Küçükçekmece yakınlarında 14 Çekici firması bulunmaktadır.
Dolunay Oto Kurtarma
Murat Aygün
Küçükçekmece ilçesine 5.7 km, 13 dakika
0850 307 51 06
Erbay Oto Kurtarma
Harun Şeker
Küçükçekmece ilçesine 6.1 km, 10 dakika
0850 308 40 87
1001 Çeşit Oto Kurtarıcı
Nevzat Taş
Küçükçekmece ilçesine 6.1 km, 11 dakika
0850 307 83 46
İstaş Oto Kurtarma
İsmail Bıyıklı
Küçükçekmece ilçesine 6.2 km, 12 dakika
0850 305 92 21
Emre Söylemez
Küçükçekmece ilçesine 6.6 km, 11 dakika
0850 309 18 27
Çetinkaya Oto Kurtarma
Murat Çetinkaya
Küçükçekmece ilçesine 8.8 km, 13 dakika
0850 307 61 03
Harun Oto Kurtarma
Harun Kalkan
Küçükçekmece ilçesine 10.7 km, 21 dakika
0850 304 73 58
Dört Mevsim Oto Kurtarma
Yunus Örteş
Küçükçekmece ilçesine 11.1 km, 15 dakika
0850 307 59 31
Çelik Motors Oto Kurtarma
Emre Çelik
Küçükçekmece ilçesine 12.0 km, 18 dakika
0850 305 83 67
En yakın mesafe 750 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
750₺
Arazi, SUV, Pickup
800₺
Minivan, Panelvan
800₺
Minibüs, Midibüs
900₺
Kamyon, Kamyonet
900₺
Motosiklet
750₺
Barbaros Oto Kurtarma
Taygun Karap
Küçükçekmece ilçesine 17.3 km, 22 dakika
0850 307 86 92
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺
Arazi, SUV, Pickup
600₺
Minivan, Panelvan
700₺
Motosiklet
500₺
Ayaz Oto Kurtarma
Ömer Gülbeden
Küçükçekmece ilçesine 18.1 km, 24 dakika
0850 307 10 29
Ural Türkmen
Küçükçekmece ilçesine 18.1 km, 24 dakika
0850 309 17 21
Yücel Yüksel
Küçükçekmece ilçesine 18.1 km, 24 dakika
0850 346 88 92
Güvende Oto Kurtarma
Barış Çakır
Küçükçekmece ilçesine 25.9 km, 27 dakika
0850 308 41 79
En yakın mesafe 500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
500₺

Küçükçekmece Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Çıkış: Küçükçekmece (İstanbul)
Varış: Kayapınar (Diyarbakır)
Araç: Hyundai - I20 (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
16.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Keşan (Edirne)
Varış: Küçükçekmece (İstanbul)
Araç: Dacia - Sandero (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
7.500₺ (En uygun teklif)

Küçükçekmece Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com bünyesinde sunduğumuz çeşitli yol yardım hizmetlerimizden biri olan Küçükçekmece çekici hizmetine kesintisiz olarak ulaşım sağlayabilmektesiniz. Türkiye'nin her köşesine yayılan nitelikli servis ağımızla Enyakın; aracının şu anki konumundan başka bir konuma tahliye edilmesini arzu eden tüm müşterilerimize güvenilir, hızlı, kaliteli ve en erişilebilir fiyatlı servisi sunar. Küçükçekmece çekici hizmetinden faydalanmak istemekteyseniz almanız gereken tek aksiyon Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını tuşlayıp irtibata geçmek. 0850’li numarayı kullanarak hızlıca işletmelerle irtibata geçebilirsiniz. Enyakın platformu olarak hizmet sağlayan tüm ekipler hizmet verdiği sahada gerekli eğitimlerden geçmiş ve yeterli ekipmana sahip bir kadrodan meydana gelmektedir. Görüşme sırasında belirttiğiniz hususlar doğrultusunda en uygun yol yardım araç gereçlerle birlikte belirttiğiniz noktaya zaman geçirmeden varıp Küçükçekmece çekici hizmetimizden yararlanabilmenizi mümkün kılarlar.

