Beşiktaş Çekici

Beşiktaş Çekici

Ortalama Çekici Fiyat Hesaplama Aracı

Arnavutköy İstanbul
Ataşehir İstanbul
Avcılar İstanbul
Bağcılar İstanbul
Bahçelievler İstanbul
Bakırköy İstanbul
Başakşehir İstanbul
Bayrampaşa İstanbul
Beşiktaş İstanbul
Beykoz İstanbul
Beylikdüzü İstanbul
Beyoğlu İstanbul
Büyükçekmece İstanbul
Esenler İstanbul
Esenyurt İstanbul
Eyüpsultan İstanbul
Fatih İstanbul
Gaziosmanpaşa İstanbul
Güngören İstanbul
Kadıköy İstanbul
Kâğıthane İstanbul
Kartal İstanbul
Küçükçekmece İstanbul
Maltepe İstanbul
Pendik İstanbul
Sancaktepe İstanbul
Sarıyer İstanbul
Şişli İstanbul
Sultanbeyli İstanbul
Sultangazi İstanbul
Tuzla İstanbul
Ümraniye İstanbul
Üsküdar İstanbul
Zeytinburnu İstanbul
Adalar İstanbul
Çatalca İstanbul
Çekmeköy İstanbul
Şile İstanbul
Silivri İstanbul
Arnavutköy İstanbul
Ataşehir İstanbul
Avcılar İstanbul
Bağcılar İstanbul
Bahçelievler İstanbul
Bakırköy İstanbul
Başakşehir İstanbul
Bayrampaşa İstanbul
Beşiktaş İstanbul
Beykoz İstanbul
Beylikdüzü İstanbul
Beyoğlu İstanbul
Büyükçekmece İstanbul
Esenler İstanbul
Esenyurt İstanbul
Eyüpsultan İstanbul
Fatih İstanbul
Gaziosmanpaşa İstanbul
Güngören İstanbul
Kadıköy İstanbul
Kâğıthane İstanbul
Kartal İstanbul
Küçükçekmece İstanbul
Maltepe İstanbul
Pendik İstanbul
Sancaktepe İstanbul
Sarıyer İstanbul
Şişli İstanbul
Sultanbeyli İstanbul
Sultangazi İstanbul
Tuzla İstanbul
Ümraniye İstanbul
Üsküdar İstanbul
Zeytinburnu İstanbul
Adalar İstanbul
Çatalca İstanbul
Çekmeköy İstanbul
Şile İstanbul
Silivri İstanbul
Tahmini Fiyat Aralığı
(- km)
En Düşük
-
Ortalama
-
En Yüksek
-

Not: Gösterilen fiyatlar genel bir fikir vermek amacıyla hesaplanmıştır. Gerçek fiyat; firmalara, araç tipine, yakıt ücretine, bölgeye ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Net fiyat bilgisi için firmalarla iletişime geçiniz.

Beşiktaş yakınlarında 9 Çekici firması bulunmaktadır.
Doğan Oto Kurtarma
Haftanın Başarılı Firması
Ahmet Doğan
1 Yıl, 5 Ay 743 İş
Kredi Kartı Geçerli
Beşiktaş ilçesine 3.7 km, 12 dakika
0850 308 61 35
Görmüş Oto Kurtarma
Alper Görmüş
7.Ayı 357 İş
Beşiktaş ilçesine 5.2 km, 16 dakika
0850 346 44 51
Yalçın Oto Kurtarma
Ferdi Yalçın
6.Ayı 139 İş
Kredi Kartı Geçerli
Beşiktaş ilçesine 8.6 km, 15 dakika
0850 346 33 72
İpek Oto Kurtarıcı
Önder Şekeroğlu
10.Ayı 108 İş
Beşiktaş ilçesine 9.6 km, 16 dakika
0850 307 62 71
Gürhan Oto Kurtarma Ve Vinç Hizmetleri
Furkan Gugu
4.Yılı 365 İş
Beşiktaş ilçesine 10.6 km, 19 dakika
0850 309 11 83
Tufan Oto Kurtarma
Haftanın Başarılı Firması
Arif Dilsiz
8.Ayı 356 İş
Beşiktaş ilçesine 10.9 km, 22 dakika
0850 307 66 09
Karakoç Oto Kurtarma
Haftanın Başarılı Firması
Volkan Karakoç
4.Ayı 134 İş
Beşiktaş ilçesine 11.0 km, 23 dakika
0850 302 33 58
Taner Oto Cekici
Taner Aydınlı
3 Yıl, 1 Ay 364 İş
Beşiktaş ilçesine 15.6 km, 26 dakika
0850 346 77 25
Burak Abdik
2.Günü
Beşiktaş ilçesine 17.4 km, 30 dakika
0850 309 12 53

