Avcılar yakınlarında 9 Çekici firması bulunmaktadır.
Hakan Oto Çekici
Hakan Bağcı
Avcılar ilçesine 8.6 km, 15 dakika
0850 307 82 15
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Arazi, SUV, Pickup
600₺
Minivan, Panelvan
800₺
Kamyon, Kamyonet
1250₺
Motosiklet
500₺
Barbaros Oto Kurtarma
Taygun Karap
Avcılar ilçesine 9.5 km, 15 dakika
0850 307 86 92
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Arazi, SUV, Pickup
600₺
Minivan, Panelvan
700₺
Motosiklet
500₺
Toprak Yol Yardım
Erkan Altıntaş
Avcılar ilçesine 9.8 km, 17 dakika
0850 308 12 40
Ayaz Oto Kurtarma
Ömer Gülbeden
Avcılar ilçesine 10.3 km, 17 dakika
0850 307 10 29
Yücel Yüksel
Avcılar ilçesine 10.3 km, 17 dakika
0850 346 88 92
Erbay Oto Kurtarma
Harun Şeker
Avcılar ilçesine 13.8 km, 20 dakika
0850 308 40 87
Harun Oto Kurtarma
Harun Kalkan
Avcılar ilçesine 16.1 km, 29 dakika
0850 304 73 58
Güvende Oto Kurtarma
Barış Çakır
Avcılar ilçesine 16.6 km, 22 dakika
0850 308 41 79
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺

Avcılar Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Avcılar Çıkışlı 1 Araç

Çıkış: Avcılar (İstanbul)
Varış: Kepez (Antalya)
Araç: Renault - Clio (Otomobil)
Süre: 2 gün içinde
8.000₺ (En uygun teklif)

Avcılar Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın platformu çatısı altında müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz pek çok yol yardım hizmetlerinden birisi olan Avcılar çekici servisimize haftanın 7 günü saat fark etmeksizin erişim sağlayabilmektesiniz. Ülkenin her köşesine yayılan rakipsiz servis ağıyla Enyakın; aracı aniden bozulan bütün taşıt sahiplerine güvenilir, kaliteli, hızlı ve en masrafsız servisi sunar. Avcılar çekici desteği almak istemekteyseniz tek yapmanız gereken birlikte çalıştığımız firmaların internet sayfamızdaki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve 0850 ile başlayan numaralarını arayarak firmaya bağlanmak. Her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını aramak kaydıyla direkt olarak Enyakın'ın iş birliği içinde olduğu işletmelerle irtibata geçebilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde hizmet sağlayan bütün işletmeler hizmet verdiği alanda gerekli eğitimlerden geçmiş ve yeterli ekipmana sahip bir kadrodan oluşmaktadır. Aracınızın markası, modeli ve duruma en uygun yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek arzu ettiğiniz noktaya süratle gelerek Avcılar çekici hizmetimizden yararlanabilmenizi mümkün kılarlar.

Avcılar çekici desteğine türlü nedenden dolayı gereksinebilirsiniz. Aracınızın yakıtı bitebilir ve ıssız bir yerde kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve aracınız kullanılamayacak bir vaziyettedir, akünüz bitebilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğrayabilirsiniz veyahut sadece aracınızı A noktasından B noktasına güvenli bir şekilde çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakın platformu olarak olası her varyasyonda sevgili müşterilerimize en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı oto çekici desteğini sağlıyoruz.

Avcılar Oto Çekici

Kullandığınız arabanın markası ve modeli fark etmeksizin Enyakın'dan Avcılar oto çekici desteği alabilirsiniz. Enyakin.com, birlikte hizmet verdiği personelin olası her duruma ve araca uyum sağlayacak araç ve gerece sahip olduğundan emin olur. Sağladığımız hizmetlerin güvenilirliğine gösterdiğimiz ihtimam sayesinde Enyakin.com, oto çekici hizmeti talep etmek isteyen müşterilerimizin tereddütsüz güvenebileceği bir platform olarak daha güçlü bir hale gelmiştir. Alınacak hizmetin ivedi ve efektif olması önem arz ettiği gibi en masrafsız olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Daima hedefimiz müşterilerimizin giderlerini ve mağduriyetini asgari seviyede tutmak yönünde olmuştur.

Avcılar ilçesi de bu gruba dahil olmak üzere yurdumuzun çeşitli ilçesi ve şehri çalışma alanımız dahilindedir. Bu da aynı anda birçok müşterimizin aracını kurtardığımız manasına geliyor. Siz de Avcılar oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyor fakat hem en erişilebilir fiyatlı hem de nitelikli bir yol yardım personeli arayışı içindeyseniz olmanız gereken yerdesiniz! Enyakın'ın araç sahiplerine sunduğu onlarca ekip arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uyanı seçip en hızlı şekilde oto çekici desteği talep etmeniz mümkün.

