Büyükçekmece Çekici

Büyükçekmece Çekici
Büyükçekmece yakınlarında 14 Çekici firması bulunmaktadır.
Ural Türkmen
Büyükçekmece ilçesine km,
0850 309 17 21
Güvende Oto Kurtarma
Barış Çakır
Büyükçekmece ilçesine 10.4 km, 17 dakika
0850 308 41 79
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Hakan Oto Çekici
Hakan Bağcı
Büyükçekmece ilçesine 11.0 km, 16 dakika
0850 307 82 15
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Arazi, SUV, Pickup
600₺
Minivan, Panelvan
800₺
Kamyon, Kamyonet
1250₺
Motosiklet
500₺
Barbaros Oto Kurtarma
Taygun Karap
Büyükçekmece ilçesine 12.0 km, 15 dakika
0850 307 86 92
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Arazi, SUV, Pickup
600₺
Minivan, Panelvan
700₺
Motosiklet
500₺
Ayaz Oto Kurtarma
Ömer Gülbeden
Büyükçekmece ilçesine 12.7 km, 17 dakika
0850 307 10 29
Yücel Yüksel
Büyükçekmece ilçesine 12.7 km, 17 dakika
0850 346 88 92
Mert Yol Yardım
Emrah Yılan
Büyükçekmece ilçesine 25.8 km, 25 dakika
0850 308 41 84
Hay-sal Oto Kurtarma
Kamil Özturlay
Büyükçekmece ilçesine 27.6 km, 39 dakika
0850 308 33 57
En yakın mesafe 450 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
450₺
Mehmet Dağlar
Büyükçekmece ilçesine 28.6 km, 40 dakika
0850 307 56 25
En yakın mesafe 300 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
300₺
Arazi, SUV, Pickup
400₺
Minivan, Panelvan
450₺
Kuzey Oto Kurtarma
İbrahim Dönüm
Büyükçekmece ilçesine 29.5 km, 42 dakika
0850 309 13 47
Buray Oto Kurtarma
Koray Yaman
Büyükçekmece ilçesine 33.5 km, 33 dakika
0850 307 76 18
Duran Güzel
Büyükçekmece ilçesine 42.2 km, 40 dakika
0850 305 11 64
Enbiya Danışmaz
Büyükçekmece ilçesine 43.1 km, 44 dakika
0850 307 83 78
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Trakya Oto Kurtarıcı
Gürol Topçu
Büyükçekmece ilçesine 57.6 km, 46 dakika
0850 307 15 85

Büyükçekmece Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Büyükçekmece Varışlı 1 Araç

Çıkış: Silifke (Mersin)
Varış: Büyükçekmece (İstanbul)
Araç: Fiat - Doblo (Ticari Araçlar)
Süre: 1 gün içinde
8.000₺ (En uygun teklif)

Büyükçekmece Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında sunduğumuz pek çok yol yardım hizmetlerimizden biri olan Büyükçekmece çekici hizmetine haftanın 7 günü saat fark etmeksizin erişim sağlayabilmektesiniz. Türkiye'nin birçok noktasına yayılan etkili hizmet düzeniyle Enyakin.com; aracının şu anki konumundan başka bir konuma tahliye edilmesini arzu eden bütün müşterilerimize hızlı, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmeti sağlar. Büyükçekmece çekici desteğinden yararlanmak istemekteyseniz yapacağınız tek şey Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların internet sayfamızdaki iletişim ve daha birçok bilginin yer aldığı profillerini ziyaret etmek ve 0850 ile başlayan numaralarını tuşlayıp firmaya bağlanmak. 0850’li numarayı tuşlayarak hızlıca Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet sunan her firma hizmet verdiği sahada deneyimli ve yetkin bir kadrodan meydana gelmektedir. Görüşme sırasında belirttiğiniz hususlar doğrultusunda en uygun yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek istediğiniz noktaya süratle varıp Büyükçekmece çekici faaliyetimizden faydalanmanızı sağlarlar.

