Yaşar Oto Çekici
En yakın mesafe 700 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
700₺
Hakan Oto Kurtarma
En yakın mesafe 400 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
400₺
Çekmeköy yakınlarında 15 Çekici firması bulunmaktadır.
Murat Oto Yol Yardım
Çekmeköy ilçesine 6.7 km, 12 dakika
0850 305 82 69
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Muhammet Arslan
Çekmeköy ilçesine 6.7 km, 17 dakika
0850 308 28 09
Yalçın Oto Kurtarma
Nevzat Yalçın
Çekmeköy ilçesine 6.8 km, 16 dakika
0850 308 30 58
En yakın mesafe 650 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
650₺
Çepoğlu Oto Kurtarma Ve Moto Transfer Hizmetleri
Ahmet Çepoğlu
Çekmeköy ilçesine 7.3 km, 19 dakika
0850 305 66 89
Şahın Oto Yol Yardım Sancaktepe
Mehmet Şahin
Çekmeköy ilçesine 7.9 km, 19 dakika
0850 308 90 49
Mutlu Yol Yardım
Uğur Mutlu
Çekmeköy ilçesine 10.6 km, 13 dakika
0850 307 71 30
En yakın mesafe 300 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
300₺
Gnr Oto Kurtarma
Halil Güner
Çekmeköy ilçesine 10.6 km, 13 dakika
0850 308 82 61
Sefer Oto Kurtarma
Hasan Sefer
Çekmeköy ilçesine 14.0 km, 16 dakika
0850 305 85 89
Han Oto Kurtarıcı
Batuhan Cansız
Çekmeköy ilçesine 15.1 km, 17 dakika
0850 308 89 25
Shn Oto Kurtarma
Muhammet Şahin
Çekmeköy ilçesine 16.5 km, 18 dakika
0850 305 77 52
En yakın mesafe 500 ₺
0-45 km Fiyatlar
Kamyon, Kamyonet
500₺
Furkan Oto Kurtarma
Furkan Arıkan
Çekmeköy ilçesine 18.2 km, 15 dakika
0850 308 74 26
Bbk Oto Kurtarıcı
Oğuz Memiç
Çekmeköy ilçesine 18.3 km, 15 dakika
0850 307 22 87
Cankaya Oto Kurtarma
Abdullah Cankaya
Çekmeköy ilçesine 25.7 km, 25 dakika
0850 305 91 53
Şentürk Yol Yardım
Gökhan Şentürk
Çekmeköy ilçesine 73.1 km, 1 saat 13 dakika
0850 307 12 80
Denizer Oto Kurtarma
Yavuz Denizer
Çekmeköy ilçesine 73.8 km, 1 saat 14 dakika
0850 307 49 06

Çekmeköy Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Çekmeköy Çıkışlı 1 Araç

Çıkış: Çekmeköy (İstanbul)
Varış: Rize Merkez (Rize)
Araç: Nissan - Qashqai (Arazi, SUV ,Pickup)
Süre: 3 gün içinde
11.000₺ (En uygun teklif)

Çekmeköy Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com olarak sağladığımız birçok yol yardım servislerimizden birisi olan Çekmeköy çekici servisine 7/24 erişim sağlayabilmektesiniz. Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine varan eşsiz hizmet düzeniyle Enyakin.com; yolda mahsur kalan bütün müşterilerimize güvenilir, hızlı, kaliteli ve cep yakmayan hizmeti verir. Çekmeköy çekici desteğinden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların internet sayfamız üzerindeki iletişim ve daha birçok bilginin yer aldığı profillerini ziyaret etmek ve doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını tuşlayarak irtibat kurmak. 0850’li numarayı aramak kaydıyla ivedilikle Enyakin.com'un birlikte çalıştığı firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde servis sağlayan bütün ekipler alanında uzman ve eğitimli çalışanlardan meydana gelmektedir. Talebinize uygun yol yardım araç gereçlerle birlikte talep ettiğiniz noktaya en hızlı şekilde varıp Çekmeköy çekici hizmetimizden faydalanabilmenizi mümkün kılarlar.

