Eyüpsultan Çekici

Eyüpsultan Çekici
Eyüpsultan yakınlarında 18 Çekici firması bulunmaktadır.
Lively Motor's Çekici
Harun Kaplan
Eyüpsultan ilçesine 3.0 km, 10 dakika
0850 309 14 27
Aras Kurtarma
Sedat Akkaya
Eyüpsultan ilçesine 3.4 km, 10 dakika
0850 305 93 29
Karakoç Oto Kurtarma
Volkan Karakoç
Eyüpsultan ilçesine 3.5 km, 11 dakika
0850 302 33 58
Tufan Oto Kurtarma
Arif Dilsiz
Eyüpsultan ilçesine 5.1 km, 11 dakika
0850 307 66 09
Doğan Oto Kurtarma
Ahmet Doğan
Eyüpsultan ilçesine 6.9 km, 17 dakika
0850 308 61 35
Baştürk Oto Kurtarma
Umut Baştürk
Eyüpsultan ilçesine 12.1 km, 19 dakika
0850 307 81 29
En yakın mesafe 700 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
800₺
Arazi, SUV, Pickup
900₺
Minivan, Panelvan
1000₺
Minibüs, Midibüs
1000₺
Kamyon, Kamyonet
1100₺
Otobüs
2500₺
Motosiklet
700₺
İpek Oto Kurtarıcı
Önder Şekeroğlu
Eyüpsultan ilçesine 14.8 km, 15 dakika
0850 307 62 71
Kuzey Oto Kurtarıcı
Gökhan Sökmen
Eyüpsultan ilçesine 14.9 km, 17 dakika
0850 840 44 59
Gürhan Oto Kurtarma Ve Vinç Hizmetleri
Furkan Gugu
Eyüpsultan ilçesine 15.7 km, 19 dakika
0850 309 11 83
Korkmaz Oto Kurtarma
Ömer Korkmaz
Eyüpsultan ilçesine 18.7 km, 22 dakika
0850 305 95 56
Harun Oto Kurtarma
Harun Kalkan
Eyüpsultan ilçesine 20.6 km, 25 dakika
0850 304 73 58
Taner Oto Cekici
Taner Aydınlı
Eyüpsultan ilçesine 20.8 km, 25 dakika
0850 346 77 25
Burak Abdik
Eyüpsultan ilçesine 22.6 km, 29 dakika
0850 309 12 53
Duran Güzel
Eyüpsultan ilçesine 30.7 km, 29 dakika
0850 305 11 64
Enbiya Danışmaz
Eyüpsultan ilçesine 31.6 km, 32 dakika
0850 307 83 78
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Mehmet Dağlar
Eyüpsultan ilçesine 33.6 km, 32 dakika
0850 307 56 25
En yakın mesafe 300 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
300₺
Arazi, SUV, Pickup
400₺
Minivan, Panelvan
450₺
Hay-sal Oto Kurtarma
Kamil Özturlay
Eyüpsultan ilçesine 34.3 km, 33 dakika
0850 308 33 57
En yakın mesafe 450 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
450₺
Kuzey Oto Kurtarma
İbrahim Dönüm
Eyüpsultan ilçesine 35.3 km, 35 dakika
0850 309 13 47

Eyüpsultan Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Eyüpsultan Çıkışlı 3 Araç

Çıkış: Eyüpsultan (İstanbul)
Varış: Ümraniye (İstanbul)
Araç: Tofaş - Doğan (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
1.400₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Eyüpsultan (İstanbul)
Varış: Seyhan (Adana)
Araç: Opel - Mokka (Arazi, SUV ,Pickup)
Süre: 3 gün içinde
8.500₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Eyüpsultan (İstanbul)
Varış: Ortahisar (Trabzon)
Araç: Opel - Corsa (Otomobil)
Süre: 2 gün içinde
9.000₺ (En uygun teklif)

