Special Auto Çekici Ve Kurtarıcı Hizmetleri
En yakın mesafe 50 ₺
0-45 km Fiyatlar
Otomobil
50₺
Günerler Yol Yardım
En yakın mesafe 50 ₺
0-45 km Fiyatlar
Otomobil
50₺
Kardeşler Oto Kurtarma
En yakın mesafe 50 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
50₺
Saruhanlı yakınlarında 11 Çekici firması bulunmaktadır.
Manisa Merkez Yol Yardım
Cihan Zeybek
Saruhanlı ilçesine 20.9 km, 22 dakika
0850 303 66 45
En yakın mesafe 50 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
50₺
Manisa Yol Yardım
Çağdaş Özyiğit
Saruhanlı ilçesine 22.0 km, 25 dakika
0850 307 87 93
En yakın mesafe 250 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
250₺
Arazi, SUV, Pickup
250₺
Motosiklet
250₺
Güven Oto Kurtarma
Süleyman Akgün
Saruhanlı ilçesine 22.0 km, 25 dakika
0850 309 18 20
Eymen Oto Kurtarma
Ergülcan Engin
Saruhanlı ilçesine 27.3 km, 25 dakika
0850 307 73 47
En yakın mesafe 250 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
250₺
Arazi, SUV, Pickup
350₺
Minivan, Panelvan
350₺
Kamyon, Kamyonet
400₺
Savcı Oto Kurtarma
Cemal Ulutaş
Saruhanlı ilçesine 36.8 km, 43 dakika
0850 305 87 51
Çavuşoğulları Yol Yardım
Mustafa Erkan
Saruhanlı ilçesine 39.9 km, 33 dakika
0850 307 81 13
Sağlam Oto Kurtarma
Görkem Sağlam
Saruhanlı ilçesine 50.6 km, 37 dakika
0850 308 42 28
Elçin Oto Kurtarma
Sezai Elçin
Saruhanlı ilçesine 52.7 km, 42 dakika
0850 304 88 20
Özer Oto Kurtarma
Mehmet Özer
Saruhanlı ilçesine 53.2 km, 43 dakika
0850 308 27 50
Eraydın Oto Kurtarma
Şükrü Eraydın
Saruhanlı ilçesine 53.2 km, 38 dakika
0850 307 87 90
Turacı Oto Kurtarma
Murat Turacı
Saruhanlı ilçesine 53.3 km, 42 dakika
0850 302 66 84

Saruhanlı Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın platformu olarak vermekten gurur duyduğumuz birçok yol yardım hizmetlerinden birisi olan Saruhanlı çekici servisimize dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde erişim sağlayabilmektesiniz. Ülkenin birçok noktasına genişleyen rakipsiz hizmet mekanizmasıyla Enyakın; aracını bir yerden başka bir yere çektirmek isteyen bütün müşterilerimize hızlı, güvenilir, kaliteli ve en masrafsız hizmeti sağlar. Saruhanlı çekici hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin internet sayfamızdaki profillerini inceleyip 0850’li numarayı arayarak irtibata geçmek. Her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını aramak kaydıyla hızlı bir biçimde işletmelerle çalışmaya başlayabilirsiniz. Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında hizmet veren her firma hizmet verdiği alanda deneyimli ve yetkin işçilerden meydana gelmektedir. Gereksinimlerinizi karşılayan yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek arzu ettiğiniz noktaya çabucak yetişip Saruhanlı çekici desteğimizden faydalanabilmenizi mümkün kılarlar.

Saruhanlı çekici hizmetimize pek çok nedenden ötürü gereksinebilirsiniz. Arabanızın yakıtı bitmiş olabilir ve kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve arabanız kullanılamaz hale gelmiştir, doldurmayı unuttuğunuz akünüz bitebilir, lastiklerinizin azizliğine uğramışsınızdır veya yalnızca aracınızı mevcut konumundan başka bir konuma güvenle çektirmek isteyebilirsiniz. Enyakin.com çatısı altında her senaryoda araç sahiplerine en kaliteli, en hızlı ve en uygun fiyatlı oto çekici servisini veriyoruz.