Çekmeköy çekici servisine nice nedenden dolayı gereksinebilirsiniz. Arabanızın yakıtı bitebilir ve kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve aracınız kullanılamayacak bir vaziyettedir, aracınızın aküsü bitebilir, lastiklerinizin azizliğine uğramış olabilirsiniz veya sadece aracınızı bir yerden başka bir yere sorunsuz bir biçimde çektirmek istemiş olabilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde olabilecek her durumda sevgili müşterilerimize en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı oto çekici servisini sunuyoruz.

Çekmeköy Oto Çekici

Bindiğiniz aracın modeli ve markası gözetilmeksizin bizden Çekmeköy oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Enyakin.com, bünyesine kattığı personelin her türlü olasılığa ve araç tipine uygun ekipmana sahip olduğundan emin olur. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz hizmetlerin güvenilirliğine gösterdiğimiz itina sayesinde Enyakın, oto çekici desteği almak isteyen müşterilerimizin endişe etmeden aracını teslim edebileceği bir platform haline gelmiştir. Sunulacak hizmetin güvenilir ve iyi olması önemli olduğu gibi uygun fiyatlı olması da önem arz eder. Her zaman gayemiz sizlerin masraflarını ve mağduriyetini asgari seviyede tutmak doğrultusunda olmuştur.

Çekmeköy ilçesi de dahil olmak üzere yurdumuzun çeşitli noktası hizmet bölgemiz dahilindedir. Bu da eş zamanlı olarak birçok sürücünün sorununa çözüm bulduğumuz anlamına geliyor. Siz de Çekmeköy oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyor ama hem cüzi fiyatlı hem de kaliteli bir yol yardım ekibi peşindeyseniz uygun yerdesiniz! Enyakın'ın araç sahiplerine sunduğu birçok işletme içinden gereksinim ve bütçenize en uygun olanı seçip hızlıca oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz.

Firmaların kullanıcı profillerinde temin edebileceğiniz 0850’li numaralar yoluyla hızlı bir biçimde doğrudan yetkili kişilerle iletişim kurarak arzu ettiğiniz yol yardım faaliyetini talep edebilirsiniz. Görüştüğünüz yetkiliyle taşıtınızın model ve markaya dair detaylarını da iletmeyi aklınızdan çıkarmayınız. Bu sayede destek talebinde bulunduğunuz Çekmeköy oto çekici ekibi, aracınıza en uyumlu olan ekipmanı da beraberinde getirecektir.

Çekmeköy Çekici Fiyatları

Müşterilerimizin çoğu ilk adımda Çekmeköy oto çekici fiyatları araştırması yaparak sürpriz masraflardan kaçınmak ve en masrafsız Çekmeköy oto çekici hizmeti almak istemektedir. Müşterilerinin memnuniyetini en önemli unsur olarak gören Enyakın, siz değerli müşterilerimizin en kaliteli yol yardım faaliyetini en uygun fiyata temin ettiğinden emin olur. Platform olarak Enyakin.com'u diğer oluşumlardan ayrıştıran en kayda değer meziyeti, sadece yol yardım hizmeti sunan işletmelerin topluca derlendiği bir platform olmamasıdır. Birlikte çalıştığı müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini eksiksiz biçimde analiz ederek kendisini sürekli geliştiren bir düzene sahip olmasıdır. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız her serviste çok sayıda müşterimizde sezdiğimiz en kayda değer ortak özellik, tüm araç sahiplerinin cüzi fiyatlı yol yardım servisi arayışı içinde olmasıdır.

Son zamlardan ötürü hizmetlerinin birçoğunun ulaşılamaz olduğu bu devirde dahi araç sahiplerine en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini sağlamak için Enyakin.com çatısı altında birlikte iş yaptığımız firmalarla ücretleri asgari seviyede tutabilmek amacıyla senkronize bir operasyon sürdürmekteyiz. Böylelikle alacağınız Çekmeköy oto çekici yol yardım faaliyetinin tüm Çekmeköy oto çekici fiyatları arasında cep yakmayan servis olacağından şüphesiz emin olabilirsiniz.

