Alper Görmüş
1 Yıl, 5 Ay 618 İş
Şişli yakınlarında 31 Çekici firması bulunmaktadır.
Sultan Çalık
2.Ayı 61 İş
Şişli ilçesine 2.4 km
Umut Baştürk
8.Ayı 183 İş
Şişli ilçesine 2.6 km
İlker Ergin
3.Ayı 124 İş
Şişli ilçesine 2.6 km
Tuncer Yekdeş
5.Ayı 92 İş
Şişli ilçesine 5.9 km
Furkan Gugu
4 Yıl, 5 Ay 409 İş
Şişli ilçesine 6.5 km
Önder Şekeroğlu
2.Yılı 164 İş
Şişli ilçesine 6.6 km
Furkan Arıkan
12.Ayı 122 İş
Şişli ilçesine 11.2 km
Eyüp Özdemir
2.Haftası
Şişli ilçesine 11.3 km
Cihat Balcı
3.Haftası
Şişli ilçesine 11.5 km
Ali Kemal Şardağ
4.Haftası 30 İş
Şişli ilçesine 11.7 km
Engin Yıldız
8.Ayı 55 İş
Şişli ilçesine 12.2 km
Mert Özkan
2.Ayı 46 İş
Şişli ilçesine 13.5 km
Emre Söylemez
8.Ayı 145 İş
Şişli ilçesine 13.8 km
Caner Başaran
3.Ayı 12 İş
Şişli ilçesine 13.8 km
Batuhan Cansız
11.Ayı 125 İş
Şişli ilçesine 14.0 km
Harun Başören
3.Ayı 48 İş
Şişli ilçesine 15.1 km
Birol Kaşan
2.Ayı 15 İş
Şişli ilçesine 15.3 km
Enis Akagündüz
4.Ayı 23 İş
Şişli ilçesine 15.6 km
Kamil Hacıgül
4.Haftası
Şişli ilçesine 17.7 km
Muhammet Arslan
1 Yıl, 1 Ay 81 İş
Şişli ilçesine 18.2 km
Abdullah Cankaya
1 Yıl, 3 Ay 113 İş
Şişli ilçesine 18.4 km
Yavuz Şahin
10.Ayı 40 İş
Şişli ilçesine 19.8 km
Umutcan Yalaz
3.Haftası
Şişli ilçesine 20.0 km
Ali Aksu
2.Ayı 23 İş
Şişli ilçesine 21.1 km
Mücahit Kaya
11.Ayı 47 İş
Şişli ilçesine 21.6 km
Nevzat Yalçın
3.Yılı 231 İş
Şişli ilçesine 25.3 km
Ferdi Ak
2.Ayı 48 İş
Şişli ilçesine 25.6 km
Murat Çetinkaya
8.Ayı 42 İş
Şişli ilçesine 27.6 km
İbrahim Dönüm
2.Yılı 235 İş
Şişli ilçesine 29.6 km
Taygun Karap
11.Ayı 104 İş
Kredi Kartı Geçerli
Şişli ilçesine 30.8 km
Hakan Bağcı
3 Yıl, 3 Ay 831 İş
Şişli ilçesine 33.1 km
Mehmet Şahin
3.Yılı 265 İş
Necmettin Can Yangil
2 Yıl, 6 Ay 142 İş
Tuncay Güzel
Yeni
Gürsel Oto Kurtarma
Yeni
Ersin Çağman
Yeni
Murat Aytemiz
Yeni
Mustafa Çolak
Yeni

İstanbul Çıkışlı 2 Boş Dönüş Var

İstanbul Eskişehir
25 Temmuz - 15.35
İstanbul Artvin
31 Temmuz - 10.28
Diğer Varış Noktaları
Rize

Şişli Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com çatısı altında vermekten gurur duyduğumuz nice yol yardım hizmetinden biri olan Şişli çekici desteğimize 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilmektesiniz. Memleketin birçok noktasına yayılan kapsamlı hizmet mekanizmasıyla Enyakın; yolda mahsur kalan tüm müşterilerimize kaliteli, güvenilir, hızlı ve en masrafsız desteği verir. Şişli çekici hizmetinden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin internet sayfamızdaki iletişim ve daha birçok bilginin yer aldığı profillerini ziyaret etmek ve 0850’li numarayı arayarak irtibata geçmek. 0850 ile başlayan numaralarını aramak kaydıyla vakit kaybetmeden Enyakin.com'un birlikte çalıştığı firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Enyakın platformu çatısı altında hizmet sunan tüm ekipler hizmet verdiği alanda eğitimli ve uzman işçilerden meydana gelmektedir. Aracınızın markası, modeli ve duruma en uygun yol yardım araç gereçlerle birlikte dilediğiniz noktaya hemen varıp Şişli çekici servisimizden faydalanmanızı sağlarlar.

