Gökhan Budak
9.Ayı 118 İş
Kredi Kartı Geçerli
Hakan Çiçek
6.Ayı 49 İş
KAPALI
Çankaya yakınlarında 20 Çekici firması bulunmaktadır.
Terzioğlu Yol Yardım
Burak Terzioğlu
5.Ayı 43 İş
Çankaya ilçesine 7.0 km
Ya Nasip Oto Kurtarma
Mert Karadağ
12.Ayı 355 İş
Kredi Kartı Geçerli
Çankaya ilçesine 8.1 km
Sefa Arıkan
11.Ayı 138 İş
Çankaya ilçesine 9.1 km
Mikail Yılmaz
3.Yılı 582 İş
Çankaya ilçesine 9.5 km
Oğuz Mesut Çıkılı
6.Ayı 24 İş
Kredi Kartı Geçerli
Çankaya ilçesine 9.5 km
Hüseyin Ünal
2 Yıl, 1 Ay 145 İş
Çankaya ilçesine 10.0 km
Harun Türker
2.Yılı 49 İş
Çankaya ilçesine 10.3 km
Çınarbey Oto Kurtarma
İsa Kermen
2 Yıl, 1 Ay 399 İş
Kredi Kartı Geçerli
Çankaya ilçesine 10.5 km
Ali Rıza Balcı
1 Yıl, 4 Ay 327 İş
Çankaya ilçesine 10.8 km
Ceyhun Kılıç
1.Ayı 14 İş
Çankaya ilçesine 14.0 km
İbrahim Aktay
1.Ayı 18 İş
Çankaya ilçesine 14.0 km
Faruk Silahsız
4.Ayı 25 İş
Çankaya ilçesine 15.7 km
Hikmet Tombakoğlu
8.Ayı 59 İş
Çankaya ilçesine 16.0 km
Pursaklar Oto Kurtarma
Ali Gökoğlu
3.Haftası
Çankaya ilçesine 16.0 km
Öz Kardeşler Oto Kutarma
Habib Karaca
4.Haftası 18 İş
Çankaya ilçesine 16.0 km
Selim Oto Kurtarma
Ali Karahan
1 Yıl, 3 Ay 681 İş
Çankaya ilçesine 26.2 km
Öztürk Oto Kurtarma & Yol Yardım
Eren Öztürk
9.Ayı 37 İş
Çankaya ilçesine 29.2 km
Aktaş Oto Kurtarma
Sami Aktaş
8.Ayı 78 İş
Çankaya ilçesine 29.5 km
Cantürk Oto Kurtarma
Abdullah Cantürk
7.Yılı 4488 İş
Kredi Kartı Geçerli
Çankaya ilçesine 29.7 km
Karan Oto Kurtarma
Ahmed Kılıç
2.Yılı 272 İş
Kredi Kartı Geçerli
Çankaya ilçesine 34.8 km
Çankaya Teklif Bekleyen Çekici İşleri
Çankaya Çıkışlı 1 Araç
Çıkış: Çankaya (Ankara)
Varış: Bafra (Samsun)
Araç: Tofaş - Şahin (Otomobil)
Süre: 10 saat içinde
5 teklif verildi

Çankaya Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com çatısı altında sağladığımız sayısız yol yardım hizmetlerimizden biri olan Çankaya çekici hizmetine 7 gün 24 saat erişim sağlayabilirsiniz. Yurdumuzun bütün il ve ilçelerine uzanan son derece aktif hizmet ağımızla Enyakın; yolda mahsur kalan bütün taşıt sahiplerine güvenilir, kaliteli, hızlı ve en erişilebilir fiyatlı hizmeti sunar. Çankaya çekici desteği almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin internet sayfamız üzerindeki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını arayıp irtibat kurmak. Doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını tuşlayarak hızlıca Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Enyakın platformu çatısı altında hizmet veren tüm firmalar alanında gereken ekipman ve teknik bilgiye sahip personelden oluşmaktadır. Aracınızın markası, modeli ve duruma en uygun yol yardım ekipmanıyla birlikte belirttiğiniz yere süratle intikal ederek Çankaya çekici desteğimizden yararlanmanızı sağlarlar.

