Ortalama Çekici Fiyat Hesaplama Aracı

Bolu Merkez
Dörtdivan Bolu
Gerede Bolu
Göynük Bolu
Kıbrıscık Bolu
Mengen Bolu
Mudurnu Bolu
Seben Bolu
Yeniçağa Bolu
Bolu Merkez
Dörtdivan Bolu
Gerede Bolu
Göynük Bolu
Kıbrıscık Bolu
Mengen Bolu
Mudurnu Bolu
Seben Bolu
Yeniçağa Bolu
Tahmini Fiyat Aralığı
(- km)
En Düşük
-
Ortalama
-
En Yüksek
-

Not: Gösterilen fiyatlar genel bir fikir vermek amacıyla hesaplanmıştır. Gerçek fiyat; firmalara, araç tipine, yakıt ücretine, bölgeye ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Net fiyat bilgisi için firmalarla iletişime geçiniz.

Aydoğan Oto Kurtarma
Tolga Taş
4.Haftası 21 İş
0850 305 83 51
Kumsal Oto Kurtarma
Bayram Sarıçiçek
4.Ayı 109 İş
0850 307 55 87
By Oto Kurtarma
Murat Topçamlar
2.Yılı 294 İş
Kredi Kartı Geçerli
0850 308 31 25
Bolu Ata Oto Kurtarma
İsmail Çalışkan
3 Yıl, 1 Ay 180 İş
0850 305 94 72
Power Oto Kurtarma
Gökhan Özar
8.Ayı 78 İş
Kredi Kartı Geçerli
0850 305 95 83
En yakın mesafe 1000 ₺
0-30 km Fiyatlar
Otomobil
1000₺
Arazi, SUV, Pickup
1250₺
Minivan, Panelvan
1500₺
Minibüs, Midibüs
2000₺
Kamyon, Kamyonet
3500₺
Otobüs
10000₺
Motosiklet
1000₺
Ayz Oto Kurtarma
Ayhan Ertekin
2.Yılı 84 İş
0850 840 49 76
Uçar Oto Kurtarma
Erol Uçar
12.Ayı 63 İş
0850 307 35 31
Ruzgarlar Oto Kurtarma
Sercan Sarıkaya
3.Yılı 104 İş
0850 307 94 63
Taşkesti Yaşasın Oto Kurtarma
İsmail Berkay Yaşasın
1.Ayı
0850 346 33 17
Görgülü Oto Kurtarma
Fazlı Görgülü
6.Ayı 127 İş
0850 305 97 40
İnan Oto Kurtarma
Hasan İnan
12.Ayı 142 İş
Kredi Kartı Geçerli
0850 307 14 40
Adem Arıcı
8.Yılı 296 İş
0850 305 94 23
Buraktasci
3.Yılı 48 İş
0850 308 26 50
Engin Oto Kurtarma
Engin Arığ
1 Yıl, 3 Ay 24 İş
Kredi Kartı Geçerli
0850 307 66 54
En yakın mesafe 250 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
250₺

Bolu çekici firmaları 7/24 en hesaplı fiyatlarla. En iyi 5 Bolu oto kurtarma işletmesinden teklif alın. Bolu çekici telefonu için hemen tıklayın.

Bolu şehrinde çekici ustası mı aramaktasınız? Enyakın yanı başınızda. Vasıtanızın günceldeki ihtiyacını çözümleyerek size hizmet sağlayacak bir usta bulmak zor ve aynı zamanda bir o kadar da ehemmiyetlidir. Bütün arabaların çekimi için alternatif yöntemler uygulanabildiğinden, alanında usta kişilerden destek alınabilmesi güvenlik sebebi ile de önerilmektedir. Bu noktada ihtiyaç sırasında Bolu çekici firmaları ile En Yakın'ın üstünden kolay bir şekilde görüşme sağlayabilirsiniz.

Bolu Oto Çekici

Her geçen gün artan araba fazlalığı, olası yol kazalarını da beraberinde getirir. Konu edilen durumlar nedeni ile çekicilere duyulmakta olan ilgi ve ihtiyaç da artmıştır. Bolu oto çekici yol yardım hizmeti de şoför ve vasıtası olanlara büyük oranda güvenli bir alan ve pratik çözüm önerileri sunar. Siz de ihtiyaç gördüğünüz her zaman Enyakin.com yapısındaki firmalardan Bolu çekici ve oto kurtarma destekleri alabilirsiniz.

Sistemimizde tüm şehir ve ilçeler için günceldeki lokasyonunuza yakında bir firmayla irtibata geçebilme olanağınız bulunmaktadır. Öte yandan, işletme profillerine bakabilir ve diğer müşterilerin puanlandırmalarını kontrol edebilirsiniz. En nihayetinde ise çekici firması seçkilerinizi emniyetli bir biçimde yapmak suretiyle hizmet almış olursunuz.

Bolu Çekici Fiyatları

Bolu çekici fiyatları alternatif fiyatlandırmalara tâbi kalıp almayı planladığınız işlemin çeşidine bağlı olarak saptanmaktadır. Örnek olarak, taşıtınızı 0 - 10 km (yakın mesafe) aralığında çekilebilmesini istediğinizi varsayalım. Bunun için yatırmanız gereken bedel 150 TL civarlarındadır. Eğer çekici hizmetinde uygulama yapılacak olan taşıt ağır vasıta yani kamyonet veyahut tır gibi bir motorlu vesaitse fiyatta fark olabilmektedir. Bu fiyatlara etkide bulunan faktörleri maddelemek gerekli görülürse;

  • Güncel konum ile hedef konum arasındaki yol,
  • Arabanın yapısı,
  • Uzak ve yakın mesafe hizmeti olarak sıralanabilir.