Saruhanlı Oto Çekici

Bindiğiniz aracın hangi markanın hangi modeli olduğu gözetilmeksizin Enyakin.com olarak bizlerden Saruhanlı oto çekici desteği talep etmeniz mümkün. Enyakin.com, birlikte hizmet verdiği işletmelerin olası her olasılığa ve araç tipine uyum sağlayacak alet edevata sahip olduğundan emin olur. Verdiğimiz hizmetlerin yetkinliğine gösterdiğimiz ihtimam sayesinde Enyakın, oto çekici servisinden faydalanmak isteyen müşterilerimizin gözü kapalı güvenebileceği bir firma olarak daha güçlü bir hale gelmiştir. Alınacak hizmetin iyi ve güvenilir olması önemli bir husus olduğu gibi cep yakmayan olması da önem arz eder. Her zaman çabamız sürücülerin masraflarını ve mağduriyetini asgari seviyede tutmak yönünde olmuştur.

Saruhanlı ilçesi de dahil olmak üzere Türkiye’nin sayısız ilçesi ve ili faaliyet alanımız dahilindedir. Bu da aynı anda birçok müşterimizin problemini çözdüğümüz manasına geliyor. Siz de Saruhanlı oto çekici hizmetinden faydalanmak istiyor ancak hem en masrafsız hem de başarılı bir yol yardım firması arayışı içindeyseniz uygun yerdesiniz! Yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un araç sahiplerine sunduğu sayısız işletme arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyum sağlayanı seçerek en hızlı şekilde oto çekici desteği alabilirsiniz.

İşletmelerin internet sitemizdeki profillerinde görebileceğiniz 0850’li numaralar vasıtasıyla vakit kaybetmeden doğrudan çalışanlarla irtibata geçerek istediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz. Görüştüğünüz yetkiliyle arabanızın model ve markaya dair detaylarını da belirtmeyi unutmayınız. Bu sayede yardımınıza gelecek olan Saruhanlı oto çekici ekibi, arabanıza en uygun olan ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Saruhanlı Çekici Fiyatları

Bütün müşterilerimiz ilk adımda Saruhanlı oto çekici fiyatları incelemesi yaparak bütçe zorlayan işlem ücretlerinden kaçınmak ve uygun fiyatlı Saruhanlı oto çekici hizmeti talep etmek arzusundadır. Müşterilerinin mutluluğunu en değerli kazanç olarak kabul eden Enyakın, müşterilerinin en güvenilir yol yardım faaliyetini cep yakmayan fiyata aldığından emin olur. Platform olarak Enyakin.com'u diğer platformlar arasında ön plana çıkaran en belirgin meziyeti, sadece yol yardım hizmeti veren ekiplerin birlikte derlendiği bir veri tabanı olmayışıdır. Müşterilerin dileklerini ve ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde analiz ederek kendisini kesintisiz bir şekilde yenileyen bir düzene sahip olmasıdır. Verdiğimiz her hizmette binlerce müşterimizde gözlemlediğimiz en belirgin ortak özellik, herkesin cüzi fiyatlı servis beklentisinde olmasıdır.

Sürekli gelen zamlar sebebiyle hizmetlerinin birçoğunun erişilemez olduğu bir dönemde bile müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini sunmak için beraber çalıştığımız firmalarla ücretleri en alt seviyede tutabilmek amacıyla senkronize bir çalışma sürdürmekteyiz. Bu sayede Enyakın'dan temin edeceğiniz Saruhanlı oto çekici yol yardım faaliyetinin tüm Saruhanlı oto çekici fiyatları arasından en bütçe dostu yol yardım servisi olacağından yüzde yüz emin olabilirsiniz.

Ayrıca birlikte çalıştığımız bütün ekipler, verdikleri faaliyetlere dair fiyat bilgisini profillerinde paylaşmaktadır. Böylece pahalıya mal olacak olan firmaları vakit kaybetmeden seçenekleriniz arasından çıkarabilir, maddi olarak sizi zorlamayacak olan ekiple çalışabilirsiniz.

