Ya Nasip Oto Kurtarma
Mert Karadağ
12.Ayı 355 İş
Kredi Kartı Geçerli
Mikail Yılmaz
3.Yılı 582 İş
Oğuz Mesut Çıkılı
6.Ayı 24 İş
Kredi Kartı Geçerli
Med Yol Yardım
Mertcan Doğan
6.Ayı 36 İş
KAPALI
Yusuf Durmaz
6.Ayı 34 İş
KAPALI
Erkan Uludağ
9.Ayı 18 İş
KAPALI
Bünyamin Yaşar Dursun
10.Ayı 29 İş
Kredi Kartı Geçerli
KAPALI
Burak Adem Konca
4.Ayı 21 İş
Kredi Kartı Geçerli
KAPALI
Keçiören yakınlarında 22 Çekici firması bulunmaktadır.
Terzioğlu Yol Yardım
Burak Terzioğlu
5.Ayı 43 İş
Keçiören ilçesine 5.9 km
Hikmet Tombakoğlu
8.Ayı 59 İş
Keçiören ilçesine 6.8 km
Pursaklar Oto Kurtarma
Ali Gökoğlu
3.Haftası
Keçiören ilçesine 6.8 km
Öz Kardeşler Oto Kutarma
Habib Karaca
4.Haftası 18 İş
Keçiören ilçesine 6.8 km
Expres Akü Oto Çekici
Burak Özkan
2.Günü
Keçiören ilçesine 7.1 km
Gökhan Budak
9.Ayı 118 İş
Kredi Kartı Geçerli
Keçiören ilçesine 9.5 km
Ceyhun Kılıç
1.Ayı 14 İş
Keçiören ilçesine 10.0 km
İbrahim Aktay
1.Ayı 18 İş
Keçiören ilçesine 10.0 km
Hüseyin Ünal
2 Yıl, 1 Ay 145 İş
Keçiören ilçesine 19.2 km
Harun Türker
2.Yılı 49 İş
Keçiören ilçesine 19.6 km
Çınarbey Oto Kurtarma
İsa Kermen
2 Yıl, 1 Ay 399 İş
Kredi Kartı Geçerli
Keçiören ilçesine 19.8 km
Ali Rıza Balcı
1 Yıl, 4 Ay 327 İş
Keçiören ilçesine 20.0 km
Adem Tunça
4.Ayı 37 İş
Keçiören ilçesine 20.6 km
Selim Oto Kurtarma
Ali Karahan
1 Yıl, 3 Ay 681 İş
Keçiören ilçesine 26.3 km
Kuzey Motors Yol Yardım
Muhsin Bacaksız
2.Yılı 235 İş
Kredi Kartı Geçerli
Keçiören ilçesine 28.7 km
Angara Oto Kurtarma
Tuncay Silci
4.Haftası
Keçiören ilçesine 28.9 km
Öztürk Oto Kurtarma & Yol Yardım
Eren Öztürk
9.Ayı 37 İş
Keçiören ilçesine 29.4 km
Aktaş Oto Kurtarma
Sami Aktaş
8.Ayı 78 İş
Keçiören ilçesine 29.9 km
Cantürk Oto Kurtarma
Abdullah Cantürk
7.Yılı 4488 İş
Kredi Kartı Geçerli
Keçiören ilçesine 30.2 km
Fırat Güler
7.Ayı 47 İş
Keçiören ilçesine 30.6 km
Aydın Oto Kurtarma
Ferhat Karaca
2.Yılı 141 İş
Kredi Kartı Geçerli
Keçiören ilçesine 30.6 km
Karan Oto Kurtarma
Ahmed Kılıç
2.Yılı 272 İş
Kredi Kartı Geçerli
Keçiören ilçesine 34.7 km
Keçiören Teklif Bekleyen Çekici İşleri
Keçiören Çıkışlı 1 Araç
Çıkış: Keçiören (Ankara)
Varış: İpekyolu (Van)
Araç: Fiat - Egea (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
6 teklif verildi

