Seyhan Oto Tamirci

Seyhan Oto Tamirci
Seyhan yakınlarında 1 Oto Tamirci firması bulunmaktadır.
Kadir Usta Ford Oto Servis
Kadir Yıldız
11.Ayı 208 İş
Seyhan ilçesine 48.4 km, 43 dakika
0850 309 17 50
En yakın mesafe 1500 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
1500₺

Adana Seyhan Oto Tamirci hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye`nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN`da

Kullandığımız araçlar, birçok bileşenin bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan kompleks yapılardır ve sıkıntısız bir seyir tecrübesi için bütün bu bileşenlerin eksiksiz çalışıyor durumda olması lazımdır. Direksiyon sistemi, akü, motor, fren… Bu ögelerin bir kısmında bile yolunda gitmeyen bir şeyler olması durumunda bindiğiniz araba ya çalışmayacaktır ya da o arabayla yolculuk etmeniz herkes için risk oluşturacaktır. Yolunda gitmeyen herhangi bir durum fark ettiğiniz an hemen bir oto tamirci ile kontak kurmalısınız.

Bindiğiniz arabanın elektrikli bileşenlerinde olası bir sorun meydana gelmişse bu sorunu, oto elektrikçi dediğimiz özellikle elektrikle çalışan aksamlar üzerinde deneyim kazanmış ekipler çözecektir. Akü arızası, buji arızası, bazı motor arızaları, marş arızası vb. işler, genel olarak “yolda tamir hizmeti” dediğimiz problem yaşayan arabanın mahsur kaldığı lokasyona giderek lüzum görülen tamirin yapılmasıyla çözülür. Ama bazen “yerinde tamir hizmeti” yeterli olmayıp taşıtın daha ayrıntılı bir tamirattan geçmesi lazımdır ve bu durumda da bir oto çekici çağrılarak taşıtın en yakın oto tamirci firmasına götürülmesi lazımdır.

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle Enyakin.com, ihtiyaçlarınıza en iyi yanıt verebilecek firmayı bularak sıkıntınızın en ivedi biçimde giderilmesini ve belirlenen rotanıza dönmenizi mümkün kılar. Bunu, Enyakın bünyesi dahilinde faaliyet sağlayan işinin ehli sayısız Seyhan oto tamirci personeliyle sağlamaktadır şayet siz de kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle Enyakin.com’dan oto tamircisi yol yardım faaliyeti talebinde bulunacaksanız bizimle irtibata geçebileceğiniz kanallar:

  • İşletmelere direkt olarak erişmenizi sağlayan 0850’li numaralar
  • WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

Seyhan Oto Tamirciler

Oto tamirciler, belli aralıklarla ziyaret edilerek arabanın periyodik tamirat ve kontrollerinin yaptırılması gerekir ve böylelikle can sıkan olaylar yaşamaz ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz. Şüphesiz ki her şeyden evvel Seyhan oto tamir desteği aldığınız ekibin işinin ehli kişilerden meydana geldiğinden emin olmalısınız. Taşıtınızı bıraktığınız personeller, hizmet sağladıkları alanda yetkinleşmiş ve yeterli deneyim edinmiş personeller olmasına dikkat edilmelidir. Teknik eğitim almış ve deneyim kazanmış çalışanları nitelikli ve cep yakmayan destek almak ihtiyacı duyan araç sahipleriyle aynı platformda bir araya getiren kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle Enyakin.com, ihtiyacınız olan tek platform!

İstediğiniz yol yardım faaliyetinin fiyatını öğrenmek ve Seyhan oto tamirciler ile mukayese etmek isterseniz sayfamızı kullanabilirsiniz. Web sayfamızda karşınıza çıkacak olan personel profillerinde sağladıkları her faaliyet için ücret tablosu bulunmaktadır bu sayede rahat bir şekilde ücret skalası tetkiki ve mukayesesi gerçekleştirebilirsiniz.

Seyhan Oto Elektrik

Bir taşıtın bileşenlerini elektronikler (motor, akü, alternatör, aydınlatma sistemleri, konektörler, sigortalar vs.) ve elektrikle çalışmayanlar olacak şekilde ikiye ayıracak olursak karşımıza oto elektrikçi dediğimiz farklı bir branş çıkar. Bu ekipler, aracın elektrik enerjisi kullanan aksamlarının onarımı, bakımı ve kontrolüyle ilgilenen, eğitim görmüş çalışanlardır.

Arabasındaki elektrikle ilgili bir problemden dolayı mahsur kalmış sürücülerimize 7/24 oto elektrik desteği vermekteyiz. Araç, ilerleyemeyecek şekilde arızalandıysa önümüzde iki tane opsiyon var: Sorun, yerinde tamir hizmetiyle halledilebilecek tipte bir arızaysa gezici mobil servis sizler için kafi olacaktır. Aracın mevcut lokasyonunda çözülemeyecek kadar ağırsa Seyhan oto çekici ile en yakın oto elektrik servisi sunan firma neredeyse kullandığınız araç oraya çekilir ve orada gerekli işlemler yerine getirilir.

