1453 Oto Kurtarma
En yakın mesafe 600 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
600₺
Minivan, Panelvan
800₺
Maltepe yakınlarında 17 Çekici firması bulunmaktadır.
Shn Oto Kurtarma
Muhammet Şahin
Maltepe ilçesine 8.0 km, 13 dakika
0850 305 77 52
En yakın mesafe 500 ₺
0-45 km Fiyatlar
Kamyon, Kamyonet
500₺
Mollaoğlu Oto Çekici
Tolga Mollaoğlu
Maltepe ilçesine 8.2 km, 13 dakika
0850 307 69 48
B.m. Oto Kurtarıcı
Berke Makarnacı
Maltepe ilçesine 9.4 km, 13 dakika
0850 308 27 40
Muhammet Arslan
Maltepe ilçesine 9.6 km, 19 dakika
0850 308 28 09
Baş Oto Kurtarma
Orhan Baş
Maltepe ilçesine 11.7 km, 15 dakika
0850 307 76 37
Batu Yol Yardım
Batuhan Derebaşı
Maltepe ilçesine 12.4 km, 16 dakika
0850 307 72 37
D&t Yol Yardım
Oğulcan Damgacı
Maltepe ilçesine 12.4 km, 16 dakika
0850 309 10 74
En yakın mesafe 500 ₺
0-15 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Sefer Oto Kurtarma
Hasan Sefer
Maltepe ilçesine 13.0 km, 19 dakika
0850 305 85 89
Çepoğlu Oto Kurtarma Ve Moto Transfer Hizmetleri
Ahmet Çepoğlu
Maltepe ilçesine 13.7 km, 24 dakika
0850 305 66 89
Uyar Oto Kurtarma
Abdulbaki Uyar
Maltepe ilçesine 14.4 km, 21 dakika
0850 305 99 19
Dt Auto Yol Yardım
Özgür Doğru
Maltepe ilçesine 14.7 km, 23 dakika
0850 309 10 21
Şahın Oto Yol Yardım Sancaktepe
Mehmet Şahin
Maltepe ilçesine 15.3 km, 21 dakika
0850 308 90 49
Irmak Oto Kurtarma
Furkan Irmak
Maltepe ilçesine 16.9 km, 22 dakika
0850 307 58 69
En yakın mesafe 200 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
200₺
Arazi, SUV, Pickup
250₺
Minivan, Panelvan
280₺
Minibüs, Midibüs
300₺
Yalçın Oto Kurtarma
Nevzat Yalçın
Maltepe ilçesine 17.1 km, 24 dakika
0850 308 30 58
En yakın mesafe 650 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
650₺
Özkan Oto Kurtarma
İbrahim Özkan
Maltepe ilçesine 17.4 km, 27 dakika
0850 307 43 20
Sultanbeyli Mrt Oto Kurtarma
İsmail Demirci
Maltepe ilçesine 18.4 km, 24 dakika
0850 307 53 56
Murat Oto Yol Yardım
Maltepe ilçesine 19.4 km, 29 dakika
0850 305 82 69
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺

Maltepe Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Maltepe Çıkışlı 2 Araç

Çıkış: Maltepe (İstanbul)
Varış: Haliliye (Şanlıurfa)
Araç: Nissan - Qashqai (Arazi, SUV ,Pickup)
Süre: 1 saat içinde
13.250₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Maltepe (İstanbul)
Varış: Kayapınar (Diyarbakır)
Araç: Opel - Astra (Otomobil)
Süre: 2 gün içinde
15.000₺ (En uygun teklif)

Maltepe Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın platformu çatısı altında sunduğumuz çeşitli yol yardım hizmetinden biri olan Maltepe çekici servisine 7 gün 24 saat erişim sağlayabilirsiniz. Yurdun birçok noktasına varan etkili hizmet düzeniyle Enyakin.com; aracının azizliğine uğrayan tüm taşıt sahiplerine kaliteli, güvenilir, hızlı ve bütçe dostu servisi sunar. Maltepe çekici hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin internet sayfamızdaki profillerini ziyaret edip 0850’li numarayı tuşlayıp iletişime geçmek. 0850’li numarayı arayarak saniyeler içinde işletmelerle çalışmaya başlayabilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde çeşitli yol yardım desteği sağlayan tüm ekipler alanında eğitimli ve uzman bir kadrodan oluşmaktadır. İhtiyacınıza uygun yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek dilediğiniz lokasyona en hızlı şekilde yetişip Maltepe çekici faaliyetimizden yararlanmanızı mümkün kılarlar.