Eyüpsultan Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com çatısı altında müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz birçok yol yardım faaliyetlerinden birisi olan Eyüpsultan çekici desteğine kesintisiz olarak erişebilmektesiniz. Ülkemizin tüm bölgelerine genişleyen olağanüstü hizmet düzeniyle Enyakin.com; aracı aniden bozulan tüm müşterilerimize güvenilir, kaliteli, hızlı ve en erişilebilir fiyatlı desteği verir. Eyüpsultan çekici hizmeti almak istemekteyseniz tek yapmanız gereken Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin internet sitemizdeki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve 0850’li numarayı arayarak irtibat kurmak. 0850 ile başlayan numaralarını arayarak hızlı bir biçimde Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında servis sağlayan her ekip alanında uzman ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. Görüşme sırasında belirttiğiniz hususlar doğrultusunda en uygun yol yardım araç gereçlerle birlikte arzu ettiğiniz lokasyona anında varıp Eyüpsultan çekici servisimizden yararlanabilmenizi sağlarlar.

Eyüpsultan çekici servisine çeşitli nedenden dolayı gerek duyabilirsiniz. Yakıtınız bitebilir ve trafiğin tam ortasında kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve arabanız kullanılabilir durumda değildir, arabanızın aküsü bitebilir, daha yeni değiştirdiğiniz lastiklerinizin azizliğine uğrayabilirsiniz yahut yalnızca aracınızı mevcut konumundan başka bir konuma güvenli bir biçimde çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakın platformu çatısı altında meydana gelebilecek her varyasyonda sevgili müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlı oto çekici desteğini sağlıyoruz.

Eyüpsultan Oto Çekici

Arabanızın modeli ve markası fark etmeksizin Enyakın himayesi altındaki işletmelerden Eyüpsultan oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Enyakin.com, birlikte hizmet verdiği firmaların olası her duruma ve araca uygunluk gösterebilecek alet edevata sahip olduğundan emin olur. Vermekten gurur duyduğumuz hizmetlerin güvenilirliğine gösterdiğimiz itina sayesinde Enyakın, oto çekici hizmeti almak isteyen araç sahiplerinin gözü kapalı güvenebileceği bir firma olmuştur. Sunulacak hizmetin ivedi ve efektif olması önem arz ettiği gibi en masrafsız olması da önemlidir. Her daim hedefimiz müşterilerimizin zararını minimumda tutmak doğrultusunda olmuştur.

Eyüpsultan ilçesi de dahil olmak üzere Türkiye’nin çeşitli noktası çalışma alanımız dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok araç sahibinin sorununa çözüm bulduğumuz anlamına geliyor. Siz de Eyüpsultan oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyor fakat hem en erişilebilir fiyatlı hem de nitelikli bir yol yardım personeli arayışı içindeyseniz uygun yerdesiniz! Enyakın'ın size sunduğu bol miktarda işletme arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre olanı seçip ivedilikle oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Personelin profillerinde yer alan 0850’li numaralar kanalıyla hızlı bir biçimde doğrudan firma yetkilileriyle iletişim kurup gerekli desteği talep edebilirsiniz. İşletmeyle bindiğiniz aracın marka ve model bilgisini de iletmeyi unutmayınız. Bu sayede destek talebinde bulunduğunuz Eyüpsultan oto çekici ekibi, aracınıza en uygun olan ekipmanı da yanlarında getirecektir.

Eyüpsultan Çekici Fiyatları

Bütün müşterilerimiz öncelikle Eyüpsultan oto çekici fiyatları incelemesi yaparak bütçelerini aşan masraflardan kaçınmak ve cüzi fiyatlı Eyüpsultan oto çekici desteğinden yararlanmak istiyor. Müşterilerinin memnuniyetini her şeyin önüne koyan Enyakin.com, araç sahiplerinin en kaliteli hizmeti cep yakmayan ücretlerle tedarik ettiğinden emin olur. Enyakin.com olarak bizleri diğer platformlardan ayıran en stratejik meziyeti, sadece yol yardım hizmeti sunan firmaların topluca bir araya getirildiği bir platform olmayışıdır. Hizmet verdiği araç sahiplerinin gereksinimlerini ve dileklerini en güvenilir yöntemlerle analiz ederek kendisini daima yenileyen bir bünyeye sahip olmasıdır. Vermekten gurur duyduğumuz her hizmette yüzlerce müşterimizde sezdiğimiz en değerli ortak özellik, hepsinin en erişilebilir fiyatlı yol yardım hizmeti beklentisi içinde olduğudur.