Beşiktaş Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın platformu olarak vermekten gurur duyduğumuz birçok yol yardım hizmetinden biri olan Beşiktaş çekici hizmetimize dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde erişebilmektesiniz. Yurdumuzun her köşesine yetişmeye çalışan eşsiz hizmet düzeniyle Enyakin.com; aracını bir yerden başka bir yere çektirmek isteyen bütün araç sahiplerine güvenilir, hızlı, kaliteli ve cüzi fiyatlı hizmeti verir. Beşiktaş çekici hizmeti talep etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların internet sitemizdeki profillerini inceleyip 0850 ile başlayan numaralarını arayarak irtibat kurmak. 0850’li numarayı aramak kaydıyla ivedilikle Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla irtibata geçebilirsiniz. Enyakın platformu olarak çeşitli yol yardım desteği sağlayan bütün firmalar hizmet verdiği alanda eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Talebinize uygun yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek arzu ettiğiniz lokasyona anında varıp Beşiktaş çekici desteğimizden yararlanabilmenizi sağlarlar.

Beşiktaş çekici desteğimize pek çok nedenden dolayı gerek duyabilirsiniz. Aracınızın yakıtı tükenmiş olabilir ve yolda kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız kullanılamayacak bir vaziyettedir, arabanızın aküsü bitebilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğrayabilirsiniz ya da sadece sahip olduğunuz aracı bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde çektirmek isteyebilirsiniz. Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında karşılaşılabilecek her çeşit hikayede müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en uygun fiyatlı oto çekici yardımını sunuyoruz.

Beşiktaş Oto Çekici

Kullandığınız arabanın marka ve model bilgisi gözetilmeksizin Enyakın'dan Beşiktaş oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Enyakin.com, birlikte operasyon yürüttüğü personelin oluşabilecek birçok duruma ve araca uygun ekipmana sahip olduğundan emin olur. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz hizmetlerin yetkinliğine gösterdiğimiz ciddiyet sayesinde Enyakın, oto çekici hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin gözü kapalı güvenebileceği bir platform olmuştur. Verdiğimiz hizmetin efektif ve ivedi olması önemli olduğu gibi cep yakmayan olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Her daim amacımız sizlerin mağduriyetini ve giderlerini en alt seviyede tutmak yönünde olmuştur.

Beşiktaş ilçesi de bu gruba dahil olmak üzere ülkenin birçok ilçesi ve şehri hizmet alanımız dahilindedir. Bu da aynı anda birçok müşterimizin aracını kurtardığımız manasına geliyor. Siz de Beşiktaş oto çekici hizmeti talep etmek istiyor fakat hem cüzi fiyatlı hem de nitelikli bir yol yardım ekibi peşindeyseniz olmanız gereken yerdesiniz! Enyakın'ın siz müşterilerimize sunduğu birçok ekip içinden gereksinim ve bütçenize göre olanı seçerek mümkün olan en kısa sürede oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz.

Firmaların profillerinde temin edebileceğiniz 0850’li numaralar yoluyla hızlı bir biçimde doğrudan firma yetkilileriyle görüşerek gereken servisi talep edebilirsiniz. Çağrınızı yanıtlayan yetkiliyle arabanızın model ve markaya dair detaylarını da belirtmeyi unutmayınız. Böylece yanınıza gelen Beşiktaş oto çekici firması, arızalanan aracınıza en uyumlu olan ekipmanı da beraberinde getirecektir.

Beşiktaş Çekici Fiyatları

Müşterilerimizin çoğu doğal olarak önce Beşiktaş oto çekici fiyatları incelemesi yaparak bütçelerini aşan masraflardan kaçınmak ve uygun fiyatlı Beşiktaş oto çekici servisinden faydalanmak istiyor. Müşterilerinin güvenini her şeyin önüne koyan Enyakin.com, müşterilerinin en kaliteli desteği cep yakmayan fiyata aldığından emin olur. Enyakın'ı diğer platformlar içinde öne çıkaran en kuvvetli niteliği, yalnızca yol yardım hizmeti sunan firmaların bir arada toplandığı bir veri tabanı olmamasıdır. Kendisinden hizmet alan müşterilerin ihtiyaçlarını ve dileklerini en sağlıklı biçimde analiz ederek kendisini daima yenileyen bir düzene sahip olmasıdır. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz her serviste birçok araç sahibinde sezdiğimiz en belirgin ortak özellik, hepsinin uygun fiyatlı servis aramasıdır.