Çankaya çekici desteğimize sayısız nedenden ötürü ihtiyaç duyabilirsiniz. Benzininiz bitmiştir ve trafiğin tam ortasında kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve kullandığınız araç kullanılabilir durumda değildir, akünüz bitebilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğrayabilirsiniz veyahut sadece aracınızı A noktasından B noktasına sorunsuz bir şekilde çektirmek isteyebilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde karşılaşılabilecek her çeşit durumda sevgili müşterilerimize en uygun fiyatlı, en kaliteli ve en hızlı oto çekici servisini temin ediyoruz.

Çankaya Oto Çekici

Kullandığınız arabanın markası ve modeli gözetilmeksizin Enyakın'dan Çankaya oto çekici servisi talebinde bulunabilirsiniz. Enyakin.com, birlikte hizmet verdiği personelin karşılaşılabilecek her çeşit ihtimale ve araba modeline/tipine uyum sağlayacak ekipmana sahip olduğundan emin olur. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin güvenilirliğine gösterdiğimiz ciddiyet sayesinde Enyakın, oto çekici servisinden faydalanmak isteyen sizlerin arabasını güvenle teslim edebileceği bir firma olmuştur. Aldığınız hizmetin ivedi ve efektif olması önemli olduğu gibi en masrafsız olması da önem arz eder. Her zaman amacımız müşterilerimizin giderlerini ve mağduriyetini en düşük seviyede tutmak doğrultusunda olmuştur.

Çankaya ilçesi de dahil olmak üzere yurdun birçok ilçesi ve ili çalışma alanımız dahilindedir. Bu da aynı anda birçok müşterimizin problemini çözdüğümüz anlamına geliyor. Siz de Çankaya oto çekici servisinden faydalanmak istiyor ancak hem en masrafsız hem de güvenilir bir yol yardım işletmesi bekliyorsanız olmanız gereken yerdesiniz! Enyakın'ın sizlere sunduğu pek çok firma arasından bütçeniz ve gereksinimlerinize uyanı seçerek dakikalar içinde oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

İşletmelerin kullanıcı profillerinde bulabileceğiniz 0850’li numaralar aracılığıyla doğrudan doğrudan yetkililerle görüşüp istediğiniz yol yardım faaliyetini talep edebilirsiniz. Görüştüğünüz yetkiliyle arabanızın marka ve model bilgisini de iletmeyi aklınızdan çıkarmayınız. Böylelikle yardımınıza gelecek olan Çankaya oto çekici personeli, taşıtınıza en uygun olan ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Çankaya Çekici Fiyatları

Müşterilerimizin çoğu haklı olarak önce Çankaya oto çekici fiyatları tahkiki yaparak bütçelerini aşan masraflardan kaçınmak ve cüzi fiyatlı Çankaya oto çekici servisinden faydalanmak istiyor. Müşterilerinin onayını en önemli unsur olarak gören Enyakin.com, siz değerli müşterilerimizin en nitelikli hizmeti cep yakmayan fiyata tedarik ettiğinden emin olur. Enyakın'ı diğer platformlardan ön plana çıkaran en kayda değer meziyeti, sadece yol yardım hizmeti sunan ekiplerin birlikte toplandığı bir veri tabanı olmamasıdır. Araç sahiplerinin isteklerini, ihtiyaçlarını eksiksiz yöntemlerle tahlil ederek kendisini devamlı yenileyen bir yapıya sahip olmasıdır. Sağladığımız her hizmette binlerce araç sahibinde gözlemlediğimiz en bariz ortak özellik, tüm sürücülerin uygun fiyatlı yol yardım servisi arayışı içinde olmasıdır.

Son zamlardan ötürü birçok hizmetin yaklaşılamaz olduğu bu süreçte yine de sürücülerimize en uygun fiyatlı oto çekici yardımını vermek için beraber çalıştığımız firmalarla işlem faturalarını minimumda tutabilmek için koordineli bir çalışma sürdürmekteyiz. Bu sayede alacağınız Çankaya oto çekici desteğinin tüm Çankaya oto çekici fiyatları içinde cep yakmayan yol yardım hizmeti olacağından kuşkusuz emin olabilirsiniz.

