Shn Oto Kurtarma
En yakın mesafe 500 ₺
0-45 km Fiyatlar
Kamyon, Kamyonet
500₺
Ataşehir yakınlarında 14 Çekici firması bulunmaktadır.
Mustafa Yol Yardım
Mustafa Altun
Ataşehir ilçesine 8.3 km, 18 dakika
0850 307 43 95
Yaşar Oto Çekici
Yaşar Küçükpancar
Ataşehir ilçesine 8.3 km, 18 dakika
0850 305 63 41
En yakın mesafe 700 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
700₺
As Oto Kurtarma
Halit Köse
Ataşehir ilçesine 8.3 km, 18 dakika
0850 346 33 40
Hakan Oto Kurtarma
Hakan Taşçı
Ataşehir ilçesine 8.9 km, 18 dakika
0850 305 99 08
En yakın mesafe 400 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
400₺
Mutlu Yol Yardım
Uğur Mutlu
Ataşehir ilçesine 10.4 km, 13 dakika
0850 307 71 30
En yakın mesafe 300 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
300₺
Gnr Oto Kurtarma
Halil Güner
Ataşehir ilçesine 10.4 km, 13 dakika
0850 308 82 61
Erdal Tur Yol Yardım Çekici
Utkucan Erdal
Ataşehir ilçesine 10.4 km, 21 dakika
0850 307 78 30
Uzunlar Oto Kurtarıcı
Emrecan Doğan
Ataşehir ilçesine 10.7 km, 16 dakika
0850 309 13 51
Çelik Otomotiv
Devrim Çelik
Ataşehir ilçesine 12.3 km, 17 dakika
0850 307 56 84
Murat Oto Yol Yardım
Ataşehir ilçesine 12.5 km, 25 dakika
0850 305 82 69
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
1453 Oto Kurtarma
Ömer Faruk Yalçın
Ataşehir ilçesine 13.0 km, 18 dakika
0850 307 59 36
En yakın mesafe 600 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
600₺
Minivan, Panelvan
800₺
Şahın Oto Yol Yardım Sancaktepe
Mehmet Şahin
Ataşehir ilçesine 13.1 km, 17 dakika
0850 308 90 49
Yalçın Oto Kurtarma
Nevzat Yalçın
Ataşehir ilçesine 14.0 km, 20 dakika
0850 308 30 58
En yakın mesafe 650 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
650₺
Sultanbeyli Mrt Oto Kurtarma
İsmail Demirci
Ataşehir ilçesine 14.9 km, 19 dakika
0850 307 53 56

Ataşehir Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Çıkış: Ataşehir (İstanbul)
Varış: Balçova (İzmir)
Araç: Bajaj - Pulsar 200 RS (Motosiklet)
Süre: 2 gün içinde
3.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Çerkeş (Çankırı)
Varış: Ataşehir (İstanbul)
Araç: Mitsubishi - Temsa - L 300 (Ticari Araçlar)
Süre: 1 hafta içinde
7.500₺ (En uygun teklif)

Ataşehir Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında sağladığımız pek çok yol yardım faaliyetlerinden birisi olan Ataşehir çekici hizmetimize günün her saatinde anında ulaşım sağlayabilirsiniz. Memleketin tüm bölgelerine varan çok boyutlu servis ağımızla Enyakin.com; aracı aniden bozulan bütün müşterilerimize kaliteli, hızlı, güvenilir ve cep yakmayan desteği sağlar. Ataşehir çekici desteğinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların internet sitemizdeki profillerini ziyaret edip doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını arayarak irtibat kurmak. Her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını kullanarak saniyeler içinde firmalarla irtibata geçebilirsiniz. Enyakin.com çatısı altında servis sağlayan her firma alanında gereken ekipman ve teknik bilgiye sahip işçilerden oluşmaktadır. İhtiyacınıza uygun yol yardım araç gereçlerle birlikte dilediğiniz konuma süratle gelerek Ataşehir çekici desteğimizden yararlanabilmenizi mümkün kılarlar.