Büyükçekmece çekici hizmetine türlü nedenden ötürü gerek duyabilirsiniz. Benzininiz bitebilir ve yolda kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve aracınız kullanılamayacak bir vaziyettedir, arabanızın aküsü bitmiştir, sağlam olduğunu düşündüğünüz lastiklerinizin azizliğine uğramışsınızdır veyahut yalnızca aracınızı bir yerden başka bir yere sorunsuz bir şekilde çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakın platformu çatısı altında her türlü durumda araç sahiplerine en uygun fiyatlı, en kaliteli ve en hızlı oto çekici yardımını sağlıyoruz.

Büyükçekmece Oto Çekici

Taşıtınızın hangi markanın hangi modeli olduğu fark etmeksizin Enyakin.com olarak bizlerden Büyükçekmece oto çekici servisi talebinde bulunabilirsiniz. Enyakin.com, birlikte hizmet verdiği işletmelerin olası her duruma ve araca uyum sağlayacak araç ve gerece sahip olduğundan emin olur. Sağladığımız hizmetlerin güvenilirliğine gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde Enyakın, oto çekici desteği almak isteyen araç sahiplerinin tereddütsüz güvenebileceği bir firma haline gelmiştir. Sağlanacak hizmetin ivedi ve efektif olması önem arz eden bir nokta olduğu gibi en masrafsız olması da önem arz eder. Her daim gayemiz sizlerin mağduriyetini ve masraflarını minimumda tutmak yönünde olmuştur.

Büyükçekmece ilçesi de dahil olmak üzere yurdumuzun birçok ili ve ilçesi hizmet alanımız dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok müşterimizin aracını kurtardığımız manasına geliyor. Siz de Büyükçekmece oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyor ancak hem bütçe dostu hem de güvenilir bir yol yardım işletmesi bekliyorsanız olmanız gereken yerdesiniz! Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın siz müşterilerimize sunduğu onlarca firma içinden bütçeniz ve gereksinimlerinize uyum sağlayanı seçerek dakikalar içinde oto çekici desteği alabilirsiniz.

Personelin internet sitemizdeki profillerinde yer alan 0850’li numaralar kanalıyla vakit kaybetmeden doğrudan yetkililerle görüşerek lazım olan yol yardım faaliyetini talep edebilirsiniz. İşletmeyle taşıtınızın model ve markaya dair detaylarını da paylaşmayı unutmayınız. Böylelikle yanınıza gelen Büyükçekmece oto çekici personeli, arızalanan arabanıza en uyumlu olan ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Büyükçekmece Çekici Fiyatları

Müşterilerimizin çoğu ilk olarak Büyükçekmece oto çekici fiyatları araştırması yaparak sürpriz masraflardan kaçınmak ve cep yakmayan Büyükçekmece oto çekici hizmeti almak istemektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyin önüne koyan Enyakin.com, araç sahiplerinin en başarılı yol yardım faaliyetini en bütçe dostu ücretlerle elde ettiğinden emin olur. Enyakin.com’u diğer platformlar içinde ayrıştıran en stratejik niteliği, yalnızca yol yardım hizmeti veren ekiplerin birlikte bir araya getirildiği bir veri tabanı olmayışıdır. Birlikte çalıştığı müşterilerin dileklerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde gözden geçirerek kendisini devamlı geliştiren bir sisteme sahip olmasıdır. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz her serviste yüzlerce müşterimizde sezdiğimiz en kayda değer ortak özellik, bütün araba sahiplerinin en masrafsız hizmet aramasıdır.

Her şeyin fiyatının zamlanmasıyla birçok hizmetin erişilemez olduğu bir dönemde yine de araç sahiplerine en uygun fiyatlı oto çekici desteğini sağlayabilmek için beraber çalıştığımız firmalarla fiyatları minimumda tutabilmek amacıyla koordineli bir operasyon sürdürmekteyiz. Böylece Enyakın'dan temin edeceğiniz Büyükçekmece oto çekici servisinin tüm Büyükçekmece oto çekici fiyatları içinde cep yakmayan yol yardım hizmeti olacağından şüphesiz emin olabilirsiniz.

