Güngören Çekici

Güngören Çekici
Güngören yakınlarında 7 Çekici firması bulunmaktadır.
Emre Söylemez
Güngören ilçesine 1.7 km, 4 dakika
0850 309 18 27
Çakır Oto Kurtarma
Davut Çakır
Güngören ilçesine 2.1 km, 8 dakika
0850 346 11 08
En yakın mesafe 750 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
750₺
Arazi, SUV, Pickup
800₺
Minivan, Panelvan
800₺
Minibüs, Midibüs
900₺
Kamyon, Kamyonet
900₺
Motosiklet
750₺
İstaş Oto Kurtarma
İsmail Bıyıklı
Güngören ilçesine 3.3 km, 11 dakika
0850 305 92 21
1001 Çeşit Oto Kurtarıcı
Nevzat Taş
Güngören ilçesine 3.4 km, 11 dakika
0850 307 83 46
Dolunay Oto Kurtarma
Murat Aygün
Güngören ilçesine 3.6 km, 14 dakika
0850 307 51 06
Çelik Motors Oto Kurtarma
Emre Çelik
Güngören ilçesine 5.5 km, 19 dakika
0850 305 83 67
En yakın mesafe 750 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
750₺
Arazi, SUV, Pickup
800₺
Minivan, Panelvan
800₺
Minibüs, Midibüs
900₺
Kamyon, Kamyonet
900₺
Motosiklet
750₺
Dört Mevsim Oto Kurtarma
Yunus Örteş
Güngören ilçesine 12.5 km, 18 dakika
0850 307 59 31

Güngören Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com bünyesinde verdiğimiz pek çok yol yardım çalışmalarımızdan biri olan Güngören çekici desteğimize 7/24 erişim sağlayabilmektesiniz. Ülkemizin tüm bölgelerine genişleyen rakipsiz hizmet mekanizmasıyla Enyakın; aracının şu anki konumundan başka bir konuma tahliye edilmesini arzu eden bütün araç sahiplerine hızlı, kaliteli, güvenilir ve cüzi fiyatlı desteği sağlar. Güngören çekici servisinden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmalarımızın web sitemizdeki iletişim ve daha birçok bilginin yer aldığı profillerini ziyaret etmek ve her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını arayarak iletişime geçmek. Doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını aramak kaydıyla hızlıca Enyakın'ın iş birliği içinde olduğu işletmelerle çalışmaya başlayabilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde birçok yol yardım hizmeti veren tüm işletmeler hizmet verdiği alanda eğitimli ve uzman personelden oluşmaktadır. İhtiyacınıza uygun yol yardım ekipmanıyla birlikte belirttiğiniz noktaya çabukça gelerek Güngören çekici hizmetimizden faydalanabilmenizi sağlarlar.

Güngören çekici servisine pek çok gerekçeden ötürü ihtiyaç duyabilirsiniz. Yakıtınız tükenebilir ve otobanın ortasında kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve aracınız kullanılamayacak bir vaziyettedir, akünüz tükenmiş olabilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğrayabilirsiniz veya yalnızca sahip olduğunuz aracı mevcut konumundan başka bir konuma güvenli bir biçimde çektirmek istemiş olabilirsiniz. Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında her olasılıkta sevgili müşterilerimize en uygun fiyatlı, en hızlı ve en kaliteli oto çekici desteğini sağlıyoruz.

Güngören Oto Çekici

Kullandığınız arabanın markası ve modeli gözetilmeksizin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan Güngören oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Enyakın, birlikte çalıştığı ekiplerin her türlü olasılığa ve araç tipine uygunluk gösterebilecek ekipmana sahip olduğundan emin olur. Sunduğumuz hizmetlerin yetkinliğine gösterdiğimiz ciddiyet sayesinde Enyakın, oto çekici desteğinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin gözü kapalı güvenebileceği bir firma olmuştur. Sağlanacak hizmetin efektif ve ivedi olması önemli olduğu gibi uygun fiyatlı olması da dikkat edilecek bir noktadır. Daima hedefimiz siz değerli müşterilerimizin zararını en alt seviyede tutmak doğrultusunda olmuştur.

Güngören ilçesi de bunun bir parçası olmak üzere ülkenin birçok ilçesi ve şehri çalışma alanımız dahilindedir. Bu da eş zamanlı olarak birçok sürücünün mağduriyetini giderdiğimiz manasına geliyor. Siz de Güngören oto çekici servisinden faydalanmak istiyor fakat hem en erişilebilir fiyatlı hem de nitelikli bir yol yardım ekibi bekliyorsanız en doğru yerdesiniz! Enyakin.com’un araç sahiplerine sunduğu yüzlerce ekip arasından bütçeniz ve gereksinimlerinize en uygun olanı seçerek hızlıca oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz.

