Konak Çekici

Konak Çekici

Ortalama Çekici Fiyat Hesaplama Aracı

Bayraklı İzmir
Bornova İzmir
Buca İzmir
Gaziemir İzmir
Karabağlar İzmir
Karşıyaka İzmir
Konak İzmir
Aliağa İzmir
Balçova İzmir
Bayındır İzmir
Bergama İzmir
Beydağ İzmir
Çeşme İzmir
Çiğli İzmir
Dikili İzmir
Foça İzmir
Güzelbahçe İzmir
Karaburun İzmir
Kemalpaşa İzmir
Kınık İzmir
Kiraz İzmir
Menderes İzmir
Menemen İzmir
Narlıdere İzmir
Ödemiş İzmir
Seferihisar İzmir
Selçuk İzmir
Tire İzmir
Torbalı İzmir
Urla İzmir
Bayraklı İzmir
Bornova İzmir
Buca İzmir
Gaziemir İzmir
Karabağlar İzmir
Karşıyaka İzmir
Konak İzmir
Aliağa İzmir
Balçova İzmir
Bayındır İzmir
Bergama İzmir
Beydağ İzmir
Çeşme İzmir
Çiğli İzmir
Dikili İzmir
Foça İzmir
Güzelbahçe İzmir
Karaburun İzmir
Kemalpaşa İzmir
Kınık İzmir
Kiraz İzmir
Menderes İzmir
Menemen İzmir
Narlıdere İzmir
Ödemiş İzmir
Seferihisar İzmir
Selçuk İzmir
Tire İzmir
Torbalı İzmir
Urla İzmir
Tahmini Fiyat Aralığı
(- km)
En Düşük
-
Ortalama
-
En Yüksek
-

Not: Gösterilen fiyatlar genel bir fikir vermek amacıyla hesaplanmıştır. Gerçek fiyat; firmalara, araç tipine, yakıt ücretine, bölgeye ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Net fiyat bilgisi için firmalarla iletişime geçiniz.

Konak yakınlarında 11 Çekici firması bulunmaktadır.
Haydiçek Oto Kurtarma
Bekir Çelik
1 Yıl, 1 Ay 153 İş
Konak ilçesine 8.7 km, 15 dakika
0850 307 69 47
Veysel Sorhun
2.Ayı 65 İş
Konak ilçesine 9.8 km, 18 dakika
0850 307 36 47
7/24 Oto Kurtarma
Haftanın Başarılı Firması
İbrahim Kopuk
1 Yıl, 2 Ay 262 İş
Konak ilçesine 9.9 km, 15 dakika
0850 307 58 09
İbrahim Koyuncu
11.Ayı 81 İş
Konak ilçesine 10.8 km, 20 dakika
0850 309 15 31
Akkaya Oto Kurtarma
Haftanın Başarılı Firması
Ender Akkaya
12.Ayı 375 İş
Konak ilçesine 12.1 km, 24 dakika
0850 305 97 26
Özdemir Yol Yardım
Haftanın Başarılı Firması
Furkan Akkuş
4.Yılı 917 İş
Konak ilçesine 12.2 km, 18 dakika
0850 305 83 57
Ramazan Oto Kurtarma
Ramazan Kopuk
3.Yılı 360 İş
Konak ilçesine 13.2 km, 21 dakika
0850 307 22 13
Erdem Yıldırım
6.Ayı 64 İş
Konak ilçesine 14.1 km, 19 dakika
0850 346 17 82
Yasin Kızılkaya
1.Ayı 23 İş
Konak ilçesine 16.1 km, 22 dakika
0850 307 17 62
Babuş Oto Kurtarma
Abdulkadir Adaş
5.Ayı 86 İş
Konak ilçesine 17.5 km, 25 dakika
0850 346 43 17
Batu Oto Kurtarma
Haftanın Başarılı Firması
Batuhan Çekiçoğlu
3.Haftası
Konak ilçesine 22.3 km, 27 dakika
0850 307 43 96
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Arazi, SUV, Pickup
600₺
Kamyon, Kamyonet
700₺