Ayrıca beraber çalıştığımız her ekip, verdikleri servislere dair fiyat tablosunu profillerinde yayınlamaktadır. Bu sayede bütçenizi aşma ihtimali olan ekipleri hızlıca eleyebilir, bütçenizi aşmayan firmayla çalışabilirsiniz.

Çekmeköy Çekici Firmaları

Çekmeköy çekici firmaları arasındaki maliyet ve kalite skalasını avantajınıza çevirmek ve en donanımlı personelden en uygun fiyatlı oto çekici servisi talebinde bulunmak istemekteyseniz Enyakin.com aracına ve cebine önem verenler için en doğru adres. İlk adımda dikkatinizi çekmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com bünyesinde hizmet verebilmek için karşılayabilmesini beklediğimiz birtakım kıstaslar var. Bunlar arasında personelin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, yeterli deneyime sahip olması, piyasada yaygın olan araç marka/model spektrumuna ve karşılaşılabilecek her çeşit yol yardım senaryosuna uygunluk gösterebilecek araç ve gerece sahip olması, sundukları hizmetler için beklenen ücret skalasının Enyakin.com tarafından saptanan kısıtları aşmaması diyebiliriz.

Beraber hizmet verdiğimiz işletmelerden karşılamalarını beklediğimiz ölçütler, değerli müşterilerimizin Çekmeköy çekici firmaları içinde kötü olanları elimine edip en başarılı olanlardan hizmet almanızı mümkün kılar. Firmaların profillerinde bulabileceğiniz her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını alıp destek talep edebilir, “Garaj” özelliğini kullanarak ilan oluşturabilirsiniz. Şayet ekiplere açık adres iletecek kadar lokasyona hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp çağrı hattımıza ulaşabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle hızlı bir biçimde yol yardım hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi yolu seçerseniz seçin Enyakin.com olarak bizlerden hizmet aldığınız sürece bütün Çekmeköy çekici firmaları içinde en yetkiniyle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz!

Çekmeköy çekici firmaları incelemesi yaptığınızda size konfor sunması için web sitemizde yer verdiğimiz bazı özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: işletmelerin birçoğunun kullanıcı profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları taşıtların ve sahip oldukları ekipmanların fotoğraflarını görebilirsiniz. Bu sayede servisin size sunduğu teknik yardım ve sahip olduğu araç gereç ile ilgili olarak öngörüde bulunmanız hızlanabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün işletmelerimizde olmamakla birlikte firmaların birçoğunun ödeme seçeneği olarak kredi kartı kabul ettiğini unutmamalısınız. Aracınızla aniden mahsur kaldığınızda yanınızda yeterli miktarda nakit bulunmayabilir. Kredi kartı kabul edilen işletmeler sayesinde bu olasılık eleniyor ve her olasılıkta zahmetsizce güvenle ödeme yapma olanağı doğuyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsi geçen ekibin o hafta maksimum sayıda birçok yol yardım hizmeti veren firma olduğuna işaret eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsedilen servisin Enyakin.com bünyesinde kaç kere hizmet sunduğunu sembolize eder. Bu sayede firmanın niteliği konusunda bir öngörüde bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: firma seçme sürecinizdeki en kuvvetli faktörlerden birisi olması gerektiğini düşünüyoruz. İşletmenin eski hizmetlerinden kaç puan aldığını ve önceki müşterilerin işletme hakkındaki iyi/kötü düşüncelerini görebilirsiniz. Müşterilerimizin hepsini aldıkları servisi olumlu-olumsuz değerlendirip puanlamaları konusunda tembih ediyoruz. Böylelikle sonraki müşterilerimiz, seçim yaparken bu olumlu - olumsuz incelemeleri göz önünde bulundurabilirler.

