İpekyolu yakınlarında 2 Çekici firması bulunmaktadır.
Beyda Oto Çekici
Özgür Yazcan
İpekyolu ilçesine 2.4 km
0850 303 92 74
En yakın mesafe 250 ₺
0-10 km Fiyatlar
Otomobil
250₺
Arazi, SUV, Pickup
300₺
Minivan, Panelvan
300₺
Kara Oto Kurtarma
Adem Kara
İpekyolu ilçesine 8.1 km
0850 346 44 89
En yakın mesafe 150 ₺
0-15 km Fiyatlar
Otomobil
200₺
Minivan, Panelvan
230₺
Minibüs, Midibüs
230₺
Kamyon, Kamyonet
550₺
Otobüs
750₺
Motosiklet
150₺
İpekyolu Teklif Bekleyen Çekici İşleri
İpekyolu Varışlı 1 Araç
Çıkış: Menemen (İzmir)
Varış: İpekyolu (Van)
Araç: Fiat - Egea (Otomobil)
Süre: 2 gün içinde
10 teklif verildi

İpekyolu Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın'ın muhtelif hizmetlerden oluşan yelpazesi altında müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz pek çok yol yardım desteklerinden biri olan İpekyolu çekici hizmetimize kesintisiz olarak erişebilmektesiniz. Yurdumuzun bütün il ve ilçelerine yayılan çok boyutlu servis ağımızla Enyakin.com; yolda mahsur kalan bütün müşterilerimize kaliteli, hızlı, güvenilir ve en erişilebilir fiyatlı hizmeti sunar. İpekyolu çekici hizmeti almak istiyorsanız yapacağınız tek şey birlikte çalıştığımız firmaların internet sayfamızdaki iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz profillerini incelemek ve doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını tuşlayıp firmaya bağlanmak. Doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını kullanarak direkt olarak Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Enyakin.com çatısı altında hizmet veren her işletme hizmet verdiği alanda eğitimli ve uzman personelden oluşmaktadır. Görüşme sırasında belirttiğiniz hususlar doğrultusunda en uygun yol yardım ekipmanıyla birlikte istediğiniz yere çabucak intikal ederek İpekyolu çekici servisimizden faydalanmanızı mümkün kılarlar.

İpekyolu çekici hizmetimize birçok sebepten dolayı gerek duyabilirsiniz. Arabanızın yakıtı bitebilir ve otobanın ortasında kalmış olabilirsiniz, kaza yapmış olabilirsiniz ve araç kullanılamaz hale gelmiştir, arabanızın aküsü bitmiş olabilir, arabanızın lastiklerinin azizliğine uğrayabilirsiniz ya da sadece sahip olduğunuz aracı bir yerden başka bir yere güvenle çektirmek istemiş olabilirsiniz. Enyakın platformu çatısı altında meydana gelebilecek her varyasyonda sizlere en uygun fiyatlı, en hızlı ve en kaliteli oto çekici hizmetini sunuyoruz.

İpekyolu Oto Çekici

Bindiğiniz aracın modeli ve markası fark etmeksizin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan İpekyolu oto çekici desteği alabilirsiniz. Enyakin.com, bünyesine kattığı personelin her ihtimale ve araba modeline/tipine uygunluk gösterebilecek donanıma sahip olduğundan emin olur. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz hizmetlerin kalitesine gösterdiğimiz gayret sayesinde Enyakin.com, oto çekici hizmeti almak isteyen sizlerin arabasını güvenle teslim edebileceği bir oluşum haline gelmiştir. Verilecek hizmetin ivedi ve efektif olması önem arz eden bir nokta olduğu gibi cep yakmayan olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Her zaman maksadımız müşterilerimizin zararını asgari seviyede tutmak yönünde olmuştur.

İpekyolu ilçesi de bu gruba dahil olmak üzere yurdumuzun çeşitli şehri ve ilçesi faaliyet alanımız dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok araç sahibinin problemini çözdüğümüz anlamına geliyor. Siz de İpekyolu oto çekici desteğinden yararlanmak istiyor ama hem en masrafsız hem de nitelikli bir yol yardım personeli peşindeyseniz olmanız gereken yerdesiniz! Enyakın'ın siz müşterilerimize sunduğu onlarca ekip içinden bütçeniz ve gereksinimlerinize göre olanı seçerek hızlıca oto çekici servisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmelerin internet sitemizdeki profillerinde bulabileceğiniz 0850’li numaralar kanalıyla doğrudan doğrudan firma yetkilileriyle irtibata geçip gereken servisi talep edebilirsiniz. Ekiple kullandığınız arabanın model ve markaya dair detaylarını da belirtmeyi unutmayınız. Bu sayede destek talebinde bulunduğunuz İpekyolu oto çekici ekibi, aracınıza göre olan ekipmanı da beraberinde getirecektir.