Keçiören Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın platformu olarak verdiğimiz türlü yol yardım çalışmalarımızdan biri olan Keçiören çekici hizmetine zaman fark etmeksizin erişim sağlayabilmektesiniz. Yurdumuzun bütün il ve ilçelerine varan rakipsiz hizmet ağıyla Enyakın; aracı aniden bozulan bütün araç sahiplerine güvenilir, hızlı, kaliteli ve cep yakmayan hizmeti verir. Keçiören çekici hizmeti almak istemekteyseniz almanız gereken tek aksiyon Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin web sitemizdeki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını arayıp irtibata geçmek. Her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını tuşlayarak direkt olarak Enyakin.com'un birlikte çalıştığı firmalarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde hizmet sağlayan her firma hizmet verdiği alanda gereken ekipman ve teknik bilgiye sahip işçilerden oluşmaktadır. Aracınızın markası, modeli ve duruma en uygun yol yardım araç gereçlerle birlikte talep ettiğiniz noktaya derhal intikal ederek Keçiören çekici servisimizden yararlanabilmenizi mümkün kılarlar.

Keçiören çekici desteğine sayısız sebepten ötürü gereksinebilirsiniz. Benzininiz bitmiştir ve otobanın ortasında kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve aracınız kullanılamayacak bir vaziyettedir, arabanızın aküsü tükenmiş olabilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğramış olabilirsiniz ya da yalnızca aracınızı bir yerden başka bir yere sorunsuz bir biçimde çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakin.com olarak meydana gelebilecek her olasılıkta siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlı, en kaliteli ve en hızlı oto çekici servisini sağlıyoruz.

Keçiören Oto Çekici

Bindiğiniz aracın modeli ve markası gözetilmeksizin Enyakin.com’dan Keçiören oto çekici desteği talep etmeniz mümkün. Enyakin.com, birlikte hizmet verdiği personelin olası her olasılığa ve araç tipine uyum sağlayacak ekipmana sahip olduğundan emin olur. Sağladığımız hizmetlerin yetkinliğine gösterdiğimiz itina sayesinde Enyakın, oto çekici hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimizin tereddütsüz güvenebileceği bir oluşum haline gelmiştir. Sağladığımız servisin ivedi ve efektif olması önem arz ettiği gibi en erişilebilir fiyatlı olması da önem arz eder. Daima çabamız müşterilerimizin mağduriyetini ve masraflarını minimal tutmak yönünde olmuştur.

Keçiören ilçesi de bu gruba dahil olmak üzere ülkemizin nice ilçesi ve ili hizmet alanımız dahilindedir. Bu da eş zamanlı olarak birçok araç sahibinin sorununa çözüm bulduğumuz manasına geliyor. Siz de Keçiören oto çekici desteğinden yararlanmak istiyor fakat hem bütçe dostu hem de başarılı bir yol yardım işletmesi bulmaya çalışıyorsanız olmanız gereken yerdesiniz! Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın sizlere sunduğu bol miktarda ekip içinden bütçeniz ve gereksinimlerinize en uygun olanı seçip mümkün olan en kısa sürede oto çekici servisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmelerin internet sitemizdeki profillerinde erişebileceğiniz 0850’li numaralar vasıtasıyla direkt olarak doğrudan işletme sahipleriyle iletişim kurup istediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz. Ekiple taşıtınızın markasını ve modelini de paylaşmayı aklınızdan çıkarmayınız. Böylece destek talebinde bulunduğunuz Keçiören oto çekici ekibi, taşıtınıza en uyumlu olan ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Keçiören Çekici Fiyatları

Bütün müşterilerimiz ilk adımda Keçiören oto çekici fiyatları incelemesi yaparak bütçe zorlayan işlem ücretlerinden kaçınmak ve cep yakmayan Keçiören oto çekici desteğinden yararlanmak istemektedir. Müşterilerinin mutluluğunu en değerli kazanç olarak kabul eden Enyakın, siz değerli müşterilerimizin en kaliteli hizmeti en erişilebilir fiyata aldığından emin olur. Enyakın'ı diğer oluşumlar içinde ayıran en kuvvetli meziyeti, sadece yol yardım hizmeti veren işletmelerin bir arada toplandığı bir platform olmamasıdır. Hizmet verdiği araç sahiplerinin ihtiyaçlarını ve dileklerini eksiksiz şekilde tahlil ederek kendisini daima güncelleyen bir sisteme sahip olmasıdır. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz her serviste çok sayıda araç sahibinde karşılaştığımız en bariz ortak özellik, tüm sürücülerin cüzi fiyatlı hizmet aramasıdır.

