Erzincan Oto Kurtarma
Umut Ciminli
5.Yılı 232 Başarılı İş
0850 305 85 28
En yakın mesafe 50 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
70₺
Arazi, SUV, Pickup
70₺
Minivan, Panelvan
70₺
Minibüs, Midibüs
80₺
Kamyon, Kamyonet
100₺
Otobüs
200₺
Motosiklet
50₺
Buğrahan Sarıtaş
10.Ayı
0850 305 93 58
En yakın mesafe 120 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
120₺
Osman Karahan
3.Yılı 33 Başarılı İş
0850 305 94 76
Tercan Yol Yardım
Selçuk Adam
8.Ayı
0850 305 87 85

Erzincan çekici hizmetlerinde en uygun fiyatlar. Erzincan yol yardım ve Erzincan oto kurtarma firmaları. Acil ve ucuz çözüm için hemen arayın.

Erzincan Çekici İşletmeleri

Erzincan çekici hizmeti kaza, lastik arızası, 0 kilometre oto taşıma, 2.el oto taşıma gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleşen ve deneyim sahibi firmalar tarafından uygulanan hassaslık gerektiren bir meslektir. Bu sebeple Erzincan şehrinde oto çekici hizmetine gerek duyduğunuzda dikkatli davranmalı ve en doğru firmalardan hizmet almalısınız. Doğru firma seçimi yapabilmek için sitemizdeki birçok ayrıntıdan faydalanabilir ve kararınızı bu doğrultuda netleştirebilirsiniz.

Erzincan'da oto çekici ararken nelere dikkat etmeli?

Erzincan ilinde oto çekici araştırırken dikkat gerektiren bazı ince noktalar olduğunu belirtmek isteriz. Lütfen unutmayın ki çekici işlemi sırasında hem canınızı hem de malınızı çekici işletmelerine emanet ediyorsunuz. Bu nedenden dolayı bu içeriğimizde Erzincan kentinde, siz değerli müşterilerimize en profesyonel şekilde hizmet sağlayan çekicileri bulmak için neler yapmalı bundan bahsedeceğiz.

Erzincan En Yakın Çekici firmalarını nasıl bulabilirim?

Bileceğiniz üzere Erzincan büyük bir şehir ve sizin hangi noktada bir çekiciye ihtiyaç duyacağınız değişkenlik gösterebilir. Hizmet alacağınız semte yakın mesafede bir işletme bulmak bazen kolay bir şey olmayabilir. Erzincan çevresinde google araması yaptığınızda karşınıza çıkan çekicilerin hangi semtte bulunduğunu bilemeyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Erzincan'ın hangi ilçesinde olduğunuza bağlı olarak bir oto çekici bulmanız mümkün. Aynı zamanda “ilçeni seç” ve “yakın çekicileri göster” menüleri yardımıyla konumunuza en yakın oto çekici işletmelerini bulabilmek çok kolay. Sizlerde, Erzincan şehrinde en yakın çekici hizmeti almak için ayrı ayrı internet sitelerinde araştırma yapmak zorunda olmayabilirsiniz.

Erzincan Çekici ve Erzincan Kurtarıcı hizmetleri verenler arasındaki farklar

Çekici hizmeti ve kurtarıcı hizmeti arasında en belirgin fark, arabanızın sorununun ne olabileceğine göre farklılık göstermektedir. Erzincan kentinde sadece akaryakıtı bitmiş bir aracınız var ise çekici işlemi sizlere yeterli olabilir. Oto çekici hizmeti sağlayan iş makinalarının yük taşıyan kasaları, sürgülü ayak diye tabir edilen aparatlar ile araba yüklemeye imkan sağlamaktadır.

Oto kurtarıcı hizmetleri ise, Erzincan ilinin her hangi bir bölgesinde aracınız trafik kazası yapmış ise gereksinim hissedeceğiniz bir hizmettir. Küçük çaplı kaza anında arabanızın tekerlekleri kopmuş olabilir ve ya aracınız lastikleri üzerinde yürüyemeyecek durumda olabilir, işte bu zamanlarda Erzincan kurtarıcı firmaları sizlere yardımcı olabilir. Oto kurtarıcı operatörleri, kaza gerçekleştirmiş aracın alt tarafına yerleştirdikleri kasaları ile bir zincir düzeneği sayesinde araç kasalarına yükleyebilirler. Yapılan bu işlem, Erzincan oto çekici hizmeti ile Erzincan oto kurtarıcı hizmetlerini birbirinden ayıran en ayırt edici farklılıklardır.

Yani çekici ve kurtarıcı aslında bir meslek farkı değil, gerçekleştirilen yöntemin adıdır. Erzincan'da firmalar ünvanlarına, oto kurtarma, oto kurtarıcı, oto çekici gibi ayrı isimler koysalar da tüm bu işletmelerden almış olduğunuz genel hizmetin adı yol yardım hizmetleridir.