Bir Seyhan oto elektrikçi siz değerli müşterilerimize şu hizmetleri verir:

Akü dolumu ve değişimi: Aracınızın aküsü sağlam ve dolu olmadığı takdirde aracın kullanılması olanaksızdır çünkü marş motoruna elektrik verilmesi, akü vasıtasıyla mümkün olmaktadır. Bundan dolayı da aracınız için belli başlı parçalarından birisi olup yılda en az bir kez mümkünse iki kez kontrolü sağlanmalı ve gerekli görülen dolum ve yenileme çalışmaları gerçekleştirilmeli.

Şarj ve marş dinamosu tamiri: Bir araçta şarj ve marş dinamosu denilen iki tür dinamo bulunmaktadır ve marş dinamosu, akünün ürettiği elektriksel akımı arabanızın en önemli parçalarından biri olan motora yollayarak çalışmasını mümkün hale getirir. Şarj dinamosu ise elektriğin üretilmesinden sorumludur ve taşıtın elektrik enerjisi kullanan aksamlarının sorunsuz kullanılabilir vaziyette olması, şarj dinamosu vasıtasıyla mümkün olmaktadır. Eğer aracınızın motoru çalışır durumda değilse bu vaziyet, marş dinamosunda bir problem olabileceğine delalettir ve bunun yanı sıra arabanızın aküsünün aşırı ısınmaya başladığını, kaputtan ses geldiğini ve far gibi elektrikle çalışan komponentlerde bir arıza olduğunu gördüyseniz bu da şarj dinamosundaki bir arızaya delalettir.

Elektrik tesisatı: elektrik döşemesinde oluşan sorunlar basit işlemlerle ortadan kaldırılabileceği gibi tamamen tesisat değişimi de zorunlu olabilmektedir.

Olası bir elektrik kaynaklı sorunda yapmanız beklenilen tek şey, beklediğiniz noktaya en yakın oto elektrik servisi sağlayan personeli araştırmak. Bunu mahsur kalmış taşıt sahipleri için mümkün kılan bir sayfa var: kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle Enyakin.com! Seyhan oto tamir desteği alabileceğiniz en kaliteli firmaları tek bir sayfada bir araya getirip işinizi kolaylaştıran Enyakın, arabanız için gerekli olan her pek çok desteği hızlıca ve bütçe dostu ücretlerle almanızı sağlar. Arabanızın markası veya modeli;haftanın hangi günü ve ne saati olduğu gözetilmeksizin sizlere 7/24 oto elektrik hizmeti sunuyoruz.

Hem daha bütçenizi zorlamayacak ücretlere sahip olması olması hem de daha kullanışlı olması bakımından pek çok araç sahibi, gezici mobil servis çağırmaktadır. Bizlerle iletişim kurduktan sonra süratle beklediğiniz noktaya intikal ederek ihtiyaç duyduğunuz oto tamirci yardımını almanızı sağlarız.

Seyhan Oto Servis

Oto servis” dediğimiz konsept, bünyesinde türlü tamirat ve onarım işlemlerini bir araya getiren bir pakettir temelinde ve bindiğiniz arabanın elektrikle alakalı aksaklıkların tamirinden tutun da lastiklerin yenilenmesi ve bakımına, periyodik check-up’a kadar kapsayan bir servis skalasıdır. Seyhan oto servis kapsamında talep edebileceğiniz hizmetlere bir bakalım:

Periyodik bakım / kontrol (check-up): Tüm araç sahipleri, rutin olarak en az bir kere eğer yapabiliyorlarsa iki kere kullandığı aracı rutin bakımdan geçirmelidir böylelikle otomobilde risk teşkil eden bir husus varsa evvelden saptanarak muhtemel tehlikeli senaryolar giderilebilmektedir. Taşıtınızın düzenli denetim ve onarım işlemlerini yaptırmanız, sonrasında aniden oto tamirci ihtiyacınız doğmasını engelleyecektir. Dönemsel bir kontrol ve onarım kademesinde arabanızın lastiklerinin havası ve diş derinliği kontrolü, aracınızın aküsünün ne kadar süre daha dayanacağının kontrolü, taşıtınızın radyatör kontrolü, emniyet kemerinde bir problem olup olmadığının kontrolü, farların ne durumda durumda olduğunun kontrolü gibi sayısız kontroller yapılır.

