Sultangazi yakınlarında 5 Çekici firması bulunmaktadır.
Lively Motor's Çekici
Harun Kaplan
Sultangazi ilçesine 12.0 km, 22 dakika
0850 309 14 27
Tufan Oto Kurtarma
Arif Dilsiz
Sultangazi ilçesine 12.1 km, 19 dakika
0850 307 66 09
Karakoç Oto Kurtarma
Volkan Karakoç
Sultangazi ilçesine 12.3 km, 20 dakika
0850 302 33 58
Baştürk Oto Kurtarma
Umut Baştürk
Sultangazi ilçesine 18.0 km, 21 dakika
0850 307 81 29
En yakın mesafe 700 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
800₺
Arazi, SUV, Pickup
900₺
Minivan, Panelvan
1000₺
Minibüs, Midibüs
1000₺
Kamyon, Kamyonet
1100₺
Otobüs
2500₺
Motosiklet
700₺
Harun Oto Kurtarma
Harun Kalkan
Sultangazi ilçesine 18.8 km, 23 dakika
0850 304 73 58

Sultangazi Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Sultangazi Varışlı 1 Araç

Çıkış: Ayaş (Ankara)
Varış: Sultangazi (İstanbul)
Araç: Hyundai - Coupe (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
2.500₺ (En uygun teklif)

Sultangazi Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın platformu çatısı altında sunduğumuz sayısız yol yardım hizmetinden biri olan Sultangazi çekici servisine haftanın 7 günü saat fark etmeksizin erişebilmektesiniz. Memleketin tüm bölgelerine yetişen olağanüstü hizmet mekanizmasıyla Enyakın; yolda mahsur kalan tüm araç sahiplerine güvenilir, hızlı, kaliteli ve bütçe dostu desteği sağlar. Sultangazi çekici hizmeti almak istemekteyseniz yapmanız gereken tek şey birlikte çalıştığımız firmaların internet sayfamız üzerindeki profillerini inceleyip her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını arayıp firmaya bağlanmak. Doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını kullanmak kaydıyla hızlıca Enyakın çatısı altında servis sağlayan işletmelerle irtibata geçebilirsiniz. Enyakin.com olarak hizmet sağlayan bütün firmalar alanında yetkin ve deneyimli çalışanlardan meydana gelmektedir. Görüşme sırasında belirttiğiniz hususlar doğrultusunda en uygun yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek dilediğiniz yere anında varıp Sultangazi çekici faaliyetimizden faydalanmanızı sağlarlar.

Sultangazi çekici desteğine çeşitli sebepten dolayı gereksinim duyabilirsiniz. Arabanızın yakıtı bitebilir ve kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve kullandığınız taşıt kullanılabilir durumda değildir, doldurmayı unuttuğunuz akünüz tükenebilir, sağlam olduğunu düşündüğünüz lastiklerinizin azizliğine uğrayabilirsiniz yahut sadece arabanızı bir yerden başka bir yere emniyetli bir şekilde çektirmek isteyebilirsiniz. Enyakin.com olarak her çeşit olasılıkta siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı oto çekici yardımını sağlıyoruz.

Sultangazi Oto Çekici

Bindiğiniz aracın marka ve model bilgisi gözetilmeksizin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan Sultangazi oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Enyakin.com, bünyesine kattığı işletmelerin her türlü ihtimale ve araba modeline/tipine uyum sağlayacak donanıma sahip olduğundan emin olur. Vermekten gurur duyduğumuz hizmetlerin yetkinliğine gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde Enyakin.com, oto çekici hizmeti almak isteyen araç sahiplerinin gözü kapalı güvenebileceği bir firma olarak daha güçlü bir hale gelmiştir. Sağlanacak hizmetin kaliteli ve hızlı olması önemli bir husus olduğu gibi en masrafsız olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Her zaman gayemiz siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini ve masraflarını minimumda tutmak doğrultusunda olmuştur.

Sultangazi ilçesi de bunun bir parçası olmak üzere ülkemizin çeşitli ilçesi ve ili faaliyet alanımız dahilindedir. Bu da eş zamanlı olarak birçok müşterimizin sorununa çözüm bulduğumuz manasına geliyor. Siz de Sultangazi oto çekici servisinden faydalanmak istiyor ama hem en masrafsız hem de iyi bir yol yardım ekibi bekliyorsanız olmanız gereken yerdesiniz! Enyakın'ın araç sahiplerine sunduğu onlarca ekip arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayanı seçerek en hızlı şekilde oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Personelin internet sitemizdeki profillerinde bulabileceğiniz 0850’li numaralar vasıtasıyla direkt olarak doğrudan işletme sahipleriyle irtibata geçip arzu ettiğiniz hizmeti talep edebilirsiniz. Ekiple kullandığınız arabanın marka ve model bilgisini de paylaşmayı aklınızdan çıkarmayınız. Bu sayede yardımınıza gelecek olan Sultangazi oto çekici ekibi, aracınıza uyum sağlayabilecek ekipmanı da beraberinde getirecektir.