Ataşehir çekici hizmetimize nice sebepten dolayı gereksinim duyabilirsiniz. Aracınızın yakıtı tükenmiş olabilir ve ıssız bir yerde kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve arabanız kullanılamaz hale gelmiştir, doldurmayı unuttuğunuz akünüz bitmiştir, sağlam olduğunu düşündüğünüz lastiklerinizin azizliğine uğramışsınızdır veya yalnızca aracınızı bir noktadan başka bir noktaya güvenle çektirmek isteyebilirsiniz. Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında oluşabilecek birçok hikayede siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı oto çekici servisini veriyoruz.

Ataşehir Oto Çekici

Arabanızın markası ve modeli gözetilmeksizin Enyakin.com’dan Ataşehir oto çekici desteği talep etmeniz mümkün. Enyakın, kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği ekiplerin olabilecek her duruma ve araca uygun ekipmana sahip olduğundan emin olur. Sunduğumuz hizmetlerin niteliğine gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde Enyakin.com, oto çekici hizmeti almak isteyen araç sahiplerinin tereddütsüz güvenebileceği bir platform olmuştur. Sunulacak hizmetin hızlı ve kaliteli olması önem arz ettiği gibi cep yakmayan olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Daima hedefimiz sürücülerin mağduriyetini ve giderlerini en alt seviyede tutmak yönünde olmuştur.

Ataşehir ilçesi de bunun bir parçası olmak üzere yurdumuzun sayısız şehri ve ilçesi faaliyet alanımız dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok araç sahibinin problemini çözdüğümüz manasına geliyor. Siz de Ataşehir oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyor ancak hem bütçe dostu hem de kaliteli bir yol yardım firması peşindeyseniz uygun yerdesiniz! Enyakin.com’un size sunduğu pek çok firma arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre olanı seçerek en hızlı şekilde oto çekici desteği talep etmeniz mümkün.

Ekiplerin kullanıcı profillerinde bulunan 0850’li numaralar aracılığıyla hızlıca doğrudan yetkililerle görüşüp lazım olan desteği talep edebilirsiniz. Ekiple arabanızın marka ve model bilgisini de belirtmeyi unutmayınız. Böylece destek talebinde bulunduğunuz Ataşehir oto çekici ekibi, taşıtınıza uyum sağlayabilecek ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Ataşehir Çekici Fiyatları

Neredeyse bütün müşterilerimiz ilk adımda Ataşehir oto çekici fiyatları araştırması yaparak sürpriz masraflardan kaçınmak ve en erişilebilir fiyatlı Ataşehir oto çekici servisinden faydalanmak istemektedir. Müşterilerinin mutluluğunu her şeyin önüne koyan Enyakın, araç sahiplerinin en nitelikli servisi en uygun ücretlerle temin ettiğinden emin olur. Enyakin.com olarak bizleri diğer platformlardan ön plana çıkaran en belirgin meziyeti, yalnızca yol yardım hizmeti sağlayan firmaların topluca toplandığı bir platform olmamasıdır. Birlikte çalıştığı müşterilerin dileklerini ve ihtiyaçlarını en doğru biçimde tahlil ederek kendisini devamlı yenileyen bir düzene sahip olmasıdır. Sağladığımız her serviste çok sayıda müşterimizde karşılaştığımız en bariz ortak özellik, tüm sürücülerin cüzi fiyatlı hizmet aramasıdır.

Her şeyin fiyatının zamlanmasıyla hizmetlerinin birçoğunun ulaşılamaz olduğu bu devirde bile müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini sağlayabilmek için birlikte çalıştığımız firmalarla ücretleri asgari seviyede tutabilmek amacıyla senkronize bir operasyon sürdürmekteyiz. Bu sayede alacağınız Ataşehir oto çekici desteğinin bütün Ataşehir oto çekici fiyatları içinde en erişilebilir hizmet olacağından kuşkusuz emin olabilirsiniz.

Ayrıca beraber çalıştığımız bütün firmalar, sağladıkları faaliyetlere dair fiyat bilgisini sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde yayınlamaktadır. Bu sayede bütçenizi zorlayan firmaları doğrudan eleyebilir, maddi olarak sizi zorlamayacak olan ekiple çalışabilirsiniz.

