Mutlu Yol Yardım
En yakın mesafe 300 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
300₺
Ümraniye yakınlarında 16 Çekici firması bulunmaktadır.
Hakan Oto Kurtarma
Hakan Taşçı
Ümraniye ilçesine 9.8 km, 15 dakika
0850 305 99 08
En yakın mesafe 400 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
400₺
Sefer Oto Kurtarma
Hasan Sefer
Ümraniye ilçesine 10.0 km, 13 dakika
0850 305 85 89
Mustafa Yol Yardım
Mustafa Altun
Ümraniye ilçesine 10.3 km, 15 dakika
0850 307 43 95
Yaşar Oto Çekici
Yaşar Küçükpancar
Ümraniye ilçesine 10.3 km, 15 dakika
0850 305 63 41
En yakın mesafe 700 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
700₺
Muhammet Arslan
Ümraniye ilçesine 10.3 km, 18 dakika
0850 308 28 09
As Oto Kurtarma
Halit Köse
Ümraniye ilçesine 10.3 km, 14 dakika
0850 346 33 40
Han Oto Kurtarıcı
Batuhan Cansız
Ümraniye ilçesine 10.9 km, 15 dakika
0850 308 89 25
Furkan Oto Kurtarma
Furkan Arıkan
Ümraniye ilçesine 10.9 km, 13 dakika
0850 308 74 26
Bbk Oto Kurtarıcı
Oğuz Memiç
Ümraniye ilçesine 11.0 km, 13 dakika
0850 307 22 87
Çepoğlu Oto Kurtarma Ve Moto Transfer Hizmetleri
Ahmet Çepoğlu
Ümraniye ilçesine 11.1 km, 16 dakika
0850 305 66 89
Shn Oto Kurtarma
Muhammet Şahin
Ümraniye ilçesine 12.4 km, 15 dakika
0850 305 77 52
En yakın mesafe 500 ₺
0-45 km Fiyatlar
Kamyon, Kamyonet
500₺
Erdal Tur Yol Yardım Çekici
Utkucan Erdal
Ümraniye ilçesine 13.0 km, 18 dakika
0850 307 78 30
Murat Oto Yol Yardım
Ümraniye ilçesine 16.6 km, 23 dakika
0850 305 82 69
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Yalçın Oto Kurtarma
Nevzat Yalçın
Ümraniye ilçesine 16.8 km, 27 dakika
0850 308 30 58
En yakın mesafe 650 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
650₺
Şahın Oto Yol Yardım Sancaktepe
Mehmet Şahin
Ümraniye ilçesine 17.5 km, 23 dakika
0850 308 90 49
Cankaya Oto Kurtarma
Abdullah Cankaya
Ümraniye ilçesine 18.4 km, 22 dakika
0850 305 91 53

Ümraniye Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Çıkış: Ümraniye (İstanbul)
Varış: Şahinbey (Gaziantep)
Araç: Citroen - Berlingo (Ticari Araçlar)
Süre: 3 gün içinde
14.500₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Ümraniye (İstanbul)
Varış: Midyat (Mardin)
Araç: Peugeot - 2008 (Otomobil)
Süre: 2 saat içinde
14.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Melikgazi (Kayseri)
Varış: Ümraniye (İstanbul)
Araç: Mercedes - CLK (Otomobil)
Süre: 2 gün içinde
11.500₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Eyüpsultan (İstanbul)
Varış: Ümraniye (İstanbul)
Araç: Tofaş - Doğan (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
1.400₺ (En uygun teklif)

Ümraniye Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com çatısı altında vermekten gurur duyduğumuz birçok yol yardım faaliyetlerinden birisi olan Ümraniye çekici desteğimize dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde erişebilmektesiniz. Memleketin bütün il ve ilçelerine yetişen güçlü hizmet düzeniyle Enyakin.com; aracının azizliğine uğrayan bütün müşterilerimize hızlı, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmeti verir. Ümraniye çekici hizmeti talep etmek istemekteyseniz tek yapmanız gereken Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin internet sayfamızdaki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını tuşlayıp irtibat kurmak. 0850’li numarayı kullanarak hızlı bir biçimde Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla irtibata geçebilirsiniz. Enyakın platformu olarak birçok yol yardım hizmeti veren bütün firmalar hizmet verdiği sahada uzman ve eğitimli işçilerden oluşmaktadır. Aracınızın markası, modeli ve duruma en uygun yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek istediğiniz noktaya çabukça intikal ederek Ümraniye çekici faaliyetimizden yararlanabilmenizi sağlarlar.

