İmamoğlu Oto Tamirci

İmamoğlu Oto Tamirci
Üzgünüz. İmamoğlu ilçesinde ve yakınlarında bir Oto Tamirci firması bulunmuyor.

Sizde Adana ilinde veya ilçelerinde Oto Tamirci hizmetleri alanında profesyonel bir Oto Tamirci firmasıysanız En yakın ailesine katılın!

Hemen En Yakın iş ortakları arasına katılın !
Hizmet Ver

Adana İmamoğlu Oto Tamirci hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye`nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN`da

Taşıtlarımız, çeşitli parçanın bir araya getirilerek birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan komplike yapılardır ve problemsiz bir sürüş deneyimi için tüm bu bileşenlerin komple çalışıyor durumda olması lazımdır. Motor, fren, akü, direksiyon sistemi… Mevzubahis ögelerin herhangi birinde sorun olması durumunda bindiğiniz araba ya çalışmayacaktır ya da o arabayla yola çıkmanız herkes için risk arz edecektir. Olması gerektiği gibi gitmeyen herhangi bir şey fark ettiğiniz zaman hemen bir oto tamirci ile iletişim kurmalısınız.

Taşıtınızın elektrikli bileşenlerinde olası bir sorun meydana gelmişse bu sıkıntıyı, oto elektrikçi olarak bilinen bilhassa elektrik enerjisi kullanan parçalar üzerinde yetkinleşmiş çalışanlar çözecektir. Buji arızası, akü arızası, marş arızası, bazı motor arızaları vb. işlemler, ekseriyetle “yolda tamir hizmeti” dediğimiz bozulmuş taşıtın arızalandığı konuma ulaşarak lüzum görülen onarımın yerine getirilmesiyle ortadan kaldırılır. Yalnız yeri geldiğinde “yerinde tamir hizmeti” ihtiyacınızı karşılayamaz ve bu durumda aracın daha incelikli bir onarımdan geçmesi gerekmektedir ve bunun için de bir oto çekici çağrılarak aracın en yakın oto tamirci işletmesine çekilmesi gerekmektedir.

Enyakin.com, almak istediğiniz hizmete en iyi yanıt verebilecek firmayı size ulaştırarak probleminizin en efektif şekilde giderilmesini ve belirlenen rotanıza dönmenizi sağlamaktadır. Bunu, Enyakin.com platformu altında hizmet veren alanında yetkin pek çok İmamoğlu oto tamirci işletmesiyle mümkün kılar şayet siz de geniş hizmet yelpazesiyle Enyakin.com’dan oto tamircisi hizmeti almak isterseniz bizimle iletişim kurabileceğiniz kanallar:

  • Ekiplere direkt olarak bağlanmanızı kolaylaştıran Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralar
  • WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

İmamoğlu Oto Tamirciler

Oto tamirciler, rutin olarak ziyaret edilerek aracın periyodik onarım ve değişimlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir ve bu vesileyle aracınızla yolda kalmazsınız ve yolunuza güvenle devam edebilirsiniz. Tabii her şeyden önce İmamoğlu oto tamir hizmetinden faydalandığınız firmanın deneyimli ve uzman kişilerden meydana geldiğinden emin olmalısınız. Arabanızı emanet ettiğiniz kişiler, hizmet verdikleri hususta teknik eğitim almış ve deneyim sahibi olmuş kişiler olması lazımdır. İşinin ehli firmaları başarılı ve bütçe dostu servis almak ihtiyacı duyan mağdur araç sahipleriyle buluşturan Enyakın, tam ihtiyacınıza yönelik!

Talep ettiğiniz yol yardım faaliyetinin ücret aralığını tetkik etmek ve İmamoğlu oto tamirciler ile karşılaştırmak istiyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan çalışan profillerinde verdikleri her faaliyet için fiyat çizelgesi bulunmaktadır böylece rahatlıkla ücret araştırması ve kıyaslaması gerçekleştirebilirsiniz.

İmamoğlu Oto Elektrik

Bir aracın onu oluşturan bileşenlerini elektronik olanlar (alternatör, akü, motor, konektörler, sigortalar, aydınlatma sistemleri vs.) ve olmayanlar olacak biçimde gruplandıracak olursak karşımıza oto elektrikçi olarak bilinen farklı bir branş çıkacaktır. Bu çalışanlar, arabanın elektrikle çalışan parçalarının onarımı, kontrolü ve bakımıyla ilgilenen, gerekli eğitimlerden geçmiş kişilerdir.

Kullandığı araçtaki elektrikle alakalı bir problem yüzünden yolda kalmış araç sahiplerine 7/24 oto elektrik servisi sağlamaktayız. Arızalanan araç, ilerleyemeyecek şekilde bozulduysa karşımıza iki farkı senaryo çıkıyor: Sıkıntı, yerinde tamir servisiyle halledilebilecek tipte bir problemse gezici mobil servis araç sahipleri için kafi olacaktır. Yerinde çözülemeyecek kadar kritikse İmamoğlu oto çekici ile en yakın oto elektrik servisi sağlayan firma neredeyse taşıtınız oraya götürülür ve orada ihtiyaç duyulan işlemler yapılır.