Ataşehir Çekici Firmaları

Ataşehir çekici firmaları içindeki maliyet ve kalite yelpazesini lehinize çevirmek ve en kaliteli firmalardan en uygun fiyatlı oto çekici servisinden faydalanmak istiyorsanız Enyakın sizin için en uygun adres. Öncelikle dikkatinizi çekmeliyiz ki bir işletmenin Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında hizmet verebilmek için karşılayabilmesini beklediğimiz birtakım ölçütler bulunmaktadır. Bu kıstaslar içinde firmaların gerekli eğitimlerden geçmiş olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, piyasada yaygın olan araç marka/model spektrumuna ve meydana gelebilecek her yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak ekipmana sahip olması, verdikleri hizmet için beklenen ücret skalasının Enyakin.com tarafından saptanan sınırları aşmaması sayılabilir.

Beraber hizmet verdiğimiz firmalardan karşılamalarını istediğimiz kriterler, değerli müşterilerimizin Ataşehir çekici firmaları arasından kötü olanları elimine edip en iyi olanlardan hizmet almanızı mümkün kılar. Firmaların internet sitemizdeki profillerinde bulabileceğiniz doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını alıp destek talep edebilir, “Garaj” özelliğinden faydalanıp ilan oluşturabilirsiniz. Şayet firmalara tam konumunuzu verecek kadar konuma vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle hızlı bir biçimde yol yardım hizmeti talep edebilirsiniz.

Hangi yolu seçerseniz seçin Enyakın himayesi altındaki işletmelerden hizmet aldığınız sürece tüm Ataşehir çekici firmaları arasında en niteliklisiyle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz!

Ataşehir çekici firmaları araştırması yapmaya çalışırken araç sahiplerine rahatlık sunması için web sitemizde yer verdiğimiz bazı kısımlar var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakin.com bünyesinde hizmet veren bir çok firmanın profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları araçların ve sahip oldukları alet edevatın fotoğraflarını bulabilirsiniz. Böylece işletmenin fiziksel donanımı ve sağladığı teknik destek hakkında fikir edinmeniz kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün personelimizde göz önünde bulundurmakla birlikte Enyakin.com bünyesinde hizmet veren bir çok firmanın ödeme şekli olarak kredi kartı kabul ettiğini bilmenizde fayda var. Aracınızla birden ortada kaldığınızda yanınızda yeterli nakit olmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan ekipler sayesinde bu ihtimal eleniyor ve her ihtimalde sıkıntısız bir biçimde güvenli olarak ödeme yapma imkanınız oluyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen firmanın o hafta en fazla çeşitli yol yardım desteği sağlayan firma olduğunu belirtir.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: mevzubahis firmanın Enyakin.com çatısı altında kaç defa servis sağladığını işaret eder. Böylelikle işletmenin tercih edilebilirliği konusunda bir önsezide bulunabilirsiniz.

5- “Puan / yorum” ibareleri: seçim yapma basamağındaki en belirgin hususlardan birisi olması gerektiğini savunuyoruz. Servisin sizden önceki hizmetlerinden kaç puan aldığını ve sizden önce firmayla birlikte çalışmış müşterilerin firmayla ilgili pozitif ve negatif yorumlarını görebilirsiniz. Enyakın'ın geniş hizmet yelpazesinden faydalanan tüm müşterilerimizi aldıkları hizmeti olumlu-olumsuz değerlendirip puanlamaları konusunda tembih ediyoruz. Bu sayede kendilerinden sonra gelen müşteriler, kararlarını verirken bu puan ve yorumları referans alabilirler.