Sürekli gelen zamlar sebebiyle birçok hizmetin ulaşılamaz olduğu bu devirde dahi sürücülerimize en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini sunmak için beraber çalıştığımız firmalarla ücretleri en alt seviyede tutabilmek amacıyla koordineli bir operasyon sürdürmekteyiz. Böylece Enyakın'dan temin edeceğiniz Keçiören oto çekici yol yardım faaliyetinin bütün Keçiören oto çekici fiyatları arasından en uygun yol yardım servisi olacağından şüphesiz emin olabilirsiniz.

İlaveten beraber hizmet verdiğimiz bütün ekipler, verdikleri hizmetlere dair ücret tablosunu profillerinde yayınlamaktadır. Böylelikle bütçenizi aşma ihtimali olan firmaları hızlı bir biçimde eleyebilir, maddi olarak sizi zorlamayacak olan ekiple çalışabilirsiniz.

Keçiören Çekici Firmaları

Keçiören çekici firmaları içindeki masraf ve hizmetin niteliği skalasını lehinize çevirmek ve en yetkin firmalardan en uygun fiyatlı oto çekici servisinden faydalanmak istemekteyseniz Enyakın sizin için en doğru platform. İlk adım olarak dikkatinizi çekmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet verme yetkisi olması için karşılayabilmesini beklediğimiz birtakım kıstaslar bulunmaktadır. Bu kıstaslar arasında ekiplerin gerekli eğitimlerden geçmiş olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, her türlü araç markasına, modeline ve her çeşit yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak alet edevata sahip olması, hizmetler için beklenen ücretin Enyakın tarafından belirlenen limitleri aşmaması sayılabilir.

Birlikte faaliyet yürüttüğümüz işletmelerden sağlamalarını beklediğimiz ölçütler, siz müşterilerimizin Keçiören çekici firmaları arasında kötü olanları eleyip en iyi olanlardan faydalanmanızı sağlar. Personelin kullanıcı profillerinde görebileceğiniz doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını alıp destek talep edebilir, “Garaj” uygulamamızdan yararlanarak ilan verebilirsiniz. Velev ki işletmelere tam konumunuzu iletecek kadar yere hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp iletişim hattımıza bağlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un direktifleriyle hızlı bir biçimde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin Enyakin.com olarak bizlerden yararlandığınız sürece tüm Keçiören çekici firmaları arasında en yetkiniyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Keçiören çekici firmaları araştırması yapmaya çalışırken size kolaylık sağlaması için sitemizde yer açtığımız birtakım özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin internet sitemizdeki profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları araçların ve envanterlerinde bulunan alet edevatın fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylelikle ekibin fiziksel donanımı ve sağladığı teknik destek konusunda önsezide bulunmanız kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün ekiplerimizde aklınızın bir köşesinde bulundurmakla birlikte Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin ödeme yöntemi olarak kredi kartı tercih ettiğini aklınızda bulundurmalısınız. Arabanızla pat diye ortada kaldığınızda cebinizde yeterli miktarda nakit bulunmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan ekipler sayesinde bu hikaye eleniyor ve her durumda basit bir şekilde güvenle ödeme yapma imkanınız oluyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: mevzubahis firmanın o hafta en çok hizmet veren firma olduğunu sembolize eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: adı geçen firmanın Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında kaç kez hizmet sağladığını işaret eder. Böylece firmanın popülaritesi hakkında bir öngörüde bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: karar alma adımındaki en kayda değer faktörlerden birisi olabileceğini savunuyoruz. Ekibin daha önceki hizmetlerinden kaç puan aldığını ve sizden önce firmayla birlikte çalışmış müşterilerin firma hakkındaki negatif ve pozitif düşüncelerini bulabilirsiniz. Bizden hizmet alan tüm araç sahiplerini aldıkları yol yardım faaliyetini puanlayıp yorumlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Böylelikle sonraki müşterilerimiz, seçimde bulunurken bu puan ve yorumları dikkate alabilirler.