Bir İmamoğlu oto elektrikçi sizlere şu servisleri sağlar:

Akü dolumu ve değişimi: Kullandığınız aracın aküsü sağlam ve dolu olmadığı takdirde aracın kullanılması olası değildir çünkü marş motoruna elektriğin iletilmesi, akü sayesinde gerçekleşmektedir. Bu yüzden arabanız için belli başlı komponentlerinden birisi olup periyodik olarak kontrolleri yerine getirilmeli ve ihtiyaç duyulan dolum veya değişim faaliyetleri sağlanmalı.

Şarj ve marş dinamosu tamiri: Bir otomobilde marş ve şarj dinamosu olarak adlandırılan iki farklı türden dinamo bulunmaktadır ve marş dinamosu, akü tarafından gönderilen elektriksel akımı arabanızın motoruna yollayarak işler vaziyete gelmesini mümkün kılar. Şarj dinamosu ise elektrik üretimi ve depolanmasından sorumlu elemandır ve arabanın elektrik enerjisi kullanan ögelerinin sıkıntısız kullanılabilir vaziyette olması, şarj dinamosu vasıtasıyla mümkün olmaktadır. Olur da kullandığınız aracın motoru kullanılabilir durumda değilse bu, marş dinamosunda bir sorun olduğuna işarettir ve bunun dışında taşıtınızın aküsünün haddinden fazla ısınmaya başladığını, kaputtan ses geldiğini ve far gibi elektrikli bileşenlerde bir terslik olduğunu gördüyseniz bu da şarj dinamosundaki bir tersliğe delalettir.

Elektrik tesisatı: elektrik tesisatında meydana gelen arızalar lokal onarımlarla çözüme kavuşturulabileceği gibi tamamen tesisat değişimi de gerekebilmektedir.

Yaşamanız muhtemel olan bir elektrik sebepli aksaklıkta yapmanız beklenilen tek şey, beklediğiniz noktaya en yakın oto elektrik desteği sunan personeli araştırmak. Bunu sizler için yerine getiren bir oluşum var: kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle Enyakin.com! İmamoğlu oto tamir hizmeti talep edebileceğiniz en kaliteli ekipleri tek bir sitede bir araya getirip işinizi kolaylaştıran geniş hizmet yelpazesiyle Enyakin.com, taşıtınız için gereken her birçok hizmeti ivedilikle ve bütçenizi zorlamayacak ücretlerle almanızı mümkün kılar. Taşıtınızın ne marka ya da ne model olduğu;hafta içi ya hafta sonu gözetilmeksizin sizlere 7/24 oto elektrik hizmeti sunuyoruz.

Hem daha cep yakmayan fiyatlarla erişilebiliyor olması olması hem de daha pratik olması bakımından sayısız sürücü, gezici mobil servis talep etmektedir. Enyakın'la iletişim kurduktan sonra ivedilikle beklediğiniz konuma intikal edip ihtiyaç duyduğunuz oto tamirci hizmetini almanızı mümkün kılarız.

İmamoğlu Oto Servis

Oto servis” olarak bilinen kavram, bünyesinde pek çok bakım ve onarımı da bulunduran bir pakettir aslında ve arabanızın elektrik sebepli arızalarının tadilatından tutun da lastik onarım ve değişimine, periyodik kontrole kadar ulaşan bir hizmet yelpazesidir. İmamoğlu oto servis bünyesinde tedarik edebileceğiniz hizmetleri gözden geçirelim:

Periyodik bakım / kontrol (check-up): Tüm sürücüler, rutin olarak kesinlikle bir kere eğer bütçeleri varsa da iki kere kullandığı aracı periyodik bakımdan geçirmelidir bunun sonucunda arabada yolunda gitmeyen bir husus mevcutsa tehlikeli bir hal almadan tespit edilerek muhtemel riskli durumlar çözüme kavuşturulur. Aracınızın periyodik check-up'ını yaptırmanız, ileride ansızın oto tamirci gereksinimi duymanızı engelleyecektir. Düzenli bir kontrol ve onarım kademesinde taşıtınızın lastiklerinin diş derinliğinin azalıp azalmadığı ve havasının inip inmediği, arabanızın aküsünün ne oranda azaldığının kontrolü, radyatörün kontrolü, emniyet kemerinin sorunsuz çalışıp çalışmadığının kontrolü, farların ne durumda durumda olduğunun kontrolü gibi pek çok incelemeler sağlanır.

