.6 km
Ege Yol Yardım
İkram Kağan
8.Ayı 106 İş
Karşıyaka ilçesine 38.9 km
Üstün Oto Kurtarma
Muttalip Üstün
1 Yıl, 1 Ay 56 İş
Karşıyaka ilçesine 39.1 km
Vural Oto Kurtarma
Vural İpek
8.Ayı 27 İş
Karşıyaka ilçesine 41.6 km
Nç Oto Yol Yardım
Berkant Çam
2.Ayı
Karşıyaka ilçesine 42.1 km
Yörük Oto Kurtarma
Kerimcan Özdemirgül
1.Haftası
Karşıyaka ilçesine 42.3 km
Orçun Telli
3 Yıl, 1 Ay 163 İş
Kredi Kartı Geçerli
Karşıyaka ilçesine 53.0 km
Kardeşler Oto Kurtarma
Sinan Yaşar
2 Yıl, 3 Ay 197 İş
Karşıyaka ilçesine 53.0 km
Kardeşler Oto Kurtarma
Yusuf İlhan
5.Ayı 35 İş
Karşıyaka ilçesine 53.0 km
Orçun Telli
5.Ayı 31 İş
Karşıyaka ilçesine 53.3 km
Bilgin Koyuncular
6.Ayı 49 İş
Karşıyaka ilçesine 53.5 km
Muhammet Güner
1 Yıl, 5 Ay 355 İş
Karşıyaka ilçesine 53.5 km
Turan Oto Kurtarma
Murat Karakuzu
3.Yılı 345 İş
Karşıyaka ilçesine 56.3 km
Sezai Elçin
1 Yıl, 5 Ay 88 İş
Karşıyaka ilçesine 57.5 km
Turacı Oto Kurtarma
Murat Turacı
3.Yılı 298 İş
Karşıyaka ilçesine 58.6 km
Mehmet Özer
7.Ayı 40 İş
Karşıyaka ilçesine 59.0 km
Vatan Altınbaş
2.Ayı 12 İş
Karşıyaka ilçesine 59.6 km

Karşıyaka Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com olarak siz değerli müşterilerimize sağladığımız pek çok yol yardım servislerinden birisi olan Karşıyaka çekici desteğine zaman fark etmeksizin erişebilirsiniz. Yurdun birçok noktasına yetişmeye çalışan emsalsiz hizmet ağıyla Enyakın; aracının azizliğine uğrayan bütün müşterilerimize hızlı, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı desteği verir. Karşıyaka çekici hizmeti talep etmek istemekteyseniz tek yapmanız gereken firmalarımızın web sitemizdeki profillerini ziyaret edip her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını tuşlayarak irtibat kurmak. 0850 ile başlayan numaralarını arayarak hızlıca Enyakin.com'un birlikte çalıştığı firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında hizmet sunan tüm işletmeler hizmet verdiği sahada deneyimli ve yetkin kişilerden oluşmaktadır. İhtiyacınıza uygun yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek arzu ettiğiniz lokasyona çabucak gelerek Karşıyaka çekici servisimizden faydalanmanızı sağlarlar.

Karşıyaka çekici desteğimize türlü gerekçeden ötürü gerek duyabilirsiniz. Yakıtınız tükenmiş olabilir ve kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız kullanılabilir durumda değildir, daha yeni dolum yaptığınız akünüz tükenmiş olabilir, lastiklerinizin azizliğine uğramış olabilirsiniz ya da sadece aracınızı mevcut konumundan başka bir konuma güvenle çektirmek isteyebilirsiniz. Enyakın platformu olarak karşılaşılabilecek her çeşit olasılıkta siz değerli müşterilerimize en hızlı, en uygun fiyatlı ve en kaliteli oto çekici hizmetini temin ediyoruz.

