Çelik Motors Oto Kurtarma
En yakın mesafe 750 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
750₺
Arazi, SUV, Pickup
800₺
Minivan, Panelvan
800₺
Minibüs, Midibüs
900₺
Kamyon, Kamyonet
900₺
Motosiklet
750₺
Bağcılar yakınlarında 10 Çekici firması bulunmaktadır.
Çakır Oto Kurtarma
Davut Çakır
Bağcılar ilçesine 1.3 km, 6 dakika
0850 346 11 08
En yakın mesafe 750 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
750₺
Arazi, SUV, Pickup
800₺
Minivan, Panelvan
800₺
Minibüs, Midibüs
900₺
Kamyon, Kamyonet
900₺
Motosiklet
750₺
Emre Söylemez
Bağcılar ilçesine 2.3 km, 8 dakika
0850 309 18 27
Dolunay Oto Kurtarma
Murat Aygün
Bağcılar ilçesine 2.4 km, 8 dakika
0850 307 51 06
İstaş Oto Kurtarma
İsmail Bıyıklı
Bağcılar ilçesine 2.9 km, 11 dakika
0850 305 92 21
1001 Çeşit Oto Kurtarıcı
Nevzat Taş
Bağcılar ilçesine 3.0 km, 11 dakika
0850 307 83 46
Toprak Yol Yardım
Erkan Altıntaş
Bağcılar ilçesine 6.1 km, 16 dakika
0850 308 12 40
Lively Motor's Çekici
Harun Kaplan
Bağcılar ilçesine 12.8 km, 24 dakika
0850 309 14 27
Karakoç Oto Kurtarma
Volkan Karakoç
Bağcılar ilçesine 14.2 km, 29 dakika
0850 302 33 58
Harun Oto Kurtarma
Harun Kalkan
Bağcılar ilçesine 16.3 km, 31 dakika
0850 304 73 58
Tufan Oto Kurtarma
Arif Dilsiz
Bağcılar ilçesine 16.4 km, 28 dakika
0850 307 66 09

Bağcılar Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Bağcılar Varışlı 3 Araç

Çıkış: Kaş (Antalya)
Varış: Bağcılar (İstanbul)
Araç: Arora - AR 150-T (Motosiklet)
Süre: 1 hafta içinde
7.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Edremit (Van)
Varış: Bağcılar (İstanbul)
Araç: Fiat - Doblo Cargo (Ticari Araçlar)
Süre: 4 saat içinde
10.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Kepez (Antalya)
Varış: Bağcılar (İstanbul)
Araç: Fiat - Doblo Cargo (Ticari Araçlar)
Süre: 4 saat içinde
6.000₺ (En uygun teklif)

Bağcılar Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında verdiğimiz sayısız yol yardım faaliyetlerinden birisi olan Bağcılar çekici hizmetimize kesintisiz olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkenin bütün il ve ilçelerine yayılan rakipsiz servis ağımızla Enyakın; yolda mahsur kalan bütün araç sahiplerine güvenilir, kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmeti verir. Bağcılar çekici hizmeti talep etmek istemekteyseniz almanız gereken tek aksiyon Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların internet sayfamızdaki profillerini ziyaret edip 0850’li numarayı tuşlayarak firmaya bağlanmak. Doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını aramak kaydıyla saniyeler içinde Enyakın çatısı altında servis sağlayan işletmelerle iletişim kurabilirsiniz. Enyakin.com çatısı altında hizmet sağlayan her ekip hizmet verdiği sahada eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Talebinize uygun yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek istediğiniz konuma tez elden intikal ederek Bağcılar çekici servisimizden yararlanmanızı mümkün kılarlar.

Bağcılar çekici servisine sayısız gerekçeden ötürü gereksinim duyabilirsiniz. Yakıtınız tükenmiş olabilir ve yolda kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve kullandığınız araç kullanılamaz hale gelmiştir, aracınızın aküsü bitmiştir, lastiklerinizin azizliğine uğramış olabilirsiniz veyahut sadece sahip olduğunuz aracı A noktasından B noktasına emin eller tarafından çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde olabilecek her durumda araç sahiplerine en uygun fiyatlı, en hızlı ve en kaliteli oto çekici hizmetini temin ediyoruz.