Çekmeköy Çekici Numarası

Çekmeköy çekici numarası arayışı içinde olan müşterilerimiz, Çekmeköy çekici servisi bulabileceği onlarca ekip arasından belli bir işletmeyle irtibata geçmek istediği takdirde bahsi geçen işletmenin web sitemiz üzerindeki profilini ziyaret edebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. İşte Enyakin.com ile Çekmeköy çekici numarası bulmak bu kadar basit! Arzu ederseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler sonrasında dilediğiniz firmadan oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Çekmeköy Oto Kurtarma

Faaliyet alanımız genişledikçe daha çok yardım isteyen araç sahibine ulaşabilmekteyiz. Çalışma alanımız çatısı altında olan Çekmeköy ilçesine en güvenilir, en hızlı ve en uygun fiyatlı Çekmeköy oto kurtarma yardımını vermekteyiz. 7 gün 24 saat destek almak isteyen sürücüler için en uygun adres Enyakın! Oto kurtarma hizmeti talep etmek için nice haklı nedeniniz olabilir. Ummadık yerde patlayan lastikler, bir anda yaşanan kazalar, durup dururken biten aküler ve dahası…

Meydana gelebilecek her durum için en uygun fiyatlı ve en nitelikli çözümü sunan Enyakın'ın Çekmeköy oto kurtarma hizmetinden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların profillerini ziyaret etmek ve servislerinden yararlanmak istediğiniz ekibin 0850 ile başlayan iletişim hattını tuşlamak.

Dilediğiniz lokasyona ulaşan oto kurtarma ekipleri ilk olarak başka bir kazaya sebebiyet vermemek için arabanız etrafında gerekli emniyet önlemlerini alarak sizin ve diğer araç sahiplerinin canını tehlikeye atacak ihtimalleri ortadan kaldırırlar. Önlemler yerine getirildikten sonra beraberlerinde getirdikleri oto kurtarma alet edevatıyla aracınızın olay yerinden tahliyesi gerçekleştirilir. Bu aşamada önümüze iki olasılık çıkıyor. Arabanız, hızlı bir tamir işlemiyle yeniden çalışabilir kondisyona gelecekse çağrılan konumda tamiri yapılır ve aracınızla belirlediğiniz istikamete devam edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamayacaksa oto çekici ile kullandığınız araç o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Çekmeköy Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sunan firmaların bolluğu Çekmeköy oto kurtarma fiyatları arasında da farklılığa sebebiyet vermektedir. Yalnızca firma sayısındaki çeşitlilikle kalmamakla birlikte aracınızın nereden taşınacağı da fiyat skalasında belirleyici bir unsur olabilmektedir.

Enyakın platformunda yer alan tüm ekipler, verdikleri hizmetlerin ücret tablosuna internet sayfamızdaki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede bütçenize uygun olmayan işletmeleri eleyerek bütçenizi aşmayan ekibi seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma gelecek oto kurtarma ekibinin yüksek teknoloji araç gereçlere ve deneyimli, eğitimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Çekmeköy Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiğinde alanında ön plana çıkan Enyakin.com, bu başarısını Çekmeköy oto kurtarma servisi için de korumaktadır. Bunu da birlikte hizmet verdiği işinin ehli Çekmeköy oto kurtarma firmaları ile sağlamaktadır. Oto kurtarma hizmeti, bütün yol yardım faaliyetleri arasında en fazla derecede tecrübe ve ihtimam gerektiren hizmettir. Problemli taşıtın alandan tehlikesiz bir biçimde çekilmesi yalnızca müşterilerimiz için değil o konumdaki bütün araçlar için dikkat edilecek bir noktadır. Enyakın, bütün Çekmeköy oto kurtarma firmaları arasında özenle inceleyip en iyi ve en güvenilir olan işletmelerin bünyesine katılmasına onay verir.