Küçükçekmece çekici servisine pek çok sebepten ötürü gereksinim duyabilirsiniz. Aracınızın yakıtı bitmiştir ve trafiğin tam ortasında kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız kullanılamaz hale gelmiştir, doldurmayı unuttuğunuz akünüz bitmiş olabilir, sağlam olduğunu düşündüğünüz lastiklerinizin azizliğine uğramışsınızdır veyahut sadece sahip olduğunuz aracı A noktasından B noktasına sorunsuz bir şekilde çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında olabilecek her senaryoda araç sahiplerine en hızlı, en uygun fiyatlı ve en kaliteli oto çekici desteğini sunuyoruz.

Küçükçekmece Oto Çekici

Arabanızın markası ve modeli fark etmeksizin Enyakın'dan Küçükçekmece oto çekici servisi talebinde bulunabilirsiniz. Enyakın, birlikte çalıştığı firmaların olabilecek her olasılığa ve araç tipine uygunluk gösterebilecek araç ve gerece sahip olduğundan emin olur. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz hizmetlerin niteliğine gösterdiğimiz itina sayesinde Enyakın, oto çekici hizmetinden faydalanmak isteyen sizlerin arabasını güvenle teslim edebileceği bir firma olmuştur. Verilecek hizmetin hızlı ve kaliteli olması önemli bir husus olduğu gibi uygun fiyatlı olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Daima maksadımız siz değerli müşterilerimizin zararını minimumda tutmak doğrultusunda olmuştur.

Küçükçekmece ilçesi de bu gruba dahil olmak üzere yurdun birçok ilçesi ve ili hizmet alanımız dahilindedir. Bu da eş zamanlı olarak birçok müşterimizin sorununa çözüm bulduğumuz anlamına geliyor. Siz de Küçükçekmece oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyor ancak hem en erişilebilir fiyatlı hem de güvenilir bir yol yardım işletmesi peşindeyseniz uygun yerdesiniz! Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın siz müşterilerimize sunduğu birçok ekip arasından bütçeniz ve gereksinimlerinize en uygun olanı seçerek ivedilikle oto çekici desteği alabilirsiniz.

Firmaların sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde erişebileceğiniz 0850’li numaralar aracılığıyla hızlıca doğrudan yetkililerle irtibata geçip lazım olan servisi talep edebilirsiniz. Firmayla kullandığınız arabanın modelini ve markasını da iletmeyi aklınızdan çıkarmayınız. Böylece yardımınıza gelecek olan Küçükçekmece oto çekici firması, aracınıza en uyumlu olan ekipmanı da yanlarında getirecektir.

Küçükçekmece Çekici Fiyatları

Müşterilerimizin çoğu ilk adımda Küçükçekmece oto çekici fiyatları araştırması yaparak bütçelerini aşan masraflardan kaçınmak ve uygun fiyatlı Küçükçekmece oto çekici servisi talebinde bulunmak arzusundadır. Müşterilerinin memnuniyetini her şeyden önce tutan Enyakın, müşterilerinin en nitelikli desteği en makul fiyata aldığından emin olur. Platform olarak Enyakin.com'u diğer platformlardan ayıran en kayda değer özelliği, sadece yol yardım hizmeti sağlayan personelin topluca toplandığı bir veri tabanı olmayışıdır. Kendisinden hizmet alan müşterilerin gereksinimlerini ve dileklerini en iyi biçimde tahlil ederek kendisini sürekli yenileyen bir düzene sahip olmasıdır. Vermekten gurur duyduğumuz her hizmette binlerce müşterimizde fark ettiğimiz en değerli ortak özellik, hepsinin bütçe dostu yol yardım hizmeti arayışında olmasıdır.

Sürekli gelen zamlar sebebiyle birçok servisin erişilemez olduğu bir dönemde hâlâ araç sahiplerine en uygun fiyatlı oto çekici servisini sağlayabilmek için birlikte çalıştığımız firmalarla işlem faturalarını minimumda tutabilmek hedefiyle eş güdümlü bir çalışma sürdürmekteyiz. Böylelikle Enyakin.com'dan alacağınız Küçükçekmece oto çekici yol yardım faaliyetinin bütün Küçükçekmece oto çekici fiyatları arasından en bütçe dostu yol yardım hizmeti olacağından yüzde yüz emin olabilirsiniz.