Ayrıca birlikte çalıştığımız tüm firmalar, sundukları servislere dair fiyat tablosunu internet sitemizdeki profillerinde ibraz etmektedir. Bu sayede pahalıya mal olacak olan servisleri ivedilikle elimine edebilir, size uygun olanla çalışabilirsiniz.

Çankaya Çekici Firmaları

Çankaya çekici firmaları arasındaki kalite ve maliyet skalasını avantajınıza çevirmek ve en becerikli firmalardan en uygun fiyatlı oto çekici servisi talebinde bulunmak istemekteyseniz Enyakın araç sahipleri için en mantıklı yer. Öncelikle açıkça belirtmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com çatısı altında hizmet verme yetkisi olması için yerine getirmesi beklenilen birtakım ölçütler bulunmaktadır. Bu ölçütler arasında personelin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, yeterli deneyime sahip olması, her türlü araç markasına, modeline ve her türlü yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak donanıma sahip olması, sundukları hizmetler için istenen fiyat beklentisinin Enyakın tarafından tayin edilen kısıtları aşmaması diyebiliriz.

Birlikte hizmet verdiğimiz işletmelerden karşılamalarını istediğimiz ölçütler, değerli müşterilerimizin Çankaya çekici firmaları içinde kötü olanları eleyip en nitelikli olanlardan yararlanmanızı mümkün kılar. Personelin sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde görebileceğiniz 0850’li numarayı alıp destek talep edebilir, “Garaj” özelliğinden faydalanıp ilan oluşturabilirsiniz. Velev ki firmalara tam konumunuzu verecek kadar noktaya vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un direktifleriyle saniyeler içinde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin Enyakın himayesi altındaki işletmelerden faydalandığınız sürece bütün Çankaya çekici firmaları arasında en iyisiyle çalışacağınızdan hiç şüpheniz olmasın!

Çankaya çekici firmaları araştırması yapmaya çalışırken sizlere konfor sunması için sayfamızda yer açtığımız bazı bölümler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: işletmelerin birçoğunun sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları arabaların ve sahip oldukları alet edevatın fotoğraflarını bulabilirsiniz. Böylece ekibin size sunduğu teknik yardım ve sahip olduğu araç gereç konusunda önsezide bulunmanız basit bir süreç haline gelebilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün firmalarımızda göz önünde bulundurmakla birlikte işletmelerin birçoğunun ödeme aracı olarak kredi kartı tercih ettiğini unutmamalısınız. Arabanızla birden ortada kaldığınızda cebinizde yeterli nakit olmayabilir. Kredi kartı opsiyonu olan servisler sayesinde bu hikaye elimine ediliyor ve her durumda kolayca güvenle ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen servisin o hafta en çok çeşitli yol yardım desteği sağlayan firma olduğunu sembolize eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen ekibin Enyakın platformu çatısı altında kaç kez yol yardım hizmeti sunduğunu sembolize eder. Bu sayede ekibin güvenilirliği hakkında bir önsezide bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: karar verme aşamasındaki en kuvvetli hususlardan birisi olabileceğini savunuyoruz. Firmanın geçmişte verdiği hizmetlerinin beğenilip beğenilmediğini ve sizden önce firmayla birlikte çalışmış müşterilerin ekip hakkındaki olumlu/olumsuz düşüncelerini bulabilirsiniz. Enyakin.com platformundan faydalanan tüm araç sahiplerini aldıkları hizmeti puanlayıp yorumlamaları konusunda tembih ediyoruz. Bu sayede sonraki müşterilerimiz, seçimde bulunurken bu değerlendirmeleri referans alabilirler.