Ekiplerin profillerinde bulunan 0850’li numaralar kanalıyla hızlı bir biçimde doğrudan işletme sahipleriyle iletişim kurup lazım olan desteği talep edebilirsiniz. Çağrınızı yanıtlayan yetkiliyle aracınızın, markasını ve modelini de iletmeyi unutmayınız. Bu sayede yardımınıza gelecek olan Güngören oto çekici firması, arızalanan arabanıza uyum sağlayabilecek ekipmanı da beraberinde getirecektir.

Güngören Çekici Fiyatları

Birçok araç sahibi ilk adım olarak Güngören oto çekici fiyatları incelemesi yaparak bütçelerini aşan masraflardan kaçınmak ve uygun fiyatlı Güngören oto çekici servisi talebinde bulunmak arzusundadır. Müşterilerinin onayını maddi kazancın üstünde tutan Enyakin.com, siz değerli müşterilerimizin en güvenilir yol yardım faaliyetini en cüzi fiyata tedarik ettiğinden emin olur. Enyakın'ı diğer oluşumlardan ön plana çıkaran en stratejik niteliği, yalnızca yol yardım hizmeti sağlayan firmaların birlikte toplandığı bir oluşum olmamasıdır. Birlikte çalıştığı müşterilerin gereksinimlerini ve dileklerini en iyi şekilde tahlil ederek kendisini sürekli iyileştiren bir yapıya sahip olmasıdır. Sunduğumuz her hizmette pek çok araç sahibinde sezdiğimiz en bariz ortak özellik, tüm araç sahiplerinin cep yakmayan hizmet aramasıdır.

Sürekli gelen zamlar sebebiyle hizmetlerinin birçoğunun yaklaşılamaz olduğu bu süreçte bile araç sahiplerine en uygun fiyatlı oto çekici desteğini sağlamak için Enyakin.com çatısı altında birlikte iş yaptığımız firmalarla fiyatları asgari seviyede tutabilmek amacıyla senkronize bir çalışma sürdürmekteyiz. Bu sayede Enyakın'dan temin edeceğiniz Güngören oto çekici desteğinin tüm Güngören oto çekici fiyatları içinde en cüzi hizmet olacağından yüzde yüz emin olabilirsiniz.

Ayrıyeten birlikte faaliyet yürüttüğümüz tüm firmalar, sağladıkları faaliyetlere dair maliyet bilgisini profillerinde ibraz etmektedir. Böylece bütçenizi zorlayan işletmeleri doğrudan eleyebilir, maddi olarak sizi zorlamayacak olan ekiple çalışabilirsiniz.

Güngören Çekici Firmaları

Güngören çekici firmaları içindeki kalite ve maliyet çeşitliliğini menfaatinize çevirmek ve en nitelikli firmalardan en uygun fiyatlı oto çekici servisi talebinde bulunmak istemekteyseniz Enyakın aracına ve cebine önem verenler için en doğru platform. İlk olarak dikkatinizi çekmeliyiz ki bir işletmenin Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında destek sağlayabilmesi için karşılayabilmesi gereken birtakım ölçütler var. Bu ölçütler içinde firmaların gerekli eğitimlerden geçmiş olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve meydana gelebilecek her yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak ekipmana sahip olması, hizmetler için arzu edilen ücret beklentisinin Enyakin.com tarafından saptanan limitleri aşmaması sayılabilir.

Birlikte faaliyet yürüttüğümüz işletmelerden sağlamalarını istediğimiz kriterler, araç sahiplerinin Güngören çekici firmaları arasından kötü olanları elimine edip en iyi olanlardan yararlanmanızı sağlar. İşletmelerin internet sitemizdeki profillerinde bulunan 0850’li numarayı alıp destek talep edebilir, “Garaj” özelliğini kullanarak ilan oluşturabilirsiniz. Velev ki personele açık adres iletecek kadar noktaya vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp iletişim hattımıza erişebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un talimatlarıyla hızlıca servis talep edebilirsiniz.