Ekiplerin kullanıcı profillerinde erişebileceğiniz 0850’li numaralar vasıtasıyla direkt olarak doğrudan işletme sahipleriyle iletişim kurarak gerekli yol yardım faaliyetini talep edebilirsiniz. Ekiple arabanızın markasını ve modelini de iletmeyi aklınızdan çıkarmayınız. Böylelikle destek talebinde bulunduğunuz Avcılar oto çekici ekibi, arızalanan arabanıza göre olan ekipmanı da beraberinde getirecektir.

Avcılar Çekici Fiyatları

Bütün müşterilerimiz ilk adım olarak Avcılar oto çekici fiyatları araştırması yaparak bütçe zorlayan işlem ücretlerinden kaçınmak ve en erişilebilir fiyatlı Avcılar oto çekici desteği almak arzusundadır. Müşteri memnuniyetini en değerli kazanç olarak kabul eden Enyakın, siz değerli müşterilerimizin en kaliteli servisi en makul fiyatlarla temin ettiğinden emin olur. Enyakın'ı diğer oluşumlar içinde öne çıkaran en bariz özelliği, yalnızca yol yardım hizmeti sağlayan ekiplerin topluca toplandığı bir oluşum olmamasıdır. Kendisinden hizmet alan müşterilerin isteklerini, ihtiyaçlarını en iyi biçimde tahlil ederek kendisini sürekli tazeleyen bir sisteme sahip olmasıdır. Sunduğumuz her hizmette yüzlerce müşterimizde sezdiğimiz en değerli ortak özellik, tüm araç sahiplerinin cüzi fiyatlı hizmet arayışında olmasıdır.

Son zamlardan ötürü çoğu şeyin erişilemez olduğu bu zamanlarda hâlâ siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini vermek için Enyakin.com çatısı altında birlikte iş yaptığımız firmalarla işlem faturalarını minimal tutabilmek için senkronize bir operasyon sürdürmekteyiz. Böylece size sağlayacağımız Avcılar oto çekici desteğinin tüm Avcılar oto çekici fiyatları arasından en makul yol yardım hizmeti olacağından yüzde yüz emin olabilirsiniz.

Buna ek olarak beraber çalıştığımız her işletme, sağladıkları hizmetlere dair fiyat tablosunu sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde yayınlamaktadır. Bu sayede bütçenizi aşma ihtimali olan işletmeleri doğrudan seçenekleriniz arasından çıkarabilir, bütçenizi aşmayan firmayla çalışabilirsiniz.

Avcılar Çekici Firmaları

Avcılar çekici firmaları içindeki hizmet kalitesi ve fiyat skalasını menfaatinize çevirmek ve en nitelikli firmalardan en uygun fiyatlı oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyorsanız Enyakın sizin için en doğru platform. İlk adım olarak dile getirmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet verebilmek için karşılayabilmesi gereken birtakım ölçütler var. Bunlar içinde personelin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, teknik becerilerini kanıtlamış olması, her türlü araç markasına, modeline ve her çeşit yol yardım senaryosuna uygun alet edevata sahip olması, sundukları hizmetler için istenen ücretin Enyakin.com tarafından saptanan kısıtları aşmaması diyebiliriz.

Birlikte faaliyet yürüttüğümüz ekiplerden karşılamalarını istediğimiz kıstaslar, araç sahiplerinin Avcılar çekici firmaları arasından kötü olanları elimine ederek en başarılı olanlardan faydalanmanızı mümkün kılar. Ekiplerin profillerinde temin edebileceğiniz her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını alıp ekip çağırabilir, “Garaj” özelliğinden faydalanıp ilan oluşturabilirsiniz. Şayet işletmelere açık adresinizi iletecek kadar lokasyona hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle saniyeler içinde yol yardım servisi talep edebilirsiniz.

Hangi yolu seçerseniz seçin Enyakın himayesi altındaki işletmelerden yararlandığınız sürece bütün Avcılar çekici firmaları içinde en iyisiyle çalışacağınızdan hiç şüpheniz olmasın!

