Nevzat Yalçın
3.Yılı 231 İş
Furkan Arıkan
12.Ayı 122 İş
Hakan Bağcı
3 Yıl, 3 Ay 831 İş
Abdullah Cankaya
1 Yıl, 3 Ay 113 İş
İbrahim Dönüm
2.Yılı 235 İş
Önder Şekeroğlu
2.Yılı 164 İş
Taygun Karap
11.Ayı 104 İş
Kredi Kartı Geçerli
Burak Dalkavukoğlu
2.Günü
Ömer Aziz Muştu
5.Günü
Emirhan Aral
6.Günü
Emre Duran
6.Ayı 22 İş
Adnan Kosif
2.Haftası 11 İş
Habib Hacıosmanoğlu
2.Ayı 11 İş
Hayrettin Selçuk
5.Ayı 11 İş
Hasan Tandoğan
7.Ayı 10 İş
Ahmet Doğan
2 Yıl, 2 Ay 927 İş
Kredi Kartı Geçerli
Enbiya Danışmaz
1 Yıl, 3 Ay 59 İş
Kredi Kartı Geçerli

İstanbul Çıkışlı 2 Boş Dönüş Var

İstanbul Eskişehir
25 Temmuz - 15.35
İstanbul Artvin
31 Temmuz - 10.28
Diğer Varış Noktaları
Rize
İstanbul Teklif Bekleyen Çekici İşleri
Çıkış: Güngören (İstanbul)
Varış: Akyazı (Sakarya)
Araç: Opel - Insignia (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
4 teklif verildi
Çıkış: Ataşehir (İstanbul)
Varış: Haliliye (Şanlıurfa)
Araç: Ford - Sierra (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
Çıkış: Kadıköy (İstanbul)
Varış: Cizre (Şırnak)
Araç: Volkswagen - Golf (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
1 teklif verildi
Çıkış: Ümraniye (İstanbul)
Varış: Seyhan (Adana)
Araç: Citroen - Nemo (Ticari Araçlar)
Süre: 1 hafta içinde
3 teklif verildi
Çıkış: Kartal (İstanbul)
Varış: Pendik (İstanbul)
Araç: BMW - 5 Serisi (Otomobil)
Süre: 2 gün içinde
1 teklif verildi
Çıkış: Haliliye (Şanlıurfa)
Varış: Başakşehir (İstanbul)
Araç: Ford - Otosan - Transit (Ticari Araçlar)
Süre: 3 gün içinde
Çıkış: Korgun (Çankırı)
Varış: Ataşehir (İstanbul)
Araç: DİĞER - DİĞER (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
Çıkış: Ula (Muğla)
Varış: Ümraniye (İstanbul)
Araç: Hyundai - Tucson (Arazi, SUV ,Pickup)
Süre: 1 hafta içinde
2 teklif verildi
Çıkış: Kartal (İstanbul)
Varış: Pendik (İstanbul)
Araç: BMW - 5 Serisi (Otomobil)
Süre: 2 gün içinde
1 teklif verildi
Çıkış: Bodrum (Muğla)
Varış: Beylikdüzü (İstanbul)
Araç: Mini - Cooper (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
3 teklif verildi

İstanbul çekici ve oto kurtarıcı. Karşılaştırın en uygun fiyatlı hizmeti alın. Avrupa ve Anadolu'nun her noktasında oto kurtarma hizmetleri Enyakin.com da.

İstanbul şehrinde çekici yardımına mı ihtiyaç duydunuz? İşte burası doğru bir adres. Vasıtanızın güncel ihtiyaçlarını bütünüyle anlayıp destek sunabilecek yetkinlikte bir çekici seçmek oldukça önemlidir. Bütün araçların çekilebilmesi için çeşitli teknikler uygulandığından, alanında profesyonel kişilerden hizmet alabilmek güvenlik önlemleri sebebiyle de tavsiye edilmektedir. Bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz zaman İstanbul çekici uzmanlarına erişebilmek için web sitemizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İstanbul Oto Çekici

Zaman geçtikçe artmakta olan vasıta miktarı, muhtemel felaketleri de peşinden getirmiştir. Güncel durumlar ister istemez çekici hizmetine olan alakayı da artırmaktadır. İstanbul oto çekici hizmet kategorisi de bu doğrultuda taşıtı olanlara fazlaca güvenli bir alan sağlayabilmektedir. Siz kıymetli müşterilerimiz de her gereksinim duyduğunuzda Enyakin.com İstanbul çekici kategorisinden yararlanabilirsiniz.

Enyakin'da 81 il adına da mevcuttaki konumunuza en yakın olan yerdeki firmayla iletişime geçebilme imkanı sunulur. Bununla birlikte, işletmelerin sayfalarına bakabilir ve eski müşterilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu nedenle çekici seçimlerini çok daha fazla güvenlikli bir biçimde yapmış olursunuz.

İstanbul Çekici Fiyatları

İstanbul çekici fiyatları çeşitli aralıklarda olup mevcut aralıklar da alacağınız yardımın yapısına bağlı olarak şekil almaktadır. Örneğin, aracınızı 0 - 10 km aralığında çekilebilmesini istediğinizi varsayalım. Bahsi geçen hizmeti almak amacıyla ödenecek olan hizmet bedeli 150 TL gibi bir ödeme tutarına denk gelir. Eğer ki mevcut hizmet kategorisinde çekilmesi planlanan vasıta tır, kamyonet ya da kamyon gibi araçlar ise fiyatlandırmalarda da farklılık olabilir. Sözü edilen bu fiyatlandırmaları etkileyen faktörleri listelemek gerekirse;

  • Harcanacak olan benzin ve yol masrafı,
  • Çekilecek vesaitin cinsi,
  • Yakın mesafe ve uzak mesafe hizmeti olarak da maddelenebilir.