Şişli çekici desteğine nice nedenden ötürü gereksinebilirsiniz. Arabanızın yakıtı bitebilir ve yolda kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve kullandığınız araç kullanılamayacak bir vaziyettedir, arabanızın aküsü tükenmiş olabilir, daha yeni değiştirdiğiniz lastiklerinizin azizliğine uğrayabilirsiniz veya yalnızca sahip olduğunuz aracı mevcut konumundan başka bir konuma emniyetli bir şekilde çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakın platformu çatısı altında oluşabilecek birçok hikayede sizlere en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı oto çekici hizmetini sağlıyoruz.

Şişli Oto Çekici

Bindiğiniz aracın markası ve modeli fark etmeksizin Enyakin.com olarak bizlerden Şişli oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Enyakın, kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği firmaların olabilecek her ihtimale ve araba modeline/tipine uygun ekipmana sahip olduğundan emin olur. Vermekten gurur duyduğumuz hizmetlerin niteliğine gösterdiğimiz ciddiyet sayesinde Enyakın, oto çekici hizmetinden faydalanmak isteyen siz değerli müşterilerimizin endişe etmeden aracını teslim edebileceği bir oluşum olarak daha güçlü bir hale gelmiştir. Verdiğimiz hizmetin ivedi ve efektif olması önemli bir husus olduğu gibi en erişilebilir fiyatlı olması da dikkat edilecek bir noktadır. Her daim hedefimiz araç sahiplerinin mağduriyetini ve giderlerini en alt seviyede tutmak yönünde olmuştur.

Şişli ilçesi de bunun bir parçası olmak üzere yurdun nice ili ve ilçesi servis bölgemiz dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok araç sahibinin mağduriyetini giderdiğimiz anlamına geliyor. Siz de Şişli oto çekici servisinden faydalanmak istiyor ama hem cüzi fiyatlı hem de iyi bir yol yardım ekibi arayışı içindeyseniz en doğru yerdesiniz! Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın sizlere sunduğu birçok ekip içinden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyanı seçerek dakikalar içinde oto çekici desteği talep etmeniz mümkün.

Ekiplerin profillerinde yer alan 0850’li numaralar yoluyla ivedilikle doğrudan yetkili kişilerle iletişim kurup ihtiyacınız olan servisi talep edebilirsiniz. Görüştüğünüz yetkiliyle arabanızın modelini ve markasını da iletmeyi aklınızdan çıkarmayınız. Bu sayede yardımınıza gelecek olan Şişli oto çekici ekibi, aracınıza en uygun olan ekipmanı da beraberinde getirecektir.

Şişli Çekici Fiyatları

Neredeyse bütün müşterilerimiz doğal olarak önce Şişli oto çekici fiyatları tahkiki yaparak tatsız sürprizlerden kaçınmak ve en masrafsız Şişli oto çekici hizmetinden faydalanmak arzusundadır. Müşterilerinin onayını her şeyin önüne koyan Enyakin.com, araç sahiplerinin en iyi desteği en erişilebilir fiyatlarla tedarik ettiğinden emin olur. Yol yardım platformları arasından Enyakın'ı diğer platformlar arasında ayıran en stratejik meziyeti, sadece yol yardım hizmeti sunan ekiplerin topluca bir araya getirildiği bir platform olmayışıdır. Birlikte çalıştığı müşterilerin dileklerini ve ihtiyaçlarını en iyi yöntemlerle analiz ederek kendisini devamlı iyileştiren bir sisteme sahip olmasıdır. Vermekten gurur duyduğumuz her hizmette yüzlerce araç sahibinde fark ettiğimiz en belirgin ortak özellik, tüm müşterilerimizin cep yakmayan yol yardım hizmeti beklentisinde olmasıdır.