Saruhanlı Çekici Firmaları

Saruhanlı çekici firmaları arasındaki kalite ve maliyet yelpazesini avantajınıza çevirmek ve en donanımlı firmalardan en uygun fiyatlı oto çekici hizmeti talep etmek istemekteyseniz Enyakin.com aracına ve cebine önem verenler için en doğru adres. İlk adım olarak dikkatinizi çekmeliyiz ki bir ekibin Enyakın platformu çatısı altında destek sağlayabilmesi için yerine getirmesi beklenilen bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler arasından işletmelerin hizmet verebilmek için gerekli olan teknik eğitimi almış olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, piyasada yaygın olan araç marka/model spektrumuna ve her türlü yol yardım senaryosuna uygun araç ve gerece sahip olması, verdikleri hizmet için beklenen fiyat skalasının Enyakin.com’un belirlediği kısıtları aşmaması sayılabilir.

Enyakin.com çatısı altında birlikte iş yaptığımız ekiplerden sağlamalarını beklediğimiz ölçütler, araç sahiplerinin Saruhanlı çekici firmaları arasından kötü olanları eleyip en başarılı olanlardan yararlanmanızı sağlar. Firmaların sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde bulabileceğiniz doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını alıp destek talep edebilir, “Garaj” uygulamamızdan yararlanarak ilan oluşturabilirsiniz. Eğer firmalara tam konumunuzu verecek kadar noktaya vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp çağrı hattımıza ulaşabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un direktifleriyle ivedilikle hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi yolu seçerseniz seçin Enyakin.com olarak bizlerden yararlandığınız sürece tüm Saruhanlı çekici firmaları arasından en iyisiyle çalışacağınızdan hiç şüpheniz olmasın!

Saruhanlı çekici firmaları araştırması yapmaya çalışırken sizlere kolaylık sağlaması için web sitemizde alan açtığımız birtakım kısımlar var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: Enyakın çatısı altında destek sağlayan birçok işletmenin sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları arabaların ve sahip oldukları araç gereçlerin fotoğraflarını bulabilirsiniz. Bu sayede işletmenin sunduğu hizmetler ve ekipmanları hakkında fikir edinmeniz kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün personelimizde olmamakla birlikte firmaların birçoğunun ödeme yapma biçimi olarak kredi kartı kabul ettiğini unutmamalısınız. Arabanızla patadak ortada kaldığınızda yanınızda yeterince nakit olmayabilir. Kredi kartı geçerli olan firmalar sayesinde bu hikaye elimine ediliyor ve her durumda sıkıntısız bir biçimde güvenle ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsi geçen işletmenin o hafta en çok birçok yol yardım hizmeti veren firma olduğunu belirtir.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsedilen işletmenin Enyakin.com çatısı altında kaç kere yol yardım servisi gerçekleştirdiğini işaret eder. Böylelikle firmanın başarısı ile ilgili bir çıkarımda bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: çalışacağınız işletmeyi belirleme kısmındaki en stratejik parametrelerden birisi olması gerektiğini düşünüyoruz. Firmanın daha önceki hizmetlerinden kaç puan aldığını ve sizden önce firmayla birlikte çalışmış müşterilerin işletmeyle ilgili olumlu/olumsuz düşüncelerini görebilirsiniz. Tüm müşterilerimizi aldıkları servisi olumlu-olumsuz değerlendirip puanlamaları konusunda teşvik ediyoruz. Böylece kendilerinden sonra gelen araç sahipleri, seçimde bulunurken bu yorumları ve puanı göz önünde bulundurabilirler.