Ataşehir Çekici Numarası

Ataşehir çekici numarası bulmaya çalışan sürücüler, Ataşehir çekici yol yardım faaliyetini alabileceği sayısız firma arasından belirli bir firma ile irtibat kurmak istediği takdirde adı geçen servisin internet sayfamız üzerindeki profilini görüntüleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakın aracılığıyla Ataşehir çekici numarası bulmak bu kadar basit! İsterseniz WhatsApp destek hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler ardından arzu ettiğiniz ekipten oto çekici yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Ataşehir Oto Kurtarma

Çalışma alanımız büyüdükçe daha çok yardım isteyen araç sahibine erişebilmekteyiz. Çalışma alanımız kapsamında olan Ataşehir ilçesine nitelikli, yetkin ve en erişilebilir fiyatlı Ataşehir oto kurtarma hizmetini vermekteyiz. Zaman ve konum fark etmeksizin hizmetlerimizden faydalanmak isteyen araç sahipleri için en mantıklı yer Enyakin.com! Oto kurtarma hizmeti talep etmek için pek çok sebebiniz olabilir. Ummadık yerde patlayan lastikler, görünmez kazalar, aniden sıfırlanan aküler ve dahası…

Her türlü senaryo için en etkili ve en ivedi çözümü sunan yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un Ataşehir oto kurtarma hizmetinden faydalanabilmek için yapacağınız tek şey firmalarımızın profillerini ziyaret etmek ve hizmet almak istediğiniz ekibin kendilerine tahsis edilen 0850'li numarasını aramak.

Arzu ettiğiniz yere gelen oto kurtarma ekipleri öncelikle başka bir kazaya sebep olmamak için araç etrafında gerekli güvenlik önlemlerini alarak sizin ve diğer araç sahiplerinin can güvenliğini sağlarlar. Emniyet için gerekli önlemler alındıktan sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla taşıtınızın bulunduğunuz noktadan nakli gerçekleştirilir. Bu durumda karşımıza iki ihtimal çıkar. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız, basit onarım işlemleriyle kaldığı yerden tekrar çalışabilir kondisyona gelecekse o noktada onarımı yapılır ve arabanızla rotanız doğrultusunda devam edebilirsiniz. Eğer bu ihtimaller dahilinde değilse oto çekici ile kullandığınız taşıt o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Ataşehir Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sunan işletmelerin bolluğu Ataşehir oto kurtarma fiyatları arasında da geniş fiyat aralığına sebep olmaktadır. Yalnızca firma sayısındaki çeşitlilikle sınırlanmamakla birlikte arabanızın nereden çekileceği de fiyat skalasında belirleyici bir etken olabilmektedir.

Enyakın platformunda yer alan bütün işletmeler, sağladıkları hizmetlerin ücret tablosuna internet sitemizdeki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede belirlediğiniz fiyat aralığını aşan ekipleri eleyip bütçenize uyan işletmeyi seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma gelecek oto kurtarma ekibinin son teknoloji alet edevata ve deneyimli, eğitimli personele sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Ataşehir Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiği vakit alanında ön plana çıkan Enyakın, bu iddiasını Ataşehir oto kurtarma desteği için de korumaktadır. Yol yardım platformları içindeki bu etkin konumunu da birlikte operasyon yürüttüğü işinin ehli Ataşehir oto kurtarma firmaları ile muhtemel kılmaktadır. Oto kurtarma yol yardım faaliyeti tüm yol yardım servisleri arasında maksimum miktarda dikkat ve deneyim isteyen servistir. Arızalı taşıtın yerinden güvenlikli bir şekilde götürülmesi sadece araç sahipleri için değil o alandaki bütün araba sahipleri için önemlidir. Enyakın, tüm Ataşehir oto kurtarma firmaları arasında ince eleyip sık dokuyup en iyi ve en güvenilir olan işletmelerin Enyakin.com hizmet ağına katılmasına onay verir.

Tüm karasızlığınıza ve içinde bulunduğunuz duruma son vermek tek tuş uzağınızda! Şüphe ve tereddütlerinizi giderebilmek için ekiplerin internet sitemizdeki profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerde bulabileceğiniz değerlendirmeler, en belirgin karar verme aracınız olabilir.

bize erişebileceğiniz irtibat kanalları:

- firmaların internet sitemizdeki profillerinde yer alan kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp irtibat kanalımız (0850 303 66 66)

- web sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Kırsaldan metropole kadar uzanan hizmet ağımıza ulaşmak çocuk oyuncağı. İstediğiniz irtibat şeklini seçin ve arızalı taşıtın marka ve model bilgisi gözetilmeksizin Ataşehir oto kurtarma firmaları arasından en kaliteli ve güvenilir olan firmayla çalışmanın keyfine varın.

