Ebubekir Dönder
7.Ayı 59 İş
KAPALI
Orhan Arıkan
11.Ayı 134 İş
KAPALI
Ahmet Arslan
10.Ayı 92 İş
KAPALI
Oğuz Han Hızar
5.Ayı 42 İş
Kredi Kartı Geçerli
KAPALI
Mehmet Gürbüz
3.Ayı 19 İş
KAPALI
Yenimahalle yakınlarında 25 Çekici firması bulunmaktadır.
Sefa Arıkan
11.Ayı 138 İş
Yenimahalle ilçesine 3.7 km
Ya Nasip Oto Kurtarma
Mert Karadağ
12.Ayı 355 İş
Kredi Kartı Geçerli
Yenimahalle ilçesine 6.9 km
Faruk Silahsız
4.Ayı 25 İş
Yenimahalle ilçesine 8.2 km
Mikail Yılmaz
3.Yılı 582 İş
Yenimahalle ilçesine 8.2 km
Oğuz Mesut Çıkılı
6.Ayı 24 İş
Kredi Kartı Geçerli
Yenimahalle ilçesine 8.2 km
Expres Akü Oto Çekici
Burak Özkan
2.Günü
Yenimahalle ilçesine 10.1 km
Gökhan Budak
9.Ayı 118 İş
Kredi Kartı Geçerli
Yenimahalle ilçesine 10.5 km
Terzioğlu Yol Yardım
Burak Terzioğlu
5.Ayı 43 İş
Yenimahalle ilçesine 12.2 km
Adem Tunça
4.Ayı 37 İş
Yenimahalle ilçesine 13.1 km
Hikmet Tombakoğlu
8.Ayı 59 İş
Yenimahalle ilçesine 13.4 km
Pursaklar Oto Kurtarma
Ali Gökoğlu
3.Haftası
Yenimahalle ilçesine 13.4 km
Öz Kardeşler Oto Kutarma
Habib Karaca
4.Haftası 18 İş
Yenimahalle ilçesine 13.4 km
Hüseyin Ünal
2 Yıl, 1 Ay 145 İş
Yenimahalle ilçesine 17.0 km
Harun Türker
2.Yılı 49 İş
Yenimahalle ilçesine 17.8 km
Çınarbey Oto Kurtarma
İsa Kermen
2 Yıl, 1 Ay 399 İş
Kredi Kartı Geçerli
Yenimahalle ilçesine 17.9 km
Ali Rıza Balcı
1 Yıl, 4 Ay 327 İş
Yenimahalle ilçesine 17.9 km
Selim Oto Kurtarma
Ali Karahan
1 Yıl, 3 Ay 681 İş
Yenimahalle ilçesine 18.2 km
Öztürk Oto Kurtarma & Yol Yardım
Eren Öztürk
9.Ayı 37 İş
Yenimahalle ilçesine 21.3 km
Aktaş Oto Kurtarma
Sami Aktaş
8.Ayı 78 İş
Yenimahalle ilçesine 21.8 km
Cantürk Oto Kurtarma
Abdullah Cantürk
7.Yılı 4488 İş
Kredi Kartı Geçerli
Yenimahalle ilçesine 22.1 km
Karan Oto Kurtarma
Ahmed Kılıç
2.Yılı 272 İş
Kredi Kartı Geçerli
Yenimahalle ilçesine 26.7 km
Fırat Güler
7.Ayı 47 İş
Yenimahalle ilçesine 27.1 km
Eray Oto Kurtarma
Bilal Tanrıver
2.Saati
Yenimahalle ilçesine 27.7 km
Kuzey Motors Yol Yardım
Muhsin Bacaksız
2.Yılı 235 İş
Kredi Kartı Geçerli
Yenimahalle ilçesine 34.5 km
Angara Oto Kurtarma
Tuncay Silci
4.Haftası
Yenimahalle ilçesine 34.8 km
Yenimahalle Teklif Bekleyen Çekici İşleri
Çıkış: Yenimahalle (Ankara)
Varış: Karesi (Balıkesir)
Araç: Kia - Sportage (Arazi, SUV ,Pickup)
Süre: 1 gün içinde
1 teklif verildi
Çıkış: Yenimahalle (Ankara)
Varış: Edremit (Van)
Araç: Suzuki - Vitara (Otomobil)
Süre: 2 gün içinde
3 teklif verildi
Çıkış: Şehitkamil (Gaziantep)
Varış: Yenimahalle (Ankara)
Araç: Mercedes - E Serisi (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
6 teklif verildi

