Ortalama Çekici Fiyat Hesaplama Aracı

Akçaabat Trabzon
Ortahisar Trabzon
Araklı Trabzon
Arsin Trabzon
Beşikdüzü Trabzon
Çarşıbaşı Trabzon
Çaykara Trabzon
Dernekpazarı Trabzon
Düzköy Trabzon
Hayrat Trabzon
Köprübaşı Trabzon
Maçka Trabzon
Of Trabzon
Şalpazarı Trabzon
Sürmene Trabzon
Tonya Trabzon
Vakfıkebir Trabzon
Yomra Trabzon
Akçaabat Trabzon
Ortahisar Trabzon
Araklı Trabzon
Arsin Trabzon
Beşikdüzü Trabzon
Çarşıbaşı Trabzon
Çaykara Trabzon
Dernekpazarı Trabzon
Düzköy Trabzon
Hayrat Trabzon
Köprübaşı Trabzon
Maçka Trabzon
Of Trabzon
Şalpazarı Trabzon
Sürmene Trabzon
Tonya Trabzon
Vakfıkebir Trabzon
Yomra Trabzon
Tahmini Fiyat Aralığı
(- km)
En Düşük
-
Ortalama
-
En Yüksek
-

Not: Gösterilen fiyatlar genel bir fikir vermek amacıyla hesaplanmıştır. Gerçek fiyat; firmalara, araç tipine, yakıt ücretine, bölgeye ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Net fiyat bilgisi için firmalarla iletişime geçiniz.

Akay Oto Kurtarma
Yağmur Yaman
11.Ayı 358 İş
0850 309 11 28
61 Meltem Oto Kurtarıcı
Mücahit Çakıcı
2 Yıl, 1 Ay 629 İş
0850 307 93 18
Trabzon Oto Kurtarma
Selim Temel
6.Ayı 83 İş
0850 307 50 83
Ortahisar yakınlarında 1 Çekici firması bulunmaktadır.
Miraç Oto Kurtarma
Osman Bektaşoğlu
2.Yılı 146 İş
Ortahisar ilçesine 17.1 km, 19 dakika
0850 840 98 73

Ortahisar Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Çıkış: Ortahisar (Trabzon)
Varış: Odunpazarı (Eskişehir)
Araç: Ford - Ka (Otomobil)
Süre: 3 gün içinde
10.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Ortahisar (Trabzon)
Varış: Sancaktepe (İstanbul)
Araç: Mazda - B Serisi (Arazi, SUV ,Pickup)
Süre: 2 gün içinde
12.500₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Nilüfer (Bursa)
Varış: Ortahisar (Trabzon)
Araç: Fiat - Egea (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
17.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Afyonkarahisar Merkez (Afyonkarahisar)
Varış: Ortahisar (Trabzon)
Araç: BMW - 3 Serisi (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
14.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Afyonkarahisar Merkez (Afyonkarahisar)
Varış: Ortahisar (Trabzon)
Araç: BMW - 3 Serisi (Otomobil)
Süre: 3 gün içinde
14.900₺ (En uygun teklif)

Ortahisar Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakin.com bünyesinde müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz nice yol yardım desteklerinden biri olan Ortahisar çekici servisine dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ulaşım sağlayabilmektesiniz. Yurdumuzun her noktasına yetişen etkili hizmet mekanizmasıyla Enyakın; anızın yolda kalan tüm müşterilerimize kaliteli, güvenilir, hızlı ve cüzi fiyatlı hizmeti sağlar. Ortahisar çekici desteğinden yararlanmak istemekteyseniz almanız gereken tek aksiyon firmalarımızın internet sayfamızdaki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve 0850 ile başlayan numaralarını tuşlayıp irtibata geçmek. 0850’li numarayı aramak kaydıyla hızlı bir biçimde Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Enyakin.com olarak hizmet sunan her ekip hizmet verdiği sahada yetkin ve deneyimli bir kadrodan meydana gelmektedir. Talebinize uygun yol yardım ekipmanıyla birlikte istediğiniz noktaya çabukça gelerek Ortahisar çekici faaliyetimizden faydalanmanızı sağlarlar.