Konak Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında sağladığımız çeşitli yol yardım faaliyetlerinden birisi olan Konak çekici desteğimize 7 gün 24 saat erişim sağlayabilirsiniz. Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine varan emsalsiz hizmet mekanizmasıyla Enyakin.com; aracının şu anki konumundan başka bir konuma tahliye edilmesini arzu eden tüm taşıt sahiplerine hızlı, güvenilir, kaliteli ve en masrafsız hizmeti sağlar. Konak çekici hizmeti almak istemekteyseniz tek yapmanız gereken birlikte çalıştığımız firmaların internet sayfamızdaki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını arayarak irtibat kurmak. Doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını kullanarak doğrudan Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında hizmet sağlayan tüm firmalar hizmet verdiği alanda uzman ve eğitimli bir kadrodan meydana gelmektedir. Gereksinimlerinizi karşılayan yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek belirttiğiniz lokasyona anında ulaşarak Konak çekici servisimizden faydalanmanızı mümkün kılarlar.

Konak çekici servisine türlü gerekçeden dolayı gerek duyabilirsiniz. Yakıtınız bitmiştir ve yolda kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve araç kullanılabilir durumda değildir, arabanızın aküsü bitmiş olabilir, lastiklerinizin azizliğine uğramışsınızdır ya da yalnızca sahip olduğunuz aracı bir noktadan başka bir noktaya sorunsuz bir biçimde çektirmek istemiş olabilirsiniz. Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında karşılaşılabilecek her çeşit senaryoda araç sahiplerine en kaliteli, en hızlı ve en uygun fiyatlı oto çekici servisini sağlıyoruz.

Konak Oto Çekici

Bindiğiniz aracın hangi markanın hangi modeli olduğu fark etmeksizin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan Konak oto çekici desteği alabilirsiniz. Enyakin.com, kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği personelin her çeşit ihtimale ve araba modeline/tipine uygunluk gösterebilecek alet edevata sahip olduğundan emin olur. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz hizmetlerin niteliğine gösterdiğimiz gayret sayesinde Enyakın, oto çekici servisinden faydalanmak isteyen sürücülerin endişe etmeden aracını teslim edebileceği bir platform haline gelmiştir. Sağladığımız servisin ivedi ve efektif olması önem arz ettiği gibi cüzi fiyatlı olması da önem arz eder. Her zaman çabamız siz değerli müşterilerimizin giderlerini ve mağduriyetini minimal tutmak yönünde olmuştur.

Konak ilçesi de bu gruba dahil olmak üzere yurdun sayısız ili ve ilçesi çalışma alanımız dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok sürücünün aracını kurtardığımız manasına geliyor. Siz de Konak oto çekici servisinden faydalanmak istiyor ancak hem cep yakmayan hem de nitelikli bir yol yardım işletmesi arayışı içindeyseniz uygun yerdesiniz! Yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un siz müşterilerimize sunduğu sayısız işletme içinden bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre olanı seçerek en hızlı şekilde oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz.

Ekiplerin kullanıcı profillerinde erişebileceğiniz 0850’li numaralar sayesinde hızlı bir biçimde doğrudan yetkili kişilerle irtibata geçip istediğiniz yol yardım faaliyetini talep edebilirsiniz. Ekiple arabanızın markasını ve modelini de belirtmeyi aklınızdan çıkarmayınız. Böylece yanınıza gelen Konak oto çekici işletmesi, taşıtınıza en uyumlu olan ekipmanı da yanlarında getirecektir.

Konak Çekici Fiyatları

Bütün müşterilerimiz ilk olarak Konak oto çekici fiyatları araştırması yaparak bütçelerini aşan masraflardan kaçınmak ve uygun fiyatlı Konak oto çekici hizmeti almak istemektedir. Müşterilerinin güvenini her şeyden önce tutan Enyakin.com, müşterilerinin en nitelikli servisi en uygun fiyata temin ettiğinden emin olur. Enyakın'ı diğer platformlar arasında ayrıştıran en belirgin niteliği, sadece yol yardım hizmeti sunan firmaların birlikte toplandığı bir platform olmayışıdır. Müşterilerin dileklerini ve gereksinimlerini en iyi yöntemlerle gözden geçirerek kendisini sürekli tazeleyen bir bünyeye sahip olmasıdır. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız her serviste sayısız araç sahibinde fark ettiğimiz en belirgin müşterek özellik, herkesin en masrafsız hizmet arayışı içinde olmasıdır.