Son zamlardan ötürü birçok servisin erişilemez olduğu bu dönemde hâlâ siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini vermek için beraber çalıştığımız firmalarla ücretleri minimal tutabilmek için koordineli bir çalışma sürdürmekteyiz. Böylelikle alacağınız Beşiktaş oto çekici desteğinin bütün Beşiktaş oto çekici fiyatları içinde en bütçe dostu servis olacağından şüphesiz emin olabilirsiniz.

Ayrıyeten beraber hizmet verdiğimiz tüm ekipler, sağladıkları hizmetlere dair fiyat tablosunu sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde paylaşmaktadır. Böylelikle pahalıya mal olacak olan ekipleri vakit kaybetmeden eleyebilir, cebinize uygun olan işletmeyle çalışabilirsiniz.

Beşiktaş Çekici Firmaları

Beşiktaş çekici firmaları arasındaki kalite ve maliyet yelpazesini menfaatinize çevirmek ve en nitelikli ekiplerden en uygun fiyatlı oto çekici hizmeti talep etmek istiyorsanız Enyakin.com aracına ve cebine önem verenler için en uygun adres. İlk olarak açıkça belirtmeliyiz ki bir ekibin Enyakın platformu çatısı altında hizmet verebilmek için yerine getirmesi gereken birtakım kıstaslar bulunmaktadır. Bu kriterler arasında işletmelerin hizmet verebilmek için gerekli olan teknik eğitimi almış olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, piyasada yaygın olan araç marka/model spektrumuna ve oluşabilecek birçok yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak donanıma sahip olması, sağladıkları teknik destek için arzu edilen fiyat skalasının Enyakin.com tarafından saptanan sınırları aşmaması diyebiliriz.

Birlikte çalıştığımız ekiplerden karşılamalarını beklediğimiz kriterler, değerli müşterilerimizin Beşiktaş çekici firmaları arasında kötü olanları elimine ederek en başarılı olanlardan hizmet almanızı sağlar. Personelin profillerinde bulabileceğiniz her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını alıp hizmet talebinde bulunabilir, “Garaj” uygulamamızı kullanarak ilan yayınlayabilirsiniz. Velev ki ekiplere tam konumunuzu iletecek kadar lokasyona vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp çağrı hattımıza erişebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un talimatlarıyla saniyeler içinde yol yardım servisi talep edebilirsiniz.

Hangi metodu seçerseniz seçin Enyakin.com olarak bizlerden hizmet aldığınız sürece bütün Beşiktaş çekici firmaları arasından en niteliklisiyle çalışacağınızdan hiç şüpheniz olmasın!

Beşiktaş çekici firmaları incelemesi yaparken siz müşterilerimize kolaylık sunması için sayfamızda alan açtığımız birtakım bölümler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları arabaların ve envanterlerinde bulunan alet edevatın fotoğraflarını bulabilirsiniz. Bu sayede işletmenin fiziksel donanımı ve sağladığı teknik destek hakkında öngörüde bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: tüm işletmelerimizde göz önünde bulundurmakla birlikte Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin ödeme yapma biçimi olarak kredi kartı tercih ettiğini aklınızda bulundurmalısınız. Aracınızla birdenbire ortada kaldığınızda yanınızda yeteri kadar nakit olmayabilir. Kredi kartı seçeneği sunan firmalar sayesinde bu ihtimal eleniyor ve her ihtimalde kolayca güvenli olarak ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsedilen servisin o hafta maksimum sayıda çeşitli yol yardım desteği sağlayan firma olduğunu ifade eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsedilen servisin Enyakin.com çatısı altında kaç kez servis sağladığını ifade eder. Bu sayede firmanın tercih edilebilirliği hakkında bir çıkarımda bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: firma seçme evresindeki en değerli noktalardan birisi olabileceğini düşünmekteyiz. Firmanın eski hizmetlerinin beğenilip beğenilmediğini ve eski müşterilerin işletme hakkındaki pozitif ve negatif fikirlerini bulabilirsiniz. Enyakın'ın geniş hizmet yelpazesinden faydalanan tüm müşterilerimizi aldıkları hizmeti pozitif veya negatif yönde değerlendirdikten sonra puanlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Böylece sonraki sürücüler, seçim yaparken bu değerlendirmeleri dikkate alabilirler.