İlaveten beraber hizmet verdiğimiz her ekip, verdikleri faaliyetlere dair ücret tablosunu kullanıcı profillerinde ibraz etmektedir. Böylelikle bütçenizi aşma ihtimali olan servisleri doğrudan seçenekleriniz arasından çıkarabilir, bütçenizi aşmayan firmayla çalışabilirsiniz.

Büyükçekmece Çekici Firmaları

Büyükçekmece çekici firmaları arasındaki fiyat, hizmet kalitesi ve güvenilirliği skalasını lehinize çevirmek ve en becerikli ekiplerden en uygun fiyatlı oto çekici servisinden faydalanmak istiyorsanız Enyakin.com aracına ve cebine önem verenler için en mantıklı yer. İlk olarak dikkatinizi çekmeliyiz ki bir işletmenin Enyakın platformu çatısı altında hizmet verebilmek için yerine getirmesi gereken birtakım kriterler bulunmaktadır. Bunlar içinde işletmelerin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, her türlü araç markasına, modeline ve oluşabilecek birçok yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak alet edevata sahip olması, hizmetler için talep edilen ücret beklentisinin Enyakın tarafından tayin edilen kısıtları aşmaması sayılabilir.

Birlikte çalıştığımız personelden yerine getirmelerini beklediğimiz ölçütler, siz müşterilerimizin Büyükçekmece çekici firmaları arasından kötü olanları eleyerek en başarılı olanlardan hizmet almanızı sağlar. Ekiplerin internet sitemizdeki profillerinde temin edebileceğiniz 0850 ile başlayan numaralarını alıp ekip çağırabilir, “Garaj” uygulamamızdan yararlanarak ilan verebilirsiniz. Eğer ekiplere açık adresinizi iletecek kadar konuma vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp iletişim hattımıza bağlanabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle direkt olarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi metodu seçerseniz seçin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan yararlandığınız sürece bütün Büyükçekmece çekici firmaları içinde en niteliklisiyle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz!

Büyükçekmece çekici firmaları tahkiki yaparken siz müşterilerimize kolaylık sağlaması için web sitemizde alan açtığımız bazı özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin internet sitemizdeki profillerinde daha önceden sağladıkları hizmetlerin, kurtardıkları taşıtların ve envanterlerinde bulunan araç gereçlerin fotoğraflarını bulabilirsiniz. Bu sayede firmanın size sunduğu teknik yardım ve sahip olduğu araç gereç hakkında fikir edinmeniz kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün personelimizde olmamakla birlikte Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin ödeme seçeneği olarak kredi kartı kabul ettiğini bilmelisiniz. Aracınızla durup dururken ortada kaldığınızda yanınızda yeterince nakit olmayabilir. Kredi kartı seçeneği sunan ekipler sayesinde bu ihtimal elimine ediliyor ve her ihtimalde kolayca güvenli olarak ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: mevzubahis işletmenin o hafta maksimum sayıda birçok yol yardım hizmeti veren firma olduğunu ifade eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen ekibin Enyakin.com çatısı altında kaç kere servis gerçekleştirdiğini ifade eder. Bu sayede servisin yetkinliği konusunda bir önsezide bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: karar verme evresindeki en bariz hususlardan birisi olabileceğini savunuyoruz. Servisin geçmişte verdiği hizmetlerinin tatmin ediciliğini ve eski müşterilerin işletmeyle ilgili pozitif ve negatif fikirlerini görebilirsiniz. Tüm müşterilerimizi aldıkları desteği yorumlayıp puanlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Böylece kendilerinden sonra gelen sürücüler, kararlarını verirken bu değerlendirmeleri göz önünde bulundurabilirler.