Son zamlardan ötürü birçok servisin yaklaşılamaz olduğu bu süreçte yine de müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici desteğini sunabilmek için Enyakin.com çatısı altında birlikte iş yaptığımız firmalarla ücretleri minimumda tutabilmek amacıyla koordineli bir operasyon sürdürmekteyiz. Bu sayede Enyakın'dan temin edeceğiniz Eyüpsultan oto çekici servisinin bütün Eyüpsultan oto çekici fiyatları içinde cep yakmayan servis olacağından yüzde yüz emin olabilirsiniz.

Buna ek olarak beraber çalıştığımız bütün ekipler, sağladıkları faaliyetlere dair ücret tablosunu sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde ibraz etmektedir. Böylece bütçenizi aşan servisleri vakit kaybetmeden elimine edebilir, cebinize uygun olan işletmeyle çalışabilirsiniz.

Eyüpsultan Çekici Firmaları

Eyüpsultan çekici firmaları arasındaki masraf ve hizmetin niteliği çeşitliliğini avantajınıza çevirmek ve en donanımlı firmalardan en uygun fiyatlı oto çekici servisinden faydalanmak istiyorsanız Enyakin.com sizin için en mantıklı yer. Doğal olarak önce ifade etmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com bünyesinde hizmet verme yetkisi olması için karşılayabilmesi gereken birtakım ölçütler bulunmaktadır. Bunlar içinde personelin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, teknik becerilerini kanıtlamış olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve karşılaşılabilecek her çeşit yol yardım senaryosuna uygunluk gösterebilecek ekipmana sahip olması, verdikleri hizmet için istenen fiyat beklentisinin Enyakin.com’un belirlediği sınırları aşmaması diyebiliriz.

Birlikte çalıştığımız firmalardan karşılamalarını beklediğimiz ölçütler, araç sahiplerinin Eyüpsultan çekici firmaları arasında kötü olanları eleyip en başarılı olanlardan yararlanmanızı sağlar. İşletmelerin kullanıcı profillerinde yer alan 0850 ile başlayan numaralarını alıp ekip çağırabilir, “Garaj” uygulamamızdan yararlanarak ilan oluşturabilirsiniz. Eğer firmalara detaylı konumunuzu iletecek kadar lokasyona hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un talimatlarıyla hızlı bir biçimde servis talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi metodu seçerseniz seçin Enyakin.com’dan faydalandığınız sürece bütün Eyüpsultan çekici firmaları arasından en niteliklisiyle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz!

Eyüpsultan çekici firmaları incelemesi yapmaya çalışırken size rahatlık sunması için sayfamızda yer açtığımız birtakım özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: birçok işletmenin sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları arabaların ve envanterlerinde bulunan araç gereçlerin fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylelikle işletmenin ekipmanları ve sunduğu hizmetler konusunda fikir edinmeniz kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün ekiplerimizde olmadığını dikkate almakla birlikte Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin ödeme yöntemi olarak kredi kartı kabul ettiğini aklınızda bulundurmalısınız. Aracınızla durup dururken ortada kaldığınızda yanınızda yeterli nakit bulunmayabilir. Kredi kartı kullanılan servisler sayesinde bu olasılık elimine ediliyor ve her olasılıkta sıkıntısız bir biçimde emniyetle ödeme yapma olanağı doğuyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen servisin o hafta en çok hizmet sağlayan firma olduğuna işaret eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsedilen ekibin Enyakın platformu çatısı altında kaç kere servis sunduğunu ifade eder. Böylelikle ekibin yetkinliği hakkında bir önsezide bulunabilirsiniz.

5- “Puan / yorum” ibareleri: firma seçme adımındaki en değerli hususlardan birisi olacağını savunuyoruz. Servisin eski hizmetlerinin tatmin ediciliğini ve eski müşterilerin ekiple ilgili olumsuz ve olumlu fikirlerini görebilirsiniz. Enyakın'ın geniş hizmet yelpazesinden faydalanan tüm müşterilerimizi aldıkları yol yardım faaliyetini olumlu-olumsuz değerlendirip puanlamaları konusunda tembih ediyoruz. Bu sayede kendilerinden sonra gelen müşteriler, seçim yaparken bu olumlu - olumsuz incelemeleri referans alabilirler.