Ortahisar çekici desteğimize sayısız sebepten dolayı ihtiyaç duyabilirsiniz. Arabanızın yakıtı bitmiştir ve yolda kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve aracınız kullanılamayacak bir vaziyettedir, akünüz bitmiş olabilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğramışsınızdır ya da yalnızca aracınızı bir yerden başka bir yere güvenli bir biçimde çektirmek istiyor olabilirsiniz. Enyakin.com olarak olabilecek her senaryoda müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en uygun fiyatlı oto çekici servisini temin ediyoruz.

Ortahisar Oto Çekici

Kullandığınız arabanın hangi markanın hangi modeli olduğu fark etmeksizin Enyakın himayesi altındaki işletmelerden Ortahisar oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Enyakin.com, kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği işletmelerin meydana gelebilecek her ihtimale ve araba modeline/tipine uyum sağlayacak donanıma sahip olduğundan emin olur. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin yeterliliğine gösterdiğimiz ihtimam sayesinde Enyakin.com, oto çekici desteğinden yararlanmak isteyen araç sahiplerinin arabasını güvenle teslim edebileceği bir oluşum haline gelmiştir. Sağladığımız servisin efektif ve ivedi olması önemli olduğu gibi bütçe dostu olması da önem arz eder. Her daim amacımız sürücülerin masraflarını ve mağduriyetini en düşük seviyede tutmak doğrultusunda olmuştur.

Ortahisar ilçesi de bu gruba dahil olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilçesi ve ili hizmet alanımız dahilindedir. Bu da eş zamanlı olarak birçok sürücünün sorununa çözüm bulduğumuz manasına geliyor. Siz de Ortahisar oto çekici servisinden faydalanmak istiyor ancak hem cep yakmayan hem de nitelikli bir yol yardım ekibi peşindeyseniz en doğru yerdesiniz! Enyakin.com’un sizlere sunduğu bol miktarda işletme içinden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyum sağlayanı seçerek ivedilikle oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Personelin kullanıcı profillerinde bulunan 0850’li numaralar sayesinde saniyeler içinde doğrudan yetkili kişilerle görüşerek ihtiyacınız olan servisi talep edebilirsiniz. Görüştüğünüz yetkiliyle bindiğiniz aracın model ve markaya dair detaylarını da paylaşmayı aklınızdan çıkarmayınız. Böylelikle destek talebinde bulunduğunuz Ortahisar oto çekici firması, arızalanan arabanıza göre olan ekipmanı da yanlarında getirecektir.

Ortahisar Çekici Fiyatları

Birçok müşterimiz ilk olarak Ortahisar oto çekici fiyatları araştırması yaparak cep yakan işlem faturalarından kaçınmak ve cüzi fiyatlı Ortahisar oto çekici servisinden faydalanmak arzusundadır. Müşterilerinin memnuniyetini her şeyin önüne koyan Enyakın, araç sahiplerinin en nitelikli hizmeti en erişilebilir ücretlerle tedarik ettiğinden emin olur. Yol yardım platformları arasından Enyakın'ı diğer oluşumlardan ön plana çıkaran en stratejik niteliği, sadece yol yardım hizmeti veren personelin birlikte toplandığı bir platform olmayışıdır. Hizmet verdiği araç sahiplerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini en iyi biçimde tahlil ederek kendisini sürekli güncelleyen bir düzene sahip olmasıdır. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız her serviste sayısız araç sahibinde sezdiğimiz en kayda değer ortak özellik, hepsinin cüzi fiyatlı yol yardım servisi beklentisinde olmasıdır.

Son zamlardan ötürü hizmetlerinin birçoğunun ulaşılamaz olduğu bir dönemde hâlâ araç sahiplerine en uygun fiyatlı oto çekici hizmetini sağlayabilmek için beraber hizmet verdiğimiz firmalarla işlem faturalarını en alt seviyede tutabilmek için senkronize bir çalışma sürdürmekteyiz. Böylelikle Enyakın'dan temin edeceğiniz Ortahisar oto çekici servisinin tüm Ortahisar oto çekici fiyatları arasından en erişilebilir yol yardım hizmeti olacağından kuşkusuz emin olabilirsiniz.

Ayrıca birlikte faaliyet yürüttüğümüz her ekip, sağladıkları faaliyetlere dair fiyat tablosunu internet sitemizdeki profillerinde ibraz etmektedir. Böylelikle pahalıya mal olacak olan ekipleri hızlıca elimine edebilir, bütçenizi aşmayan firmayla çalışabilirsiniz.