Keçiören Çekici Numarası

Keçiören çekici numarası arayan müşteriler, Keçiören çekici desteği temin edebileceği yüzlerce firma arasından spesifik bir ekiple iletişim kurmak istediği takdirde adı geçen işletmenin internet sitemizdeki profilini inceleyebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakın'la Keçiören çekici numarası bulmak çocuk oyuncağı! Arzu ederseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler ardından arzu ettiğiniz ekipten oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Keçiören Oto Kurtarma

Hizmet bölgemiz genişledikçe daha çok mağdur araç sahibine ulaşmaktayız. Çalışma alanımız dahilinde olan Keçiören ilçesine nitelikli, yetkin ve en cüzi fiyatlı Keçiören oto kurtarma yardımını sağlamaktayız. Zaman fark etmeksizin destek almak isteyen müşterilerimiz için en mantıklı yer Enyakın! Oto kurtarma hizmeti almak için birçok nedeniniz olabilir. Beklenmedik anda sönen lastikler, ansızın gelen kazalar, apansızın biten aküler ve dahası…

Meydana gelebilecek her varyasyona karşı en etkili ve en ivedi çözümü sağlayan Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın Keçiören oto kurtarma servisinden istifade edebilmek için yapacağınız tek şey Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin profillerini incelemek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz servisin 0850’li irtibat numarasını aramak.

Dilediğiniz konuma varan oto kurtarma ekipleri her şeyden önce başka bir kazaya neden olmamak için kullandığınız araç etrafında gereken güvenlik tedbirlerini alarak sizin ve diğer sürücülerin canını tehlikeye atacak ihtimalleri ortadan kaldırırlar. Önlemler sağlandıktan sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma alet edevatıyla arabanızın bulunduğunuz noktadan nakli sağlanır. Burada karşımıza iki farklı durum çıkmaktadır. Kullandığınız araç, basit bir onarımla kaldığı yerden tekrar çalışabilir vaziyete gelecekse o noktada tamiri yapılır ve arabanızla yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer bu mümkün değilse oto çekici ile birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız tahliye edilir.

Keçiören Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sunan firmaların bolluğu Keçiören oto kurtarma fiyatları arasında da farklılığa sebebiyet vermektedir. Sadece işletme sayısının fazla olmasıyla sınırlanmamakla birlikte aracınızın nereden çekileceği de ücret skalasında belirleyici bir değişken olmaktadır.

Enyakin.com çatısı altında hizmet veren bütün firmalar, gerçekleştirdikleri faaliyetlerin fiyat bilgisine web sitemizdeki profillerinde yer vermektedirler. Böylelikle kafanızdaki fiyat aralığına uymayan firmaları eleyip bütçenize uyan servisi seçebilirsiniz.

Destek talebinize yanıt veren oto kurtarma ekibinin son teknoloji araç gereçlere ve deneyimli, eğitimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Keçiören Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiğinde alanında diğer platformların önüne geçen Enyakin.com, bu başarısını Keçiören oto kurtarma hizmeti için de korumaktadır. Bu pozisyonunu da kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği alanında kendini kanıtlamış Keçiören oto kurtarma firmaları ile muhtemel kılmaktadır. Oto kurtarma yol yardım faaliyeti tüm yol yardım servisleri arasında en fazla derecede deneyim ve özen isteyen hizmettir. Arızalı arabanın yerinden güvenli bir süreçle çekilmesi yalnızca müşterilerimiz için değil o noktadaki tüm sürücüler için dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Enyakin.com, tüm Keçiören oto kurtarma firmaları arasında ince eleyip sık dokuyup en başarılı olanların bünyesine katılmasına tamam der.

Tüm sıkıntınıza ve içinde bulunduğunuz duruma çizgi çekmek bir “Alo” kadar uzağınızda! Kuşku ve endişelerinizi gidermek için ekiplerin internet sayfamızdaki profillerini araştırabilirsiniz. Profillerde erişebileceğiniz olumlu-olumsuz eleştiriler, en kuvvetli karar verme aracınız olacağına inanıyoruz.