Beşiktaş Çekici Numarası

Beşiktaş çekici numarası bulmaya çalışan müşterilerimiz, Beşiktaş çekici servisi alabileceği onlarca ekip içinde belirli bir işletmeyle irtibata geçmek istediği takdirde bahsi geçen ekibin web sitemiz üzerindeki profilini görüntüleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakın'la Beşiktaş çekici numarası bulmak bu kadar basit! İsterseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli talimatlar sonrasında arzu ettiğiniz servisten oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Beşiktaş Oto Kurtarma

Faaliyet alanımız genişledikçe daha çok yolda kalmış araç sahibine ulaşmaktayız. Faaliyet alanımız dahilinde olan Beşiktaş ilçesine en hızlı, en güvenilir ve en bütçe dostu fiyatlı Beşiktaş oto kurtarma servisini sunmaktayız. İstediğiniz vakit dilediğiniz konumda hizmet almak isteyen araç sahipleri için en uygun adres Enyakin.com! Oto kurtarma hizmeti almak için birçok haklı nedeniniz olabilir. Olur olmaz zamanda havası inen lastikler, görünmez kazalar, birden tükenen aküler ve dahası…

Karşılaşılabilecek her çeşit varyasyona karşı en efektif ve en hızlı çözümü sağlayan Enyakin.com’un Beşiktaş oto kurtarma yardımından istifade edebilmek için tek yapmanız gereken Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların profillerini ziyaret etmek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz firmanın 0850 ile başlayan iletişim hattını tuşlamak.

Arzu ettiğiniz yere ulaşan oto kurtarma ekipleri her şeyden önce başka bir kazaya neden olmamak için birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız etrafında gereken emniyet tedbirlerini alarak diğer sürücülerin ve sizin can güvenliğini sağlarlar. Önlemler yerine getirildikten sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma araç gereciyle arabanızın mevcut konumundan nakli gerçekleştirilir. Burada karşımıza iki farklı durum çıkıyor. Aracınız, basit bir onarımla tekrar işler vaziyete gelecekse olay yerinde tamiri yapılır ve arabanızla rotanıza devam edebilirsiniz. Eğer bu yapılamayacaksa oto çekici ile aracınız o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Beşiktaş Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma servisi sağlayan işletmelerin geniş bir yelpazeye yayılması Beşiktaş oto kurtarma fiyatları arasında da çeşitliliğe sebep olmaktadır. Yalnızca işletme sayısının fazla olmasıyla sınırlanmamakla birlikte arabanızın hangi lokasyondan taşınacağı da fiyat yelpazesinde belirleyici bir etken olmaktadır.

Enyakin.com bünyesinde yer alan tüm firmalar, verdikleri hizmetlerin fiyat tablosuna internet sayfamız üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Böylece bütçenize uygun olmayan ekipleri eleyerek uygun fiyatlı firmayı seçebilirsiniz.

Bulunduğunuz konuma gelecek oto kurtarma ekibinin son teknoloji araç gereçlere ve yeterli teknik deneyime, eğitime personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Beşiktaş Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dediğinizde hizmet verdiği alanda diğer platformların önüne geçen Enyakın, bu başarısını Beşiktaş oto kurtarma desteği için de devam ettirmektedir. Bu iddiasını da birlikte çalıştığı alanında yetkin Beşiktaş oto kurtarma firmaları ile muhtemel kılmaktadır. Oto kurtarma hizmeti, bütün yol yardım destekleri içinde maksimum miktarda tecrübe ve itina talep eden hizmettir. Arızalı arabanın mevcut konumdan problemsiz bir şekilde götürülmesi yalnızca müşteriler için değil o alandaki bütün araç sahipleri için önemlidir. Enyakin.com, tüm Beşiktaş oto kurtarma firmaları arasında özenle inceleyip en başarılı olanların Enyakin.com hizmet ağına katılmasına imkan tanır.

Tüm endişelerinize ve stresinize çizgi çekmek bir çağrı uzağınızda! Endişe ve şüphelerinizi bertaraf edebilmek için firmaların web sitemiz üzerindeki profillerini araştırabilirsiniz. Profillerde bulunan müşteri yorumları, en kuvvetli referans kaynağınız olacağına inanıyoruz.