Bağcılar Oto Çekici

Taşıtınızın markası ve modeli gözetilmeksizin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan Bağcılar oto çekici desteği talep etmeniz mümkün. Enyakın, kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği ekiplerin oluşabilecek birçok olasılığa ve araç tipine uyum sağlayacak araç ve gerece sahip olduğundan emin olur. Vermekten gurur duyduğumuz hizmetlerin kalitesine gösterdiğimiz gayret sayesinde Enyakın, oto çekici desteğinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin gözü kapalı güvenebileceği bir oluşum olmuştur. Alınacak hizmetin kaliteli ve hızlı olması önemli olduğu gibi uygun fiyatlı olması da önem arz eder. Her zaman maksadımız siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini ve giderlerini asgari seviyede tutmak doğrultusunda olmuştur.

Bağcılar ilçesi de dahil olmak üzere yurdun nice şehri ve ilçesi servis bölgemiz dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok müşterimizin aracını kurtardığımız anlamına geliyor. Siz de Bağcılar oto çekici servisi talebinde bulunmak istiyor ama hem en masrafsız hem de güvenilir bir yol yardım personeli bulmaya çalışıyorsanız olmanız gereken yerdesiniz! Enyakin.com’un araç sahiplerine sunduğu yüzlerce firma içinden gereksinim ve bütçenize uyanı seçip en hızlı şekilde oto çekici desteği alabilirsiniz.

Personelin kullanıcı profillerinde görebileceğiniz 0850’li numaralar sayesinde doğrudan doğrudan çalışanlarla görüşüp gerekli desteği talep edebilirsiniz. Firmayla taşıtınızın markasını ve modelini de paylaşmayı aklınızdan çıkarmayınız. Böylece yanınıza gelen Bağcılar oto çekici personeli, taşıtınıza en uyumlu olan ekipmanı da beraberinde getirecektir.

Bağcılar Çekici Fiyatları

Bütün müşterilerimiz ilk olarak Bağcılar oto çekici fiyatları tahkiki yaparak bütçe zorlayan işlem ücretlerinden kaçınmak ve en masrafsız Bağcılar oto çekici desteği almak istemektedir. Müşterilerinin mutluluğunu her şeyin önüne koyan Enyakın, araç sahiplerinin en nitelikli desteği cep yakmayan fiyatlarla temin ettiğinden emin olur. Enyakın'ı diğer oluşumlar içinde öne çıkaran en önemli özelliği, sadece yol yardım hizmeti sunan firmaların birlikte derlendiği bir veri tabanı olmayışıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini eksiksiz şekilde tahlil ederek kendisini devamlı yenileyen bir yapıya sahip olmasıdır. Sunduğumuz her hizmette pek çok araç sahibinde karşılaştığımız en belirgin ortak özellik, tüm müşterilerimizin en masrafsız hizmet arayışında olmasıdır.

Her şeyin fiyatının zamlanmasıyla hizmetlerinin birçoğunun erişilemez olduğu bu dönemde hâlâ araç sahiplerine en uygun fiyatlı oto çekici servisini sunmak için beraber hizmet verdiğimiz firmalarla ücretleri en düşük seviyede tutabilmek hedefiyle senkronize bir çalışma sürdürmekteyiz. Bu sayede alacağınız Bağcılar oto çekici hizmetinin bütün Bağcılar oto çekici fiyatları arasından cep yakmayan yol yardım hizmeti olacağından tamamen emin olabilirsiniz.

Ayrıyeten Enyakin.com çatısı altında birlikte iş yaptığımız her firma, verdikleri hizmetlere dair fiyat tablosunu internet sitemizdeki profillerinde ibraz etmektedir. Böylece bütçenizi aşan ekipleri ivedilikle seçenekleriniz arasından çıkarabilir, size uygun olanla çalışabilirsiniz.