Hangi metodu seçerseniz seçin Enyakin.com’dan yararlandığınız sürece bütün Güngören çekici firmaları içinde en yetkiniyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Güngören çekici firmaları araştırması yapmaya çalışırken sizlere rahatlık sağlaması için internet sayfamızda konumlandırdığımız bazı kısımlar var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: firmaların birçoğunun profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları araçların ve envanterlerinde bulunan ekipmanların fotoğraflarını görebilirsiniz. Bu sayede firmanın ekipmanları ve sunduğu hizmetler ile ilgili öngörüde bulunmanız hızlanabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün ekiplerimizde aklınızın bir köşesinde bulundurmakla birlikte birçok firmanın ödeme aracı olarak kredi kartı kabul ettiğini aklınızda bulundurmalısınız. Arabanızla birdenbire mahsur kaldığınızda yanınızda yeterince nakit olmayabilir. Kredi kartı kullanılan işletmeler sayesinde bu hikaye ortadan kalkıyor ve her durumda basit bir şekilde emniyetle ödeme yapma olanağı doğuyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen ekibin o hafta en fazla hizmet sunan firma olduğunu belirtir.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: mevzubahis ekibin Enyakın platformu çatısı altında kaç defa yol yardım servisi sunduğunu sembolize eder. Bu sayede firmanın popülaritesi ile ilgili bir önsezide bulunabilirsiniz.

5- “Puan / yorum” ibareleri: seçim yapma aşamasındaki en önemli etkenlerden birisi olabileceğini savunuyoruz. Firmanın daha önceki hizmetlerinin beğenilip beğenilmediğini ve eski müşterilerin işletme hakkındaki olumlu ve olumsuz düşüncelerini görebilirsiniz. Müşterilerimizin hepsini aldıkları servisi puanlayıp yorumlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Bu sayede sonraki müşteriler, seçimde bulunurken bu puan ve yorumları referans alabilirler.

Güngören Çekici Numarası

Güngören çekici numarası bulmaya çalışan müşteriler, Güngören çekici desteği alabileceği yüzlerce ekip içinde belirli bir firma ile iletişime geçmek istediği takdirde bahsi geçen firmanın internet sitemizdeki profilini inceleyebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakın'la Güngören çekici numarası bulmak bu kadar kolay! Dilerseniz WhatsApp çağrı hattımıza bağlanarak da gerekli yönlendirmeler ardından istediğiniz firmadan oto çekici desteği alabilirsiniz.

Güngören Oto Kurtarma

Hizmet alanımız genişledikçe daha çok yardım isteyen araç sahibine ulaşmaktayız. Çalışma alanımız dahilinde olan Güngören ilçesine en güvenilir, en hızlı ve cep yakmayan fiyatlı Güngören oto kurtarma servisini vermekteyiz. Kesintisiz olarak hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşteriler için en mantıklı yer Enyakın! Oto kurtarma hizmeti talep etmek için pek çok haklı nedeniniz olabilir. Ummadık yerde patlayan lastikler, görünmez kazalar, aniden tükenen aküler ve dahası…

Meydana gelebilecek her varyasyona karşı en uygun fiyatlı ve en nitelikli çözümü sunan Enyakin.com’un Güngören oto kurtarma hizmetinden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin profillerini ziyaret etmek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz işletmenin 0850’li irtibat numarasını aramak.

Dilediğiniz noktaya intikal eden oto kurtarma ekipleri ilk olarak başka bir kazaya yol açmamak için araç etrafında gerekli güvenlik tedbirlerini alarak diğer sürücülerin ve sizin emniyette olmasını sağlarlar. Tedbirler alındıktan sonra yanlarında getirdikleri oto kurtarma araç gereciyle arabanızın mahsur kaldığınız yerden tahliyesi gerçekleştirilir. Burada önümüze iki olasılık çıkıyor. Aracınız, basit onarım işlemleriyle yeniden çalışır hale gelecekse o noktada tamiri yapılır ve arabanızla belirlediğiniz istikamete devam edebilirsiniz. Eğer bu ihtimaller dahilinde değilse oto çekici ile araç o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Güngören Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sunan ekiplerin bolluğu Güngören oto kurtarma fiyatları arasında da farklılığa sebebiyet vermektedir. Sadece işletme sayısının fazla olmasıyla kalmamakla birlikte taşıtınızın nereden çekileceği de fiyat skalasında belirleyici bir parametre olabilmektedir.

Enyakın platformunda yer alan tüm işletmeler, sağladıkları hizmetlerin fiyat tablosuna web sitemiz üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede belirlediğiniz fiyat aralığını aşan ekipleri eleyip bütçenizi aşmayan ekibi seçebilirsiniz.

Destek talebinize yanıt veren oto kurtarma ekibinin gelişmiş ekipmanlara ve eğitimli, deneyimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Güngören Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dendiği zaman hizmet verdiği alanda diğer platformların önüne geçen Enyakın, bu iddiasını Güngören oto kurtarma hizmeti için de idame ettirmektedir. Yol yardım platformları içindeki bu etkin konumunu da kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği işinin uzmanı Güngören oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma desteği tüm yol yardım hizmetleri içinde azami tecrübe ve itina gerektiren hizmettir. Problemli aracın alandan emniyetli bir operasyonla götürülmesi sadece sürücüler için değil o noktadaki bütün araçlar için önem arz eder. Enyakın, bütün Güngören oto kurtarma firmaları arasında dikkatle inceleyerek en iyi ve en güvenilir olan işletmelerin bünyesine katılmasına tamam der.