Büyükçekmece Çekici Numarası

Büyükçekmece çekici numarası arayan sürücüler, Büyükçekmece çekici hizmeti bulabileceği sayısız işletme arasında spesifik bir servisle irtibat kurmak istediği takdirde mevzubahis ekibin web sitemiz üzerindeki profilini görüntüleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. İşte Enyakin.com ile Büyükçekmece çekici numarası bulmak bu kadar basit! İsterseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli yönlendirmeler ardından arzu ettiğiniz ekipten oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Büyükçekmece Oto Kurtarma

Faaliyet alanımız büyüdükçe daha çok sayıda yardım isteyen araç sahibine erişebilmekteyiz. Faaliyet alanımız çatısı altında olan Büyükçekmece ilçesine en hızlı, en güvenilir ve en bütçe dostu fiyatlı Büyükçekmece oto kurtarma servisini sağlamaktayız. Zaman fark etmeksizin hizmet almak isteyen müşterilerimiz için en uygun adres Enyakın! Oto kurtarma servisinden faydalanmak için nice nedeniniz olabilir. Olmadık yerde havası inen lastikler, ansızın gelen kazalar, birdenbire biten aküler ve dahası…

Her senaryo için en nitelikli ve en uygun fiyatlı çözümü sunan yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un Büyükçekmece oto kurtarma desteğinden istifade edebilmek için almanız gereken tek aksiyon birlikte çalıştığımız firmaların profillerini ziyaret etmek ve servislerinden yararlanmak istediğiniz ekibin kendilerine tahsis edilen 0850'li numarasını tuşlamak.

Arzu ettiğiniz lokasyona intikal eden oto kurtarma ekipleri her şeyden önce başka bir kazaya yol açmamak için arabanız etrafında gereken güvenlik önlemlerini alarak diğer araç sahiplerinin ve sizin canını tehlikeye atacak ihtimalleri ortadan kaldırırlar. Tedbirler sağlandıktan sonra beraberlerinde getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla aracınızın mevcut konumundan tahliyesi gerçekleştirilir. Bu aşamada önümüze iki ihtimal çıkıyor. Kullandığınız taşıt, basit onarım işlemleriyle yeniden çalışır vaziyete gelecekse o noktada tamiri yapılır ve arabanızla yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer bu yapılamayacaksa oto çekici ile kullandığınız araç tahliye edilir.

Büyükçekmece Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti veren ekiplerin geniş bir yelpazeye yayılması Büyükçekmece oto kurtarma fiyatları arasında da çeşitliliğe sebebiyet vermektedir. Sadece firma sayısındaki çeşitlilikle sınırlanmamakla birlikte aracınızın hangi konumdan taşınacağı da fiyat yelpazesinde belirleyici bir değişken olabilmektedir.

Enyakin.com bünyesinde yer alan bütün ekipler, sundukları hizmetlerin ücret bilgisine internet sayfamız üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Böylelikle belirlediğiniz fiyat aralığını aşan işletmeleri elimine edip bütçenize uyan ekibi seçebilirsiniz.

Çağrınıza yanıt veren oto kurtarma ekibinin son teknoloji ekipmanlara ve eğitimli, deneyimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Büyükçekmece Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiğinde alanında ön plana çıkan Enyakın, bu iddiasını Büyükçekmece oto kurtarma hizmeti için de idame ettirmektedir. Yol yardım platformları içindeki bu etkin konumunu da birlikte çalıştığı alanında yetkin Büyükçekmece oto kurtarma firmaları ile sağlamaktadır. Oto kurtarma desteği bütün yol yardım hizmetleri arasında maksimum miktarda deneyim ve titizlik gerekli olunan hizmettir. Arızalı arabanın bulunduğu noktadan sorunsuz bir süreçle çekilmesi yalnızca müşteriler için değil oradaki bütün araçlar için önem arz eder. Enyakın, bütün Büyükçekmece oto kurtarma firmaları arasından özenle inceleyip en güven veren firmaların Enyakin.com hizmet ağına katılmasına izin verir.

Tüm kaygılarınıza ve stresinize çizgi çekmek tek tuş uzağınızda! Endişe ve şüphelerinizi bertaraf edebilmek için ekiplerin web sitemizdeki profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerde görebileceğiniz müşteri incelemeleri, en önemli karar verme aracınız olacaktır.