Bağcılar Çekici Firmaları

Bağcılar çekici firmaları arasındaki maliyet ve kalite çeşitliliğini avantajınıza çevirmek ve en donanımlı işletmelerden en uygun fiyatlı oto çekici servisi talebinde bulunmak istemekteyseniz Enyakın aracına ve cebine önem verenler için en mantıklı yer. Haklı olarak önce belirtmeliyiz ki bir firmanın Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında destek sağlayabilmesi için yerine getirmesi beklenilen birtakım ölçütler bulunmaktadır. Bu kriterler arasında personelin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, her türlü araç markasına, modeline ve her türlü yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak alet edevata sahip olması, hizmetler için talep edilen ücretin Enyakın tarafından belirlenen sınırları aşmaması diyebiliriz.

Birlikte hizmet verdiğimiz firmalardan sağlamalarını beklediğimiz kriterler, değerli müşterilerimizin Bağcılar çekici firmaları arasından kötü olanları elimine ederek en iyi olanlardan faydalanmanızı mümkün kılar. İşletmelerin kullanıcı profillerinde bulunan her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını alıp ekip çağırabilir, “Garaj” özelliğinden faydalanıp ilan yayınlayabilirsiniz. Velev ki ekiplere açık adres verecek kadar noktaya hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp iletişim hattımıza bağlanabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle hızlı bir biçimde yol yardım hizmeti talep edebilirsiniz.

Hangi usulü seçerseniz seçin Enyakin.com olarak bizlerden hizmet aldığınız sürece bütün Bağcılar çekici firmaları içinde en yetkiniyle çalışacağınızdan hiç şüpheniz olmasın!

Bağcılar çekici firmaları araştırması yapmaya çalışırken sizlere konfor sunması için internet sayfamızda yer verdiğimiz birtakım kısımlar var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: birçok işletmenin sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları araçların ve envanterlerinde bulunan ekipmanların fotoğraflarını bulabilirsiniz. Böylelikle firmanın fiziksel donanımı ve sağladığı teknik destek ile ilgili öngörüde bulunmanız hızlanabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün ekiplerimizde olmadığını dikkate almakla birlikte birçok işletmenin ödeme seçeneği olarak kredi kartı tercih ettiğini bilmelisiniz. Aracınızla apansızın ortada kaldığınızda yanınızda yeterince nakit olmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan ekipler sayesinde bu ihtimal eleniyor ve her olasılıkta zahmetsizce emniyetle ödeme yapma imkanınız oluyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsi geçen işletmenin o hafta azami sayıda çeşitli yol yardım desteği sağlayan firma olduğuna işaret eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: adı geçen servisin Enyakın platformu çatısı altında kaç kere yol yardım servisi gerçekleştirdiğini sembolize eder. Böylece servisin niteliği ile ilgili olarak bir öngörüde bulunabilme seçeneğiniz olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: çalışacağınız işletmeyi belirleme aşamasındaki en kayda değer hususlardan birisi olması gerektiğini düşünmekteyiz. İşletmenin geçmişte verdiği hizmetlerinin tatmin ediciliğini ve eski müşterilerin işletmeyle ilgili negatif ve pozitif yorumlarını bulabilirsiniz. Bizden hizmet alan tüm araç sahiplerini aldıkları desteği yorumlayıp puanlamaları konusunda tembih ediyoruz. Böylece sonraki sürücüler, kararlarını verirken bu puan ve yorumları akıllarının bir köşesinde bulundurabilirler.