Ümraniye çekici servisine sayısız sebepten ötürü gereksinim duyabilirsiniz. Aracınızın yakıtı tükenmiş olabilir ve yolda kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve arabanız kullanılamaz hale gelmiştir, doldurmayı unuttuğunuz akünüz bitmiş olabilir, daha yeni değiştirdiğiniz lastiklerinizin azizliğine uğramışsınızdır veya sadece sahip olduğunuz aracı mevcut konumundan başka bir konuma sorunsuz bir biçimde çektirmek istemiş olabilirsiniz. Enyakın platformu olarak her senaryoda müşterilerimize en uygun fiyatlı, en hızlı ve en kaliteli oto çekici desteğini sunuyoruz.

Ümraniye Oto Çekici

Arabanızın hangi markanın hangi modeli olduğu gözetilmeksizin Enyakin.com’dan Ümraniye oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Enyakın, kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği firmaların oluşabilecek birçok ihtimale ve araba modeline/tipine uygunluk gösterebilecek ekipmana sahip olduğundan emin olur. Sağladığımız hizmetlerin niteliğine gösterdiğimiz ciddiyet sayesinde Enyakin.com, oto çekici desteği almak isteyen müşterilerimizin arabasını güvenle teslim edebileceği bir oluşum olarak daha güçlü bir hale gelmiştir. Verilecek hizmetin iyi ve güvenilir olması önem arz eden bir nokta olduğu gibi en erişilebilir fiyatlı olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Her zaman gayemiz sürücülerin mağduriyetini ve masraflarını en düşük seviyede tutmak doğrultusunda olmuştur.

Ümraniye ilçesi de bunun bir parçası olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilçesi ve şehri hizmet bölgemiz dahilindedir. Bu da aynı anda birçok araç sahibinin problemini çözdüğümüz manasına geliyor. Siz de Ümraniye oto çekici desteği almak istiyor lakin hem uygun fiyatlı hem de başarılı bir yol yardım firması peşindeyseniz olmanız gereken yerdesiniz! Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın siz müşterilerimize sunduğu bol miktarda firma içinden bütçeniz ve gereksinimlerinize uyum sağlayanı seçip çabucak oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Personelin profillerinde bulabileceğiniz 0850’li numaralar sayesinde direkt olarak doğrudan çalışanlarla irtibata geçip ihtiyacınız olan desteği talep edebilirsiniz. Firmayla bindiğiniz aracın markasını ve modelini de iletmeyi aklınızdan çıkarmayınız. Böylelikle yardımınıza gelecek olan Ümraniye oto çekici işletmesi, arızalanan aracınıza göre olan ekipmanı da yanlarında getirecektir.

Ümraniye Çekici Fiyatları

Bütün müşterilerimiz ilk olarak Ümraniye oto çekici fiyatları araştırması yaparak cep yakan işlem faturalarından kaçınmak ve uygun fiyatlı Ümraniye oto çekici desteği almak istemektedir. Müşterilerinin memnuniyetini her şeyden önce tutan Enyakın, araç sahiplerinin en kaliteli servisi cep yakmayan ücretlerle aldığından emin olur. Enyakin.com olarak bizleri diğer platformlar arasında öne çıkaran en kuvvetli meziyeti, sadece yol yardım hizmeti sağlayan personelin bir arada derlendiği bir platform olmamasıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini eksiksiz biçimde tahlil ederek kendisini kesintisiz bir şekilde tazeleyen bir strüktüre sahip olmasıdır. Sunduğumuz her serviste çok sayıda araç sahibinde sezdiğimiz en değerli ortak özellik, herkesin uygun fiyatlı servis beklentisinde olmasıdır.