Bütün karasızlığınıza ve stresinize son vermek bir telefon uzağınızda! Şüphe ve endişelerinizi bertaraf edebilmek için işletmelerin web sitemiz üzerindeki profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerde bulabileceğiniz müşteri yorumları, en belirgin belirleyici olacaktır.

kesintisiz hizmet alabileceğiniz Enyakin.com'a ulaşabileceğiniz iletişim kanalları:

- personelin internet sayfamız üzerindeki profillerinde görebileceğiniz kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp irtibat hattımız (0850 303 66 66)

- internet sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Kırsaldan metropole kadar uzanan geniş hizmet yelpazemize ulaşmak bu kadar basit. Dilediğiniz iletişim yöntemini seçin ve taşıtın hangi markanın hangi modeli olduğu fark etmeksizin Çekmeköy oto kurtarma firmaları arasından en kaliteli ve güvenilir olan ekiple çalışmanın keyfine varın.

Çekmeköy Yol Yardım

Siz her şey sorunsuz zannederken birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız sizi yolun ortasında bırakabilir. Siz düzenli olarak aracınızın gerekli bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastikleri delinebilir, benzininiz tükenebilir, aracınızın anahtarı kaybolabilir, kaza yaparak yolun ortasında kalakalırsınız. Sözün kısası yol yardım desteğine niçin ihtiyaç duyacağınız hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakın, ülkemizin her yerini kapsayan servis ağıyla Çekmeköy yol yardım desteğinden yararlanmak arzusunda olan değerli müşterilerimizin yanında!

Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar her an her noktada bozulabilir. Bu durumda bir tek siz mağdur olmazsınız, birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız trafiğin tıkanıp kalmasına da sebep oluyorsa sizin için akan zaman dikkat edilecek bir noktadır. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede arabanın yer aldığı yere ulaşarak lazım olan yol yardım hizmetini sağlaması gerekir. Bu; arızalı arabanın çağrılan konumda onarılıp kaldığı yerden tekrar yola çıkmasını sağlamak da olabilir, arızalı arabanın bir oto çekici ile başka bir yere götürülmesi de olabilir.

Siz de Çekmeköy yol yardım servisinden faydalanmak için çabukça personelin internet sitemizde görebileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını arayabilir ve ivedilikle birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız için gerekli servisi temin edebilirsiniz.

Çekmeköy Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım desteğinin fiyat aralığı pek çok etmene bağlıdır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız için orada bir onarımın yapılması yeterli olacak mı yoksa oto çekici desteği almanız da mı gerekecek? Fark edebileceğiniz üzere bu varyasyonlar, ücret beklentisinin yükselmesine neden olacaktır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız tahliye edilecekse kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? taşıtınızın türü nedir? Bir ağır vasıtanın nakledilmesiyle bir otomobilin tahliye edilmesi aynı şey olmadığı gibi istenecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha türlü duruma göre Çekmeköy yol yardım fiyatları çeşitlilik göstermektedir.

Enyakin.com aracılığıyla Çekmeköy yol yardım fiyatları incelemesi yapmak isteyen araç sahipleri için birçok yol var:

1- personelin web sitemizdeki profillerini ziyaret ederek fiyat tahkiki yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız yoluyla form doldurabilirsiniz.

3- işletmelerin kişisel olan 0850'li numaralarını tuşlayıp saniyeler içinde irtibat kurabilirsiniz.

Bu yöntemlerden size uyanı seçerek cebinize uygun olan firmadan çabukça Çekmeköy yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Çekmeköy Yol Yardım Numarası

Bizden evvel yaşadığınız tüm tatsız yol yardım servislerini sizlere unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı firmalarla çalışmak bir çağrı uzağınızda. Orada burada Çekmeköy yol yardım numarası diye aratmanıza gerek yok.

Enyakin.com üzerinden Çekmeköy yol yardım hizmeti alacağınız işletmeye karar verdiyseniz aradığınız Çekmeköy yol yardım numarası ekiplerin internet sitemizdeki profilinde görülmektedir. 0850 ile başlayan numaraları tuşlayarak ekipler ile vakit kaybetmeden iletişim kurabilirsiniz.

İşte Enyakin.com’un sunduğu sayısız hizmetten faydalanmak çocuk oyuncağı!

Enyakin.com, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 2 kişi Çekmeköy ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.