Lastiklerin rot – balans ayarı: ilkin arabanızın lastiklerinin ne kadar süre daha kullanılabileceğinin saptaması yapılır ve eğer değiştirilmesi gereken noktaya gelmişlerse yenilenirler. Aracınızın lastiğinin belirli kısımlarında şişme, diş derinliğinde azalma, aşınma gibi sorunlar gözlemleniyorsa zaman kaybetmeden yenilenmelidir ancak sadece lastiklerin yenilenmesi yeterli olmamakla birlikte kullandığınız aracın rot-balans ayarı da yapılmalıdır.

Motor bakımı: Arabanın motoru, bir aracın en ehemmiyetli parçasıdır çünkü aracın deposundaki yakıtın yakılıp enerjiye dönüşmesini ve böylece aracın hareketini sağlar. Tabii bunu, diğer yardımcı ögeler vasıtasıyla mümkün kıldığını aklımızdan çıkarmamalıyız çünkü aracınızdaki motor dişli bir strüktüre sahiptir ve sürtünmeyle ortaya çıkan mekanik enerjiyi kullanır. Şu var ki sürtünme, işimize yaramasının yanı sıra aşınmayı da getirir ve işte bu aşamada devreye motor yağı dahil olur. Bunun dışında aracınızın motoruna hasar verebilecek taneciklerin filtrelenmesini sağlayan filtrenin de rutin olarak yenilenmesi gerekmektedir ve böylelikle arabanızın en kıymetli parçası olan motor, daha uzun süre görevini yerine getirebilir.

Fren sistemi kontrolü: Bildiğiniz gibi arabanızın durmasını veya yavaşlamasını mümkün kılan bileşen, fren sistemidir ve olur da fren sistemi dertsiz bir biçimde çalışmazsa ortaya tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Araba kullanmayı bilen herkes, frenlerinde bir sıkıntı olup olmadığını bizzat pek çok şekilde anlayabilir ve gözlemleyebileceği en göze çarpan uyarı, gösterge panelinizdeki fren uyarı ışığıdır. Şayet böyle bir uyarı karşınıza çıkarsa derhal beklediğiniz konuma en yakın oto servis hangisiyse irtibat kurun ve gerekli oto tamir işlemlerini yaptırın.

Farların, sinyallerin ve iç aydınlatmaların, stop lambalarının kontrolü: Farlar, stop lambaları, sinyaller bir sürücünün yolculuk süresince diğer sürücülerle irtibat kurabilmek için faydalandığı araçlardır esasında. Dönüş yapacağı zaman yanıp sönen sinyal ışıklarıyla hangi yöne dönüş gerçekleştireceğini ifade eder ayrıca fren yapacağını gösteren ve böylelikle arkasındaki arabayla arasındaki açıklığı korumasını mümkün kılan stop lambaları önemli birer parçadır.

Bunun dışında arabanın gösterge panelinde görebileceğiniz aydınlatmaların da sorunsuz çalıştığından emin olmalısınız çünkü arabanızda tehlike arz eden bir durum ortaya çıktığında bu sıkıntıyı araç sahiplerine gösterge panelinizde yer alan ışıklar gösterecektir.

Anlayacağınız üzere bir oto servis hizmeti, aslında içinde çeşitli servisi barındıran kompakt bir yapıdır. Bu faaliyetlerin tümü ince işçilik ve uzmanlık gerektiren servislerdir bundan dolayı da sırf teknik eğitim almış ve deneyim kazanmış İmamoğlu oto tamirciler vasıtasıyla sağlanmalıdır.

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle Enyakin.com'da yalnızca nitelikli ve tecrübe sahibi oto tamir personelleri bulunmaktadır. Yapacağınız tek işlem, web sayfamızdaki İmamoğlu oto tamirci profillerini tetkik ederek ve beklentilerinizle uyuşan ekipten oto servis hizmeti talep etmek. Mevzubahis profillerde karar verme sürecinizi kolaylaştıracak olan sürücü puan ve yorumları, fiyat tablosu, fotoğraflar, başarılı iş sayısı gibi bölümler bulunmaktadır. İstediğiniz gibi inceleyerek seçiminizi yapın ve şu kanallar vasıtasıyla bizimle irtibata geçin:

  • Personellerin web sitemizdeki profillerinde görebileceğiniz Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralar
  • WhatsApp irtibat kanalımız (0850 303 66 66)

Bunun yanı sıra “Garaj” diye adlandırdığımız uygulamamızdan yararlanarak gereksinim duyduğunuz hizmete dair duyuru yayınlayıp firmaların fiyat teklifi göndermesini sağlayabilirsiniz ve en bütçe dostu olan firmayla vakit kaybetmeden çalışabilirsiniz.

İşte geniş hizmet yelpazesiyle Enyakin.com’dan destek talep etmek çocuk oyuncağı! Diğer sürücülerimizi de her gün genişleyen ailemizin bir bireyi olarak görmek bizi çok mutlu eder.

Mutlu günler, problemsiz seyahatler dileriz!