Avcılar çekici firmaları incelemesi yapmaya çalışırken sizlere kolaylık sağlaması için internet sitemizde yer verdiğimiz bazı kısımlar var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: birçok firmanın sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları taşıtların ve ellerinde bulunan ekipmanların fotoğraflarını görebilirsiniz. Bu sayede ekibin ekipmanları ve sunduğu hizmetler konusunda öngörüde bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: tüm firmalarımızda olmamakla birlikte Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin ödeme yöntemi olarak kredi kartı kabul ettiğini bilmenizde fayda var. Arabanızla ansızın ortada kaldığınızda yanınızda yeteri kadar nakit olmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan ekipler sayesinde bu hikaye elimine ediliyor ve her olasılıkta kolayca güvenli olarak ödeme yapma olanağı doğuyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsedilen işletmenin o hafta en çok hizmet sağlayan firma olduğunu sembolize eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: mevzubahis ekibin Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında kaç defa yol yardım servisi gerçekleştirdiğini işaret eder. Bu sayede işletmenin niteliği konusunda bir öngörüde bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: karar verme aşamasındaki en kayda değer parametrelerden birisi olabileceğini savunuyoruz. Firmanın daha önceki hizmetlerinden kaç puan aldığını ve önceki müşterilerin firma hakkındaki negatif ve pozitif düşüncelerini bulabilirsiniz. Müşterilerimizin hepsini aldıkları desteği olumlu-olumsuz değerlendirip puanlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Bu sayede sonraki müşterilerimiz, seçim yaparken bu değerlendirmeleri referans alabilirler.

Avcılar Çekici Numarası

Avcılar çekici numarası arayışı içinde olan araç sahipleri, Avcılar çekici yol yardım faaliyetini alabileceği sayısız işletme içinde belirli bir servisle irtibat kurmak istediği takdirde bahsedilen servisin internet sitemizdeki profilini inceleyebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. İşte Enyakin.com ile Avcılar çekici numarası bulmak bu kadar kolay! İsterseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler sonrasında talep ettiğiniz firmadan oto çekici desteği alabilirsiniz.

Avcılar Oto Kurtarma

Hizmet alanımız büyüdükçe daha çok sayıda yolda kalmış araç sahibine erişebilmekteyiz. Hizmet alanımız çatısı altında olan Avcılar ilçesine en hızlı, en güvenilir ve en makul fiyatlı Avcılar oto kurtarma servisini sunmaktayız. İstediğiniz vakit dilediğiniz konumda hizmet almak isteyen müşterilerimiz için en mantıklı yer Enyakin.com! Oto kurtarma hizmetinden faydalanmak için türlü sebebiniz olabilir. Beklenmedik anda havası inen lastikler, ansızın gelen kazalar, patadak sıfırlanan aküler ve dahası…

Oluşabilecek birçok varyasyona karşı en etkili ve en ivedi çözümü sağlayan Enyakın'ın Avcılar oto kurtarma yardımından faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey firmalarımızın profillerini ziyaret etmek ve hizmet almak istediğiniz ekibin kendilerine tahsis edilen 0850'li numarasını aramak.

Dilediğiniz noktaya intikal eden oto kurtarma ekipleri kurtarma işlemine başlamadan önce başka bir kazaya sebep olmamak için aracınız etrafında gerekli emniyet önlemlerini alarak sizin ve diğer araç sahiplerinin can güvenliğini sağlarlar. Tedbirler alındıktan sonra beraberlerinde getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla taşıtınızın mevcut konumundan nakli sağlanır. Bu durumda karşımıza iki farklı durum çıkıyor. Arabanız, hızlı bir tamir işlemiyle tekrar işler hale gelecekse orada gereken tamir işlemleri yapılır ve arabanızla belirlediğiniz istikamete devam edebilirsiniz. Eğer bu olasılık dışındaysa oto çekici ile kullandığınız taşıt o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Avcılar Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti veren personelin çeşitliliği Avcılar oto kurtarma fiyatları arasında da çeşitliliğe neden olmaktadır. Sadece firma bolluğuyla kalmamakla birlikte aracınızın hangi noktadan çekileceği de fiyat yelpazesinde belirleyici bir parametre olmaktadır.

Enyakın platformunda yer alan tüm firmalar, sağladıkları hizmetlerin fiyat tablosuna web sitemiz üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Böylelikle bütçenize uygun olmayan işletmeleri elimine edip bütçenize uyan firmayı seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma gelecek oto kurtarma ekibinin son teknoloji ekipmanlara ve gerekli teknik eğitimli, saha deneyimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Avcılar Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiği vakit alanında ön plana çıkan Enyakin.com, bu başarısını Avcılar oto kurtarma hizmeti için de devam ettirmektedir. Bu pozisyonunu da kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği işinin uzmanı Avcılar oto kurtarma firmaları ile muhtemel kılmaktadır. Oto kurtarma desteği tüm yol yardım servisleri arasından en çok ihtimam ve tecrübe talep eden hizmettir. Arızalı arabanın mevcut konumdan güvenlikli bir şekilde çekilmesi sadece müşteriler için değil o noktadaki tüm araba sahipleri için dikkat edilecek bir noktadır. Enyakın, tüm Avcılar oto kurtarma firmaları arasından dikkatle inceleyerek en güven veren firmaların Enyakin.com çatısı altına katılmasına onay verir.