Karşıyaka Oto Çekici

Bindiğiniz aracın marka ve model bilgisi gözetilmeksizin Enyakin.com olarak bizlerden Karşıyaka oto çekici servisi talebinde bulunabilirsiniz. Enyakin.com, kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği ekiplerin karşılaşılabilecek her çeşit ihtimale ve araba modeline/tipine uygun araç ve gerece sahip olduğundan emin olur. Verdiğimiz hizmetlerin kalitesine gösterdiğimiz ihtimam sayesinde Enyakin.com, oto çekici servisi talebinde bulunmak isteyen siz değerli müşterilerimizin gözü kapalı güvenebileceği bir firma haline gelmiştir. Sunulacak hizmetin kaliteli ve hızlı olması önem arz eden bir nokta olduğu gibi uygun fiyatlı olması da önemlidir. Her daim çabamız siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini ve giderlerini minimumda tutmak doğrultusunda olmuştur.

Karşıyaka ilçesi de dahil olmak üzere ülkemizin sayısız ilçesi ve ili hizmet alanımız dahilindedir. Bu da eş zamanlı olarak birçok sürücünün problemini çözdüğümüz manasına geliyor. Siz de Karşıyaka oto çekici hizmeti almak istiyor ancak hem cep yakmayan hem de kaliteli bir yol yardım ekibi arıyorsanız olmanız gereken yerdesiniz! Yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un size sunduğu sayısız ekip arasından bütçeniz ve gereksinimlerinize uyum sağlayanı seçip en hızlı şekilde oto çekici servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Personelin internet sitemizdeki profillerinde görebileceğiniz 0850’li numaralar yoluyla doğrudan doğrudan yetkililerle iletişim kurup istediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz. Çağrınızı yanıtlayan yetkiliyle bindiğiniz aracın markasını ve modelini de paylaşmayı unutmayınız. Böylece destek talebinde bulunduğunuz Karşıyaka oto çekici ekibi, aracınıza en uyumlu olan ekipmanı da beraberinde getirecektir.

Karşıyaka Çekici Fiyatları

Birçok araç sahibi doğal olarak önce Karşıyaka oto çekici fiyatları araştırması yaparak bütçe zorlayan işlem ücretlerinden kaçınmak ve uygun fiyatlı Karşıyaka oto çekici desteğinden yararlanmak istemektedir. Müşterilerinin mutluluğunu her şeyin önüne koyan Enyakın, araç sahiplerinin en başarılı hizmeti cep yakmayan fiyata aldığından emin olur. Enyakın'ı diğer platformlardan öne çıkaran en bariz niteliği, yalnızca yol yardım hizmeti sunan ekiplerin birlikte bir araya getirildiği bir platform olmamasıdır. Hizmet verdiği araç sahiplerinin ihtiyaçlarını ve dileklerini en iyi şekilde analiz ederek kendisini sürekli geliştiren bir sisteme sahip olmasıdır. Sağladığımız her serviste pek çok araç sahibinde karşılaştığımız en önemli ortak özellik, tüm araç sahiplerinin bütçe dostu yol yardım servisi aramasıdır.

Her şeyin fiyatının zamlanmasıyla çoğu şeyin ulaşılamaz olduğu bu devirde yine de siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı oto çekici desteğini sağlamak için Enyakin.com çatısı altında birlikte iş yaptığımız firmalarla işlem faturalarını en alt seviyede tutabilmek hedefiyle senkronize bir operasyon sürdürmekteyiz. Böylelikle Enyakın'dan temin edeceğiniz Karşıyaka oto çekici servisinin tüm Karşıyaka oto çekici fiyatları arasında en uygun servis olacağından tamamen emin olabilirsiniz.

Buna ek olarak birlikte çalıştığımız bütün firmalar, verdikleri faaliyetlere dair maliyet bilgisini sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde ibraz etmektedir. Böylelikle bütçenizi aşma ihtimali olan ekipleri hızlıca elimine edebilir, bütçenizi aşmayan firmayla çalışabilirsiniz.