Ataşehir Yol Yardım

Siz her şey yolunda gidiyor diye tahmin ederken birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız sizi yolun ortasında bırakabilir. Siz belli aralıklarla taşıtınızın gerekli bakımlarını yapıyor da olsanız lastiğiniz delinebilir, yakıtınız tükenebilir, taşıtınızın anahtarı kaybolabilir, kazaya karışarak yolun ortasında kalakalırsınız. Uzun lafın kısası yol yardım desteğimize niçin ihtiyaç duyacağınız hiç belli olmaz. Şanslısınız ki Enyakin.com, yurdumuzun her ilçesini kapsayan hizmet sistemiyle Ataşehir yol yardım hizmeti almak isteyen sizlerin yanında!

Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız otobandan ara sokağa kadar bir anda her yerde bozulabilir. Burada sadece siz olumsuz etkilenmezsiniz, kullandığınız araç trafiğin tıkanıp kalmasına da neden olduysa sizin için kaybettiğiniz her dakika önemlidir. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede problemli taşıtın bulunduğu lokasyona ulaşıp arzu ettiğiniz yol yardım yardımını sağlaması gerekir. Bu; problemli arabanın orada onarılıp yeniden rotasında ilerlemesini mümkün kılmak da olabilir, problemli arabanın bir oto çekici ile başka bir konuma götürülmesi de olabilir.

Siz de Ataşehir yol yardım hizmeti talep etmek için en hızlı şekilde personelin sayfamızda bulabileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve saniyeler içinde arabanız için arzu ettiğiniz hizmeti temin edebilirsiniz.

Ataşehir Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin fiyat aralığı çeşitli etkene bağlıdır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız için orada bir tamirin yapılması çözüm olacak mı yoksa oto çekici servisi almanız da mı gerekecek? Fark edebileceğiniz üzere bu, ücretin artmasına neden olacaktır. Araç başka bir konuma nakledilecekse kaç km’lik bir mesafeden bahsediyoruz? arabanızın türü nedir? Bir kamyonetin taşınmasıyla bir otomobilin tahliye edilmesi aynı şey olmadığı gibi ödenecek ücret de farklı olacaktır. Bu ölçütler ve daha birçok unsura bağlı olarak Ataşehir yol yardım fiyatları farklılık göstermektedir.

Enyakin.com aracılığıyla Ataşehir yol yardım fiyatları tahkiki yapmak isteyen müşterilerimiz için türlü yöntem var:

1- işletmelerin internet sitemizdeki profillerini ziyaret edip fiyat tahkiki yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız üzerinden form doldurabilirsiniz.

3- personelin Enyakin.com tarafından kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralarını arayarak hızlıca iletişim kurabilirsiniz.

Bu alternatiflerden size uyanı seçerek kafanızdaki fiyat aralığına uyum sağlayan ekipten ivedilikle Ataşehir yol yardım yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Ataşehir Yol Yardım Numarası

Eskiden yaşadığınız tüm kötü yol yardım faaliyetlerini sizlere unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı ekiplerle çalışmak bir telefon uzağınızda. Orada burada Ataşehir yol yardım numarası diye aratmak Enyakın'la son buldu.

Enyakin.com üzerinden Ataşehir yol yardım desteği alacağınız ekibi seçtiyseniz aradığınız Ataşehir yol yardım numarası personelin web sitemizdeki profilinde görülmektedir. İşletmelerin şahsi numaraları olan 0850'li numaraları tuşlayıp firmalar ile vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte Enyakin.com’un sunduğu türlü servisten yararlanmak bu kadar kolay!

Enyakin.com, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 4 kişi Ataşehir ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.