Enyakin.com'a ulaşabileceğiniz iletişim yolları:

- ekiplerin web sitemizdeki profillerinde bulabileceğiniz 0850’li numaralar

- WhatsApp irtibat kanalımız (0850 303 66 66)

- internet sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Kırsaldan metropole kadar uzanan servis ağımıza ulaşmak bu kadar kolay. Belirttiğiniz iletişim yöntemini seçin ve taşıtın modeli ve markası fark etmeksizin Büyükçekmece oto kurtarma firmaları içinde en kaliteli ve güvenilir olanla çalışmanın keyfine varın.

Büyükçekmece Yol Yardım

Siz hiçbir sorun yok sanısına kapılırken birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız sizi ansızın arızalanıp ortada bırakabilir. Siz düzenli bir şekilde arabanızın bakımlarını yapıyor da olsanız arabanızın lastiği patlayabilir, benzininiz bitebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kaza yapıp yolun ortasında kalakalırsınız. Uzun lafın kısası yol yardım desteğimize ne zaman ve nerede ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakın, yurdumuzun her bölgesini kapsayan hizmet mekanizmasıyla Büyükçekmece yol yardım servisi talebinde bulunmak arzusunda olan sizlerin yanında!

Arabanız bir ara sokaktan tutun da otoyolun ortasına kadar ansızın her noktada bozulabilir. Bu durumda sadece siz olumsuz etkilenmezsiniz, araç trafiğin kitlenmesine de sebep oluyorsa sizin için kaybettiğiniz her dakika önemlidir. Yol yardım ekiplerinin olabilecek en kısa sürede aracın yer aldığı konuma ulaşıp gerekli yol yardım yardımını sağlaması gerekir. Bu; taşıtın o noktada onarılarak yeniden trafiğe çıkmasını sağlamak da olabilir, taşıtın bir oto çekici ile başka bir konuma götürülmesi de olabilir.

Siz de Büyükçekmece yol yardım hizmeti almak için çabukça işletmelerin internet sitemizde bulunan profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve hızlıca birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız için gereken desteği temin edebilirsiniz.

Büyükçekmece Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım servisinin fiyat skalası pek çok değişkene bağlıdır. Aracınız için çağrılan konumda bir tamirin yapılması sorunu ortadan kaldıracak mı yoksa oto çekici servisi almanız da mı gerekli olacak? Tahmin edersiniz ki bu, ücretin yükselmesine sebep olacaktır. Arabanız başka bir lokasyona taşınacaksa kaç km’lik bir yolculuktan bahsediyoruz? taşıtınızın çeşidi nedir? Bir tırın taşınmasıyla bir otomobilin götürülmesi aynı şey olmadığı gibi beklenecek ücret de farklı olacaktır. Bu kriterler ve daha nice unsura bağlı olarak Büyükçekmece yol yardım fiyatları farklılaşmaktadır.

Enyakın üzerinden Büyükçekmece yol yardım fiyatları incelemesi yapmak isteyen sürücüler için pek çok yol var:

1- personelin internet sayfamızdaki profillerini inceleyerek fiyat araştırması yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız yoluyla form doldurabilirsiniz.

3- ekiplerin 0850 ile başlayan şahsi numaralarını tuşlayarak vakit kaybetmeden iletişim kurabilirsiniz.

Bu opsiyonlardan dilediğinizi seçerek size uyum sağlayan servisten süratle Büyükçekmece yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Büyükçekmece Yol Yardım Numarası

Bizden evvel yaşadığınız tüm kalitesiz yol yardım faaliyetlerini size unutturacak kadar yetenekli ve donanımlı personellerle çalışmak tek tuş uzağınızda. İnternette Büyükçekmece yol yardım numarası diye aratmanıza gerek yok.

Enyakin.com üzerinden Büyükçekmece yol yardım hizmeti alacağınız firmaya karar verdiyseniz aradığınız Büyükçekmece yol yardım numarası personelin internet sayfamızdaki profilinde erişilebilir vaziyettedir. İşletmelerin şahsi numaraları olan 0850'li numaraları arayarak firmalar ile saniyeler içinde iletişim kurabilirsiniz.

İşte Enyakın'ın sağladığı sayısız hizmetten istifade etmek çocuk oyuncağı!

Enyakin.com, güvenli ve huzurlu yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 2 kişi Büyükçekmece ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.