Yenimahalle Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın platformu çatısı altında verdiğimiz pek çok yol yardım hizmetinden biri olan Yenimahalle çekici hizmetimize ihtiyacınız olan her an erişebilirsiniz. Yurdun bütün il ve ilçelerine yayılan olağanüstü hizmet sistemiyle Enyakın; aracının şu anki konumundan başka bir konuma tahliye edilmesini arzu eden bütün araç sahiplerine kaliteli, güvenilir, hızlı ve cep yakmayan hizmeti verir. Yenimahalle çekici desteğinden yararlanmak istemekteyseniz almanız gereken tek aksiyon Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin web sitemiz üzerindeki profillerini ziyaret edip 0850’li numarayı tuşlayıp irtibata geçmek. 0850’li numarayı kullanmak kaydıyla doğrudan işletmelerle irtibata geçebilirsiniz. Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında servis sağlayan tüm firmalar alanında gerekli eğitimlerden geçmiş ve yeterli ekipmana sahip bir kadrodan meydana gelmektedir. Gereksinimlerinizi karşılayan yol yardım araç gereçlerle birlikte talep ettiğiniz yere süratle yetişip Yenimahalle çekici desteğimizden yararlanabilmenizi sağlarlar.

Yenimahalle çekici servisimize sayısız sebepten ötürü gerek duyabilirsiniz. Yakıtınız bitebilir ve otobanın ortasında kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve kullandığınız araç kullanılabilir durumda değildir, akünüz tükenebilir, daha yeni değiştirdiğiniz lastiklerinizin azizliğine uğramış olabilirsiniz veya yalnızca aracınızı mevcut konumundan başka bir konuma güvenle çektirmek istemiş olabilirsiniz. Enyakin.com bünyesinde olası her hikayede siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı oto çekici desteğini sunuyoruz.

Yenimahalle Oto Çekici

Bindiğiniz aracın marka ve model bilgisi fark etmeksizin Enyakin.com olarak bizlerden Yenimahalle oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Enyakın, birlikte operasyon yürüttüğü işletmelerin olası her ihtimale ve araba modeline/tipine uyum sağlayacak araç ve gerece sahip olduğundan emin olur. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesine gösterdiğimiz ihtimam sayesinde Enyakin.com, oto çekici desteğinden yararlanmak isteyen sizlerin tereddütsüz güvenebileceği bir firma olarak daha güçlü bir hale gelmiştir. Sağladığımız servisin güvenilir ve iyi olması önemli bir husus olduğu gibi cüzi fiyatlı olması da önemlidir. Her daim çabamız araç sahiplerinin zararını minimumda tutmak doğrultusunda olmuştur.

Yenimahalle ilçesi de bunun bir parçası olmak üzere ülkemizin türlü ilçesi ve şehri faaliyet alanımız dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok araç sahibinin problemini çözdüğümüz manasına geliyor. Siz de Yenimahalle oto çekici servisi talebinde bulunmak istiyor ancak hem en masrafsız hem de kaliteli bir yol yardım personeli bekliyorsanız olmanız gereken yerdesiniz! Enyakin.com’un araç sahiplerine sunduğu sayısız işletme arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçip dakikalar içinde oto çekici desteği talep etmeniz mümkün.

Firmaların profillerinde erişebileceğiniz 0850’li numaralar vasıtasıyla hızlı bir biçimde doğrudan yetkili kişilerle görüşüp gereken yol yardım faaliyetini talep edebilirsiniz. Ekiple bindiğiniz aracın marka ve model bilgisini de paylaşmayı unutmayınız. Böylece yardımınıza gelecek olan Yenimahalle oto çekici firması, arabanıza göre olan ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Yenimahalle Çekici Fiyatları

Birçok araç sahibi ilk olarak Yenimahalle oto çekici fiyatları tahkiki yaparak bütçelerini aşan masraflardan kaçınmak ve bütçe dostu Yenimahalle oto çekici desteği almak istemektedir. Müşterilerinin mutluluğunu en önemli unsur olarak gören Enyakin.com, müşterilerinin en başarılı yol yardım faaliyetini en bütçe dostu fiyata elde ettiğinden emin olur. Enyakin.com olarak bizleri diğer oluşumlar içinde ayıran en önemli meziyeti, sadece yol yardım hizmeti sağlayan ekiplerin topluca bir araya getirildiği bir veri tabanı olmamasıdır. Müşterilerin gereksinimlerini ve dileklerini en doğru şekilde gözlemleyerek kendisini kesintisiz bir şekilde iyileştiren bir strüktüre sahip olmasıdır. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz her serviste birçok araç sahibinde sezdiğimiz en stratejik müşterek özellik, tüm müşterilerimizin en masrafsız hizmet beklentisi içinde olduğudur.