İhtiyaç duyduğunuz hizmet için sizlerden ne kadar ücret istenebileceğini önceden öğrenebilmek amacıyla firma profilini kontrol edebilirsiniz. Ek olarak profilinde yer almakta olan 0850'li hatlar aracılığıyla kolay bir biçimde çekiciler ile iletişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul Çekici Firmaları

İstanbul çekici firmaları siz değerli müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek, etraflıca bir destek sağlar. Bir tek arabanızın güncel lokasyondan hedef lokasyona çekilmesi işleminde değil, güvenli süreç yönetimi konusunda da fazlası ile pozitif sonuçlar sunmaktadır. İstanbul çekici şirketlerinin birkaç tane ortak özelliği olduğunu ele alırsak bunlardan biri de pratik ulaşılmalarıdır. Hangi hizmet kategorisine, nerede ihtiyaç duyarsanız Enyakin.com yapısındaki işletmelerimizden kısa zaman içinde yardım alabilmeniz mümkündür.

İstanbul Çekici Numarası

Tüm illerde olduğu gibi İstanbul çekici numaraları da tüm işletmelerin kendi profillerinde yazmaktadır. Tüm işletmelere özel verilen 0850'li hatlar üstünden kolayca görüşme sağlayabilirsiniz. Böylece İstanbul çekici hizmet kategorilerinden istifade edebilir ve aynı zamanda da aracınızın bir lokasyondan başka başka bir lokasyona kolaylıkla çekilmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Oto Kurtarma

Başınıza bir kaza gelmişse ya da yalnızca ufakça bir hasar nedeni ile yolda kaldığınızda hiç telaş yapmanıza gerek yoktur. Platformumuz bünyesindeki İstanbul oto kurtarma profesyonelleri siz ne zaman isterseniz hizmetinizde. İnternet sitemiz aracılığıyla mevcut bulunduğunuz konuma gönül rahatlığıyla oto kurtarma ustası çağırdıktan sonra sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Aynı İstanbul çekici kategorisindeki gibi oto kurtarma işletmeleri arasında da yer edinen bütün firmalar titizlikle siz değerli müşterilerimiz için seçilmektedir. Yalnızca resmi kaydı bulunan çekicilerin yer alabildiği Enyakin.com'daki bütün ve çekici firmaları güvenle seçebilirsiniz.

İstanbul Oto Kurtarma Fiyatları

İstanbul oto kurtarma fiyatları tıpkı çekici işletmelerinde yer aldığı gibi birbirinden çeşitli ücretlendirmelerle size vaat edilir. Taşıtınızın tam olarak nereden kurtulması gerektiği, hangi konuma çekileceği gibi faktörler de durumu ve fiyatları etkilemektedir. İstanbul çekici şirketlerinin sayfalarını görüntüleyerek etraflıca bilgi edinebilir ve böylece istediğiniz hizmeti alırsınız. Bu kısımdan kolayca inceleme yapabilir ve firmalara tahsis edilen özel numaralar üstünden görüşebilirsiniz.

İstanbul Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma ve yol yardımı, kategorilerin arasındaki en hassas işlem yapılması gerekli olan seçenekler arasında yer almaktadır. Bu sebeple taşıtınızı güven ile teslim etmekten çekinmeyeceğiniz bir bir işletme tercihi yapabiliyor olmanız, büyük oranda önem taşır. Sizler de İstanbul oto kurtarma firmaları arasından istediğinizi seçerek alanında profesyonel kişilerden destek alabilir ve aynı zamanda problemlerinizi çabucak sonuca kavuşturabilirsiniz.

İstanbul Yol Yardım

Müşteri odaklı yapısı ile platformumuz İstanbul yol yardım yardımına çoğu zaman ve pek çok yerde ihtiyacınız ortaya çıkabilir. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafınca işletilen bir yolda veyahut özel yollarda kaldığınızda bu hizmet kategorisinden faydalanabilme ayrıcalığına sahipsiniz. Mevcut konumunuza yakın olan çekici işlemelerini seçebilmek ve kısa sürede problemlerinizi çözebilmek için web sitemizi deneyimleyebilirsiniz.

İstanbul Yol Yardım Fiyatları

Hafta boyu, dilediğiniz saatlerde bir yol yardım işinde size destek sağlayan işletmelerimiz de tıpkı İstanbul çekici kategorisinde öne çıktığı gibi çeşitli fiyatlarda hizmet sunmaktadır. İstanbul yol yardım fiyatları doğrultusunda bilgi almak adına bünyemizdeki ustalarımızın profillerini kontrol edebilirsiniz. Öte yandan işletmelerimizin profil sayfalarında yeri olan 0850'li numaralar üstünden direkt olarak iletişim kurarak istediğiniz hizmetleri kısa zamanda alabilme ayrıcalığınız vardır.

İstanbul Yol Yardım Numarası

Yolda kaldığınızda ilgili tüm firmalara erişmek için numara arayışına girebilirsiniz. Benzeri durumlarda firmaların iletişim numaralarına erişmek pek de kolay değildir. İstanbul yol yardım numarası mı arıyorsunuz? Sizin bulunduğunuz konuma hizmeti veren bütün çekici ustası ve araç kurtarma işletmelerine web sitemizden ulaşıp az bir zaman içinde yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Çekici