Eyüpsultan Çekici Numarası

Eyüpsultan çekici numarası arayışı içinde olan araç sahipleri, Eyüpsultan çekici hizmeti alabileceği onlarca firma arasında belirli bir firmayla irtibata geçmek istediği takdirde bahsi geçen ekibin internet sitemizdeki profilini inceleyebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakın aracılığıyla Eyüpsultan çekici numarası bulmak bu kadar kolay! İsterseniz WhatsApp destek hattımıza bağlanarak da gerekli talimatlar sonrasında dilediğiniz firmadan oto çekici desteği alabilirsiniz.

Eyüpsultan Oto Kurtarma

Hizmet alanımız genişledikçe daha çok yardım isteyen araç sahibine erişebilmekteyiz. Servis bölgemiz çatısı altında olan Eyüpsultan ilçesine nitelikli, yetkin ve en uygun fiyatlı Eyüpsultan oto kurtarma hizmetini sunmaktayız. 7/24 hizmet almak isteyen araç sahipleri için en uygun adres Enyakın! Oto kurtarma servisi talebinde bulunmak için birçok nedeniniz olabilir. Ummadık yerde patlayan lastikler, bir anda yaşanan kazalar, durup dururken biten aküler ve dahası…

Meydana gelebilecek her durum için en nitelikli ve en uygun fiyatlı çözümü sağlayan yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un Eyüpsultan oto kurtarma yardımından istifade edebilmek için yapmanız gereken tek şey Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların profillerini gözden geçirmek ve servislerinden yararlanmak istediğiniz ekibin 0850 ile başlayan iletişim hattını aramak.

İstediğiniz noktaya ulaşan oto kurtarma ekipleri ilk olarak başka bir kazaya sebebiyet vermemek için arabanız etrafında gerekli emniyet önlemlerini alarak diğer sürücülerin ve sizin canını tehlikeye atacak ihtimalleri ortadan kaldırırlar. Güvenlik tedbirleri alındıktan sonra yanlarında getirdikleri oto kurtarma alet edevatıyla arabanızın mahsur kaldığınız yerden tahliyesi gerçekleştirilir. Burada önümüze iki olasılık çıkmaktadır. Arabanız, basit onarım işlemleriyle yeniden iş görür hale gelecekse olay yerinde gerekli onarım işlemleri yapılır ve aracınızla rotanıza devam edebilirsiniz. Eğer bu yapılamayacaksa oto çekici ile aracınız o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Eyüpsultan Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti veren işletmelerin bolluğu Eyüpsultan oto kurtarma fiyatları arasında da geniş fiyat aralığına neden olmaktadır. Yalnızca firma çeşitliliğiyle sınırlanmamakla birlikte aracınızın hangi noktadan kurtarılacağı da fiyat skalasında belirleyici bir etken olabilmektedir.

Enyakin.com bünyesinde yer alan her ekip, gerçekleştirdikleri faaliyetlerin fiyat tablosuna web sitemiz üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede belirlediğiniz fiyat aralığını aşan ekipleri eleyerek bütçenizi aşmayan ekibi seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma gelecek oto kurtarma ekibinin son teknoloji ekipmanlara ve gerekli teknik eğitimli, saha deneyimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Eyüpsultan Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dediğinizde alanında diğer platformların önüne geçen Enyakin.com, bu başarısını Eyüpsultan oto kurtarma desteği için de korumaktadır. Bu pozisyonunu da bünyesine kattığı işinin uzmanı Eyüpsultan oto kurtarma firmaları ile muhtemel kılmaktadır. Oto kurtarma desteği bütün yol yardım destekleri içinde en fazla derecede ihtimam ve tecrübe isteyen servistir. Problemli arabanın bulunduğu noktadan problemsiz bir şekilde kurtarılması yalnızca sürücüler için değil oradaki tüm sürücüler için dikkat edilecek bir noktadır. Enyakin.com, bütün Eyüpsultan oto kurtarma firmaları arasında dikkatle inceleyerek en iyi ve en güvenilir olan işletmelerin Enyakin.com çatısı altına katılmasına tamam der.