Son zamlardan ötürü çoğu şeyin yaklaşılamaz olduğu bu süreçte bile sürücülerimize en uygun fiyatlı oto çekici servisini vermek için birlikte faaliyet yürüttüğümüz firmalarla işlem faturalarını en alt seviyede tutabilmek gayesiyle senkronize bir çalışma sürdürmekteyiz. Bu sayede size sağlayacağımız Yenimahalle oto çekici servisinin tüm Yenimahalle oto çekici fiyatları arasında en bütçe dostu yol yardım hizmeti olacağından yüzde yüz emin olabilirsiniz.

İlaveten birlikte faaliyet yürüttüğümüz her işletme, sundukları faaliyetlere dair fiyat tablosunu internet sitemizdeki profillerinde paylaşmaktadır. Bu sayede pahalıya mal olacak olan firmaları hızlı bir biçimde elimine edebilir, maddi olarak sizi zorlamayacak olan ekiple çalışabilirsiniz.

Yenimahalle Çekici Firmaları

Yenimahalle çekici firmaları içindeki hizmet kalitesi ve fiyat skalasını menfaatinize çevirmek ve en donanımlı ekiplerden en uygun fiyatlı oto çekici hizmeti almak istemekteyseniz Enyakin.com araç sahipleri için en doğru adres. İlk adım olarak açıkça belirtmeliyiz ki bir ekibin Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında hizmet verebilmek için karşılayabilmesi gereken bazı ölçütler bulunmaktadır. Bunlar arasında firmaların gerekli eğitimlerden geçmiş olması, teknik becerilerini kanıtlamış olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve olası her yol yardım senaryosuna uygunluk gösterebilecek alet edevata sahip olması, verdikleri hizmet için arzu edilen fiyat skalasının Enyakın tarafından tayin edilen sınırları aşmaması diyebiliriz.

Beraber hizmet verdiğimiz ekiplerden karşılamalarını beklediğimiz kıstaslar, değerli müşterilerimizin Yenimahalle çekici firmaları arasında kötü olanları eleyip en başarılı olanlardan yararlanmanızı sağlar. İşletmelerin kullanıcı profillerinde erişebileceğiniz 0850 ile başlayan numaralarını alıp destek talep edebilir, “Garaj” uygulamamızdan yararlanarak ilan yayınlayabilirsiniz. Şayet işletmelere detaylı konumunuzu iletecek kadar yere vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un talimatlarıyla ivedilikle hizmet talep edebilirsiniz.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin Enyakin.com’dan hizmet aldığınız sürece bütün Yenimahalle çekici firmaları arasından en niteliklisiyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Yenimahalle çekici firmaları araştırması yaparken siz müşterilerimize konfor sağlaması için web sayfamızda konumlandırdığımız birtakım özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin internet sitemizdeki profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları arabaların ve ellerinde bulunan ekipmanların fotoğraflarını görebilirsiniz. Bu sayede firmanın sunduğu hizmetler ve ekipmanları hakkında öngörüde bulunmanız basit bir süreç haline gelebilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün işletmelerimizde olmamakla birlikte işletmelerin birçoğunun ödeme usulü olarak kredi kartı tercih ettiğini bilmenizde fayda var. Arabanızla ansızın mahsur kaldığınızda yanınızda yeterli miktarda nakit olmayabilir. Kredi kartı opsiyonu olan işletmeler sayesinde bu olasılık ortadan kalkıyor ve her ihtimalde sıkıntısız bir biçimde güvenli olarak ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen ekibin o hafta en fazla çeşitli yol yardım desteği sağlayan firma olduğunu sembolize eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen servisin Enyakin.com bünyesinde kaç kere yol yardım servisi gerçekleştirdiğini ifade eder. Bu sayede servisin güvenilirliği hakkında bir çıkarımda bulunabilirsiniz.