Çankaya Çekici Numarası

Çankaya çekici numarası bulmaya çalışan müşteriler, Çankaya çekici yol yardım faaliyetini bulabileceği yüzlerce ekip arasında spesifik bir ekiple iletişime geçmek istediği takdirde mevzubahis servisin internet sayfamız üzerindeki profilini inceleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakın aracılığıyla Çankaya çekici numarası bulmak bu kadar basit! İsterseniz WhatsApp destek hattımıza bağlanarak da gerekli talimatlar ardından belirttiğiniz ekipten oto çekici yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Çankaya Oto Kurtarma

Servis bölgemiz büyüdükçe daha fazla mağdur araç sahibine erişebilmekteyiz. Servis bölgemiz çatısı altında olan Çankaya ilçesine en ivedi, en kaliteli ve cep yakmayan fiyatlı Çankaya oto kurtarma desteğini sağlamaktayız. Zaman fark etmeksizin hizmet almak isteyen müşteriler için en doğru platform Enyakın! Oto kurtarma desteği almak için nice nedeniniz olabilir. Olmadık yerde havası inen lastikler, görünmez kazalar, pat diye sıfırlanan aküler ve dahası…

Meydana gelebilecek her senaryo için en nitelikli ve en uygun fiyatlı çözümü veren Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın Çankaya oto kurtarma hizmetinden istifade edebilmek için yapacağınız tek şey Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin profillerini incelemek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz servisin 0850 ile başlayan iletişim hattını aramak.

İstediğiniz noktaya varan oto kurtarma ekipleri kurtarma işlemine başlamadan önce başka bir kazaya sebebiyet vermemek için kullandığınız taşıt etrafında gereken emniyet tedbirlerini alarak diğer araç sahiplerinin ve sizin emniyette olmasını sağlarlar. Tedbirler alındıktan sonra yanlarında getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla taşıtınızın mahsur kaldığınız yerden nakli gerçekleştirilir. Bu noktada önümüze iki olasılık çıkmaktadır. Araç, hızlı bir tamir işlemiyle tekrar çalışabilir vaziyete gelecekse olay yerinde onarımı yapılır ve aracınızla yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer bu mümkün değilse oto çekici ile birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız tahliye edilir.

Çankaya Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sağlayan firmaların geniş bir yelpazeye yayılması Çankaya oto kurtarma fiyatları arasında da çeşitliliğe sebep olmaktadır. Yalnızca firma sayısındaki çeşitlilikle sınırlanmamakla birlikte taşıtınızın nereden taşınacağı da fiyat skalasında belirleyici bir değişken olabilmektedir.

Enyakin.com çatısı altında hizmet veren tüm firmalar, verdikleri hizmetlerin ücret tablosuna web sitemizdeki profillerinde yer vermektedirler. Böylece kafanızdaki fiyat aralığına uymayan ekipleri elimine ederek bütçenizi aşmayan ekibi seçebilirsiniz.

Yardımınıza gelecek oto kurtarma ekibinin gelişmiş alet edevata ve eğitimli, deneyimli personele sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Çankaya Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dediğinizde hizmet verdiği sahada diğer firmalardan sıyrılan Enyakin.com, bu başarısını Çankaya oto kurtarma yol yardım faaliyeti için de devam ettirmektedir. Bu pozisyonunu da birlikte hizmet verdiği yeterli teknik donanımlara sahip Çankaya oto kurtarma firmaları ile sağlamaktadır. Oto kurtarma hizmeti, tüm yol yardım faaliyetleri arasından en çok itina ve tecrübe gerekli olunan yol yardım faaliyetidir. Aracın mevcut konumdan emniyetli bir şekilde tahliye edilmesi sadece araç sahipleri için değil oradaki bütün sürücüler için dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Enyakın, bütün Çankaya oto kurtarma firmaları arasında özenle inceleyip en yetkin, nitelikli olan firmaların bünyesine katılmasına tamam der.