Erzincan Çekici numarası

Erzincan çekici numaraları incelemesi yaptığınız zaman çokça fazla farklı web sitesi ve firmayla karşılaşabilirsiniz. Google üzerinde o kadar gereksiz bilgi bulunuyor ki, bu kadar bilgi Erzincan'da aradığınız doğru çekiciyi bulmanıza mâni dahi olabilir. Çekici telefonu araştırırken en dikkat etmeniz gerekli konulardan biri de bulduğunuz oto çekici firmasının hangi bölgede olduğudur. Web sayfamız üzerinde konuşma yapacağınız 0850 ile başlayan oto çekici numaraları bulunmaktadır. Bu oto çekici numaraları, işletmelerimizin direkt şahsi cep telefonlarına bağlanmaktadır. İnternet sitemiz içerisindeki her bir 850 li numara bir çekicimize verilmiştir. Bu özel numaralar üzerinden çekicilerimizle 7-24 sağlıklı bir şekilde konuşma sağlayabilirisiniz.

Erzincan'da kimler çekici hizmetine ihtiyaç duyar?

Oto çekici hizmetine Erzincan il sınırlarında araç taşıtma hizmeti almak isteyen ya da başka bir şehre araç taşıma işlemi yapmak isteyen insanlar ihtiyaç duyarlar. Hatta aracı ile çok uzak bir bölgeye tatile giden fakat otomobili ile Erzincan iline geri dönmek istemeyenlerde bu hizmetimizden yararlanabilirler.

Ayrıca lüks spor otomobil sahipleri bu hizmeti kişisel sebeplerle değerlendirirler. Erzincan bölgesinden Didim, Çeşme, Bodrum, Marmaris gibi bölgelere seyahate çıktıklarında arabalarını oto çekici ile taşıtarak lüks otomobillerine kilometre yaptırmamayı düşünebilirler. Gördüğünüz gibi yalnızca Erzincan içerisinde değil, farklı farklı nedenlerle de çekici hizmetlerine ihtiyaç olabilir.

Erzincan Çekici

Erzincan Çekici fiyatları

Erzincan'da çekici fiyatları belirlenirken en belli başlı etken otomobilinizin hangi mesafelerde nakledileceğidir. Otomobilinizin taşınacağı uzaklıklar, dolasıyla oto çekici ücretlerinde ki belirleyici faktör olmaktadır. Ne yazık ki gün geçtikçe yükselen yakıt ücretleri Erzincan oto çekici hizmeti fiyatlarını tespit ederken büyük önem arzetmektedir.

Aynı zamanda Erzincan kentindeki firmalarımızın çekici hizmeti ücretlerini internet sitemiz içerisindeki profillerinden öğrenebilirsiniz. Erzincan şehir içi oto çekici ücretlerini ekleyen çekicilerimiz sayesinde ödeyeceğiniz fiyat üzerine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Erzincan'da en ekonomik çekici fiyatını nasıl bulabilirim?

Erzincan'da oto çekici fiyatı ararken birbirinden çok farklı fiyat teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi aradığınız oto çekicinin Erzincan'ın hangi bölgesinde olduğundan tutunda, işletmenin ücret tarifesine kadar sayısız farklılık gösterir. Hatta en az fiyat her koşulda en hesaplı fiyat değildir. Size belirtilen en düşük fiyat, başınıza hiç umulmadık sıkıntılar açabilir.

Erzincan'da oto çekici fiyatı araştırırken birinci önceliğiniz bu oto çekici firmasının güvenilir, resmi kayıtlı bir işletme mi değil mi bakmak olmalıdır. Güven hususunda çekiciye bir takım sorular sormanızda fayda var. Bunlar işletmenin kayıtlı vergi mükellefi olup olmadığı, araçlarının araba taşıma kaskosu olup olmadığı gibi sorulardır.

Erzincan'da en hesaplı çekici fiyatlarını alabilmek için birden çok çekici firmasını aramanızda en önemli konulardan birisidir. Hatırlatırız ki Erzincan ilinde ne kadar çok çekici ile görüşme sağlarsanız o kadar ayrı fiyat teklifi ile karşılaşabilirsiniz.

Erzincan'da çekici fiyatları ortalama ne kadar?

Erzincan ilindeki çekici fiyatları aracın yüküne, durumuna, taşınacağı kilometreye, aracın modeline göre farklılık gösterebilir. Ancak gene bu durumda ortalama maliyetleri belirlemek için bazı şeyler bizlere yol göstermektedir.

Erzincan'da 2023 senesi için ortalama yakın mesafe oto çekici fiyatları 0 - 30 km için 250 ₺ ile 500 ₺ arasında değişebilmektedir. İşte bu tutarlar km mesafesi artar ya da azalırsa farklılık göstermektedir.

Erzincan'da araca göre çekici fiyatları neden değişir?

Araca göre ücret değişiklikleri, hizmet alacak olan tarafından huzursuzluk verici bir durum gibi karşılansa da bu konuda bazı gerçekçi sebepler vardır. Çekilecek olan arabanın değeri dahi araç çekici fiyatları üstünde etkendir. Bu durumun nedeni, riziko alınarak nakledilen otomobillerinizin kaza ya da hasar gibi durumlarında çekici firmasının üstleneceği maliyetlerle doğru orantılıdır.