Bütün endişelerinize ve mağduriyetinize son vermek tek tuş uzağınızda! Şüphe ve kaygılarınızı giderebilmek için firmaların web sitemiz üzerindeki profillerini gözden geçirebilirsiniz. Profillerde temin edebileceğiniz olumlu-olumsuz eleştiriler, en belirgin referans kaynağınız olacaktır.

7/24 hizmet veren Enyakin.com'a erişebileceğiniz iletişim kanalları:

- personelin internet sayfamız üzerindeki profillerinde yer alan 0850’li numaralar

- WhatsApp destek kanalımız (0850 303 66 66)

- internet sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Kırsaldan metropole kadar uzanan geniş hizmet yelpazemize erişmek bu kadar basit. İstediğiniz irtibat tekniğini seçin ve taşıtın hangi markanın hangi modeli olduğu fark etmeksizin Eyüpsultan oto kurtarma firmaları içinde en güvenilir ve kaliteli olan ekiple çalışmanın tadını çıkarın.

Eyüpsultan Yol Yardım

Siz hiçbir sorun yok sanısına kapılırken araç sizi ansızın arızalanıp ortada bırakabilir. Siz periyodik olarak aracınızın gerekli bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastikleri delinebilir, benzininiz tükenebilir, aracınızın anahtarı kaybolabilir, kazaya karışarak yolda kalabilirsiniz. Özetle yol yardım desteğine ne sebepten ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakin.com, Ülkenin her bölgesini saran servis ağımızla Eyüpsultan yol yardım desteği almak arzusunda olan değerli müşterilerimizin yanında!

Kullandığınız araç şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar her vakit her konumda bozulabilir. Bu noktada sadece siz zarar görmezsiniz, arabanız trafiğin akmasını da engellemeye sebep olduysa sizin için geçen her saniye önem arz eder. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede arabanın arızalandığı konuma gelerek gerekli yol yardım servisini vermesi gerekir. Bu; aracın o noktada onarılıp tekrar yoluna devam etmesini mümkün kılmak da olabilir, aracın bir oto çekici ile başka bir konuma tahliye edilmesi de olabilir.

Siz de Eyüpsultan yol yardım hizmeti talep etmek için anında firmaların sitemizde bulunan profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve hızlıca kullandığınız araç için ihtiyacınız olan servisi temin edebilirsiniz.

Eyüpsultan Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin ücret yelpazesi sayısız etmene bağlıdır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız için olay yerinde bir tamirin yapılması aracı tekrar işler hale getirecek mi yoksa oto çekici hizmeti almanız da mı lazım olacak? Tahmin edersiniz ki bu senaryolar, ücret beklentisinin artmasına yol açacaktır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız götürülecekse kaç km’lik bir yolculuktan bahsediyoruz? arabanızın türü nedir? Bir ağır vasıtanın taşınmasıyla bir otomobilin çekilmesi aynı şey olmadığı gibi istenecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha türlü faktöre bağlı olarak Eyüpsultan yol yardım fiyatları farklılaşmaktadır.

Enyakin.com aracılığıyla Eyüpsultan yol yardım fiyatları araştırması yapmak isteyen müşteriler için pek çok çözüm yolu var:

1- işletmelerin internet sayfamızdaki profillerini ziyaret edip fiyat tahkiki yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- işletmelerin 0850’li numaralarını tuşlayarak doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Bu seçeneklerden dilediğinizi seçerek kafanızdaki fiyat aralığına uyan işletmeden tez elden Eyüpsultan yol yardım desteği alabilirsiniz.

Eyüpsultan Yol Yardım Numarası

Öncesinde yaşadığınız tüm olumsuz yol yardım hizmetlerini araç sahiplerine unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı firmalarla çalışmak tek tuş uzağınızda. Sağda solda Eyüpsultan yol yardım numarası diye aratmanıza gerek yok.

Enyakın üzerinden Eyüpsultan yol yardım hizmeti alacağınız ekibe karar verdiyseniz aradığınız Eyüpsultan yol yardım numarası firmaların internet sayfamız üzerindeki profilinde erişilebilmektedir. 0850'li numarayı tuşlayıp servisler ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

İşte Enyakin.com’un sunduğu türlü servisten faydalanmak bu kadar basit!

Enyakın, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 3 kişi Eyüpsultan ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.