Tüm endişelerinize ve stresinize son vermek bir çağrı uzağınızda! Endişe ve kuşkularınızı giderebilmek için işletmelerin web sitemizdeki profillerini gözden geçirebilirsiniz. Profillerde erişebileceğiniz yorumlar ve puan, en stratejik referans kaynağınız olabilir.

bizlere erişebileceğiniz irtibat kanalları:

- personelin web sitemizdeki profillerinde yer alan Enyakin.com tarafından kendilerine verilen 0850'li numara

- WhatsApp destek kanalımız (0850 303 66 66)

- web sitemiz üzerindeki “Teklif al” formu

Ülkemizin en ücra noktasına kadar uzanan servis ağımıza erişmek bu kadar kolay. Arzu ettiğiniz bağlantı seçeneğini seçin ve aracın modeli ve markası fark etmeksizin Avcılar oto kurtarma firmaları içinde en nitelikli ve en cüzi fiyatlı olan firmayla çalışmanın keyfine varın.

Avcılar Yol Yardım

Siz hiçbir sorun yok zannederken kullandığınız araç sizi yarı yolda bırakabilir. Siz düzenli olarak aracınızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastikleri delinebilir, aracınızın yakıtı bitebilir, aracınızın anahtarı kaybolabilir, kaza yaparak yolun ortasında kalakalırsınız. Özet olarak yol yardım hizmetimize nerede ve ne zaman ihtiyaç duyacağınız hiç belli olmaz. Şanslısınız ki Enyakın, ülkemizin her bölgesini çatısı altına alan hizmet düzeniyle Avcılar yol yardım servisi talebinde bulunmak arzusunda olan sizlerin yanında!

Aracınız bir ara sokaktan tutun da otoyolun ortasına kadar aniden her konumda bozulabilir. Bu noktada sadece siz zarar görmezsiniz, arabanız trafiğin akmasını da engellemeye sebebiyet verdiyse sizin için geçen her saniye dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede taşıtın bulunduğu lokasyona gelerek istediğiniz yol yardım yardımını sağlaması gerekir. Bu; arızalı taşıtın orada onarılıp tekrar trafiğe çıkmasını sağlamak da olabilir, arızalı taşıtın bir oto çekici ile başka bir noktaya tahliye edilmesi de olabilir.

Siz de Avcılar yol yardım hizmeti talep etmek için hemen firmaların web sayfamızda görebileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve ivedilikle araç için ihtiyacınız olan servisi alabilirsiniz.

Avcılar Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım servisinin ücret skalası çeşitli duruma bağlıdır. Kullandığınız taşıt için olay yerinde bir tamirin yapılması aracı tekrar işler hale getirecek mi yoksa oto çekici yol yardım faaliyetini almanız da mı gerekecek? Tahmin edersiniz ki bu ihtimaller, ücret beklentisinin yükselmesine yol açacaktır. Arabanız götürülecekse kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? taşıtınızın türü nedir? Bir kamyonetin çekilmesiyle bir otomobilin kurtarılması aynı şey olmadığı gibi arzu edilecek ücret de farklı olacaktır. Bu ölçütler ve daha sayısız duruma göre Avcılar yol yardım fiyatları değişmektedir.

Enyakin.com üzerinden Avcılar yol yardım fiyatları tahkiki yapmak isteyen müşterilerimiz için türlü yöntem var:

1- firmaların internet sayfamız üzerindeki profillerini ziyaret edip fiyat tahkiki yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız üzerinden form doldurabilirsiniz.

3- personelin 0850 ile başlayan şahsi numaralarını arayıp saniyeler içinde bağlantı kurabilirsiniz.

Bu opsiyonlardan arzu ettiğinizi seçerek bütçenize uyan işletmeden en hızlı şekilde Avcılar yol yardım servisi alabilirsiniz.

Avcılar Yol Yardım Numarası

Bizden evvel yaşadığınız tüm kalitesiz yol yardım servislerini siz müşterilerimize unutturacak kadar yetenekli ve donanımlı ekiplerle çalışmak bir “Alo” kadar uzağınızda. İnternette Avcılar yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com aracılığıyla Avcılar yol yardım hizmeti alacağınız firmada karar kıldıysanız aradığınız Avcılar yol yardım numarası ekiplerin internet sayfamız üzerindeki profilinde yer almaktadır. İşletmelerin şahsi numaraları olan 0850'li numaraları arayarak firmalar ile hızlıca iletişim kurabilirsiniz.

İşte Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın sunduğu çeşitli faaliyetten faydalanmak çocuk oyuncağı!

Enyakin.com, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 20 kişi Avcılar ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.