Sultangazi Çekici Fiyatları

Birçok araç sahibi ilk adım olarak Sultangazi oto çekici fiyatları araştırması yaparak sürpriz masraflardan kaçınmak ve bütçe dostu Sultangazi oto çekici servisi talebinde bulunmak istemektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan Enyakın, siz değerli müşterilerimizin en iyi yol yardım faaliyetini en makul fiyata aldığından emin olur. Platform olarak Enyakin.com'u diğer platformlardan öne çıkaran en kayda değer niteliği, sadece yol yardım hizmeti veren ekiplerin birlikte bir araya getirildiği bir platform olmayışıdır. Hizmet verdiği araç sahiplerinin isteklerini, ihtiyaçlarını en sağlıklı yöntemlerle analiz ederek kendisini kesintisiz bir şekilde geliştiren bir strüktüre sahip olmasıdır. Sunduğumuz her serviste yüzlerce araç sahibinde sezdiğimiz en kuvvetli ortak özellik, tüm araç sahiplerinin bütçe dostu yol yardım servisi arayışı içinde olmasıdır.

Her şeyin fiyatının zamlanmasıyla çoğu şeyin erişilemez olduğu bu dönemde dahi siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı oto çekici desteğini vermek için beraber hizmet verdiğimiz firmalarla işlem faturalarını en alt seviyede tutabilmek gayesiyle eş güdümlü bir çalışma sürdürmekteyiz. Bu sayede size sağlayacağımız Sultangazi oto çekici servisinin tüm Sultangazi oto çekici fiyatları arasından cep yakmayan servis olacağından şüphesiz emin olabilirsiniz.

İlaveten birlikte hizmet verdiğimiz her işletme, sağladıkları hizmetlere dair fiyat bilgisini profillerinde ibraz etmektedir. Böylece pahalıya mal olacak olan işletmeleri ivedilikle eleyebilir, bütçenizi aşmayan firmayla çalışabilirsiniz.

Sultangazi Çekici Firmaları

Sultangazi çekici firmaları arasındaki kalite ve maliyet skalasını avantajınıza çevirmek ve en kaliteli ekiplerden en uygun fiyatlı oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyorsanız Enyakin.com değerli müşterilerimiz için en uygun adres. Öncelikle dikkatinizi çekmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet verme yetkisi olması için yerine getirmesi beklenilen birtakım kriterler bulunmaktadır. Bunlar arasından ekiplerin hizmet verebilmek için gerekli olan teknik eğitimi almış olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, her türlü araç markasına, modeline ve her çeşit yol yardım senaryosuna uygun alet edevata sahip olması, verdikleri hizmet için beklenen ücret skalasının Enyakın tarafından belirlenen limitleri aşmaması sayılabilir.

Birlikte çalıştığımız işletmelerden yerine getirmelerini beklediğimiz kriterler, siz müşterilerimizin Sultangazi çekici firmaları arasında kötü olanları eleyip en başarılı olanlardan yararlanmanızı sağlar. Ekiplerin internet sitemizdeki profillerinde bulunan doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını alıp ekip çağırabilir, “Garaj” özelliğinden faydalanıp ilan oluşturabilirsiniz. Şayet ekiplere tam konumunuzu verecek kadar lokasyona vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp iletişim hattımıza erişebilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un talimatlarıyla direkt olarak hizmet talep edebilirsiniz.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin bizden yararlandığınız sürece bütün Sultangazi çekici firmaları arasında en iyisiyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Sultangazi çekici firmaları incelemesi yaptığınızda size konfor sağlaması için internet sitemizde yer açtığımız birtakım kısımlar var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin kullanıcı profillerinde daha önceden sağladıkları hizmetlerin, kurtardıkları araçların ve ellerinde bulunan alet edevatın fotoğraflarını bulabilirsiniz. Böylece firmanın ekipmanları ve sunduğu hizmetler ile ilgili önsezide bulunmanız hızlanabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün personelimizde göz önünde bulundurmakla birlikte birçok işletmenin ödeme yöntemi olarak kredi kartı kabul ettiğini unutmamalısınız. Arabanızla aniden ortada kaldığınızda yanınızda yeteri kadar nakit olmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan ekipler sayesinde bu ihtimal elimine ediliyor ve her durumda basit bir şekilde güvenle ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen işletmenin o hafta en çok birçok yol yardım hizmeti veren firma olduğuna işaret eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: adı geçen işletmenin Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında kaç kez hizmet sağladığını ifade eder. Böylece firmanın başarısı konusunda bir çıkarımda bulunabilme seçeneğiniz olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: çalışacağınız işletmeyi belirleme sürecinizdeki en kayda değer hususlardan birisi olabileceğini savunuyoruz. İşletmenin eski hizmetlerinin beğenilip beğenilmediğini ve önceki müşterilerin ekiple ilgili olumsuz/olumlu yorumlarını bulabilirsiniz. Enyakin.com platformundan faydalanan tüm araç sahiplerini aldıkları yol yardım faaliyetini yorumlayıp puanlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Böylece kendilerinden sonra gelen sürücüler, seçimde bulunurken bu olumlu - olumsuz incelemeleri akıllarının bir köşesinde bulundurabilirler.