Maltepe çekici desteğimize çeşitli nedenden dolayı ihtiyaç duyabilirsiniz. Benzininiz tükenebilir ve ıssız bir yerde kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve aracınız kullanılamaz hale gelmiştir, arabanızın aküsü bitmiş olabilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğramış olabilirsiniz yahut sadece arabanızı bir noktadan başka bir noktaya güvenli bir biçimde çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde her çeşit senaryoda sizlere en hızlı, en uygun fiyatlı ve en kaliteli oto çekici yardımını sunuyoruz.

Maltepe Oto Çekici

Taşıtınızın hangi markanın hangi modeli olduğu gözetilmeksizin Enyakın himayesi altındaki işletmelerden Maltepe oto çekici servisi talebinde bulunabilirsiniz. Enyakın, bünyesine kattığı işletmelerin olası her olasılığa ve araç tipine uyum sağlayacak ekipmana sahip olduğundan emin olur. Sağladığımız hizmetlerin niteliğine gösterdiğimiz ciddiyet sayesinde Enyakin.com, oto çekici hizmetinden faydalanmak isteyen araç sahiplerinin tereddütsüz güvenebileceği bir oluşum haline gelmiştir. Aldığınız hizmetin iyi ve güvenilir olması önem arz eden bir nokta olduğu gibi bütçe dostu olması da önemlidir. Daima çabamız sürücülerin masraflarını ve mağduriyetini minimal tutmak doğrultusunda olmuştur.

Maltepe ilçesi de dahil olmak üzere yurdun türlü ilçesi ve ili çalışma alanımız dahilindedir. Bu da eş zamanlı olarak birçok müşterimizin sorununa çözüm bulduğumuz manasına geliyor. Siz de Maltepe oto çekici servisi talebinde bulunmak istiyor ama hem uygun fiyatlı hem de güvenilir bir yol yardım personeli arıyorsanız olmanız gereken yerdesiniz! Yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un araç sahiplerine sunduğu yüzlerce firma içinden bütçeniz ve gereksinimlerinize uyum sağlayanı seçip çabucak oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

İşletmelerin sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde yer alan 0850’li numaralar sayesinde saniyeler içinde doğrudan yetkili kişilerle irtibata geçerek ihtiyacınız olan hizmeti talep edebilirsiniz. Çağrınızı yanıtlayan yetkiliyle kullandığınız arabanın model ve markaya dair detaylarını da paylaşmayı aklınızdan çıkarmayınız. Böylece destek talebinde bulunduğunuz Maltepe oto çekici ekibi, arızalanan arabanıza uyum sağlayabilecek ekipmanı da yanlarında getirecektir.

Maltepe Çekici Fiyatları

Neredeyse bütün müşterilerimiz ilk olarak Maltepe oto çekici fiyatları incelemesi yaparak sürpriz masraflardan kaçınmak ve cep yakmayan Maltepe oto çekici desteği almak istiyor. Müşterilerinin mutluluğunu en değerli kazanç olarak kabul eden Enyakın, siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti en makul ücretlerle tedarik ettiğinden emin olur. Enyakin.com’u diğer platformlardan ayıran en kayda değer özelliği, yalnızca yol yardım hizmeti sağlayan ekiplerin topluca derlendiği bir oluşum olmamasıdır. Birlikte çalıştığı müşterilerin ihtiyaçlarını ve dileklerini en sağlıklı biçimde tahlil ederek kendisini sürekli geliştiren bir sisteme sahip olmasıdır. Sağladığımız her serviste yüzlerce araç sahibinde gözlemlediğimiz en stratejik müşterek özellik, tüm sürücülerin en masrafsız servis beklentisi içinde olduğudur.