Lastiklerin rot – balans ayarı: ilk olarak aracınızın lastiklerinin ne kadar yıprandığının tespiti yapılır ve eğer kullanılmaları tehlike arz edecek bir aşamaya gelmişse yeni lastiklerle değiştirilirler. Lastiklerin belli başlı noktalarında aşınma, diş derinliğinde azalma, şişme gibi durumlar fark ediliyorsa çabucak değiştirilmelidir ancak bir tek lastiklerin yenileriyle değişimi yeterli olmamakla birlikte aracınızın rot-balans ayarı da gerçekleştirilmelidir.

Motor bakımı: Arabanın motoru, bir taşıtın en mühim parçasıdır çünkü aracın deposundaki yakıtın yakılarak kullanabileceği bir enerjiye dönüştürülmesini ve böylelikle aracın hareket etmesini sağlar. Elbette bunu, öteki yardımcı parçalar aracılığıyla mümkün kıldığını hatırlamalıyız çünkü motorlar dişli bir konstrüksiyona sahiptir ve sürtünme sebebiyle meydana gelen mekanik enerjiden faydalanır. Ama sürtünme, beraberinde aşınmayı da getirir ve işte bu aşamada devreye motor yağı dahil olur. Motor yağının dışında taşıtınızın motoruna problem yaratabilecek maddelerin filtrelenmesini sağlayan filtrenin de dönemsel olarak yenilenerek görevini daha iyi yapması sağlanmalı ve böylelikle kullandığınız aracın en değerli aksamı olan motor, daha uzun kullanım ömrüne sahip olur.

Fren sistemi kontrolü: Bildiğiniz gibi arabanızın yavaşlamasını veya durmasını sağlayan bileşen, fren sistemidir ve eğer fren sistemi sorunsuz bir biçimde işini yapmazsa ortaya korkunç senaryolar çıkabilir. Bir araç sahibi, aracının frenlerinde bir arıza olup olmadığını kendisi de pek çok şekilde anlayabilir ve gözlemleyebileceği en spesifik uyarı, gösterge panelinde gözünüze çarpacak olan fren uyarı ışığıdır. Olur da bu tarz bir uyarı gözlemlerseniz hiç vakit kaybetmeden beklediğiniz konuma en yakın oto servis hangisiyse irtibat kurun ve ihtiyaç duyulan oto tamir işlemlerini yaptırın.

Farların, sinyallerin ve iç aydınlatmaların, stop lambalarının kontrolü: Farlar, stop lambaları, sinyaller bir şoförün diğer sürücülerle ve yayalarla irtibata geçebilmek için yararlandığı bileşenlerdir özünde. Sağa veya sola döneceği zaman kullandığı sinyallerle ne tarafa dönüş yapacağını ifade eder ayrıca fren yapacağını ifade eden ve böylece arkasından gelen araçla uzaklığını korumasını mümkün kılan stop lambaları oldukça faydalı bir aksamdır.

Ayrıca arabanın gösterge panelindeki ışıklandırmaların da tamamen çalıştığından emin olmalısınız çünkü aracınızda tehlike arz eden bir durum yaşandığında bu sıkıntıyı size gösterge panelinde gözünüze çarpacak olan ışıklandırmalar bildirecektir.

Anlayacağınız üzere bir oto servis servisi, aslında bünyesinde sayısız faaliyeti bulunduran kompakt bir yapıya sahiptir. Bu hizmetlerin tümü büyük bir dikkat ve uzmanlık gerektiren servislerdir bu sebeple sadece işinin ehli Seyhan oto tamirciler vasıtasıyla sağlanmalıdır.

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle Enyakin.com'da yalnızca güvenilir ve tecrübeli oto tamir personelleri faaliyet sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken, web sitemizdeki Seyhan oto tamirci profillerini gezerek ve beklentilerinizle uyuşan servisten oto servis yol yardım faaliyeti almak. Mevzubahis profillerde karar verme sürecinizi hızlandırmaya yarayacak araç sahibi değerlendirmeleri, fotoğraflar, başarılı iş sayısı ve fiyat tablosu gibi bölümler yer almaktadır. Arzu ettiğiniz şekilde tetkik ederek nereden hizmet alacağınızı kararlaştırın ve şu kanallar vasıtasıyla bizimle irtibat kurun:

  • Personellerin sayfamızdaki profillerinde bulunan 0850’li numaralar
  • WhatsApp iletişim kanalımız (0850 303 66 66)

Bunun yanı sıra “Garaj” ismini verdiğimiz uygulamamızdan faydalanarak gereksinim duyduğunuz hizmete dair ilan yayınlayarak işletmelerin ücret teklifleri göndermesini sağlayabilirsiniz ve bütçenize uyan ekiple hızla çalışabilirsiniz.

İşte Enyakın’dan servis almak bu kadar zahmetsiz ve hızlı! Sizi de her gün biraz daha büyüyen ailemizin bir parçası olarak görmek bizi çok mutlu eder.

Sağlıklı günler, problemsiz seyahatler temenni ederiz!