Ayrıca birlikte çalıştığımız tüm ekipler, sağladıkları servislere dair maliyet bilgisini sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde ibraz etmektedir. Böylece pahalıya mal olacak olan servisleri vakit kaybetmeden eleyebilir, size uygun olanla çalışabilirsiniz.

Küçükçekmece Çekici Firmaları

Küçükçekmece çekici firmaları arasındaki hizmet kalitesi ve fiyat skalasını lehinize çevirmek ve en donanımlı personelden en uygun fiyatlı oto çekici hizmetinden faydalanmak istemekteyseniz Enyakin.com araç sahipleri için en doğru adres. İlk olarak dile getirmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com bünyesinde destek sağlayabilmesi için yerine getirmesi gereken bazı kıstaslar bulunmaktadır. Bu kriterler arasında ekiplerin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, her türlü araç markasına, modeline ve karşılaşılabilecek her çeşit yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak donanıma sahip olması, verdikleri hizmet için beklenen ücret skalasının Enyakin.com’un belirlediği limitleri aşmaması sayılabilir.

Beraber hizmet verdiğimiz firmalardan sağlamalarını istediğimiz kıstaslar, siz müşterilerimizin Küçükçekmece çekici firmaları içinde kötü olanları eleyip en başarılı olanlardan yararlanmanızı mümkün kılar. Firmaların sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde yer alan 0850 ile başlayan numaralarını alıp ekip çağırabilir, “Garaj” özelliğini kullanarak ilan oluşturabilirsiniz. Velev ki işletmelere açık adres iletecek kadar noktaya hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp çağrı hattımıza bağlanabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle hızlı bir biçimde yol yardım servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi usulü seçerseniz seçin Enyakin.com olarak bizlerden hizmet aldığınız sürece bütün Küçükçekmece çekici firmaları içinde en iyisiyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Küçükçekmece çekici firmaları tahkiki yaptığınızda sizlere rahatlık sunması için sayfamızda konumlandırdığımız birtakım özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: işletmelerin birçoğunun sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları arabaların ve ellerinde bulunan ekipmanların fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylelikle ekibin size sunduğu teknik yardım ve sahip olduğu araç gereç konusunda öngörüde bulunmanız basit bir süreç haline gelebilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: tüm firmalarımızda olmamakla birlikte Enyakin.com bünyesinde hizmet veren bir çok firmanın ödeme yapma biçimi olarak kredi kartı kabul ettiğini unutmamalısınız. Arabanızla ansızın mahsur kaldığınızda yanınızda yeterince nakit bulunmayabilir. Kredi kartı kullanılan ekipler sayesinde bu olasılık eleniyor ve her olasılıkta meşakkatsiz bir şekilde güvenle ödeme yapma olanağı doğuyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen ekibin o hafta en fazla birçok yol yardım hizmeti veren firma olduğuna işaret eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: adı geçen firmanın Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında kaç kez yol yardım hizmeti sağladığını ifade eder. Bu sayede servisin popülerliği ile ilgili olarak bir çıkarımda bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: seçim yapma kısmındaki en kayda değer faktörlerden birisi olması gerektiğini savunuyoruz. İşletmenin geçmişte verdiği hizmetlerinin ortalama ne kadar beğenildiğini ve eski müşterilerin firma hakkındaki olumsuz/olumlu tahlillerini görebilirsiniz. Enyakın'ın geniş hizmet yelpazesinden faydalanan tüm müşterilerimizi aldıkları desteği puanlayıp yorumlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Böylece kendilerinden sonra gelen müşterilerimiz, seçim yaparken bu olumlu - olumsuz incelemeleri göz önünde bulundurabilirler.

Küçükçekmece Çekici Numarası

Küçükçekmece çekici numarası bulmaya çalışan müşteriler, Küçükçekmece çekici desteği bulabileceği onlarca ekip arasından belirli bir işletmeyle irtibata geçmek istediği takdirde adı geçen ekibin internet sitemizdeki profilini görüntüleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakin.com sayesinde Küçükçekmece çekici numarası bulmak bu kadar kolay! Dilerseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler ardından arzu ettiğiniz firmadan oto çekici servisi alabilirsiniz.