Bir ustayı tercih etmeden önce işletmelerin bazı hizmetleri için paylaştıkları fiyatlandırmaları gözden geçirebilirsiniz. Bu duruma ilaveten profil sayfalarında yer alan 850'li numaralar üzerinden direkt faaliyet alanında uzman kişiler ile iletişim kurabilirsiniz.

Bolu Çekici Firmaları

Bolu çekici firmaları tüm talep ve aynı zamanda ihtiyaçlarınıza hitap eden bir çekici hizmeti sağlamaktadır. Sadece vasıtanızın güncel konumdan hedef konuma çekilmesinde değil, güvenli süreç yönetimi doğrultusunda da büyük bir fayda vaat etmektedir. Bolu çekici işletmelerinin birkaç tane ortak kriteleri olduğunu ele alırsak bunlardan bir tanesi de pratik ulaşılabiliyor olunmalarıdır. Hangi hizmetlere, hangi konumda gereksinim görürseniz Enyakin.com içindeki firmalarımızdan az bir zaman içerisinde destek alabilirsiniz.

Bolu Çekici Numaraları

Platformumuzdaki diğer işletmelerde yazdığı gibi Bolu çekici numaraları da ilgili bütün firmaların profillerinde mevcuttur. Tüm firmalara özel olarak tahsis edilmiş olan numaralar üzerinden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Böylece Bolu çekici hizmet kategorilerinden istifade edebilir ve vasıtanızın bir konumdan başka başka bir yere kolaylıkla çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Bolu Oto Kurtarma

Sürüş esnasında yolda kalınca, arabanız arızalandığında veyahut kaza durumunda asla panik olmanıza gerek yok. Bolu oto kurtarma işletmelerimiz siz değerli müşterilerimiz ne zaman gereklilik duyarsanız, her zaman ve neredeyseniz yanınızda. Enyakin.com aracılığıyla günceldeki bulunduğunuz yere gönül rahatlığıyla oto kurtarma ustası çağırarak problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Tıpkı Bolu çekici hizmet kategorisindeki gibi oto kurtarma hizmetinde de mevcut firmaların her biri, siz değerli müşterilerimiz için titizlikle seçilir. Bir tek resmi işletmelerin üye olabildiği sistemimizden tüm araç kurtarma ve çekici ustalarını güven ile seçebilirsiniz.

Bolu Oto Kurtarma Fiyatları

Bolu oto kurtarma fiyatları tıpkı çekici firmalarında olduğu gibi birbirinden çeşitli ücretlendirmelerle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Taşıtınızın hangi konumdan - nereye çekileceği mevcut fiyatlandırmaları etkilemekte olan kıstaslar arasındadır. Bu nedenler doğrultusunda da Bolu çekici işletmelerinin profillerini tüm ayrıntılarıyla gözden geçirip bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu kısımdan rahatlıkla fiyatlandırmaları inceleyebilir ve firma profillerinde yer almakta olan telefon numaraları üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Bolu Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma, titizlik ile uygulanması gereken hizmet kategorileri arasındadır. Bu doğrultuda da aracınızı emanet edebileceğiniz firma seçimi hayli önemlidir. Siz kıymetli müşterilerimiz de Bolu oto kurtarma firmaları arasından istediğinizi tercih edip profesyonel ustalardan yardım alır ve sorunlarınızı en hızlı şekilde sonuçlandırırsınız.

Bolu Yol Yardım Hizmeti

Bolu yol yardım ve bir araç kurtarma hizmet kategorisine hiç beklemediğiniz anlarda ihtiyaç duyabilme ihtimaliniz olasıdır. KGM'nin işlettiği bir yolda ya da özel bir otoyolda, yol yardım işinde hizmet almak bir ihtiyaç olarak ortaya çıkabilmektedir. Sizlere yakın ustaları pratik bir biçimde bulup problemlerinizden kurtulabilmek amacıyla Enyakın’ı tercih edebilirsiniz.

Bolu Yol Yardım Fiyatları

Hafta boyu, dilediğiniz saatlerde bir çekici faaliyet alanında sizlere hizmet sunan işletmelerimiz de aynı Bolu çekici hizmetinde mevcut olduğu gibi farklı ücretlerde hizmet sağlamaktadır. Bolu yol yardım fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla Enyakın bünyesindeki firmalarımızın hesaplarını gözden geçirebilirsiniz. Ayrıyeten, bütün işletmelerin profilindeki alt bölümde yer alan hatlardan uzmanları arayıp arzu ettiğiniz yardımları kısa bir zamanda alabilme ayrıcalığınız vardır.

Bolu Yol Yardım Numarası

Kaza yaptıktan sonra ya da sürüş esnasında yolda kalınca bir oto kurtarma firmasının iletişim numaralarını bulabilmeniz gerekir. Benzeri durumlarda ilgili firmaların numaralarına erişmek pek kolay olmayabilir. Bolu yol yardım numarası aradığınız sırada size en yakın olan konuma hizmet sağlayan tüm işletmeler ve araç kurtarma firmalarına ulaşım sağlayıp titiz bir hizmet alabilirsiniz.

Bolu Çekici