Son zamlardan ötürü birçok servisin erişilemez olduğu bu zamanlarda yine de araç sahiplerine en uygun fiyatlı oto çekici yardımını sağlamak için beraber hizmet verdiğimiz firmalarla ücretleri minimal tutabilmek için koordineli bir çalışma sürdürmekteyiz. Böylelikle Enyakin.com'dan alacağınız Konak oto çekici hizmetinin tüm Konak oto çekici fiyatları içinde en makul yol yardım servisi olacağından şüphesiz emin olabilirsiniz.

Buna ek olarak beraber çalıştığımız bütün firmalar, verdikleri faaliyetlere dair maliyet bilgisini kullanıcı profillerinde yayınlamaktadır. Böylelikle bütçenizi aşma ihtimali olan ekipleri doğrudan seçenekleriniz arasından çıkarabilir, maddi olarak sizi zorlamayacak olan ekiple çalışabilirsiniz.

Konak Çekici Firmaları

Konak çekici firmaları arasındaki kalite ve maliyet yelpazesini menfaatinize çevirmek ve en becerikli personelden en uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almak istiyorsanız Enyakin.com sizin için en doğru platform. Haklı olarak önce açıkça belirtmeliyiz ki bir ekibin Enyakın platformu çatısı altında hizmet verebilmek için yerine getirmesi beklenilen bazı kıstaslar var. Bunlar arasında işletmelerin hizmet verebilmek için gerekli olan teknik eğitimi almış olması, teknik becerilerini kanıtlamış olması, her türlü araç markasına, modeline ve her türlü yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak ekipmana sahip olması, sundukları hizmetler için istenen fiyat beklentisinin Enyakın tarafından belirlenen sınırları aşmaması sayılabilir.

Birlikte faaliyet yürüttüğümüz firmalardan sağlamalarını beklediğimiz ölçütler, siz müşterilerimizin Konak çekici firmaları arasından kötü olanları elimine ederek en nitelikli olanlardan yararlanmanızı mümkün kılar. Personelin kullanıcı profillerinde bulabileceğiniz 0850 ile başlayan numaralarını alıp ekip çağırabilir, “Garaj” uygulamamızı kullanarak ilan oluşturabilirsiniz. Şayet firmalara tam konumunuzu iletecek kadar yere vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp iletişim hattımıza bağlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un direktifleriyle direkt olarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan hizmet aldığınız sürece tüm Konak çekici firmaları içinde en iyisiyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Konak çekici firmaları araştırması yaptığınızda siz müşterilerimize kolaylık sağlaması için sayfamızda yer verdiğimiz birtakım özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakin.com bünyesinde hizmet veren bir çok firmanın internet sitemizdeki profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları taşıtların ve sahip oldukları ekipmanların fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylece ekibin size sunduğu teknik yardım ve sahip olduğu araç gereç ile ilgili öngörüde bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün ekiplerimizde göz önünde bulundurmakla birlikte Enyakin.com bünyesinde hizmet veren bir çok firmanın ödeme şekli olarak kredi kartı kabul ettiğini bilmelisiniz. Arabanızla birdenbire mahsur kaldığınızda yanınızda yeterli nakit olmayabilir. Kredi kartı seçeneği sunan ekipler sayesinde bu olasılık ortadan kalkıyor ve her durumda sıkıntısız bir biçimde emniyetle ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsi geçen işletmenin o hafta maksimum sayıda servis sağlayan firma olduğuna işaret eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen işletmenin Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında kaç kez servis sağladığını ifade eder. Bu sayede servisin güvenilirliği hakkında bir önsezide bulunabilme seçeneğiniz olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: firma seçme evresindeki en kayda değer unsurlardan birisi olacağını düşünüyoruz. Ekibin sizden önceki hizmetlerinin tatmin ediciliğini ve sizden önce firmayla birlikte çalışmış müşterilerin ekip hakkındaki olumsuz/olumlu düşüncelerini görebilirsiniz. Tüm müşterilerimizi aldıkları servisi olumlu-olumsuz değerlendirip puanlamaları konusunda teşvik ediyoruz. Bu sayede sonraki müşterilerimiz, seçim yaparken bu puan ve yorumları göz önünde bulundurabilirler.