İpekyolu Çekici Fiyatları

Birçok müşterimiz doğal olarak önce İpekyolu oto çekici fiyatları incelemesi yaparak cep yakan işlem faturalarından kaçınmak ve bütçe dostu İpekyolu oto çekici hizmeti talep etmek istiyor. Müşterilerinin mutluluğunu her şeyin önüne koyan Enyakin.com, siz değerli müşterilerimizin en başarılı desteği en erişilebilir fiyatlarla aldığından emin olur. Yol yardım platformları arasından Enyakın'ı diğer platformlardan ayrıştıran en değerli niteliği, sadece yol yardım hizmeti veren işletmelerin birlikte bir araya getirildiği bir veri tabanı olmamasıdır. Hizmet verdiği araç sahiplerinin ihtiyaçlarını ve dileklerini eksiksiz yöntemlerle tahlil ederek kendisini daima iyileştiren bir bünyeye sahip olmasıdır. Müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyduğumuz her hizmette pek çok müşterimizde gördüğümüz en kayda değer müşterek özellik, tüm araç sahiplerinin cüzi fiyatlı hizmet arayışında olmasıdır.

Son zamlardan ötürü birçok hizmetin erişilemez olduğu bir dönemde bile müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici yardımını sunmak için birlikte hizmet verdiğimiz firmalarla fiyatları en düşük seviyede tutabilmek için eş güdümlü bir çalışma sürdürmekteyiz. Böylece size sağlayacağımız İpekyolu oto çekici desteğinin bütün İpekyolu oto çekici fiyatları arasında en bütçe dostu yol yardım hizmeti olacağından yüzde yüz emin olabilirsiniz.

Ayrıyeten Enyakin.com çatısı altında birlikte iş yaptığımız bütün firmalar, verdikleri hizmetlere dair maliyet bilgisini internet sitemizdeki profillerinde yayınlamaktadır. Böylece bütçenizi zorlayan firmaları doğrudan seçenekleriniz arasından çıkarabilir, cebinize uygun olan işletmeyle çalışabilirsiniz.

İpekyolu Çekici Firmaları

İpekyolu çekici firmaları arasındaki fiyat, hizmet kalitesi ve güvenilirliği çeşitliliğini avantajınıza çevirmek ve en yetkin ekiplerden en uygun fiyatlı oto çekici hizmetinden faydalanmak istemekteyseniz Enyakin.com araç sahipleri için en mantıklı yer. İlk adım olarak açıkça belirtmeliyiz ki bir firmanın Enyakin.com bünyesinde hizmet verme yetkisi olması için karşılayabilmesi gereken birtakım kriterler bulunmaktadır. Bunlar arasından firmaların gerekli eğitimlerden geçmiş olması, teknik becerilerini kanıtlamış olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve olası her yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak donanıma sahip olması, sağladıkları teknik destek için talep edilen fiyatın Enyakın tarafından belirlenen kısıtları aşmaması diyebiliriz.

Beraber çalıştığımız firmalardan sağlamalarını beklediğimiz kıstaslar, siz müşterilerimizin İpekyolu çekici firmaları arasından kötü olanları elimine edip en nitelikli olanlardan yararlanmanızı mümkün kılar. Personelin profillerinde yer alan her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını alıp hizmet talebinde bulunabilir, “Garaj” özelliğini kullanarak ilan yayınlayabilirsiniz. Şayet personele tam konumunuzu verecek kadar konuma vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza erişebilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un talimatlarıyla doğrudan yol yardım servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Hangi usulü seçerseniz seçin Enyakin.com’dan hizmet aldığınız sürece bütün İpekyolu çekici firmaları arasından en niteliklisiyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