Sultangazi Çekici Numarası

Sultangazi çekici numarası arayan müşteriler, Sultangazi çekici servisi alabileceği onlarca firma arasında belli bir firmayla irtibata geçmek istediği takdirde adı geçen firmanın web sitemiz üzerindeki profilini ziyaret edebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakin.com sayesinde Sultangazi çekici numarası bulmak bu kadar kolay! İsterseniz WhatsApp destek hattımıza bağlanarak da gerekli yönlendirmeler sonrasında istediğiniz işletmeden oto çekici yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Sultangazi Oto Kurtarma

Hizmet alanımız büyüdükçe daha çok yolda kalmış araç sahibine ulaşmaktayız. Hizmet bölgemiz çatısı altında olan Sultangazi ilçesine nitelikli, yetkin ve en uygun fiyatlı Sultangazi oto kurtarma servisini sunmaktayız. 7 gün 24 saat destek almak isteyen müşteriler için en uygun adres Enyakın! Oto kurtarma servisi talebinde bulunmak için türlü nedeniniz olabilir. Beklenmedik anda sönen lastikler, bir anda yaşanan kazalar, birden tükenen aküler ve dahası…

Karşılaşılabilecek her çeşit senaryo için en nitelikli ve en uygun fiyatlı çözümü sunan Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın Sultangazi oto kurtarma hizmetinden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken firmalarımızın profillerini incelemek ve hizmet almak istediğiniz işletmenin 0850 ile başlayan iletişim hattını tuşlamak.

Arzu ettiğiniz konuma ulaşan oto kurtarma ekipleri ilk olarak başka bir kazaya neden olmamak için aracınız etrafında gereken emniyet önlemlerini alarak diğer sürücülerin ve sizin emniyette olmasını sağlarlar. Önlemler alındıktan sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla taşıtınızın mevcut konumundan tahliyesi sağlanır. Burada önümüze iki farklı durum çıkıyor. Araç, hızlı bir tamir işlemiyle tekrar işler duruma gelecekse orada gerekli onarım işlemleri yapılır ve arabanızla rotanıza devam edebilirsiniz. Eğer bu mümkün değilse oto çekici ile araç o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Sultangazi Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma servisi sağlayan işletmelerin bolluğu Sultangazi oto kurtarma fiyatları arasında da çeşitliliğe neden olmaktadır. Yalnızca firma çeşitliliğiyle kalmamakla birlikte taşıtınızın hangi konumdan çekileceği de ücret skalasında belirleyici bir etken olmaktadır.

Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında hizmet veren her firma, sundukları hizmetlerin ücret bilgisine internet sayfamız üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Böylece bütçenizi aşan servisleri elimine ederek bütçe dostu işletmeyi seçebilirsiniz.

Destek talebinize yanıt veren oto kurtarma ekibinin son teknoloji araç gereçlere ve gerekli teknik eğitimli, saha deneyimli personele sahip olacağından hiç endişeniz olmasın.

Sultangazi Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dendiği zaman hizmet verdiği sahada diğer platformların önüne geçen Enyakın, bu iddiasını Sultangazi oto kurtarma yol yardım faaliyeti için de sürdürmektedir. Bu iddiasını da birlikte hizmet verdiği alanında kendini kanıtlamış Sultangazi oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma desteği bütün yol yardım servisleri içinde en çok ihtimam ve tecrübe talep eden hizmettir. Arızalı taşıtın mevcut konumdan problemsiz bir operasyonla tahliye edilmesi yalnızca sürücüler için değil o konumdaki tüm sürücüler için önem arz eder. Enyakın, tüm Sultangazi oto kurtarma firmaları arasından ince eleyip sık dokuyup en başarılı olanların bünyesine katılmasına imkan tanır.