7/24 hizmet veren Enyakin.com'a erişebileceğiniz irtibat kanalları:

- ekiplerin web sitemiz üzerindeki profillerinde bulunan 0850’li numaralar

- WhatsApp irtibat kanalımız (0850 303 66 66)

- web sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Ülkemizin en ücra noktasına kadar uzanan servis ağımıza erişmek bu kadar kolay. Belirttiğiniz iletişim şeklini seçin ve taşıtın hangi markanın hangi modeli olduğu fark etmeksizin Beşiktaş oto kurtarma firmaları arasında en nitelikli ve en cüzi fiyatlı olan ekiple çalışmanın keyfine varın.

Beşiktaş Yol Yardım

Siz ortada hiçbir sıkıntı yok sanısına kapılırken aracınız sizi yarı yolda bırakabilir. Siz düzenli bir şekilde taşıtınızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastiği delinebilir, aracınızın yakıtı bitebilir, taşıtınızın anahtarı kaybolabilir, kaza yapıp yolun ortasında kalakalırsınız. Uzun lafın kısası yol yardım desteğine nasıl ve neden gereksinim duyacağınız hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakin.com, yurdun her bir yanını saran hizmet sistemiyle Beşiktaş yol yardım desteğinden yararlanmak arzusunda olan değerli müşterilerimizin yanında!

Arabanız otobandan ara sokağa kadar her vakit her konumda arızalanabilir. Bu noktada sadece siz zarar görmezsiniz, aracınız trafiğin tıkanmasına da sebep olduysa sizin için kaybettiğiniz her dakika dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede arızalı taşıtın yer aldığı noktaya gelip gerekli yol yardım desteğini sağlaması gerekir. Bu; arızalı aracın çağrılan konumda tamir edilip tekrar trafiğe çıkmasını sağlamak da olabilir, arızalı aracın bir oto çekici ile başka bir lokasyona götürülmesi de olabilir.

Siz de Beşiktaş yol yardım hizmeti talep etmek için hemen işletmelerin internet sayfamızda bulabileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve vakit kaybetmeden arabanız için ihtiyacınız olan yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Beşiktaş Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım desteğinin ücret yelpazesi türlü etmene bağlıdır. Arabanız için o noktada bir tamirin yapılması aracı tekrar işler hale getirecek mi yoksa oto çekici servisi almanız da mı lazım olacak? Fark edebileceğiniz üzere bu olasılıklar, ücret beklentisinin artmasına sebep olacaktır. Araç başka bir lokasyona taşınacaksa kaç km’lik bir mesafeden bahsediyoruz? taşıtınızın çeşidi nedir? Bir kamyonetin taşınmasıyla bir otomobilin çekilmesi aynı şey olmadığı gibi istenecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha çeşitli etmene göre Beşiktaş yol yardım fiyatları farklılaşmaktadır.

Enyakin.com aracılığıyla Beşiktaş yol yardım fiyatları araştırması yapmak isteyen müşterilerimiz için çeşitli yol var:

1- işletmelerin internet sayfamızdaki profillerini tahkik ederek fiyat tahkiki yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız yoluyla form doldurabilirsiniz.

3- firmaların 0850’li numaralarını tuşlayarak saniyeler içinde irtibat kurabilirsiniz.

Bu seçeneklerden istediğinizi seçerek kafanızdaki fiyat aralığına uyum sağlayan işletmeden anında Beşiktaş yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Beşiktaş Yol Yardım Numarası

Öncesinde yaşadığınız tüm yetersiz yol yardım faaliyetlerini siz müşterilerimize unutturacak kadar yetenekli ve donanımlı işletmelerle çalışmak bir “Alo” kadar uzağınızda. İnternette Beşiktaş yol yardım numarası diye aratma devri Enyakin.com ile sona eriyor.

Enyakın üzerinden Beşiktaş yol yardım servisi alacağınız firmaya karar verdiyseniz aradığınız Beşiktaş yol yardım numarası personelin web sitemizdeki profilinde yer alır. Firmaların kendilerine sağladığımız 0850'li numaraları arayıp ekipler ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

İşte Enyakın'ın sunduğu sayısız hizmetten yararlanmak çocuk oyuncağı!

Enyakın, güvenli ve huzurlu yolculuklar diler!