Ortalama Çekici Fiyat Hesaplama Aracı

İpekyolu Van
Tuşba Van
Bahçesaray Van
Başkale Van
Çaldıran Van
Çatak Van
Edremit Van
Erciş Van
Gevaş Van
Gürpınar Van
Muradiye Van
Özalp Van
Saray Van
İpekyolu Van
Tuşba Van
Bahçesaray Van
Başkale Van
Çaldıran Van
Çatak Van
Edremit Van
Erciş Van
Gevaş Van
Gürpınar Van
Muradiye Van
Özalp Van
Saray Van
Tahmini Fiyat Aralığı
(- km)
En Düşük
-
Ortalama
-
En Yüksek
-

Not: Gösterilen fiyatlar genel bir fikir vermek amacıyla hesaplanmıştır. Gerçek fiyat; firmalara, araç tipine, yakıt ücretine, bölgeye ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Net fiyat bilgisi için firmalarla iletişime geçiniz.

Uslu Oto Kurtarma
Taner Uslu
2.Ayı 63 İş
0850 840 95 78
Saray Oto Kurtarma
Yunus Öz
2.Yılı 213 İş
0850 308 32 29
Alıcılar Oto Kurtarma
Erol Alıcı
2.Yılı 246 İş
0850 308 20 59
Yıldırım Oto Kurtarma
Tacettin Yıldırım
10.Ayı 97 İş
Kredi Kartı Geçerli
0850 308 34 59
Oto Tunceller
Saim Tuncel
4.Yılı 98 İş
0850 303 93 26

Van Teklif Bekleyen Çekici İşleri

Van Varışlı 2 Araç

Çıkış: Battalgazi (Malatya)
Varış: Edremit (Van)
Araç: Opel - Vectra (Otomobil)
Süre: 1 hafta içinde
12.000₺ (En uygun teklif)

Çıkış: Bağcılar (İstanbul)
Varış: Erciş (Van)
Araç: Honda - Civic (Otomobil)
Süre: 1 gün içinde
19.000₺ (En uygun teklif)

Van çekici firmaları 10 dakikada yanınızda. En ucuz fiyatlarla çekici Van ilinde hizmetinizde. Acil ve hızlı çekiciler en düşük fiyatlarla. Hemen tıkla.

Çekici firması arayışına girdiğiniz konum Van ili mi? Güvenilir bir yerdesiniz. Taşıtınızın mevcut durumunu anlayarak sizlere hizmet sağlayacak bir usta seçmek güç ve bir o kadar da önemlidir. Günlük hayattaki her vasıtanın kendisinin özelinde bir işlem süreci uygulanabilmekte ve bu sebeple de uzman çekicilerden destek alınması önerilmektedir. Bu doğrultuda ihtiyaç anında Van çekici işletmeleri ile Enyakin.com üstünden rahatlıkla görüşebilirsiniz.

Van Oto Çekici

Gittikçe artmakta olan araba kullanımları, çeşitli kazaları ve yol yardım gereksinimlerini de peşinde getirir. Bu sebep ile çekici işletmesi desteklerine ilgi artmıştır. Van oto çekici yol yardım desteği de sürücü ve taşıt sahibi olanlara fazlasıyla kolaylık ve kullanılabilir çözümler sunmaktadır. Gereksinim gördüğünüzde sizler de platformumuz yapısında yer alan Van çekici ve yol yardım işletmelerinden hizmet alırsınız.

Web sitemizde Türkiye'nin tüm şehirleri için de günceldeki bulunduğunuz yere en yakın olan yerdeki işletmeyle iletişime geçebilme fırsatı vaat edilir. Bununla birlikte, işletme sayfalarına göz gezdirebilir ve sizden önceki hizmet alanların yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sonucundaysa çekici firması seçiminizi güvenlikli bir şekilde yaparak hizmet satın almış olursunuz.

Van Çekici Fiyatları

Van çekici fiyatları birbirinden farklı bedellerde olup alınan yardımın hizmetine uygun bir yapıda saptanır. Bir çeşit misal yakın mesafeden çekici desteği gereken aracınızın olduğunu düşünelim. Bahsedilen destekleri satın almak amacıyla ödenmesi gereken hizmet bedeli 150 Türk lirası gibi bir tutara denk gelir. Şayet almayı düşündüğünüz hizmet kategorisinde, çekici desteği gereken araç ağır vasıtalar klasmanında ise bu fiyatlandırma farklı olabilir. Bahsedilen bu fiyatları etkilemekte olan kriterleri listelemek gerekirse;

  • Mevcuttaki konum ile hedef konum arasındaki yol,
  • Çekilecek olan arabanın cinsi,
  • Şehir içi ya da şehirlerarası çekici hizmeti olarak listelenebilir.