Tüm sıkıntınıza ve içinde bulunduğunuz duruma son vermek bir telefon uzağınızda! Şüphe ve tereddütlerinizi bertaraf edebilmek için ekiplerin internet sayfamız üzerindeki profillerini araştırabilirsiniz. Profillerde erişebileceğiniz puan ve yorumlar, en bariz belirleyici olabilir.

Enyakin.com'a erişebileceğiniz iletişim yolları:

- işletmelerin internet sayfamızdaki profillerinde bulunan kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp irtibat kanalımız (0850 303 66 66)

- web sitemiz üzerindeki “Teklif al” formu

Kırsaldan metropole kadar uzanan geniş hizmet yelpazemize erişmek bu kadar basit. Belirttiğiniz iletişim yolunu seçin ve arızalı aracın hangi markanın hangi modeli olduğu gözetilmeksizin Sultangazi oto kurtarma firmaları içinde en nitelikli ve en cüzi fiyatlı olan firmayla çalışmanın tadını çıkarın.

Sultangazi Yol Yardım

Siz her şey olması gerektiği gibi zannederken arabanız sizi yolun ortasında bırakabilir. Siz belli aralıklarla arabanızın bakımlarını yapıyor da olsanız arabanızın lastiği patlayabilir, yakıtınız tükenebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kazaya karışarak yolun ortasında kalakalırsınız. Özetle yol yardım hizmetimize niçin ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakin.com, yurdun her noktasını çatısı altına alan hizmet düzeniyle Sultangazi yol yardım desteği almak isteyen sizlerin yanında!

Kullandığınız araç otobandan ara sokağa kadar apansızın her noktada bozulabilir. Bu noktada tek mağdur siz olmazsınız, birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız trafiğin akmasını da engellemeye neden olduysa sizin için akan zaman önem arz eder. Yol yardım ekiplerinin ihtimal dahilinde olan en kısa sürede taşıtın yer aldığı yere varıp lazım olan yol yardım servisini sağlaması gerekir. Bu; arızalı aracın olay yerinde tamir edilerek kaldığı yerden tekrar rotasında ilerlemesini sağlamak da olabilir, arızalı aracın bir oto çekici ile başka bir konuma tahliye edilmesi de olabilir.

Siz de Sultangazi yol yardım hizmeti talep etmek için anında firmaların sitemizde görebileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve direkt olarak aracınız için istediğiniz servisi temin edebilirsiniz.

Sultangazi Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin ücret aralığı türlü duruma bağlıdır. Kullandığınız taşıt için çağrılan konumda bir tamirin yapılması yeterli bir çözüm mü yoksa oto çekici desteği almanız da mı gerekli olacak? Gözlemleyebileceğiniz üzere bu, fiyatın artmasına neden olacaktır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız çekilecekse kaç km’lik bir yoldan bahsediyoruz? arabanızın tipi nedir? Bir ağır vasıtanın nakledilmesiyle bir otomobilin kurtarılması aynı şey olmadığı gibi istenecek ücret de farklı olacaktır. Bu ölçütler ve daha birçok faktöre göre Sultangazi yol yardım fiyatları değişmektedir.

Enyakin.com aracılığıyla Sultangazi yol yardım fiyatları incelemesi yapmak isteyen müşteriler için birçok metot var:

1- ekiplerin web sitemiz üzerindeki profillerini gözden geçirerek fiyat araştırması yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız yoluyla form doldurabilirsiniz.

3- firmaların 0850 ile başlayan şahsi numaralarını arayıp hızlı bir biçimde iletişim kurabilirsiniz.

Bu yöntemlerden arzu ettiğinizi seçerek size uygun olan işletmeden çabucak Sultangazi yol yardım desteği temin edebilirsiniz.

Sultangazi Yol Yardım Numarası

Eskiden yaşadığınız tüm kalitesiz yol yardım hizmetlerini size unutturacak profesyonellikte eğitimli ve donanımlı firmalarla çalışmak bir telefon uzağınızda. Tarayıcınızda Sultangazi yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com aracılığıyla Sultangazi yol yardım desteği alacağınız firmada karar kıldıysanız aradığınız Sultangazi yol yardım numarası ekiplerin web sitemiz üzerindeki profilinde bulunmaktadır. İşletmelerin şahsi numaraları olan 0850'li numaraları arayarak ekipler ile hızlıca çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte Enyakin.com’un sağladığı pek çok faaliyetten istifade etmek bu kadar kolay!

Enyakın, huzurlu ve güvenli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 1 kişi Sultangazi ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.