Her şeyin fiyatının zamlanmasıyla hizmetlerinin birçoğunun yaklaşılamaz olduğu bu zamanlarda bile araç sahiplerine en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini sunabilmek için birlikte çalıştığımız firmalarla işlem faturalarını en alt seviyede tutabilmek için senkronize bir operasyon sürdürmekteyiz. Böylece Enyakın'dan temin edeceğiniz Ümraniye oto çekici desteğinin bütün Ümraniye oto çekici fiyatları içinde en erişilebilir yol yardım servisi olacağından tamamen emin olabilirsiniz.

Ayrıca birlikte hizmet verdiğimiz bütün ekipler, sundukları servislere dair fiyat bilgisini internet sitemizdeki profillerinde yayınlamaktadır. Bu sayede bütçenizi zorlayan işletmeleri vakit kaybetmeden elimine edebilir, size uygun olanla çalışabilirsiniz.

Ümraniye Çekici Firmaları

Ümraniye çekici firmaları içindeki kalite ve maliyet çeşitliliğini menfaatinize çevirmek ve en kaliteli işletmelerden en uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almak istiyorsanız Enyakin.com aracına ve cebine önem verenler için en uygun adres. Doğal olarak önce belirtmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet verme yetkisi olması için karşılayabilmesi gereken birtakım kriterler var. Bu kriterler arasından personelin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, yeterli deneyime sahip olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve her çeşit yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak alet edevata sahip olması, sağladıkları teknik destek için beklenen ücretin Enyakin.com tarafından saptanan sınırları aşmaması sayılabilir.

Beraber çalıştığımız firmalardan karşılamalarını istediğimiz ölçütler, siz müşterilerimizin Ümraniye çekici firmaları içinde kötü olanları elimine ederek en başarılı olanlardan hizmet almanızı mümkün kılar. Ekiplerin kullanıcı profillerinde temin edebileceğiniz 0850’li numarayı alıp destek talep edebilir, “Garaj” uygulamamızı kullanarak ilan yayınlayabilirsiniz. Velev ki firmalara detaylı konumunuzu verecek kadar yere vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp çağrı hattımıza erişebilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle direkt olarak yol yardım servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi yolu seçerseniz seçin Enyakin.com olarak bizlerden yararlandığınız sürece tüm Ümraniye çekici firmaları arasında en yetkiniyle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz!

Ümraniye çekici firmaları incelemesi yaptığınızda sizlere konfor sağlaması için internet sitemizde alan açtığımız birtakım özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları taşıtların ve envanterlerinde bulunan ekipmanların fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylece işletmenin sunduğu hizmetler ve ekipmanları hakkında önsezide bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: tüm firmalarımızda olmamakla birlikte işletmelerin birçoğunun ödeme usulü olarak kredi kartı kabul ettiğini bilmelisiniz. Arabanızla pat diye ortada kaldığınızda yanınızda yeterli nakit olmayabilir. Kredi kartı geçerli olan işletmeler sayesinde bu olasılık ortadan kalkıyor ve her olasılıkta zahmetsizce emniyetle ödeme yapma imkanınız oluyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsedilen servisin o hafta en fazla çeşitli yol yardım desteği sağlayan firma olduğunu ifade eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen işletmenin Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında kaç defa yol yardım servisi sağladığını işaret eder. Bu sayede işletmenin tercih edilebilirliği ile ilgili olarak bir önsezide bulunabilme seçeneğiniz olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: karar alma basamağındaki en belirgin etkenlerden birisi olacağını düşünüyoruz. Ekibin daha önceki hizmetlerinden kaç puan aldığını ve önceki müşterilerin işletmeyle ilgili iyi veya kötü tahlillerini bulabilirsiniz. Müşterilerimizin hepsini aldıkları servisi yorumlayıp puanlamaları konusunda tembih ediyoruz. Böylelikle kendilerinden sonra gelen müşterilerimiz, kararlarını verirken bu olumlu - olumsuz incelemeleri dikkate alabilirler.