Saruhanlı Çekici Numarası

Saruhanlı çekici numarası bulmaya çalışan araç sahipleri, Saruhanlı çekici servisi temin edebileceği sayısız işletme arasından belli bir firmayla irtibata geçmek istediği takdirde bahsedilen servisin internet sayfamız üzerindeki profilini inceleyebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakın'la Saruhanlı çekici numarası bulmak bu kadar kolay! İsterseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli direktifler ardından talep ettiğiniz işletmeden oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Saruhanlı Oto Kurtarma

Hizmet bölgemiz genişledikçe daha çok yardım isteyen araç sahibine erişebilmekteyiz. Faaliyet alanımız kapsamında olan Saruhanlı ilçesine en güvenilir, en hızlı ve en makul fiyatlı Saruhanlı oto kurtarma desteğini sağlamaktayız. 7/24 hizmet almak isteyen müşteriler için en doğru adres Enyakın! Oto kurtarma hizmeti talep etmek için birçok nedeniniz olabilir. Beklenmedik anda sönen lastikler, görünmez kazalar, birdenbire biten aküler ve dahası…

Her türlü durum için en efektif ve en hızlı çözümü sağlayan Enyakın'ın Saruhanlı oto kurtarma servisinden istifade edebilmek için yapacağınız tek şey Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin profillerini gözden geçirmek ve servislerinden yararlanmak istediğiniz ekibin kendilerine tahsis edilen 0850'li numarasını tuşlamak.

Arzu ettiğiniz konuma intikal eden oto kurtarma ekipleri kurtarma işlemine başlamadan önce başka bir kazaya neden olmamak için aracınız etrafında gerekli güvenlik tedbirlerini alarak sizin ve diğer sürücülerin emniyette olmasını sağlarlar. Güvenlik tedbirleri yerine getirildikten sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla aracınızın mahsur kaldığınız yerden tahliyesi gerçekleştirilir. Bu noktada karşımıza iki ihtimal çıkıyor. Kullandığınız araç, basit onarım işlemleriyle yeniden iş görür kondisyona gelecekse çağrılan konumda gerekli onarım işlemleri yapılır ve aracınızla yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer bu ihtimaller dahilinde değilse oto çekici ile aracınız o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Saruhanlı Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sağlayan işletmelerin bolluğu Saruhanlı oto kurtarma fiyatları arasında da farklılığa sebep olmaktadır. Yalnızca işletme sayısının fazla olmasıyla kalmamakla birlikte arabanızın nereden kurtarılacağı da fiyat skalasında belirleyici bir değişken olmaktadır.

Enyakin.com bünyesinde yer alan bütün firmalar, sundukları hizmetlerin ücret bilgisine web sitemiz üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Böylelikle kafanızdaki fiyat aralığına uymayan işletmeleri elimine ederek bütçe dostu firmayı seçebilirsiniz.

Destek talebinize yanıt veren oto kurtarma ekibinin gelişmiş alet edevata ve eğitimli, deneyimli personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Saruhanlı Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiğinde hizmet verdiği alanda diğer platformların önüne geçen Enyakın, bu başarısını Saruhanlı oto kurtarma hizmeti için de sürdürmektedir. Bunu da bünyesine kattığı işinin uzmanı Saruhanlı oto kurtarma firmaları ile sağlamaktadır. Oto kurtarma hizmeti, bütün yol yardım servisleri içinde en fazla derecede titizlik ve deneyim talep eden servistir. Taşıtın bulunduğu noktadan emniyetli bir şekilde çekilmesi yalnızca araç sahipleri için değil o noktadaki bütün araba sahipleri için dikkat edilecek bir noktadır. Enyakın, tüm Saruhanlı oto kurtarma firmaları arasından dikkatle inceleyerek en güven veren firmaların Enyakin.com çatısı altına katılmasına tamam der.

Bütün endişelerinize ve mağduriyetinize son vermek bir telefon uzağınızda! Kuşku ve endişelerinizi bertaraf edebilmek için işletmelerin internet sayfamızdaki profillerini gözden geçirebilirsiniz. Profillerde yer alan olumlu-olumsuz eleştiriler, en kayda değer karar verme aracınız olacaktır.

kesintisiz hizmet alabileceğiniz Enyakin.com'a ulaşabileceğiniz iletişim kanalları:

- işletmelerin web sitemiz üzerindeki profillerinde yer alan kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp iletişim hattımız (0850 303 66 66)

- web sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Ülkemizin en ücra noktasına kadar uzanan servis ağımıza ulaşmak çocuk oyuncağı. Dilediğiniz iletişim seçeneğini seçin ve problemli aracın modeli ve markası gözetilmeksizin Saruhanlı oto kurtarma firmaları içinde en uygun fiyatlı ve kaliteli olanla çalışmanın keyfine varın.