Bütün karasızlığınıza ve içinde bulunduğunuz duruma çizgi çekmek bir “Alo” kadar uzağınızda! Şüphe ve tereddütlerinizi yok edebilmek için işletmelerin internet sayfamız üzerindeki profillerini tetkik edebilirsiniz. Profillerde yer alan yorumlar ve puan, en bariz belirleyici olması muhtemel.

bize ulaşabileceğiniz kanallar:

- ekiplerin web sitemizdeki profillerinde bulunan Enyakin.com tarafından kendilerine verilen 0850'li numara

- WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

- web sitemiz üzerindeki “Teklif al” formu

Türkiye'nin bir ucundan diğerine kadar uzanan hizmet ağımıza ulaşmak çocuk oyuncağı. İstediğiniz iletişim seçeneğini seçin ve taşıtın marka ve model bilgisi gözetilmeksizin Güngören oto kurtarma firmaları içinde en güvenilir ve kaliteli olan ekiple çalışmanın keyfine varın.

Güngören Yol Yardım

Siz her şey sorunsuz sanarken birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız sizi ansızın arızalanıp ortada bırakabilir. Siz belli aralıklarla taşıtınızın bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastiği sönebilir, yakıtınız tükenebilir, taşıtınızın anahtarı kaybolabilir, kaza yaparak ortada kalabilirsiniz. Sözün kısası yol yardım servisine nasıl ve neden ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakın, yurdumuzun her bölgesini kapsayan hizmet mekanizmasıyla Güngören yol yardım servisi talebinde bulunmak arzusunda olan değerli müşterilerimizin yanında!

Aracınız şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar ansızın her konumda bozulabilir. Bu noktada sadece siz olumsuz etkilenmezsiniz, araç trafiğin kitlenmesine de neden olduysa sizin için kaybettiğiniz her dakika önemlidir. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede taşıtın yer aldığı konuma ulaşarak ihtiyacınız olan yol yardım desteğini vermesi gerekir. Bu; arızalı arabanın o noktada onarılarak kaldığı yerden tekrar yola çıkmasını mümkün kılmak da olabilir, arızalı arabanın bir oto çekici ile başka bir lokasyona tahliye edilmesi de olabilir.

Siz de Güngören yol yardım desteği almak için çabukça firmaların web sitemizde bulabileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını arayabilir ve hızlıca aracınız için istediğiniz servisi alabilirsiniz.

Güngören Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım desteğinin fiyat yelpazesi birçok faktöre bağlıdır. Kullandığınız taşıt için orada bir onarımın yapılması yeterli bir çözüm mü yoksa oto çekici desteği almanız da mı lazım olacak? Tahmin edersiniz ki bu, fiyat skalasının artmasına neden olacaktır. Aracınız başka bir lokasyona taşınacaksa kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? taşıtınızın türü nedir? Bir kamyonun taşınmasıyla bir otomobilin kurtarılması aynı şey olmadığı gibi arzu edilecek ücret de farklı olacaktır. Bu kriterler ve daha çeşitli unsura göre Güngören yol yardım fiyatları değişmektedir.

Enyakın üzerinden Güngören yol yardım fiyatları araştırması yapmak isteyen müşteriler için birçok metot var:

1- işletmelerin web sitemizdeki profillerini inceleyerek fiyat araştırması yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- firmaların Enyakin.com tarafından kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralarını tuşlayarak ivedilikle iletişim kurabilirsiniz.

Bu alternatiflerden istediğinizi seçerek belirlediğiniz bütçeye uyum sağlayan firmadan hemen Güngören yol yardım servisi alabilirsiniz.

Güngören Yol Yardım Numarası

Öncesinde yaşadığınız tüm olumsuz yol yardım faaliyetlerini size unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı ekiplerle çalışmak bir telefon uzağınızda. Sağda solda Güngören yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com üzerinden Güngören yol yardım hizmeti alacağınız ekibe karar verdiyseniz aradığınız Güngören yol yardım numarası ekiplerin web sitemiz üzerindeki profilinde erişilebilmektedir. 0850 ile başlayan numaraları arayıp işletmeler ile doğrudan çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un verdiği türlü servisten faydalanmak bu kadar basit!

Enyakin.com, güvenli ve neşeli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 2 kişi Güngören ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.