Bağcılar Çekici Numarası

Bağcılar çekici numarası bulmaya çalışan sürücüler, Bağcılar çekici servisi bulabileceği onlarca işletme arasından spesifik bir firmayla irtibata geçmek istediği takdirde bahsedilen işletmenin web sitemizdeki profilini inceleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. İşte Enyakin.com ile Bağcılar çekici numarası bulmak bu kadar basit! Dilerseniz WhatsApp çağrı hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler ardından istediğiniz ekipten oto çekici yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Bağcılar Oto Kurtarma

Hizmet bölgemiz büyüdükçe daha çok sayıda mağdur araç sahibine erişebilmekteyiz. Servis bölgemiz çatısı altında olan Bağcılar ilçesine en güvenilir, en hızlı ve en makul fiyatlı Bağcılar oto kurtarma hizmetini vermekteyiz. Haftanın 7 günü saat fark etmeksizin destek almak isteyen sürücüler için en doğru adres Enyakın! Oto kurtarma hizmeti almak için sayısız haklı nedeniniz olabilir. Olur olmaz zamanda sönen lastikler, görünmez kazalar, pat diye tükenen aküler ve dahası…

Oluşabilecek birçok ihtimal için en etkili ve en ivedi çözümü sunan Enyakın'ın Bağcılar oto kurtarma servisinden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey firmalarımızın profillerini ziyaret etmek ve faaliyetlerinden faydalanmak istediğiniz işletmenin 0850’li irtibat numarasını aramak.

Belirttiğiniz konuma intikal eden oto kurtarma ekipleri kurtarma işlemine başlamadan önce başka bir kazaya sebebiyet vermemek için kullandığınız taşıt etrafında gereken güvenlik tedbirlerini alarak diğer araç sahiplerinin ve sizin emniyette olmasını sağlarlar. Emniyet için gerekli önlemler sağlandıktan sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma araç gereciyle arabanızın olay yerinden tahliyesi sağlanır. Bu aşamada önümüze iki farklı durum çıkar. Araç, basit onarım işlemleriyle tekrar işler hale gelecekse çağrılan konumda gerekli onarım işlemleri yapılır ve aracınızla rotanıza devam edebilirsiniz. Eğer bu olasılık dışındaysa oto çekici ile birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız tahliye edilir.

Bağcılar Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti veren personelin bolluğu Bağcılar oto kurtarma fiyatları arasında da geniş fiyat aralığına sebebiyet vermektedir. Sadece firma sayısındaki çeşitlilikle sınırlanmamakla birlikte taşıtınızın hangi konumdan taşınacağı da fiyat skalasında belirleyici bir parametre olabilmektedir.

Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet sunan tüm firmalar, verdikleri hizmetlerin ücret bilgisine web sitemiz üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede bütçenizi aşan firmaları elimine edip uygun fiyatlı ekibi seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma gelecek oto kurtarma ekibinin modern alet edevata ve gerekli teknik eğitimli, saha deneyimli personele sahip olacağından hiç endişeniz olmasın.

Bağcılar Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dendiği zaman hizmet verdiği alanda diğer platformların önüne geçen Enyakin.com, bu başarısını Bağcılar oto kurtarma hizmeti için de devam ettirmektedir. Yol yardım platformları içindeki bu etkin konumunu da birlikte hizmet verdiği alanında kendini kanıtlamış Bağcılar oto kurtarma firmaları ile sağlamaktadır. Oto kurtarma yol yardım faaliyeti tüm yol yardım faaliyetleri içinde maksimum miktarda deneyim ve dikkat gerektiren yol yardım faaliyetidir. Arızalı arabanın mevcut konumdan sıkıntısız bir süreçle kurtarılması yalnızca sürücüler için değil o konumdaki bütün sürücüler için önemlidir. Enyakın, bütün Bağcılar oto kurtarma firmaları içinde ince eleyip sık dokuyup en başarılı olanların bünyesine katılmasına imkan tanır.