Sürekli gelen zamlar sebebiyle birçok servisin erişilemez olduğu bu dönemde bile müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici desteğini sağlamak için beraber çalıştığımız firmalarla ücretleri minimal tutabilmek hedefiyle koordineli bir çalışma sürdürmekteyiz. Bu sayede alacağınız Şişli oto çekici yol yardım faaliyetinin bütün Şişli oto çekici fiyatları arasından en cüzi yol yardım servisi olacağından kuşkusuz emin olabilirsiniz.

Ayrıyeten Enyakin.com çatısı altında birlikte iş yaptığımız bütün işletmeler, sundukları hizmetlere dair fiyat tablosunu sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde paylaşmaktadır. Böylece pahalıya mal olacak olan işletmeleri doğrudan elimine edebilir, cebinize uygun olan işletmeyle çalışabilirsiniz.

Şişli Çekici Firmaları

Şişli çekici firmaları arasındaki maliyet ve kalite skalasını lehinize çevirmek ve en kaliteli firmalardan en uygun fiyatlı oto çekici desteğinden yararlanmak istiyorsanız Enyakin.com araç sahipleri için en doğru adres. İlk olarak ifade etmeliyiz ki bir işletmenin Enyakin.com bünyesinde destek sağlayabilmesi için karşılayabilmesini beklediğimiz bazı kıstaslar var. Bu kriterler arasından işletmelerin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, teknik becerilerini kanıtlamış olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve oluşabilecek birçok yol yardım senaryosuna uygun araç ve gerece sahip olması, sağladıkları teknik destek için istenen ücret skalasının Enyakın tarafından tayin edilen limitleri aşmaması sayılabilir.

Beraber çalıştığımız firmalardan sağlamalarını istediğimiz kıstaslar, siz müşterilerimizin Şişli çekici firmaları arasında kötü olanları elimine ederek en iyi olanlardan hizmet almanızı mümkün kılar. İşletmelerin sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde erişebileceğiniz 0850’li numarayı alıp hizmet talebinde bulunabilir, “Garaj” uygulamamızdan yararlanarak ilan yayınlayabilirsiniz. Eğer firmalara tam konumunuzu verecek kadar noktaya hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un talimatlarıyla hızlıca servis talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan yararlandığınız sürece bütün Şişli çekici firmaları içinde en kalitelisiyle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz!

Şişli çekici firmaları araştırması yaptığınızda araç sahiplerine rahatlık sağlaması için internet sayfamızda yer açtığımız birtakım özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: işletmelerin birçoğunun profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları arabaların ve sahip oldukları alet edevatın fotoğraflarını bulabilirsiniz. Böylece işletmenin sunduğu hizmetler ve ekipmanları hakkında öngörüde bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: tüm işletmelerimizde olmamakla birlikte firmaların birçoğunun ödeme usulü olarak kredi kartı kabul ettiğini bilmenizde fayda var. Arabanızla ansızın mahsur kaldığınızda cebinizde yeterince nakit olmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan servisler sayesinde bu olasılık ortadan kalkıyor ve her durumda basit bir şekilde emniyetle ödeme yapma olanağı doğuyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsedilen servisin o hafta azami sayıda servis sağlayan firma olduğunu sembolize eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen firmanın Enyakin.com olarak kaç kez servis sunduğunu ifade eder. Böylece işletmenin yetkinliği ile ilgili olarak bir çıkarımda bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: seçim yapma kısmındaki en belirgin parametrelerden birisi olabileceğini savunuyoruz. Ekibin geçmişte verdiği hizmetlerinin beğenilip beğenilmediğini ve sizden önce firmayla birlikte çalışmış müşterilerin firmayla ilgili olumlu/olumsuz yorumlarını bulabilirsiniz. Enyakın'ın geniş hizmet yelpazesinden faydalanan tüm müşterilerimizi aldıkları desteği pozitif veya negatif yönde değerlendirdikten sonra puanlamaları konusunda tembih ediyoruz. Böylece kendilerinden sonra gelen müşterilerimiz, seçimde bulunurken bu olumlu - olumsuz incelemeleri referans alabilirler.