Ümraniye Çekici Numarası

Ümraniye çekici numarası arayan müşterilerimiz, Ümraniye çekici desteği alabileceği onlarca işletme arasında belirli bir ekiple iletişim kurmak istediği takdirde bahsi geçen ekibin internet sayfamız üzerindeki profilini görüntüleyebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakın'la Ümraniye çekici numarası bulmak bu kadar kolay! Dilerseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler sonrasında istediğiniz işletmeden oto çekici desteği alabilirsiniz.

Ümraniye Oto Kurtarma

Hizmet bölgemiz büyüdükçe daha fazla yolda kalmış araç sahibine ulaşabilmekteyiz. Servis bölgemiz çatısı altında olan Ümraniye ilçesine en kaliteli, en ivedi ve en bütçe dostu fiyatlı Ümraniye oto kurtarma desteğini vermekteyiz. Zaman fark etmeksizin hizmet almak isteyen araç sahipleri için en mantıklı yer Enyakın! Oto kurtarma desteğinden yararlanmak için birçok haklı nedeniniz olabilir. Olmadık yerde patlayan lastikler, görünmez kazalar, pat diye biten aküler ve dahası…

Her durum için en ivedi ve en etkili çözümü veren Enyakın'ın Ümraniye oto kurtarma hizmetinden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken firmalarımızın profillerini incelemek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz firmanın kendilerine tahsis edilen 0850'li numarasını aramak.

Talep ettiğiniz yere ulaşan oto kurtarma ekipleri her şeyden önce başka bir kazaya sebebiyet vermemek için kullandığınız araç etrafında gereken emniyet önlemlerini alarak sizin ve diğer sürücülerin can güvenliğini sağlarlar. Güvenlik tedbirleri sağlandıktan sonra beraberlerinde getirdikleri oto kurtarma araç gereciyle arabanızın mevcut konumundan tahliyesi sağlanır. Bu noktada önümüze iki olasılık çıkıyor. Arabanız, basit onarım işlemleriyle tekrar çalışır kondisyona gelecekse olay yerinde tamiri yapılır ve aracınızla yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer bu gerçekleştirilemeyecekse oto çekici ile kullandığınız taşıt o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Ümraniye Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sağlayan personelin çeşitliliği Ümraniye oto kurtarma fiyatları arasında da çeşitliliğe sebebiyet vermektedir. Yalnızca firma çeşitliliğiyle sınırlanmamakla birlikte aracınızın hangi lokasyondan kurtarılacağı da fiyat yelpazesinde belirleyici bir değişken olabilmektedir.

Enyakin.com bünyesinde yer alan her işletme, verdikleri hizmetlerin ücret bilgisine internet sayfamızdaki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede bütçenizi aşan işletmeleri eleyip uygun fiyatlı servisi seçebilirsiniz.

Destek talebinize yanıt veren oto kurtarma ekibinin yüksek teknoloji araç gereçlere ve deneyimli, eğitimli personele sahip olacağından hiç endişeniz olmasın.

Ümraniye Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dediğinizde hizmet verdiği alanda ön plana çıkan Enyakın, bu iddiasını Ümraniye oto kurtarma desteği için de idame ettirmektedir. Bunu da birlikte çalıştığı alanında yetkin Ümraniye oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma hizmeti, tüm yol yardım hizmetleri arasından en fazla derecede özen ve deneyim talep eden servistir. Taşıtın mevcut konumdan güvenli bir şekilde tahliye edilmesi sadece sürücüler için değil o noktadaki tüm araçlar için önemlidir. Enyakın, bütün Ümraniye oto kurtarma firmaları arasında ince eleyip sık dokuyup en güven veren firmaların Enyakın'ın geniş hizmet ağından oluşan yelpazesine katılmasına onay verir.