Küçükçekmece Oto Kurtarma

Servis bölgemiz büyüdükçe daha çok sayıda mağdur araç sahibine erişebilmekteyiz. Faaliyet alanımız dahilinde olan Küçükçekmece ilçesine en güvenilir, en hızlı ve en bütçe dostu fiyatlı Küçükçekmece oto kurtarma desteğini vermekteyiz. Günün her saatinde anında destek almak isteyen sürücüler için en uygun adres Enyakın! Oto kurtarma servisi talebinde bulunmak için çeşitli haklı nedeniniz olabilir. Olur olmaz zamanda patlayan lastikler, ansızın gelen kazalar, ansızın biten aküler ve dahası…

Her çeşit varyasyona karşı en ivedi ve en etkili çözümü sunan Enyakin.com’un Küçükçekmece oto kurtarma desteğinden istifade edebilmek için tek yapmanız gereken Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin profillerini incelemek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz firmanın 0850 ile başlayan iletişim hattını aramak.

Belirttiğiniz noktaya ulaşan oto kurtarma ekipleri ilk olarak başka bir kazaya sebebiyet vermemek için aracınız etrafında gereken güvenlik önlemlerini alarak diğer sürücülerin ve sizin emniyette olmasını sağlarlar. Önlemler sağlandıktan sonra yanlarında getirdikleri oto kurtarma araç gereciyle aracınızın mevcut konumundan nakli sağlanır. Bu noktada karşımıza iki olasılık çıkmaktadır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız, hızlı bir tamir işlemiyle yeniden çalışır vaziyete gelecekse o noktada gereken tamir işlemleri yapılır ve aracınızla belirlediğiniz istikamete devam edebilirsiniz. Eğer bu yapılamayacaksa oto çekici ile birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız tahliye edilir.

Küçükçekmece Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti veren ekiplerin çeşitliliği Küçükçekmece oto kurtarma fiyatları arasında da geniş fiyat aralığına sebep olmaktadır. Yalnızca firma sayısındaki çeşitlilikle sınırlanmamakla birlikte taşıtınızın hangi noktadan çekileceği de fiyat skalasında belirleyici bir unsur olabilmektedir.

Enyakin.com bünyesinde yer alan her firma, gerçekleştirdikleri faaliyetlerin fiyat bilgisine web sitemizdeki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede kafanızdaki fiyat aralığına uymayan ekipleri eleyip bütçenize uyan firmayı seçebilirsiniz.

Destek talebinize yanıt veren oto kurtarma ekibinin son teknoloji araç gereçlere ve deneyimli, eğitimli personele sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Küçükçekmece Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiği vakit alanında diğer firmalardan sıyrılan Enyakın, bu iddiasını Küçükçekmece oto kurtarma desteği için de devam ettirmektedir. Bunu da bünyesine kattığı profesyonel Küçükçekmece oto kurtarma firmaları ile muhtemel kılmaktadır. Oto kurtarma desteği tüm yol yardım servisleri arasında azami özen ve deneyim isteyen hizmettir. Taşıtın alandan emniyetli bir şekilde tahliye edilmesi sadece araç sahipleri için değil o alandaki bütün araçlar için dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Enyakın, tüm Küçükçekmece oto kurtarma firmaları arasından özenle seçip en yetkin, nitelikli olan firmaların Enyakın'ın geniş hizmet ağından oluşan yelpazesine katılmasına imkan tanır.

Bütün karasızlığınıza ve mağduriyetinize son vermek tek tuş uzağınızda! Kuşku ve endişelerinizi giderebilmek için personelin web sitemiz üzerindeki profillerini araştırabilirsiniz. Profillerde erişebileceğiniz müşteri yorumları, en değerli referans kaynağınız olabilir.