Karşıyaka Çekici Firmaları

Karşıyaka çekici firmaları arasındaki masraf ve hizmetin niteliği yelpazesini avantajınıza çevirmek ve en kaliteli işletmelerden en uygun fiyatlı oto çekici hizmeti talep etmek istemekteyseniz Enyakın araç sahipleri için en doğru platform. İlk adımda dikkatinizi çekmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com bünyesinde hizmet verebilmek için karşılayabilmesi gereken birtakım kıstaslar bulunmaktadır. Bu kriterler içinde firmaların hizmet verebilmek için gerekli olan teknik eğitimi almış olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve olabilecek her yol yardım senaryosuna uygun ekipmana sahip olması, sundukları hizmetler için beklenen ücret skalasının Enyakın tarafından tayin edilen sınırları aşmaması diyebiliriz.

Beraber çalıştığımız işletmelerden karşılamalarını istediğimiz kıstaslar, siz müşterilerimizin Karşıyaka çekici firmaları arasında kötü olanları eleyip en nitelikli olanlardan faydalanmanızı mümkün kılar. Personelin sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde temin edebileceğiniz 0850’li numarayı alıp destek talep edebilir, “Garaj” özelliğinden faydalanıp ilan oluşturabilirsiniz. Velev ki işletmelere tam konumunuzu iletecek kadar konuma vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp çağrı hattımıza bağlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle hızlıca yol yardım servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan yararlandığınız sürece tüm Karşıyaka çekici firmaları içinde en iyisiyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Karşıyaka çekici firmaları tahkiki yaparken araç sahiplerine konfor sağlaması için internet sitemizde yer açtığımız bazı kısımlar var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: birçok işletmenin kullanıcı profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları araçların ve ellerinde bulunan araç gereçlerin fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylelikle işletmenin fiziksel donanımı ve sağladığı teknik destek konusunda fikir edinmeniz basit bir süreç haline gelebilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün firmalarımızda aklınızın bir köşesinde bulundurmakla birlikte Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin ödeme aracı olarak kredi kartı tercih ettiğini bilmenizde fayda var. Aracınızla ansızın mahsur kaldığınızda yanınızda yeteri kadar nakit bulunmayabilir. Kredi kartı seçeneği sunan servisler sayesinde bu hikaye eleniyor ve her durumda zahmetsizce emniyetle ödeme yapma olanağı doğuyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsedilen ekibin o hafta maksimum sayıda hizmet sağlayan firma olduğunu sembolize eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen servisin Enyakın platformu olarak kaç kere yol yardım hizmeti sunduğunu işaret eder. Böylelikle ekibin popülaritesi hakkında bir öngörüde bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: karar alma evresindeki en kayda değer unsurlardan birisi olması gerektiğini savunuyoruz. Servisin daha önceki hizmetlerinin beğenilip beğenilmediğini ve önceki müşterilerin ekip hakkındaki iyi veya kötü fikirlerini görebilirsiniz. Bizden hizmet alan tüm araç sahiplerini aldıkları hizmeti puanlayıp yorumlamaları konusunda tembih ediyoruz. Böylece kendilerinden sonra gelen müşterilerimiz, seçimde bulunurken bu puan ve yorumları dikkate alabilirler.

Karşıyaka Çekici Numarası

Karşıyaka çekici numarası arayışı içinde olan müşterilerimiz, Karşıyaka çekici yol yardım faaliyetini temin edebileceği sayısız işletme içinde belli bir servisle irtibat kurmak istediği takdirde bahsedilen ekibin web sitemiz üzerindeki profilini ziyaret edebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakın aracılığıyla Karşıyaka çekici numarası bulmak bu kadar kolay! Arzu ederseniz WhatsApp çağrı hattımıza bağlanarak da gerekli talimatlar sonrasında talep ettiğiniz firmadan oto çekici servisi alabilirsiniz.

