Kulaberoğlu Oto Kurtarma
Ömer Hamdi Kulaberoğlu
3.Yılı 71 Başarılı İş
0850 307 68 61
Reşit Yıldırım
12.Ayı
0850 305 96 10
En yakın mesafe 100 ₺
0-10 km Tümü
Minibüs, Midibüs
100₺

Rize Çekici

Rize çekici ve oto kurtarıcı işletmelerinden 10 dakikada hizmet alın. Hemde en düşük fiyatlarla. Ordu oto kurtarma en yakında.

En Yakın'a hoşgeldiniz, lazım olan çekici oto kurtarma Rize şehrinde Enyakın'la hizmet vermeye hazır. Rize oto kurtarıcı yardımı alabilmeniz için doğru yerdesiniz.

Otomobilinizi en yakın tamirciye çektirmek için oto kurtarma ihtiyacınız mı var? En Yakın ile aracım bozuldu diye dert etmeyin. Yardım anında oto taşıyıcıdan oto kurtarıcıya Rize bölgesinde daima yanınızdayız.

Rize bölgesinde oto kurtarma çözümü arıyorsanız doğru noktadasınız.

Rize ilinde sizlere en ekonomik hizmetleri sunmaktayız;

  • Rize kurtarıcı
  • Rize hasarlı araç çekimi
  • Rize çekici
  • Rize oto kurtarma
  • Rize araba çekici
  • Rize oto kurtarıcı
  • Rize araç çekici
  • Rize oto çekici

Dertsiz bir hizmet alabilmek için Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Rize şehrinde bizler sizlere yardıma her zaman hazırız. Her saat her durumda çekici oto kurtarma hizmeti almanın rahatlığını yaşayın, ayrıca poliçeniz olsun veya olmasın hiç farketmez.

Rize bölgesinde güvenilecek bir araç taşıyıcı mı lazım? Rize'de onlarca mutlu müşterisi bulunan çekici firmalarımızdan sizlerde endişe duymadan yardım alabilirsiniz.

Oto kurtarma bedelleri kesenizi yakmasın, uygun fiyatlarla kurtarıcı çağırmanın doğru yeri Enyakın. En hesaplı ücret politikasına sahip oto kurtarma çekici işletmelerimiz yardımınıza daima hazır. Güvenli görüşme sayesinde firmalarının özel tanımladığımız telefonlar ile numaranız görülmeden firmalarımızla görüşme sağlayabilirsiniz. İsterseniz numaradan özel tanımladığımız numaralardan anında iletişim kurabilir, numaraları de 7/24 hizmet hizmet müşteri temsilcilerimizden hizmet alabilirsiniz. En ucuz fiyatları en pratik güvenilir oto kurtarma çekici çekici almak için hızlı fiyat al butonumuzu kullanabilirsiniz.

Güvenli sürüşler.