Bütün şüphelerinize ve stresinize son vermek tek tuş uzağınızda! Kuşku ve endişelerinizi giderebilmek için personelin internet sayfamızdaki profillerini tetkik edebilirsiniz. Profillerde erişebileceğiniz değerlendirmeler, en değerli belirleyici olacak diye düşünmekteyiz.

bizlere ulaşabileceğiniz kanallar:

- ekiplerin web sitemizdeki profillerinde görebileceğiniz kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

- internet sitemiz üzerindeki “Teklif al” formu

Türkiye'nin bir ucundan diğerine kadar uzanan servis ağımıza ulaşmak çocuk oyuncağı. Arzu ettiğiniz irtibat şeklini seçin ve taşıtın markası ve modeli fark etmeksizin Bağcılar oto kurtarma firmaları arasında en uygun fiyatlı ve kaliteli olanla çalışmanın tadını çıkarın.

Bağcılar Yol Yardım

Siz her şey yolunda gidiyor sanarken arabanız sizi yarı yolda bırakabilir. Siz her ne kadar aracınızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız arabanızın lastikleri patlayabilir, yakıtınız tükenebilir, aracınızın anahtarı kaybolabilir, kaza yapıp ortada kalabilirsiniz. Özetle yol yardım hizmetimize neden ve nasıl ihtiyaç duyacağınız hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakin.com, ülkemizin her bölgesini saran hizmet ağıyla Bağcılar yol yardım servisi talebinde bulunmak arzusunda olan sizlerin yanında!

Kullandığınız araç şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar apansızın her konumda bozulabilir. Burada sadece siz zarar görmezsiniz, aracınız trafiğin kitlenmesine de sebebiyet verdiyse sizin için geçen her saniye dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede arabanın olduğu lokasyona ulaşıp lazım olan yol yardım hizmetini sağlaması gerekir. Bu; arabanın olay yerinde onarılıp kaldığı yerden tekrar yoluna devam etmesini sağlamak da olabilir, arabanın bir oto çekici ile başka bir lokasyona taşınması de olabilir.

Siz de Bağcılar yol yardım hizmeti talep etmek için çabukça firmaların sitemizde bulunan profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve saniyeler içinde aracınız için lazım olan hizmeti temin edebilirsiniz.

Bağcılar Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım desteğinin fiyat yelpazesi sayısız etkene bağlıdır. Araç için orada bir onarımın yapılması aracı tekrar işler hale getirecek mi yoksa oto çekici hizmeti almanız da mı gerekli olacak? Fark edebileceğiniz üzere bu olasılıklar, fiyat skalasının yükselmesine sebebiyet verecektir. Araç götürülecekse kaç km’lik bir mesafeden bahsediyoruz? aracınızın tipi nedir? Bir kamyonetin taşınmasıyla bir otomobilin götürülmesi aynı şey olmadığı gibi arzu edilecek ücret de farklı olacaktır. Bu ölçütler ve daha sayısız etmene göre Bağcılar yol yardım fiyatları farklılaşmaktadır.

Enyakın üzerinden Bağcılar yol yardım fiyatları tahkiki yapmak isteyen müşterilerimiz için sayısız yöntem var:

1- personelin web sitemiz üzerindeki profillerini inceleyerek fiyat araştırması yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız yoluyla form doldurabilirsiniz.

3- ekiplerin 0850 ile başlayan şahsi numaralarını arayıp saniyeler içinde irtibat kurabilirsiniz.

Bu opsiyonlardan arzu ettiğinizi seçerek bütçenize uygun olan firmadan anında Bağcılar yol yardım desteği temin edebilirsiniz.

Bağcılar Yol Yardım Numarası

Öncesinde yaşadığınız tüm kötü yol yardım servislerini siz müşterilerimize unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı ekiplerle çalışmak bir telefon uzağınızda. Sağda solda Bağcılar yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com üzerinden Bağcılar yol yardım servisi alacağınız ekibi seçtiyseniz aradığınız Bağcılar yol yardım numarası personelin internet sayfamızdaki profilinde yer almaktadır. 0850 ile başlayan numaraları tuşlayarak firmalar ile direkt olarak iletişim kurabilirsiniz.

İşte yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un sunduğu türlü hizmetten faydalanmak bu kadar basit!

Enyakin.com, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 7 kişi Bağcılar ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.