7/24 hizmet veren Enyakin.com'a erişebileceğiniz kanallar:

- işletmelerin internet sayfamız üzerindeki profillerinde bulabileceğiniz 0850’li numaralar

- WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

- web sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Ülkemizin en ücra noktasına kadar uzanan servis ağımıza erişmek bu kadar basit. Belirttiğiniz bağlantı şeklini seçin ve problemli taşıtın hangi markanın hangi modeli olduğu fark etmeksizin Küçükçekmece oto kurtarma firmaları arasında en nitelikli ve en cüzi fiyatlı olan servisle çalışmanın tadını çıkarın.

Küçükçekmece Yol Yardım

Siz ortada hiçbir sıkıntı yok diye düşünürken arabanız sizi yarı yolda bırakabilir. Siz periyodik olarak taşıtınızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız arabanızın lastiği delinebilir, benzininiz tükenebilir, taşıtınızın anahtarı kaybolabilir, kazaya karışarak ortada kalabilirsiniz. Kısacası yol yardım desteğine nasıl ve neden ihtiyaç duyacağınız hiç belli olmaz. Ne mutlu size ki Enyakın, Türkiye'nin her yerini çatısı altına alan hizmet ağımızla Küçükçekmece yol yardım hizmeti talep etmek arzusunda olan değerli müşterilerimizin yanında!

Araç şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar apansızın her noktada arızalanabilir. Bu durumda sadece siz olumsuz etkilenmezsiniz, birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız trafiğin kitlenmesine de neden olduysa sizin için akan zaman önemlidir. Yol yardım ekiplerinin olabilecek en kısa sürede problemli arabanın olduğu konuma varıp gereken yol yardım yardımını sağlaması gerekir. Bu; arızalı aracın o noktada tamir edilip tekrar yoluna devam etmesini sağlamak da olabilir, arızalı aracın bir oto çekici ile başka bir noktaya nakledilmesi de olabilir.

Siz de Küçükçekmece yol yardım hizmeti talep etmek için en hızlı şekilde firmaların sitemizde yer alan profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve ivedilikle aracınız için arzu ettiğiniz servisi temin edebilirsiniz.

Küçükçekmece Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım yol yardım faaliyetinin fiyat skalası sayısız parametreye bağlıdır. Aracınız için çağrılan konumda bir tamirin yapılması aracı tekrar işler hale getirecek mi yoksa oto çekici yol yardım faaliyetini almanız da mı gerekli olacak? Anlayacağınız üzere bu, fiyat beklentisinin artmasına neden olacaktır. Aracınız başka bir konuma nakledilecekse kaç km’lik bir yoldan bahsediyoruz? arabanızın çeşidi nedir? Bir tırın nakledilmesiyle bir otomobilin çekilmesi aynı şey olmadığı gibi ödenecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha türlü etmene göre Küçükçekmece yol yardım fiyatları farklılık göstermektedir.

Enyakin.com aracılığıyla Küçükçekmece yol yardım fiyatları araştırması yapmak isteyen sürücüler için sayısız metot var:

1- işletmelerin internet sayfamızdaki profillerini inceleyerek fiyat araştırması yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- işletmelerin 0850’li numaralarını tuşlayarak ivedilikle irtibat kurabilirsiniz.

Bu alternatiflerden arzu ettiğinizi seçerek cebinize uygun olan servisten tez elden Küçükçekmece yol yardım servisi temin edebilirsiniz.

Küçükçekmece Yol Yardım Numarası

Eskiden yaşadığınız tüm tatsız yol yardım hizmetlerini size unutturacak profesyonellikte eğitimli ve donanımlı ekiplerle çalışmak bir telefon uzağınızda. Sağda solda Küçükçekmece yol yardım numarası diye aratmanıza gerek yok.

Enyakin.com aracılığıyla Küçükçekmece yol yardım desteği alacağınız ekibi seçtiyseniz aradığınız Küçükçekmece yol yardım numarası firmaların internet sitemizdeki profilinde erişilebilmektedir. 0850 ile başlayan numaraları arayıp servisler ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

İşte Enyakın'ın verdiği birçok servisten faydalanmak çocuk oyuncağı!

Enyakin.com, güvenli ve huzurlu yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 2 kişi Küçükçekmece ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.