5- “Puan / yorum” ibareleri: karar alma kısmındaki en kayda değer parametrelerden birisi olabileceğini düşünüyoruz. Servisin sizden önceki hizmetlerinin beğenilip beğenilmediğini ve önceki müşterilerin işletmeyle ilgili iyi/kötü yorumlarını bulabilirsiniz. Bizden hizmet alan tüm araç sahiplerini aldıkları servisi olumlu-olumsuz değerlendirip puanlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Böylelikle kendilerinden sonra gelen müşteriler, seçim yaparken bu puan ve yorumları akıllarının bir köşesinde bulundurabilirler.

Yenimahalle Çekici Numarası

Yenimahalle çekici numarası arayışı içinde olan araç sahipleri, Yenimahalle çekici desteği alabileceği onlarca ekip içinde belirli bir ekiple iletişim kurmak istediği takdirde bahsedilen ekibin internet sitemizdeki profilini inceleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakın aracılığıyla Yenimahalle çekici numarası bulmak çocuk oyuncağı! Arzu ederseniz WhatsApp destek hattımıza bağlanarak da gerekli talimatlar ardından talep ettiğiniz ekipten oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Yenimahalle Oto Kurtarma

Faaliyet alanımız genişledikçe daha fazla yardım isteyen araç sahibine erişebilmekteyiz. Servis bölgemiz dahilinde olan Yenimahalle ilçesine en güvenilir, en hızlı ve cep yakmayan fiyatlı Yenimahalle oto kurtarma yardımını sağlamaktayız. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde yol yardım servislerimizden yararlanmak isteyen araç sahipleri için en uygun adres Enyakin.com! Oto kurtarma hizmeti talep etmek için birçok haklı nedeniniz olabilir. Ummadık yerde sönen lastikler, ansızın gelen kazalar, patadak sıfırlanan aküler ve dahası…

Olabilecek her varyasyona karşı en etkili ve en ivedi çözümü sağlayan Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın Yenimahalle oto kurtarma hizmetinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların profillerini gözden geçirmek ve faaliyetlerinden faydalanmak istediğiniz servisin kendilerine tahsis edilen 0850'li numarasını aramak.

Talep ettiğiniz lokasyona intikal eden oto kurtarma ekipleri her şeyden önce başka bir kazaya sebep olmamak için birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız etrafında gereken güvenlik önlemlerini alarak diğer sürücülerin ve sizin can güvenliğini sağlarlar. Tedbirler yerine getirildikten sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma araç gereciyle arabanızın bulunduğunuz noktadan tahliyesi gerçekleştirilir. Bu aşamada karşımıza iki ihtimal çıkar. Araç, basit onarım işlemleriyle tekrar iş görür duruma gelecekse o noktada gereken tamir işlemleri yapılır ve aracınızla rotanız doğrultusunda devam edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamayacaksa oto çekici ile araç o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Yenimahalle Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sağlayan firmaların bolluğu Yenimahalle oto kurtarma fiyatları arasında da çeşitliliğe sebebiyet vermektedir. Sadece firma çeşitliliğiyle kalmamakla birlikte taşıtınızın hangi lokasyondan çekileceği de ücret skalasında belirleyici bir etken olabilmektedir.

Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet sunan her ekip, sundukları hizmetlerin fiyat bilgisine internet sayfamızdaki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede bütçenizi aşan işletmeleri elimine ederek bütçenize uyan ekibi seçebilirsiniz.

Çağrınıza yanıt veren oto kurtarma ekibinin gelişmiş ekipmanlara ve gerekli teknik eğitimli, saha deneyimli personele sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Yenimahalle Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dediğinizde alanında diğer firmalardan sıyrılan Enyakin.com, bu iddiasını Yenimahalle oto kurtarma desteği için de idame ettirmektedir. Yol yardım platformları içindeki bu etkin konumunu da kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği yeterli teknik donanımlara sahip Yenimahalle oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma yol yardım faaliyeti bütün yol yardım destekleri arasından en fazla derecede titizlik ve deneyim gerekli olunan servistir. Arızalı taşıtın mevcut konumdan sıkıntısız bir operasyonla tahliye edilmesi sadece araç sahipleri için değil oradaki bütün araçlar için dikkat edilecek bir noktadır. Enyakın, tüm Yenimahalle oto kurtarma firmaları arasından özenle inceleyip en iyi ve en güvenilir olan işletmelerin Enyakin.com hizmet ağına katılmasına onay verir.