Ortahisar Çekici Firmaları

Ortahisar çekici firmaları içindeki masraf ve hizmetin niteliği yelpazesini menfaatinize çevirmek ve en becerikli ekiplerden en uygun fiyatlı oto çekici hizmeti talep etmek istemekteyseniz Enyakın değerli müşterilerimiz için en mantıklı yer. İlk adımda belirtmeliyiz ki bir ekibin Enyakın platformu çatısı altında destek sağlayabilmesi için yerine getirmesi gereken birtakım kriterler bulunmaktadır. Bu ölçütler içinde işletmelerin hizmet verebilmek için gerekli olan teknik eğitimi almış olması, teknik becerilerini kanıtlamış olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve oluşabilecek birçok yol yardım senaryosuna uygun araç ve gerece sahip olması, sundukları hizmetler için istenen fiyat skalasının Enyakin.com’un belirlediği kısıtları aşmaması sayılabilir.

Birlikte hizmet verdiğimiz işletmelerden karşılamalarını istediğimiz kıstaslar, siz müşterilerimizin Ortahisar çekici firmaları içinde kötü olanları elimine edip en başarılı olanlardan faydalanmanızı sağlar. Ekiplerin internet sitemizdeki profillerinde yer alan her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını alıp hizmet talebinde bulunabilir, “Garaj” özelliğinden faydalanıp ilan oluşturabilirsiniz. Velev ki ekiplere detaylı konumunuzu verecek kadar lokasyona hâkim değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp çağrı hattımıza erişebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi karşılayacak olan chatbot’un yönlendirmesiyle doğrudan yol yardım hizmeti talep edebilirsiniz.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin bizden yararlandığınız sürece bütün Ortahisar çekici firmaları arasından en iyisiyle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz!

Ortahisar çekici firmaları araştırması yaptığınızda araç sahiplerine konfor sağlaması için sitemizde alan açtığımız bazı bölümler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: firmaların birçoğunun kullanıcı profillerinde daha önceden sundukları hizmetlerin, kurtardıkları araçların ve envanterlerinde bulunan alet edevatın fotoğraflarını bulabilirsiniz. Böylece ekibin ekipmanları ve sunduğu hizmetler ile ilgili olarak öngörüde bulunmanız basit bir süreç haline gelebilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: bütün işletmelerimizde olmadığını dikkate almakla birlikte birçok işletmenin ödeme yöntemi olarak kredi kartı kabul ettiğini unutmamalısınız. Aracınızla ansızın mahsur kaldığınızda yanınızda yeterli nakit bulunmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan işletmeler sayesinde bu olasılık elimine ediliyor ve her ihtimalde kolayca emniyetle ödeme yapma imkanınız oluyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen işletmenin o hafta maksimum sayıda birçok yol yardım hizmeti veren firma olduğuna işaret eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: mevzubahis ekibin Enyakın platformu çatısı altında kaç kez servis sunduğunu ifade eder. Böylelikle firmanın yetkinliği konusunda bir öngörüde bulunabilirsiniz.

5- “Puan / yorum” ibareleri: firma seçme sürecinizdeki en kuvvetli parametrelerden birisi olacağını düşünüyoruz. Firmanın daha önceki hizmetlerinden kaç puan aldığını ve önceki müşterilerin işletme hakkındaki olumlu/olumsuz fikirlerini bulabilirsiniz. Müşterilerimizin hepsini aldıkları yol yardım faaliyetini yorumlayıp puanlamaları konusunda teşvik ediyoruz. Böylelikle sonraki müşterilerimiz, seçim yaparken bu yorumları ve puanı dikkate alabilirler.

Ortahisar Çekici Numarası

Ortahisar çekici numarası arayışı içinde olan müşterilerimiz, Ortahisar çekici servisi alabileceği onlarca firma arasından belli bir ekiple irtibat kurmak istediği takdirde bahsedilen ekibin internet sayfamızdaki profilini inceleyebilir ve Enyakin.com tarafından işletmelere tahsis edilen 0850'li numaralarını arayabilir. Enyakın aracılığıyla Ortahisar çekici numarası bulmak bu kadar basit! Arzu ederseniz WhatsApp destek hattımıza bağlanarak da gerekli yönlendirmeler ardından arzu ettiğiniz servisten oto çekici servisi alabilirsiniz.