Saruhanlı Yol Yardım

Siz her şey sorunsuz diye tahmin ederken kullandığınız araç sizi yarı yolda bırakabilir. Siz belli aralıklarla aracınızın rutin bakımlarını yapıyor da olsanız arabanızın lastiği sönebilir, benzininiz bitebilir, aracınızın anahtarı kaybolabilir, kaza yapıp yolda kalabilirsiniz. Özet olarak yol yardım hizmetine nasıl ve neden ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakın, memleketin her bölgesini kapsayan hizmet düzeniyle Saruhanlı yol yardım desteğinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin yanında!

Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız otobandan ara sokağa kadar ansızın her noktada bozulabilir. Bu durumda tek mağdur siz olmazsınız, arabanız trafiğin akmasını da engellemeye neden olduysa sizin için geçen her saniye önemlidir. Yol yardım ekiplerinin olabilecek en kısa sürede arızalı arabanın olduğu yere ulaşarak gereken yol yardım desteğini sağlaması gerekir. Bu; arabanın orada onarılıp tekrar trafiğe çıkmasını mümkün kılmak da olabilir, arabanın bir oto çekici ile başka bir noktaya tahliye edilmesi de olabilir.

Siz de Saruhanlı yol yardım servisinden faydalanmak için çabukça firmaların web sitemizde bulabileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını arayabilir ve direkt olarak araç için lazım olan hizmeti alabilirsiniz.

Saruhanlı Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin ücret aralığı çeşitli etkene bağlıdır. Arabanız için o noktada bir tamirin yapılması yeterli bir çözüm mü yoksa oto çekici yol yardım faaliyetini almanız da mı gerekecek? Tahmin edersiniz ki bu varyasyonlar, ücret beklentisinin artmasına neden olacaktır. Araç başka bir lokasyona taşınacaksa kaç km’lik bir yoldan bahsediyoruz? taşıtınızın tipi nedir? Bir kamyonetin çekilmesiyle bir otomobilin götürülmesi aynı şey olmadığı gibi istenecek ücret de farklı olacaktır. Bunlar ve daha nice duruma bağlı olarak Saruhanlı yol yardım fiyatları çeşitlilik göstermektedir.

Enyakin.com üzerinden Saruhanlı yol yardım fiyatları incelemesi yapmak isteyen müşterilerimiz için türlü metot var:

1- ekiplerin web sitemiz üzerindeki profillerini ziyaret ederek fiyat incelemesi yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- ekiplerin Enyakin.com tarafından kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralarını tuşlayarak ivedilikle irtibat kurabilirsiniz.

Bu alternatiflerden istediğinizi seçerek belirlediğiniz bütçeye uyan ekipten süratle Saruhanlı yol yardım yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Saruhanlı Yol Yardım Numarası

Eskiden yaşadığınız tüm kalitesiz yol yardım faaliyetlerini sizlere unutturacak profesyonellikte eğitimli ve donanımlı ekiplerle çalışmak bir çağrı uzağınızda. Tarayıcınızda Saruhanlı yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com aracılığıyla Saruhanlı yol yardım yol yardım faaliyetini alacağınız firmaya karar verdiyseniz aradığınız Saruhanlı yol yardım numarası firmaların web sitemiz üzerindeki profilinde yer almaktadır. 0850 ile başlayan numaraları tuşlayarak servisler ile direkt olarak iletişim kurabilirsiniz.

İşte Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın verdiği sayısız servisten istifade etmek bu kadar basit!

Enyakin.com, mutlu ve sağlıklı yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 24 kişi Saruhanlı ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.