Enyakin.com'a ulaşabileceğiniz iletişim yolları:

- işletmelerin web sitemizdeki profillerinde temin edebileceğiniz Enyakin.com tarafından kendilerine verilen 0850'li numara

- WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

- web sitemiz üzerindeki “Teklif al” formu

Köylerden tutun da şehir merkezlerine kadar uzanan geniş hizmet yelpazemize erişmek bu kadar kolay. Talep ettiğiniz irtibat biçimini seçin ve arızalı aracın marka ve model bilgisi fark etmeksizin Keçiören oto kurtarma firmaları arasında en güvenilir ve kaliteli olan ekiple çalışmanın keyfine varın.

Keçiören Yol Yardım

Siz her şey yolunda gidiyor diye düşünürken araç sizi ansızın arızalanıp ortada bırakabilir. Siz düzenli olarak arabanızın gerekli bakımlarını yapıyor da olsanız arabanızın lastiği sönebilir, yakıtınız bitebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kazaya karışarak yolun ortasında kalakalırsınız. Özet olarak yol yardım desteğimize niçin ihtiyaç duyacağınız hiç belli olmaz. Şanslısınız ki Enyakin.com, yurdun her ilçesini çatısı altına alan hizmet ağımızla Keçiören yol yardım servisi talebinde bulunmak isteyen müşterilerimizin yanında!

Aracınız şehrin göbeğinden tutun da ıssız bir yola kadar her vakit her konumda bozulabilir. Burada tek mağdur siz olmazsınız, kullandığınız araç trafiğin kitlenmesine de sebebiyet verdiyse sizin için bir dakika bile önem arz eder. Yol yardım ekiplerinin ihtimal dahilinde olan en kısa sürede arızalı arabanın bulunduğu noktaya gelip gerekli yol yardım servisini vermesi gerekir. Bu; taşıtın olay yerinde onarılıp yeniden rotasında ilerlemesini mümkün kılmak da olabilir, taşıtın bir oto çekici ile başka bir konuma nakledilmesi de olabilir.

Siz de Keçiören yol yardım desteği almak için süratle personelin sitemizde görebileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve ivedilikle kullandığınız araç için ihtiyacınız olan yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Keçiören Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım servisinin ücret aralığı pek çok değişkene bağlıdır. Arabanız için olay yerinde bir tamirin yapılması çözüm olacak mı yoksa oto çekici servisi almanız da mı gerekecek? Fark edebileceğiniz üzere bu varyasyonlar, fiyat skalasının yükselmesine sebebiyet verecektir. Araç çekilecekse kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? taşıtınızın tipi nedir? Bir kamyonetin çekilmesiyle bir otomobilin tahliye edilmesi aynı şey olmadığı gibi beklenecek ücret de farklı olacaktır. Bu ölçütler ve daha çeşitli faktöre bağlı olarak Keçiören yol yardım fiyatları değişmektedir.

Enyakin.com üzerinden Keçiören yol yardım fiyatları tahkiki yapmak isteyen sürücüler için türlü metot var:

1- firmaların internet sayfamızdaki profillerini gözden geçirerek fiyat tahkiki yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- ekiplerin 0850 ile başlayan şahsi numaralarını arayarak vakit kaybetmeden iletişim kurabilirsiniz.

Bu alternatiflerden size uyanı seçerek cebinize uyan firmadan süratle Keçiören yol yardım yol yardım faaliyetini temin edebilirsiniz.

Keçiören Yol Yardım Numarası

Daha önce yaşadığınız tüm yetersiz yol yardım faaliyetlerini sizlere unutturacak kadar donanımlı ve donanımlı personellerle çalışmak bir telefon uzağınızda. Tarayıcınızda Keçiören yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com üzerinden Keçiören yol yardım desteği alacağınız ekibe karar verdiyseniz aradığınız Keçiören yol yardım numarası firmaların internet sitemizdeki profilinde erişilebilmektedir. Firmaların kendilerine sağladığımız 0850'li numaraları arayarak servisler ile ivedilikle irtibata geçebilirsiniz.

İşte Enyakin.com’un sunduğu sayısız hizmetten yararlanmak bu kadar kolay!

Enyakın, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!