Son zamlardan ötürü birçok hizmetin ulaşılamaz olduğu bu devirde bile müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini sağlayabilmek için beraber hizmet verdiğimiz firmalarla işlem faturalarını minimumda tutabilmek gayesiyle senkronize bir operasyon sürdürmekteyiz. Bu sayede alacağınız Maltepe oto çekici servisinin tüm Maltepe oto çekici fiyatları arasından en bütçe dostu yol yardım servisi olacağından şüphesiz emin olabilirsiniz.

Buna ek olarak birlikte çalıştığımız bütün işletmeler, verdikleri servislere dair fiyat bilgisini internet sitemizdeki profillerinde ibraz etmektedir. Böylece pahalıya mal olacak olan işletmeleri vakit kaybetmeden elimine edebilir, cebinize uygun olan işletmeyle çalışabilirsiniz.

Maltepe Çekici Firmaları

Maltepe çekici firmaları içindeki fiyat, hizmet kalitesi ve güvenilirliği yelpazesini avantajınıza çevirmek ve en nitelikli firmalardan en uygun fiyatlı oto çekici hizmetinden faydalanmak istemekteyseniz Enyakın değerli müşterilerimiz için en doğru adres. Öncelikle belirtmeliyiz ki bir ekibin Enyakin.com çatısı altında hizmet verme yetkisi olması için yerine getirmesi beklenilen birtakım kıstaslar var. Bu kıstaslar arasından personelin hizmet verebilmek için gerekli olan teknik eğitimi almış olması, yeterli deneyime sahip olması, piyasada yaygın olan araç marka/model spektrumuna ve karşılaşılabilecek her çeşit yol yardım senaryosuna uygunluk gösterebilecek ekipmana sahip olması, sundukları hizmetler için talep edilen ücret beklentisinin Enyakin.com tarafından saptanan limitleri aşmaması sayılabilir.

Birlikte çalıştığımız ekiplerden karşılamalarını beklediğimiz ölçütler, siz müşterilerimizin Maltepe çekici firmaları arasında kötü olanları elimine edip en başarılı olanlardan faydalanmanızı sağlar. Ekiplerin internet sitemizdeki profillerinde temin edebileceğiniz her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını alıp ekip çağırabilir, “Garaj” uygulamamızı kullanarak ilan verebilirsiniz. Velev ki işletmelere açık adres iletecek kadar noktaya vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un direktifleriyle hızlı bir biçimde yol yardım hizmeti talep edebilirsiniz.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin Enyakın'dan hizmet aldığınız sürece tüm Maltepe çekici firmaları arasında en kalitelisiyle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz!

Maltepe çekici firmaları tahkiki yaptığınızda siz müşterilerimize konfor sunması için web sitemizde yer açtığımız bazı kısımlar var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: birçok firmanın sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları arabaların ve ellerinde bulunan alet edevatın fotoğraflarını bulabilirsiniz. Böylece işletmenin ekipmanları ve sunduğu hizmetler konusunda öngörüde bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: tüm firmalarımızda göz önünde bulundurmakla birlikte firmaların birçoğunun ödeme şekli olarak kredi kartı tercih ettiğini bilmelisiniz. Aracınızla ansızın ortada kaldığınızda yanınızda yeterli miktarda nakit bulunmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan ekipler sayesinde bu hikaye ortadan kalkıyor ve her ihtimalde kolayca emniyetle ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen servisin o hafta azami sayıda hizmet sunan firma olduğunu ifade eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: adı geçen işletmenin Enyakın platformu olarak kaç kere servis gerçekleştirdiğini sembolize eder. Böylece firmanın yetkinliği ile ilgili bir öngörüde bulunabilme seçeneğiniz olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: firma seçme aşamasındaki en kuvvetli faktörlerden birisi olabileceğini savunuyoruz. Servisin daha önceki hizmetlerinin beğenilip beğenilmediğini ve önceki müşterilerin ekiple ilgili negatif ve pozitif yorumlarını bulabilirsiniz. Tüm müşterilerimizi aldıkları desteği puanlayıp yorumlamaları konusunda tembih ediyoruz. Böylece kendilerinden sonra gelen müşteriler, seçimde bulunurken bu olumlu - olumsuz incelemeleri referans alabilirler.