Tüm sıkıntınıza ve stresinize son vermek bir telefon uzağınızda! Şüphe ve endişelerinizi gidermek için personelin internet sayfamız üzerindeki profillerini gözden geçirebilirsiniz. Profillerde erişebileceğiniz değerlendirmeler, en değerli karar verme aracınız olacaktır.

bize ulaşabileceğiniz yollar:

- personelin web sitemiz üzerindeki profillerinde görebileceğiniz kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp irtibat hattımız (0850 303 66 66)

- internet sitemiz üzerindeki “Teklif al” formu

Kırsaldan metropole kadar uzanan geniş hizmet yelpazemize ulaşmak bu kadar basit. Belirttiğiniz bağlantı yöntemini seçin ve arızalı aracın marka ve model bilgisi fark etmeksizin Çankaya oto kurtarma firmaları arasından en nitelikli ve en cüzi fiyatlı olan servisle çalışmanın tadını çıkarın.

Çankaya Yol Yardım

Siz her şey olması gerektiği gibi sanarken arabanız sizi yarı yolda bırakabilir. Siz düzenli olarak arabanızın gerekli bakımlarını yapıyor da olsanız lastikleriniz sönebilir, arabanızın benzini bitebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kaza yaparak yolun ortasında kalakalırsınız. Kısacası yol yardım hizmetimize neden ve nasıl gereksinim duyacağınız hiç belli olmaz. Size güzel haberlerimiz var! Enyakin.com, Ülkenin her yerini içine alan hizmet mekanizmasıyla Çankaya yol yardım desteği almak isteyen müşterilerimizin yanında!

Aracınız şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar apansızın her konumda bozulabilir. Bu noktada tek mağdur siz olmazsınız, araç trafiğin kitlenmesine de neden olduysa sizin için akan zaman önemlidir. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede problemli taşıtın arızalandığı noktaya ulaşıp ihtiyacınız olan yol yardım servisini sunması gerekir. Bu; arabanın çağrılan konumda tamir edilerek yeniden trafiğe çıkmasını sağlamak da olabilir, arabanın bir oto çekici ile başka bir konuma tahliye edilmesi de olabilir.

Siz de Çankaya yol yardım servisi talebinde bulunmak için çabucak ekiplerin internet sitemizde bulabileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve saniyeler içinde araç için lazım olan hizmeti temin edebilirsiniz.

Çankaya Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım servisinin fiyat aralığı sayısız unsura bağlıdır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız için olay yerinde bir tamirin yapılması yeterli olacak mı yoksa oto çekici servisi almanız da mı gerekecek? Anlayacağınız üzere bu varyasyonlar, fiyatın yükselmesine yol açacaktır. Arabanız başka bir konuma nakledilecekse kaç km’lik bir yolculuktan bahsediyoruz? aracınızın tipi nedir? Bir kamyonun çekilmesiyle bir otomobilin tahliye edilmesi aynı şey olmadığı gibi arzu edilecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha çeşitli duruma göre Çankaya yol yardım fiyatları değişmektedir.

Enyakın üzerinden Çankaya yol yardım fiyatları araştırması yapmak isteyen araç sahipleri için türlü çözüm yolu var:

1- ekiplerin web sitemiz üzerindeki profillerini tahkik ederek fiyat incelemesi yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- ekiplerin 0850 ile başlayan şahsi numaralarını tuşlayarak hızlı bir biçimde irtibat kurabilirsiniz.

Bu alternatiflerden dilediğinizi seçerek bütçenize uyan servisten çabukça Çankaya yol yardım yol yardım faaliyetini temin edebilirsiniz.

Çankaya Yol Yardım Numarası

Daha önce yaşadığınız tüm kötü yol yardım hizmetlerini araç sahiplerine unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı ekiplerle çalışmak bir çağrı uzağınızda. Orada burada Çankaya yol yardım numarası diye aratma devri Enyakin.com ile sona eriyor.

Enyakın üzerinden Çankaya yol yardım hizmeti alacağınız işletmeye karar verdiyseniz aradığınız Çankaya yol yardım numarası firmaların internet sitemizdeki profilinde görülmektedir. 0850 ile başlayan numaraları tuşlayıp servisler ile vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın verdiği türlü hizmetten yararlanmak bu kadar kolay!

Enyakin.com, güvenli ve neşeli yolculuklar diler!