Bütün karasızlığınıza ve içinde bulunduğunuz duruma son vermek bir telefon uzağınızda! Tereddüt ve şüphelerinizi giderebilmek için personelin internet sayfamızdaki profillerini inceleyebilirsiniz. Profillerde bulunan yorumlar ve puan, en stratejik belirleyici olacak diye düşünmekteyiz.

kesintisiz hizmet alabileceğiniz Enyakin.com'a erişebileceğiniz yollar:

- firmaların web sitemiz üzerindeki profillerinde bulabileceğiniz kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp destek hattımız (0850 303 66 66)

- web sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Kırsaldan metropole kadar uzanan hizmet ağımıza ulaşmak bu kadar basit. Talep ettiğiniz irtibat şeklini seçin ve arabanın marka ve model bilgisi gözetilmeksizin Yenimahalle oto kurtarma firmaları arasından en güvenilir ve kaliteli olan firmayla çalışmanın keyfine varın.

Yenimahalle Yol Yardım

Siz her şey yolunda gidiyor sanısına kapılırken birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız sizi yolun ortasında bırakabilir. Siz her ne kadar arabanızın bakımlarını yapıyor da olsanız lastikleriniz delinebilir, benzininiz bitebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kaza yapıp yolun ortasında kalakalırsınız. Özet olarak yol yardım servisine niçin gereksinim duyacağınız hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakin.com, Ülkenin her ilçesini çatısı altına alan hizmet ağımızla Yenimahalle yol yardım servisi talebinde bulunmak isteyen müşterilerimizin yanında!

Arabanız bir ara sokaktan tutun da otoyolun ortasına kadar her an her konumda arızalanabilir. Burada bir tek siz mağdur olmazsınız, birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız trafiğin tıkanmasına da sebep olduysa sizin için geçen her saniye önemlidir. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede arabanın olduğu lokasyona gelerek arzu ettiğiniz yol yardım hizmetini sunması gerekir. Bu; arızalı aracın çağrılan konumda tamir edilerek tekrar yola çıkmasını sağlamak da olabilir, arızalı aracın bir oto çekici ile başka bir konuma nakledilmesi de olabilir.

Siz de Yenimahalle yol yardım hizmetinden faydalanmak için süratle firmaların internet sitemizde görebileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve vakit kaybetmeden arabanız için istediğiniz yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Yenimahalle Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım servisinin fiyat skalası çeşitli etkene bağlıdır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız için çağrılan konumda bir tamirin yapılması sorunu ortadan kaldıracak mı yoksa oto çekici desteği almanız da mı gerekecek? Gözlemleyebileceğiniz üzere bu varyasyonlar, ücret skalasının artmasına yol açacaktır. Aracınız başka bir konuma nakledilecekse kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? taşıtınızın türü nedir? Bir ağır vasıtanın taşınmasıyla bir otomobilin kurtarılması aynı şey olmadığı gibi istenecek ücret de farklı olacaktır. Bunlar ve daha çeşitli faktöre bağlı olarak Yenimahalle yol yardım fiyatları farklılaşmaktadır.

Enyakın üzerinden Yenimahalle yol yardım fiyatları incelemesi yapmak isteyen araç sahipleri için sayısız yöntem var:

1- ekiplerin web sitemizdeki profillerini tahkik ederek fiyat tahkiki yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız üzerinden form doldurabilirsiniz.

3- işletmelerin 0850’li numaralarını tuşlayıp ivedilikle bağlantı kurabilirsiniz.

Bu yöntemlerden size uyanı seçerek size uyan firmadan çabukça Yenimahalle yol yardım yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Yenimahalle Yol Yardım Numarası

Eskiden yaşadığınız tüm olumsuz yol yardım servislerini siz müşterilerimize unutturacak profesyonellikte eğitimli ve donanımlı personellerle çalışmak bir “Alo” kadar uzağınızda. Sağda solda Yenimahalle yol yardım numarası diye aratma devri Enyakin.com ile sona eriyor.

Enyakin.com üzerinden Yenimahalle yol yardım servisi alacağınız ekibe karar verdiyseniz aradığınız Yenimahalle yol yardım numarası firmaların internet sayfamız üzerindeki profilinde erişilebilmektedir. 0850 ile başlayan numaraları arayarak firmalar ile ivedilikle irtibata geçebilirsiniz.

İşte Enyakin.com’un sağladığı birçok faaliyetten yararlanmak bu kadar kolay!

Enyakın, güvenli ve neşeli yolculuklar diler!