Konak Çekici Numarası

Konak çekici numarası arayan müşterilerimiz, Konak çekici yol yardım faaliyetini bulabileceği yüzlerce işletme arasından spesifik bir servisle iletişime geçmek istediği takdirde bahsedilen servisin internet sayfamız üzerindeki profilini inceleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakın aracılığıyla Konak çekici numarası bulmak bu kadar kolay! Arzu ederseniz WhatsApp destek hattımıza bağlanarak da gerekli talimatlar sonrasında talep ettiğiniz işletmeden oto çekici yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Konak Oto Kurtarma

Faaliyet alanımız genişledikçe daha çok yardım isteyen araç sahibine ulaşmaktayız. Çalışma alanımız dahilinde olan Konak ilçesine en hızlı, en güvenilir ve en makul fiyatlı Konak oto kurtarma servisini sağlamaktayız. 7/24 hizmetlerimizden faydalanmak isteyen sürücüler için en doğru platform Enyakın! Oto kurtarma desteği almak için çeşitli haklı nedeniniz olabilir. Olur olmaz yerde patlayan lastikler, bir anda yaşanan kazalar, birdenbire sıfırlanan aküler ve dahası…

Olabilecek her varyasyona karşı en efektif ve en hızlı çözümü sağlayan Enyakın'ın Konak oto kurtarma desteğinden yararlanabilmek için yapacağınız tek şey Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların profillerini gözden geçirmek ve faaliyetlerinden faydalanmak istediğiniz işletmenin 0850’li irtibat numarasını tuşlamak.

Belirttiğiniz yere intikal eden oto kurtarma ekipleri öncelikle başka bir kazaya yol açmamak için kullandığınız taşıt etrafında gerekli güvenlik önlemlerini alarak sizin ve diğer sürücülerin can güvenliğini sağlarlar. Önlemler yerine getirildikten sonra beraberlerinde getirdikleri oto kurtarma araç gereciyle taşıtınızın mevcut konumundan tahliyesi sağlanır. Burada karşımıza iki farklı durum çıkar. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız, hızlı bir tamir işlemiyle tekrar çalışır duruma gelecekse çağrılan konumda tamiri yapılır ve arabanızla belirlediğiniz istikamete devam edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamayacaksa oto çekici ile kullandığınız araç o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Konak Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sağlayan işletmelerin bolluğu Konak oto kurtarma fiyatları arasında da geniş fiyat aralığına sebep olmaktadır. Sadece firma sayısındaki çeşitlilikle sınırlanmamakla birlikte aracınızın hangi konumdan kurtarılacağı da fiyat skalasında belirleyici bir unsur olmaktadır.

Enyakin.com bünyesinde yer alan tüm firmalar, sağladıkları hizmetlerin ücret tablosuna internet sitemizdeki profillerinde yer vermektedirler. Böylece bütçenizi aşan işletmeleri eleyip bütçe dostu firmayı seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma gelecek oto kurtarma ekibinin gelişmiş ekipmanlara ve gerekli teknik eğitimli, saha deneyimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Konak Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dendiği zaman hizmet verdiği alanda diğer platformların önüne geçen Enyakın, bu iddiasını Konak oto kurtarma servisi için de sürdürmektedir. Bunu da birlikte operasyon yürüttüğü işinin uzmanı Konak oto kurtarma firmaları ile sağlamaktadır. Oto kurtarma servisi bütün yol yardım servisleri arasından azami tecrübe ve itina isteyen yol yardım faaliyetidir. Aracın yerinden sıkıntısız bir şekilde tahliye edilmesi yalnızca müşteriler için değil oradaki bütün araçlar için dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Enyakın, bütün Konak oto kurtarma firmaları arasından özenle inceleyip en güvenilir olanların bünyesine katılmasına izin verir.