Maltepe Çekici Numarası

Maltepe çekici numarası arayışı içinde olan müşteriler, Maltepe çekici yol yardım faaliyetini bulabileceği onlarca ekip içinde belirli bir servisle irtibata geçmek istediği takdirde bahsi geçen servisin web sitemizdeki profilini görüntüleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakin.com sayesinde Maltepe çekici numarası bulmak bu kadar kolay! Dilerseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli talimatlar ardından arzu ettiğiniz servisten oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Oto Kurtarma

Hizmet bölgemiz genişledikçe daha çok sayıda mağdur araç sahibine erişmekteyiz. Hizmet alanımız kapsamında olan Maltepe ilçesine en kaliteli, en ivedi ve en uygun fiyatlı Maltepe oto kurtarma servisini sağlamaktayız. Zaman fark etmeksizin hizmet almak isteyen araç sahipleri için en mantıklı yer Enyakın! Oto kurtarma servisinden faydalanmak için pek çok haklı nedeniniz olabilir. Olur olmaz zamanda patlayan lastikler, bir anda yaşanan kazalar, birdenbire biten aküler ve dahası…

Karşılaşılabilecek her çeşit durum için en nitelikli ve en uygun fiyatlı çözümü sunan yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un Maltepe oto kurtarma hizmetinden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey birlikte çalıştığımız firmaların profillerini gözden geçirmek ve servislerinden yararlanmak istediğiniz ekibin 0850’li irtibat numarasını tuşlamak.

Talep ettiğiniz konuma gelen oto kurtarma ekipleri kurtarma işlemine başlamadan önce başka bir kazaya sebebiyet vermemek için araç etrafında gereken emniyet tedbirlerini alarak sizin ve diğer araç sahiplerinin can güvenliğini sağlarlar. Tedbirler yerine getirildikten sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla arabanızın mevcut konumundan nakli sağlanır. Bu noktada karşımıza iki ihtimal çıkıyor. Kullandığınız taşıt, basit onarım işlemleriyle kaldığı yerden tekrar çalışır vaziyete gelecekse orada gerekli onarım işlemleri yapılır ve aracınızla rotanıza devam edebilirsiniz. Eğer bu yapılamayacaksa oto çekici ile birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız tahliye edilir.

Maltepe Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma servisi sağlayan ekiplerin bolluğu Maltepe oto kurtarma fiyatları arasında da farklılığa sebebiyet vermektedir. Sadece firma bolluğuyla kalmamakla birlikte arabanızın nereden taşınacağı da fiyat skalasında belirleyici bir değişken olabilmektedir.

Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında hizmet veren her işletme, gerçekleştirdikleri faaliyetlerin ücret tablosuna web sitemizdeki profillerinde yer vermektedirler. Böylelikle kafanızdaki fiyat aralığına uymayan ekipleri elimine ederek bütçe dostu işletmeyi seçebilirsiniz.

Yardımınıza gelecek oto kurtarma ekibinin modern ekipmanlara ve eğitimli, deneyimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Maltepe Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiği vakit hizmet verdiği sahada diğer platformların önüne geçen Enyakın, bu başarısını Maltepe oto kurtarma servisi için de idame ettirmektedir. Bu pozisyonunu da birlikte hizmet verdiği profesyonel Maltepe oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma hizmeti, tüm yol yardım servisleri arasından maksimum miktarda özen ve deneyim isteyen yol yardım faaliyetidir. Aracın yerinden emniyetli bir operasyonla götürülmesi sadece müşterilerimiz için değil o alandaki tüm araçlar için önem arz eder. Enyakın, tüm Maltepe oto kurtarma firmaları arasında özenle seçip en iyi ve en güvenilir olan işletmelerin bünyesine katılmasına onay verir.