Ortahisar Oto Kurtarma

Hizmet alanımız büyüdükçe daha çok sayıda yolda kalmış araç sahibine ulaşabilmekteyiz. Çalışma alanımız çatısı altında olan Ortahisar ilçesine en ivedi, en kaliteli ve en bütçe dostu fiyatlı Ortahisar oto kurtarma servisini vermekteyiz. 7 gün 24 saat destek almak isteyen müşteriler için en mantıklı yer Enyakin.com! Oto kurtarma servisinden faydalanmak için sayısız haklı nedeniniz olabilir. Olmadık yerde havası inen lastikler, bir anda yaşanan kazalar, ansızın sıfırlanan aküler ve dahası…

Oluşabilecek birçok ihtimal için en nitelikli ve en uygun fiyatlı çözümü sunan Enyakın'ın Ortahisar oto kurtarma servisinden yararlanabilmek için almanız gereken tek aksiyon Enyakin.com çatısı altında hizmet veren firmaların profillerini gözden geçirmek ve servislerinden yararlanmak istediğiniz işletmenin 0850 ile başlayan iletişim hattını tuşlamak.

Belirttiğiniz yere ulaşan oto kurtarma ekipleri her şeyden önce başka bir kazaya sebebiyet vermemek için arabanız etrafında gereken güvenlik önlemlerini alarak sizin ve diğer sürücülerin canını tehlikeye atacak ihtimalleri ortadan kaldırırlar. Tedbirler yerine getirildikten sonra yanlarında getirdikleri oto kurtarma alet edevatıyla aracınızın mahsur kaldığınız yerden tahliyesi gerçekleştirilir. Bu durumda karşımıza iki ihtimal çıkar. Araç, hızlı bir tamir işlemiyle tekrar çalışır vaziyete gelecekse o noktada gerekli onarım işlemleri yapılır ve aracınızla rotanız doğrultusunda devam edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamayacaksa oto çekici ile birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız o noktadan başka bir noktaya nakledilir.

Ortahisar Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma servisi sağlayan işletmelerin bolluğu Ortahisar oto kurtarma fiyatları arasında da farklılığa sebep olmaktadır. Yalnızca firma sayısındaki çeşitlilikle kalmamakla birlikte arabanızın nereden taşınacağı da fiyat yelpazesinde belirleyici bir değişken olabilmektedir.

Enyakin.com çatısı altında hizmet veren tüm işletmeler, verdikleri hizmetlerin fiyat tablosuna web sitemiz üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Böylece bütçenizi aşan işletmeleri elimine ederek bütçe dostu ekibi seçebilirsiniz.

Çağrınıza yanıt veren oto kurtarma ekibinin son teknoloji ekipmanlara ve deneyimli, eğitimli personele sahip olacağından hiç endişeniz olmasın.

Ortahisar Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma dediğinizde alanında diğer firmalardan sıyrılan Enyakin.com, bu başarısını Ortahisar oto kurtarma desteği için de korumaktadır. Yol yardım platformları içindeki bu etkin konumunu da birlikte operasyon yürüttüğü profesyonel Ortahisar oto kurtarma firmaları ile sağlamaktadır. Oto kurtarma yol yardım faaliyeti tüm yol yardım destekleri içinde maksimum miktarda deneyim ve titizlik talep eden hizmettir. Aracın yerinden güvenli bir süreçle kurtarılması sadece müşterilerimiz için değil oradaki bütün sürücüler için dikkat edilecek bir noktadır. Enyakin.com, tüm Ortahisar oto kurtarma firmaları arasında özenle inceleyip en başarılı olanların Enyakın'ın geniş hizmet ağından oluşan yelpazesine katılmasına onay verir.