Hatta otomobilinizin üstündeki yükü dahi fiyatlarına etki yapabilir. Araçtaki yükün niçin ücretle doğrudan orantılı olduğunuda bir biçimde ifade edebiliriz. Ortalama olarak 1550 kg'a göre olan otomobilleri en küçük boy çekiciler götürebilirken, bu kilonun üstündeki araçları daha yüksek motorlu ve hacimli oto çekici araçları çekebilmektedir. Büyük ve yüksek motorlu oto çekici vasıtalarının hem satın alma ücretleri, hemde işlem maliyetleri yüksek olduğundan bu da hizmet fiyatlarına direkt olarak yansıtılmaktadır.

Erzincan Oto Kurtarma Firmaları

Erzincan Oto kurtarma hizmetleri otomobiliniz kaza gerçekleştiğinde veya hasarlı şekildeki arabanızı kurtarmak istediğiniz zaman gerekli olan bir işlemdir. Kısaca arabanın durumuna göre farklı farklı uygulama çeşitleri olan bir tür kurtarma işlemidir.

Erzincan Oto Kurtarma ile Erzincan Çekici işlemleri arasındaki farklar

Oto kurtarma ile çekici arasındaki farklılık hizmet verilecek olan aracın kazalı mı yoksa arızalı mı olduğu ile ilişkili bir durumdur. Erzincan şehrinde arabanız küçük bir arıza yaptı ve tekerleği yürür şekilde ise siz müşterilerimize sadece çekici işlemi yeterli olabilir. Ancak otomobilinizin tekeri bir kaza sonrasında dönecek şekilde olmayabilir, hatta kopmuş dahi olabilir. İşte bu gibi zamanlarda sizlere gerekli olan, Erzincan kentinde uzman bir oto kurtarma işletmesinden yardım istemektir.

Erzincan Oto kurtarıcı fiyatları

Erzincan'da oto kurtarıcı fiyatları hesaplanırken en öncelikli kıstas kurtarma yapılacak aracın hangi noktada olduğu ile kaza hasar şeklinin nasıl olduğudur. Bankete çıkmış bir araba ve uçuruma uçmuş bir arabanın oto kurtarma maliyetleri dolasıyla farklılık gösterecektir. Lakin iki oto kurtarma hizmeti arasında hem önemli zaman farkı olacaktır, aynı zamanda donanım değişiklikleri olmaktadır.

Erzincan ilinde 2023 yılı için oto kurtarıcı ücretleri konusunda tekrardan sizleri bilgilendirmek isteriz. Bu durumda yaklaşık fiyat vermek güç olsa dahi en küçük çapta bir kurtarma işlemi en kısa noktada 500₺ den fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlar vinç gerektiren daha büyük ebatlı kamyon, otobüs gibi büyük tonajlı oto kurtarma uygulamalarında 50.000₺ ye kadar çıkabilir.

Erzincan Oto Kurtarma hizmetini kimler sağlar?

Kurtarıcı yani bir öteki adıyla oto kurtarıcı hizmeti, alanında yıllarca görev almış profesyoneller tarafından sunulan bir hizmettir. Erzincan oto kurtarma firmaları ararken lütfen ama lütfen firmanın bu durumda kaç yıllık bir birikime haiz olduğuna dikkat ediniz. Kurtarma hizmeti riskli ve bir o kadar hassasiyet gösterilmesi gereken bir meslektir. Bu nedenle Erzincan'da bir oto kurtarıcı hizmetine gereksiniminiz varsa, internet sitemiz içerisindeki firmaların kaç senedir hizmet verdiğini profillerinden göz atmanız mümkün.

Erzincan'da Oto Kurtarma hizmetine hangi zamanlarda ihtiyaç duyulur?

Erzincan ili yoğun otomobil trafiği olan ve hemen her ilde olduğu gibi trafik kazası tehlikesi olan bölgelerimizden birisidir. Tabiki gönül isterki ömrümüzün hiç ama hiç bir döneminde bir kazaya yada benzer negatif olaylarla karşılaşmayalım. Ancak kazalarda hayatımızın bir gerçeğidir ve bu negatif durumlardan bizi kurtaracak çareler vardır.

Erzincan'da oto kurtarıcı hizmetine aşağıdaki anlarda gereksinim duyabilirsiniz;

  • Arabanızın tretuvara çarparak yürür aksamının bozulması
  • Trafik kazası sonucunda yan yatmış bir arabanın kurtarma işlemi
  • Yük dolu bir biçimde yatan ağır vasıta gibi araçların yoldan kurtarılması
  • Yangın sonrasında zarar görmüş minibüslerin yerinden kurtarma işlemi
  • Otoyol gibi karayollarında köprüden düşmüş otobüslerin kurtarma işlemi

Erzincan kentinde yaşamış olduğunuz her çeşit oto kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarma ve benzeri çözümlere gereksiniminiz var ise bizler her zaman buradayız.