Bütün karasızlığınıza ve mağduriyetinize çizgi çekmek bir “Alo” kadar uzağınızda! Şüphe ve endişelerinizi gidermek için firmaların internet sitemizdeki profillerini araştırabilirsiniz. Profillerde erişebileceğiniz değerlendirmeler, en belirgin belirleyici olacaktır.

kesintisiz hizmet alabileceğiniz Enyakin.com'a ulaşabileceğiniz iletişim kanalları:

- personelin internet sayfamız üzerindeki profillerinde yer alan Enyakin.com tarafından kendilerine verilen 0850'li numara

- WhatsApp iletişim hattımız (0850 303 66 66)

- internet sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Ülkemizin en ücra noktasına kadar uzanan hizmet ağımıza ulaşmak bu kadar kolay. Belirttiğiniz iletişim biçimini seçin ve arızalı aracın marka ve model bilgisi gözetilmeksizin Maltepe oto kurtarma firmaları içinde en nitelikli ve en cüzi fiyatlı olan servisle çalışmanın tadını çıkarın.

Maltepe Yol Yardım

Siz her şey olması gerektiği gibi sanarken birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız sizi yolun ortasında bırakabilir. Siz periyodik olarak arabanızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastikleri delinebilir, yakıtınız bitebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kazaya karışarak yolun ortasında kalakalırsınız. Yani yol yardım hizmetine niçin ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakin.com, Ülkenin her bir yanını çatısı altına alan hizmet sistemiyle Maltepe yol yardım desteğinden yararlanmak arzusunda olan sizlerin yanında!

Kullandığınız araç şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar ansızın her noktada arızalanabilir. Bu aşamada tek mağdur siz olmazsınız, araç trafiğin tıkanıp kalmasına da sebebiyet verdiyse sizin için kaybettiğiniz her dakika önem arz eder. Yol yardım ekiplerinin ihtimal dahilinde olan en kısa sürede arızalı aracın bulunduğu yere varıp gereken yol yardım yardımını sunması gerekir. Bu; arabanın çağrılan konumda onarılıp yeniden yola çıkmasını sağlamak da olabilir, arabanın bir oto çekici ile başka bir yere tahliye edilmesi de olabilir.

Siz de Maltepe yol yardım hizmeti almak için zaman geçirmeden ekiplerin internet sayfamızda yer alan profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve saniyeler içinde aracınız için gereken hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin fiyat aralığı türlü etkene bağlıdır. Arabanız için o noktada bir onarımın yapılması çözüm olacak mı yoksa oto çekici desteği almanız da mı gerekecek? Gözlemleyebileceğiniz üzere bu olasılıklar, ücret beklentisinin artmasına sebep olacaktır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız başka bir lokasyona taşınacaksa kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? arabanızın türü nedir? Bir kamyonun çekilmesiyle bir otomobilin çekilmesi aynı şey olmadığı gibi ödenecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha nice duruma bağlı olarak Maltepe yol yardım fiyatları farklılık göstermektedir.

Enyakin.com aracılığıyla Maltepe yol yardım fiyatları incelemesi yapmak isteyen araç sahipleri için nice yöntem var:

1- işletmelerin internet sayfamız üzerindeki profillerini gözden geçirerek fiyat araştırması yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız üzerinden form doldurabilirsiniz.

3- ekiplerin 0850’li numaralarını arayıp saniyeler içinde iletişim kurabilirsiniz.

Bu yollardan istediğinizi seçerek kafanızdaki fiyat aralığına uyum sağlayan ekipten anında Maltepe yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Yol Yardım Numarası

Öncesinde yaşadığınız tüm yetersiz yol yardım hizmetlerini size unutturacak kadar yetenekli ve donanımlı işletmelerle çalışmak bir telefon uzağınızda. İnternette Maltepe yol yardım numarası diye aratmak Enyakın'la son buldu.

Enyakin.com aracılığıyla Maltepe yol yardım yol yardım faaliyetini alacağınız firmada karar kıldıysanız aradığınız Maltepe yol yardım numarası işletmelerin internet sayfamızdaki profilinde görülmektedir. 0850 ile başlayan numaraları tuşlayıp ekipler ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

İşte Enyakın'ın sağladığı türlü servisten faydalanmak çocuk oyuncağı!

Enyakin.com, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 1 kişi Maltepe ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.