Gerek duyduğunuz hizmet için sizlerden ne kadar ücret isteneceğini öğrenmek için firma profillerini kontrol edebilirsiniz. Bunlara ilaveten, işletme profillerindeki 850'li numaralar aracılığı ile hizmet sağlayan kişilerle irtibat kurabilirsiniz.

Van Çekici Firmaları

Van çekici firmaları tüm isteklere ve gereksinimlere uyumlu olarak etraflıca bir hizmet sağlayabilmektedir. Bir tek arabaların çekilmesi işleminde değil, emniyetli olarak mevcut sürecin yönetilmesi kapsamında da fazlasıyla destek sunmaktadır. Van çekici şirketlerinin hepsinin ortak özelliği, basit irtibata geçilebilir bir yapıda olmalarıdır. Ne tür bir hizmete, hangi konumda ihtiyaç duyarsanız platformumuz yapısındaki işletmelerimizden kısa zaman içerisinde destek alabilmeniz basit ve pratiktir.

Van Çekici Numaraları

Her ilde olduğu gibi Van çekici numaraları da bütün işletmelerin kendi sayfasında yer almaktadır. Firmalara özel verilmiş olan hatlar üzerinden rahatça iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle Van çekici kategorisinden yararlanabilir ve vasıtanızı güncel yerden hedef lokasyona kolay bir şekilde çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Van Vasıta Kurtarma

Vasıtanız ile yolda kaldığınızda yahut kaza geçirmişseniz katiyen telaş olmayın. Van oto kurtarma ve çekici işletmelerimiz sizler hangi vakitte ihtiyaç duyarsanız, her zaman, neredeyseniz bir telefon uzağınızda. Enyakin.com aracılığı ile güncel bulunduğunuz konuma gönül rahatlığı ile oto kurtarma ustası çağırıp sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Van çekici hizmet kategorisinde olduğu gibi vasıta kurtarma hizmetlerinde de bütün işletmelerimiz sizlere yararlı olmak adına titiz bir şekilde seçilir. Bir tek resmi olarak kaydı olan çekicilerin kayıt olabildiği sitemizdeki tüm firmaları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Van Oto Kurtarma Fiyatları

Seçeneklerin arasında yer almakta olan Van oto kurtarma fiyatları da tıpkı çekici kategorisindeki gibi çeşitli ücretlendirmelere tâbidir. Aracınızın tam olarak nereden - nereye çekileceği de mevcut ücretleri etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Van çekici şirketlerinin profillerini görüntüleyerek kapsamlı olarak bilgi edinebilir ve bu sayede dilediğiniz desteği alabilirsiniz. Bu kısımdan rahatlık ile fiyatlandırmaları görüntüleyebilir ve firmaların profilinde yeri olan 850'li hatlar aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz.

Van Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma ve yol yardımı, hizmetlerin arasında yer alan en titiz uygulama yapılması gereken alternatifler arasında yer almaktadır. Bu neden ile de otomobilinizi teslim edebileceğiniz bir işletme bulabilmek oldukça mühimdir. Sizler de Van oto kurtarma firmaları arasından istediğinizi tercih edip alanında profesyonel kişilerden hizmet alır ve böylece problemlerinizi hızla sonuca kavuşturabilirsiniz.

Van Yol Yardım

Müşteri memnuniyetini önemseyen yapısı ile Enyakin.com Van yol yardım hizmetine pek çok zaman ve hiç beklemediğiniz yerlerde ihtiyacınız olabilmektedir. Karayolları Genel Müdürlüğü'nün işletiyor olduğu yollarda ya da özel bir otoyolda, yol yardım alanında yardım almak bir ihtiyaç olarak ortaya çıkabilmektedir. Mevcuttaki bulunduğunuz konuma yakın çekici firmalarını seçmek ve kısa zamanda problemlerinizi çözebilmek için platformumuzu kullanabilirsiniz.

Van Yol Yardım Fiyatları

7 / 24 sağlanan Van çekici hizmetindeki gibi yol yardım kategorisinde de çeşitli fiyatlandırmalar vardır. Van yol yardım fiyatları hakkında bilgi almak için Enyakin.com’daki işletmelerimizin profillerini kontrol edebilirsiniz. Bununla beraber, her işletmenin profilinde alt bölümde yer almakta olan numaradan işletmelerimizi aradıktan sonra arzu ettiğiniz yardımları kısa zamanda alabilirsiniz.

Van Yol Yardım Numarası

Kaza sonrasında veyahut yolda kalmışsanız bir araç kurtarma ustasının iletişim adreslerini bulmanız gerekmektedir. Bu tarz durumlarda işletmelerin telefonlarına ulaşmak pek de kolay olmayabilir. Van yol yardım numarası aradığınız sırada size en yakın olan konuma hizmeti veren tüm çekiciler ve aynı zamanda oto kurtarma uzmanlarına ulaşım sağlayıp titiz bir hizmet alabilirsiniz.

Van Çekici