Bütün endişelerinize ve mağduriyetinize çizgi çekmek tek tuş uzağınızda! Endişe ve şüphelerinizi bertaraf edebilmek için firmaların web sitemizdeki profillerini gözden geçirebilirsiniz. Profillerde bulabileceğiniz müşteri incelemeleri, en stratejik karar verme aracınız olacak diye düşünmekteyiz.

kesintisiz hizmet alabileceğiniz Enyakin.com'a erişebileceğiniz yollar:

- işletmelerin web sitemizdeki profillerinde görebileceğiniz kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp irtibat hattımız (0850 303 66 66)

- internet sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Köylerden tutun da şehir merkezlerine kadar uzanan servis ağımıza erişmek bu kadar basit. Dilediğiniz bağlantı yolunu seçin ve aracın modeli ve markası fark etmeksizin Ortahisar oto kurtarma firmaları arasından en nitelikli ve en cüzi fiyatlı olan ekiple çalışmanın keyfine varın.

Ortahisar Yol Yardım

Siz her şey olması gerektiği gibi sanısına kapılırken birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız sizi ansızın arızalanıp ortada bırakabilir. Siz düzenli olarak arabanızın gerekli bakımlarını yapıyor da olsanız aracınızın lastikleri sönebilir, yakıtınız tükenebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kaza yaparak ortada kalabilirsiniz. Kısacası yol yardım desteğimize niçin gereksinim duyacağınız hiç belli olmaz. Size güzel haberlerimiz var! Enyakın, yurdun her bir yanını çatısı altına alan hizmet ağımızla Ortahisar yol yardım hizmeti almak isteyen müşterilerimizin yanında!

Kullandığınız taşıt bir ara sokaktan tutun da otoyolun ortasına kadar apansızın her yerde bozulabilir. Bu durumda bir tek siz mağdur olmazsınız, kullandığınız araç trafiğin kitlenmesine de neden oluyorsa sizin için akan zaman önem arz eder. Yol yardım ekiplerinin olabilecek en kısa sürede arızalı aracın yer aldığı noktaya ulaşarak gerekli yol yardım yardımını sağlaması gerekir. Bu; aracın çağrılan konumda onarılarak kaldığı yerden tekrar trafiğe çıkmasını sağlamak da olabilir, aracın bir oto çekici ile başka bir lokasyona nakledilmesi de olabilir.

Siz de Ortahisar yol yardım hizmeti almak için ivedilikle firmaların internet sayfamızda yer alan profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve vakit kaybetmeden arabanız için gerekli servisi temin edebilirsiniz.

Ortahisar Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin fiyat skalası birçok parametreye bağlıdır. Aracınız için çağrılan konumda bir tamirin yapılması aracı tekrar işler hale getirecek mi yoksa oto çekici yol yardım faaliyetini almanız da mı gerekli olacak? Görebileceğiniz üzere bu ihtimaller, fiyat skalasının yükselmesine yol açacaktır. Arabanız tahliye edilecekse kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? aracınızın türü nedir? Bir kamyonun çekilmesiyle bir otomobilin tahliye edilmesi aynı şey olmadığı gibi arzu edilecek ücret de farklı olacaktır. Bu kıstaslar ve daha nice değişkene göre Ortahisar yol yardım fiyatları farklılık göstermektedir.

Enyakın üzerinden Ortahisar yol yardım fiyatları incelemesi yapmak isteyen müşteriler için türlü metot var:

1- ekiplerin internet sitemizdeki profillerini inceleyerek fiyat tahkiki yapabilirsiniz.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- firmaların 0850’li numaralarını arayıp vakit kaybetmeden irtibat kurabilirsiniz.

Bu yollardan işinize geleni seçerek bütçenize uyan firmadan çabucak Ortahisar yol yardım yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Ortahisar Yol Yardım Numarası

Bizden evvel yaşadığınız tüm yetersiz yol yardım servislerini araç sahiplerine unutturacak kadar profesyonel ve donanımlı ekiplerle çalışmak bir telefon uzağınızda. Tarayıcınızda Ortahisar yol yardım numarası diye aratmak Enyakın'la son buldu.

Enyakın üzerinden Ortahisar yol yardım desteği alacağınız ekibi seçtiyseniz aradığınız Ortahisar yol yardım numarası ekiplerin internet sayfamızdaki profilinde bulunmaktadır. Firmaların kendilerine sağladığımız 0850'li numaraları tuşlayıp servisler ile ivedilikle irtibata geçebilirsiniz.

İşte yüzlerce firmadan oluşan hizmet ağıyla Enyakin.com'un sağladığı nice servisten faydalanmak bu kadar kolay!

Enyakın, mutlu ve sağlıklı yolculuklar diler!