Bütün kaygılarınıza ve stresinize çizgi çekmek bir çağrı uzağınızda! Endişe ve şüphelerinizi giderebilmek için ekiplerin internet sitemizdeki profillerini araştırabilirsiniz. Profillerde erişebileceğiniz olumlu-olumsuz eleştiriler, en bariz karar verme aracınız olabilir.

bize ulaşabileceğiniz irtibat kanalları:

- personelin internet sayfamız üzerindeki profillerinde yer alan Enyakin.com tarafından kendilerine verilen 0850'li numara

- WhatsApp irtibat hattımız (0850 303 66 66)

- internet sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Türkiye'nin bir ucundan diğerine kadar uzanan hizmet ağımıza erişmek çocuk oyuncağı. Dilediğiniz irtibat tekniğini seçin ve aracın modeli ve markası fark etmeksizin Ümraniye oto kurtarma firmaları arasında en kaliteli ve güvenilir olan servisle çalışmanın keyfine varın.

Ümraniye Yol Yardım

Siz her şey olması gerektiği gibi zannederken araç sizi yolun ortasında bırakabilir. Siz düzenli olarak aracınızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız lastikleriniz sönebilir, arabanızın benzini bitebilir, aracınızın anahtarı kaybolabilir, kazaya karışarak ortada kalabilirsiniz. Özetle yol yardım hizmetine ne sebepten gereksinim duyacağınız hiç belli olmaz. Ne mutlu size ki Enyakin.com, memleketin her ilçesini içine alan hizmet ağıyla Ümraniye yol yardım hizmeti almak isteyen sizlerin yanında!

Arabanız otobandan ara sokağa kadar aniden her yerde bozulabilir. Burada sadece siz olumsuz etkilenmezsiniz, kullandığınız taşıt trafiğin tıkanmasına da neden oluyorsa sizin için geçen her saniye önem arz eder. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede arızalı aracın bulunduğu konuma ulaşıp istediğiniz yol yardım hizmetini sunması gerekir. Bu; arabanın o noktada tamir edilerek kaldığı yerden tekrar yola çıkmasını mümkün kılmak da olabilir, arabanın bir oto çekici ile başka bir noktaya taşınması de olabilir.

Siz de Ümraniye yol yardım desteği almak için süratle ekiplerin sayfamızda görebileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve hızlı bir biçimde kullandığınız taşıt için arzu ettiğiniz servisi alabilirsiniz.

Ümraniye Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin fiyat skalası çeşitli faktöre bağlıdır. Arabanız için olay yerinde bir tamirin yapılması aracı tekrar işler hale getirecek mi yoksa oto çekici yol yardım faaliyetini almanız da mı gerekli olacak? Tahmin edersiniz ki bu varyasyonlar, fiyatın artmasına sebep olacaktır. Kullandığınız taşıt çekilecekse kaç km’lik bir yolculuktan bahsediyoruz? taşıtınızın çeşidi nedir? Bir ağır vasıtanın tahliye edilmesiyle bir otomobilin tahliye edilmesi aynı şey olmadığı gibi istenecek ücret de farklı olacaktır. Bu kriterler ve daha birçok değişkene bağlı olarak Ümraniye yol yardım fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Enyakin.com aracılığıyla Ümraniye yol yardım fiyatları araştırması yapmak isteyen müşteriler için sayısız metot var:

1- işletmelerin web sitemizdeki profillerini ziyaret ederek fiyat tahkiki yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- işletmelerin kişisel olan 0850'li numaralarını arayarak ivedilikle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yöntemlerden size uyanı seçerek belirlediğiniz bütçeye uyan servisten çabukça Ümraniye yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Ümraniye Yol Yardım Numarası

Öncesinde yaşadığınız tüm kötü yol yardım servislerini araç sahiplerine unutturacak kadar profesyonel ve donanımlı ekiplerle çalışmak tek tuş uzağınızda. Tarayıcınızda Ümraniye yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com aracılığıyla Ümraniye yol yardım yol yardım faaliyetini alacağınız firmaya karar verdiyseniz aradığınız Ümraniye yol yardım numarası firmaların web sitemiz üzerindeki profilinde yer alır. İşletmelerin şahsi numaraları olan 0850'li numaraları tuşlayarak servisler ile saniyeler içinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte Enyakin.com’un verdiği pek çok hizmetten yararlanmak çocuk oyuncağı!

Enyakın, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 3 kişi Ümraniye ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.