Şişli Çekici Numarası

Şişli çekici numarası arayışı içinde olan araç sahipleri, Şişli çekici yol yardım faaliyetini alabileceği sayısız firma arasında spesifik bir servisle irtibata geçmek istediği takdirde mevzubahis ekibin internet sayfamızdaki profilini ziyaret edebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakin.com sayesinde Şişli çekici numarası bulmak bu kadar kolay! İsterseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli yönlendirmeler ardından istediğiniz ekipten oto çekici servisi alabilirsiniz.

Şişli Oto Kurtarma

Servis bölgemiz genişledikçe daha çok yardım isteyen araç sahibine ulaşmaktayız. Hizmet alanımız kapsamında olan Şişli ilçesine en güvenilir, en hızlı ve cep yakmayan fiyatlı Şişli oto kurtarma hizmetini sağlamaktayız. Kesintisiz olarak destek almak isteyen müşterilerimiz için en uygun adres Enyakin.com! Oto kurtarma servisinden faydalanmak için türlü sebebiniz olabilir. Olur olmaz yerde havası inen lastikler, görünmez kazalar, ansızın biten aküler ve dahası…

Oluşabilecek birçok senaryo için en etkili ve en ivedi çözümü veren Enyakın'ın Şişli oto kurtarma desteğinden istifade edebilmek için tek yapmanız gereken Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların profillerini gözden geçirmek ve hizmet almak istediğiniz işletmenin 0850’li irtibat numarasını aramak.

Arzu ettiğiniz noktaya varan oto kurtarma ekipleri öncelikle başka bir kazaya neden olmamak için kullandığınız araç etrafında gereken güvenlik önlemlerini alarak diğer araç sahiplerinin ve sizin canını tehlikeye atacak ihtimalleri ortadan kaldırırlar. Önlemler sağlandıktan sonra beraberlerinde getirdikleri oto kurtarma alet edevatıyla aracınızın bulunduğunuz noktadan tahliyesi gerçekleştirilir. Burada karşımıza iki olasılık çıkmaktadır. Kullandığınız araç, basit onarım işlemleriyle kaldığı yerden tekrar iş görür hale gelecekse orada onarımı yapılır ve aracınızla rotanız doğrultusunda devam edebilirsiniz. Eğer bu yapılamayacaksa oto çekici ile kullandığınız araç tahliye edilir.

Şişli Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti veren ekiplerin geniş bir yelpazeye yayılması Şişli oto kurtarma fiyatları arasında da farklılığa sebep olmaktadır. Yalnızca firma çeşitliliğiyle sınırlanmamakla birlikte arabanızın nereden çekileceği de ücret skalasında belirleyici bir etken olmaktadır.

Enyakin.com bünyesinde yer alan bütün ekipler, sağladıkları hizmetlerin fiyat tablosuna internet sayfamızdaki profillerinde yer vermektedirler. Böylece bütçenizi aşan firmaları elimine ederek bütçenize uyan servisi seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma gelecek oto kurtarma ekibinin gelişmiş ekipmanlara ve eğitimli, deneyimli personele sahip olacağından hiç endişeniz olmasın.

Şişli Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dendiği zaman hizmet verdiği sahada diğer platformların önüne geçen Enyakin.com, bu iddiasını Şişli oto kurtarma hizmeti için de devam ettirmektedir. Bunu da birlikte operasyon yürüttüğü işinin ehli Şişli oto kurtarma firmaları ile sağlamaktadır. Oto kurtarma hizmeti, tüm yol yardım faaliyetleri içinde maksimum miktarda deneyim ve titizlik talep eden hizmettir. Arızalı aracın alandan emniyetli bir biçimde götürülmesi sadece müşteriler için değil o noktadaki bütün araba sahipleri için dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Enyakın, bütün Şişli oto kurtarma firmaları arasında özenle seçip en iyi ve en güvenilir olan işletmelerin Enyakın'ın geniş hizmet ağından oluşan yelpazesine katılmasına tamam der.