Karşıyaka Oto Kurtarma

Çalışma alanımız genişledikçe daha çok sayıda yardım isteyen araç sahibine yetişebilmekteyiz. Faaliyet alanımız dahilinde olan Karşıyaka ilçesine en hızlı, en güvenilir ve en makul fiyatlı Karşıyaka oto kurtarma servisini sunmaktayız. Haftanın 7 günü saat fark etmeksizin destek almak isteyen sürücüler için en doğru platform Enyakın! Oto kurtarma hizmetinden faydalanmak için türlü sebebiniz olabilir. Olur olmaz yerde havası inen lastikler, bir anda yaşanan kazalar, birden biten aküler ve dahası…

Her durum için en uygun fiyatlı ve en nitelikli çözümü veren yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un Karşıyaka oto kurtarma desteğinden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin profillerini ziyaret etmek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz firmanın 0850 ile başlayan iletişim hattını tuşlamak.

İstediğiniz noktaya varan oto kurtarma ekipleri ilk olarak başka bir kazaya yol açmamak için kullandığınız araç etrafında gerekli emniyet tedbirlerini alarak sizin ve diğer araç sahiplerinin emniyette olmasını sağlarlar. Güvenlik tedbirleri alındıktan sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla aracınızın bulunduğunuz noktadan nakli gerçekleştirilir. Bu aşamada önümüze iki olasılık çıkıyor. Kullandığınız araç, basit bir onarımla yeniden iş görür duruma gelecekse çağrılan konumda tamiri yapılır ve aracınızla rotanız doğrultusunda devam edebilirsiniz. Eğer bu ihtimaller dahilinde değilse oto çekici ile araç tahliye edilir.

Karşıyaka Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sağlayan personelin bolluğu Karşıyaka oto kurtarma fiyatları arasında da geniş fiyat aralığına neden olmaktadır. Yalnızca firma çeşitliliğiyle sınırlanmamakla birlikte taşıtınızın hangi noktadan taşınacağı da ücret skalasında belirleyici bir parametre olmaktadır.

Enyakin.com çatısı altında hizmet veren tüm ekipler, sağladıkları hizmetlerin fiyat tablosuna internet sitemizdeki profillerinde yer vermektedirler. Böylece bütçenizi aşan firmaları elimine ederek bütçenizi aşmayan servisi seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma gelecek oto kurtarma ekibinin modern araç gereçlere ve yeterli teknik deneyime, eğitime personele sahip olacağından hiç endişeniz olmasın.

Karşıyaka Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiği vakit hizmet verdiği alanda ön plana çıkan Enyakın, bu iddiasını Karşıyaka oto kurtarma servisi için de devam ettirmektedir. Yol yardım platformları içindeki bu etkin konumunu da kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği işinin ehli Karşıyaka oto kurtarma firmaları ile sağlamaktadır. Oto kurtarma servisi tüm yol yardım hizmetleri arasından azami deneyim ve dikkat talep eden servistir. Taşıtın yerinden sıkıntısız bir süreçle tahliye edilmesi yalnızca müşteriler için değil o konumdaki bütün araç sahipleri için önem arz eder. Enyakın, bütün Karşıyaka oto kurtarma firmaları arasından ince eleyip sık dokuyup en güven veren firmaların bünyesine katılmasına izin verir.

Bütün endişelerinize ve içinde bulunduğunuz duruma çizgi çekmek bir telefon uzağınızda! Şüphe ve endişelerinizi bertaraf edebilmek için personelin web sitemizdeki profillerini gözden geçirebilirsiniz. Profillerde bulabileceğiniz müşteri yorumları, en kayda değer belirleyici olacaktır.

bizlere ulaşabileceğiniz yollar:

- firmaların web sitemizdeki profillerinde erişebileceğiniz Enyakin.com tarafından kendilerine verilen 0850'li numara

- WhatsApp irtibat hattımız (0850 303 66 66)

- web sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Köylerden tutun da şehir merkezlerine kadar uzanan hizmet ağımıza ulaşmak bu kadar kolay. Talep ettiğiniz irtibat seçeneğini seçin ve arızalı taşıtın marka ve model bilgisi fark etmeksizin Karşıyaka oto kurtarma firmaları içinde en uygun fiyatlı ve kaliteli olanla çalışmanın tadını çıkarın.