Bütün endişelerinize ve mağduriyetinize çizgi çekmek tek tuş uzağınızda! Tereddüt ve şüphelerinizi ortadan kaldırabilmek için firmaların internet sayfamızdaki profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerde erişebileceğiniz yorumlar ve puan, en önemli belirleyici olabilir.

bizlere erişebileceğiniz iletişim kanalları:

- ekiplerin internet sayfamızdaki profillerinde yer alan kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp destek kanalımız (0850 303 66 66)

- internet sitemiz üzerindeki “Teklif al” formu

Ülkemizin en ücra noktasına kadar uzanan geniş hizmet yelpazemize erişmek bu kadar basit. İstediğiniz iletişim seçeneğini seçin ve problemli arabanın markası ve modeli gözetilmeksizin Konak oto kurtarma firmaları arasından en kaliteli ve güvenilir olan servisle çalışmanın tadını çıkarın.

Konak Yol Yardım

Siz her şey yolunda gidiyor sanarken birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız sizi ansızın arızalanıp ortada bırakabilir. Siz düzenli bir şekilde arabanızın gerekli bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastiği patlayabilir, aracınızın yakıtı bitebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kaza yapıp ortada kalabilirsiniz. Özet olarak yol yardım hizmetimize niçin ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakın, Ülkenin her noktasını çatısı altına alan servis ağıyla Konak yol yardım servisi talebinde bulunmak arzusunda olan değerli müşterilerimizin yanında!

Arabanız otobandan ara sokağa kadar aniden her konumda arızalanabilir. Burada sadece siz zarar görmezsiniz, arabanız trafiğin tıkanmasına da sebebiyet verdiyse sizin için bir dakika bile önemlidir. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede arızalı aracın olduğu yere varıp gerekli yol yardım yardımını sağlaması gerekir. Bu; arızalı taşıtın o noktada tamir edilip kaldığı yerden tekrar yola çıkmasını mümkün kılmak da olabilir, arızalı taşıtın bir oto çekici ile başka bir lokasyona nakledilmesi de olabilir.

Siz de Konak yol yardım hizmeti talep etmek için çabukça işletmelerin internet sitemizde yer alan profillerindeki 0850’li numaralarını arayabilir ve doğrudan kullandığınız araç için lazım olan hizmeti temin edebilirsiniz.

Konak Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin fiyat skalası çeşitli unsura bağlıdır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız için çağrılan konumda bir onarımın yapılması yeterli bir çözüm mü yoksa oto çekici servisi almanız da mı lazım olacak? Anlayacağınız üzere bu varyasyonlar, fiyat skalasının yükselmesine yol açacaktır. Aracınız tahliye edilecekse kaç km’lik bir yolculuktan bahsediyoruz? taşıtınızın türü nedir? Bir tırın tahliye edilmesiyle bir otomobilin çekilmesi aynı şey olmadığı gibi beklenecek ücret de farklı olacaktır. Bunlar ve daha çeşitli değişkene bağlı olarak Konak yol yardım fiyatları değişmektedir.

Enyakin.com aracılığıyla Konak yol yardım fiyatları araştırması yapmak isteyen araç sahipleri için nice yol var:

1- firmaların internet sayfamız üzerindeki profillerini ziyaret ederek fiyat araştırması yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız vasıtasıyla form doldurabilirsiniz.

3- personelin 0850 ile başlayan şahsi numaralarını arayıp direkt olarak bağlantı kurabilirsiniz.

Bu seçeneklerden dilediğinizi seçerek bütçenize uyan servisten ivedilikle Konak yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Konak Yol Yardım Numarası

Bizden evvel yaşadığınız tüm negatif yol yardım hizmetlerini siz müşterilerimize unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı personellerle çalışmak bir telefon uzağınızda. Tarayıcınızda Konak yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com aracılığıyla Konak yol yardım hizmeti alacağınız işletmeye karar verdiyseniz aradığınız Konak yol yardım numarası ekiplerin web sitemiz üzerindeki profilinde görülmektedir. İşletmelerin şahsi numaraları olan 0850'li numaraları tuşlayarak firmalar ile hızlı bir biçimde irtibata geçebilirsiniz.

İşte yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un verdiği birçok faaliyetten yararlanmak çocuk oyuncağı!

Enyakın, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!