Tüm sıkıntınıza ve mağduriyetinize son vermek bir telefon uzağınızda! Kaygı ve şüphelerinizi ortadan kaldırabilmek için firmaların internet sayfamızdaki profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerde bulabileceğiniz puan ve yorumlar, en değerli referans kaynağınız olması muhtemel.

bize ulaşabileceğiniz irtibat kanalları:

- ekiplerin web sitemizdeki profillerinde bulunan 0850’li numaralar

- WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

- internet sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Ülkemizin en ücra noktasına kadar uzanan servis ağımıza ulaşmak çocuk oyuncağı. İstediğiniz iletişim yöntemini seçin ve arızalı aracın markası ve modeli gözetilmeksizin Şişli oto kurtarma firmaları arasından en uygun fiyatlı ve kaliteli olan ekiple çalışmanın keyfine varın.

Şişli Yol Yardım

Siz her şey olması gerektiği gibi zannederken arabanız sizi aniden ortada bırakabilir. Siz düzenli bir şekilde arabanızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastiği patlayabilir, aracınızın yakıtı bitebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kaza yapıp yolun ortasında kalakalırsınız. Özet olarak yol yardım desteğimize nasıl ve neden gereksinim duyacağınız hiç belli olmaz. Ne mutlu size ki Enyakın, yurdun her ilçesini kapsayan servis ağıyla Şişli yol yardım hizmeti almak arzusunda olan sizlerin yanında!

Aracınız şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar aniden her yerde bozulabilir. Bu durumda sadece siz zarar görmezsiniz, kullandığınız araç trafiğin tıkanmasına da neden oluyorsa sizin için bir dakika bile önem arz eder. Yol yardım ekiplerinin olabilecek en kısa sürede taşıtın olduğu noktaya gelerek gereken yol yardım yardımını vermesi gerekir. Bu; arızalı taşıtın o noktada tamir edilerek yeniden trafiğe çıkmasını mümkün kılmak da olabilir, arızalı taşıtın bir oto çekici ile başka bir noktaya götürülmesi de olabilir.

Siz de Şişli yol yardım hizmeti talep etmek için en hızlı şekilde ekiplerin sayfamızda bulabileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve ivedilikle aracınız için istediğiniz yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Şişli Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım servisinin fiyat aralığı türlü etkene bağlıdır. Araç için orada bir onarımın yapılması yeterli bir çözüm mü yoksa oto çekici hizmeti almanız da mı gerekecek? Gözlemleyebileceğiniz üzere bu varyasyonlar, fiyat beklentisinin yükselmesine yol açacaktır. Arabanız başka bir lokasyona taşınacaksa kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? taşıtınızın çeşidi nedir? Bir tırın nakledilmesiyle bir otomobilin tahliye edilmesi aynı şey olmadığı gibi ödenecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha birçok etmene bağlı olarak Şişli yol yardım fiyatları farklılık göstermektedir.

Enyakın üzerinden Şişli yol yardım fiyatları incelemesi yapmak isteyen araç sahipleri için birçok metot var:

1- personelin web sitemizdeki profillerini ziyaret ederek fiyat incelemesi yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız yoluyla form doldurabilirsiniz.

3- işletmelerin Enyakin.com tarafından kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralarını arayarak saniyeler içinde iletişim kurabilirsiniz.

Bu yöntemlerden dilediğinizi seçerek bütçenize uyan ekipten zaman geçirmeden Şişli yol yardım hizmeti temin edebilirsiniz.

Şişli Yol Yardım Numarası

Bizden evvel yaşadığınız tüm olumsuz yol yardım hizmetlerini sizlere unutturacak kadar profesyonel ve donanımlı ekiplerle çalışmak tek tuş uzağınızda. Sağda solda Şişli yol yardım numarası diye aratma devri Enyakin.com ile sona eriyor.

Enyakin.com aracılığıyla Şişli yol yardım desteği alacağınız ekibe karar verdiyseniz aradığınız Şişli yol yardım numarası ekiplerin internet sayfamız üzerindeki profilinde bulunmaktadır. Firmaların kendilerine sağladığımız 0850'li numaraları tuşlayarak servisler ile doğrudan çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un verdiği sayısız faaliyetten yararlanmak bu kadar basit!

Enyakin.com, huzurlu ve güvenli yolculuklar diler!