Karşıyaka Yol Yardım

Siz hiçbir problem yok sanısına kapılırken araç sizi yarı yolda bırakabilir. Siz düzenli olarak aracınızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastiği delinebilir, arabanızın benzini bitebilir, aracınızın anahtarı kaybolabilir, kaza yaparak yolda kalabilirsiniz. Kısacası yol yardım servisimize ne zaman ve nerede ihtiyaç duyacağınız hiç belli olmaz. Ne mutlu size ki Enyakın, memleketin her ilçesini çatısı altına alan hizmet ağıyla Karşıyaka yol yardım hizmeti talep etmek isteyen müşterilerimizin yanında!

Kullandığınız taşıt bir ara sokaktan tutun da otoyolun ortasına kadar apansızın her yerde bozulabilir. Bu noktada sadece siz olumsuz etkilenmezsiniz, birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız trafiğin akmasını da engellemeye sebep olduysa sizin için bir dakika bile önemlidir. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede aracın arızalandığı lokasyona gelerek arzu ettiğiniz yol yardım desteğini sunması gerekir. Bu; arızalı taşıtın orada onarılarak tekrar yoluna devam etmesini mümkün kılmak da olabilir, arızalı taşıtın bir oto çekici ile başka bir noktaya tahliye edilmesi de olabilir.

Siz de Karşıyaka yol yardım hizmetinden faydalanmak için hemen personelin sitemizde yer alan profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve doğrudan kullandığınız taşıt için istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Karşıyaka Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin ücret skalası birçok duruma bağlıdır. Kullandığınız araç için çağrılan konumda bir onarımın yapılması çözüm olacak mı yoksa oto çekici servisi almanız da mı lazım olacak? Tahmin edersiniz ki bu varyasyonlar, ücret beklentisinin yükselmesine sebebiyet verecektir. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız götürülecekse kaç km’lik bir mesafeden bahsediyoruz? aracınızın çeşidi nedir? Bir ağır vasıtanın taşınmasıyla bir otomobilin çekilmesi aynı şey olmadığı gibi beklenecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha sayısız unsura göre Karşıyaka yol yardım fiyatları değişmektedir.

Enyakin.com üzerinden Karşıyaka yol yardım fiyatları araştırması yapmak isteyen müşteriler için çeşitli çözüm yolu var:

1- firmaların web sitemizdeki profillerini ziyaret edip fiyat tahkiki yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız vasıtasıyla form doldurabilirsiniz.

3- personelin 0850’li numaralarını tuşlayıp hızlı bir biçimde iletişim kurabilirsiniz.

Bu seçeneklerden size uyanı seçerek cebinize uyum sağlayan işletmeden anında Karşıyaka yol yardım servisi alabilirsiniz.

Karşıyaka Yol Yardım Numarası

Öncesinde yaşadığınız tüm kalitesiz yol yardım servislerini size unutturacak profesyonellikte eğitimli ve donanımlı personellerle çalışmak bir “Alo” kadar uzağınızda. Tarayıcınızda Karşıyaka yol yardım numarası diye aratmak Enyakın'la son buldu.

Enyakin.com aracılığıyla Karşıyaka yol yardım hizmeti alacağınız işletmede karar kıldıysanız aradığınız Karşıyaka yol yardım numarası işletmelerin internet sayfamızdaki profilinde erişilebilir vaziyettedir. İşletmelerin şahsi numaraları olan 0850'li numaraları tuşlayarak servisler ile vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte Enyakın'ın verdiği çeşitli faaliyetten istifade etmek bu kadar kolay!

Enyakın, huzurlu ve güvenli yolculuklar diler!