İpekyolu çekici firmaları incelemesi yapmaya çalışırken sizlere rahatlık sağlaması için sitemizde yer açtığımız bazı özellikler var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: birçok işletmenin internet sitemizdeki profillerinde daha önceden verdikleri hizmetlerin, kurtardıkları taşıtların ve ellerinde bulunan ekipmanların fotoğraflarını bulabilirsiniz. Böylece ekibin sunduğu hizmetler ve ekipmanları konusunda fikir edinmeniz kolaylaşabilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: tüm ekiplerimizde olmadığını dikkate almakla birlikte firmaların birçoğunun ödeme usulü olarak kredi kartı tercih ettiğini bilmelisiniz. Aracınızla durup dururken ortada kaldığınızda yanınızda yeterli nakit bulunmayabilir. Kredi kartı opsiyonu sağlayan ekipler sayesinde bu hikaye elimine ediliyor ve her ihtimalde basit bir şekilde emniyetle ödeme yapabiliyorsunuz.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: adı geçen servisin o hafta en çok hizmet sağlayan firma olduğunu belirtir.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: adı geçen firmanın Enyakin.com çatısı altında kaç kez yol yardım hizmeti sunduğunu sembolize eder. Bu sayede firmanın başarısı ile ilgili olarak bir öngörüde bulunma şansınız olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: firma seçme aşamasındaki en değerli hususlardan birisi olabileceğini düşünmekteyiz. Firmanın sizden önceki hizmetlerinin ortalama ne kadar beğenildiğini ve eski müşterilerin ekiple ilgili negatif ve pozitif tahlillerini görebilirsiniz. Tüm müşterilerimizi aldıkları yol yardım faaliyetini puanlayıp yorumlamaları konusunda yönlendiriyoruz. Bu sayede kendilerinden sonra gelen araç sahipleri, seçim yaparken bu puan ve yorumları referans alabilirler.

İpekyolu Çekici Numarası

İpekyolu çekici numarası bulmaya çalışan sürücüler, İpekyolu çekici hizmeti temin edebileceği onlarca işletme arasında belli bir işletmeyle iletişim kurmak istediği takdirde adı geçen işletmenin internet sayfamızdaki profilini inceleyebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakin.com sayesinde İpekyolu çekici numarası bulmak bu kadar kolay! İsterseniz WhatsApp çağrı hattımıza bağlanarak da gerekli yönlendirmeler ardından dilediğiniz ekipten oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

İpekyolu Oto Kurtarma

Faaliyet alanımız büyüdükçe daha fazla yardım isteyen araç sahibine ulaşabilmekteyiz. Faaliyet alanımız kapsamında olan İpekyolu ilçesine nitelikli, yetkin ve en bütçe dostu fiyatlı İpekyolu oto kurtarma hizmetini vermekteyiz. Zaman fark etmeksizin destek almak isteyen müşterilerimiz için en mantıklı yer Enyakın! Oto kurtarma hizmeti almak için nice haklı nedeniniz olabilir. Olur olmaz yerde patlayan lastikler, bir anda yaşanan kazalar, ansızın tükenen aküler ve dahası…

Olabilecek her ihtimal için en hızlı ve en efektif çözümü sağlayan Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın İpekyolu oto kurtarma hizmetinden istifade edebilmek için tek yapmanız gereken Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin profillerini incelemek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz servisin 0850 ile başlayan iletişim hattını tuşlamak.

Arzu ettiğiniz lokasyona ulaşan oto kurtarma ekipleri her şeyden önce başka bir kazaya sebep olmamak için kullandığınız taşıt etrafında gereken emniyet tedbirlerini alarak diğer araç sahiplerinin ve sizin emniyette olmasını sağlarlar. Önlemler alındıktan sonra yanlarında getirdikleri oto kurtarma ekipmanlarıyla arabanızın mahsur kaldığınız yerden tahliyesi sağlanır. Bu noktada önümüze iki farklı durum çıkmaktadır. Arabanız, basit onarım işlemleriyle yeniden iş görür vaziyete gelecekse o noktada gereken tamir işlemleri yapılır ve aracınızla rotanıza devam edebilirsiniz. Eğer bu ihtimaller dahilinde değilse oto çekici ile aracınız tahliye edilir.

İpekyolu Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma servisi sağlayan personelin geniş bir yelpazeye yayılması İpekyolu oto kurtarma fiyatları arasında da farklılığa sebebiyet vermektedir. Sadece firma çeşitliliğiyle sınırlanmamakla birlikte aracınızın hangi konumdan çekileceği de fiyat skalasında belirleyici bir parametre olmaktadır.

Enyakin.com'un geniş hizmet yelpazesi altında hizmet sunan tüm ekipler, gerçekleştirdikleri faaliyetlerin fiyat tablosuna internet sayfamız üzerindeki profillerinde yer vermektedirler. Bu sayede kafanızdaki fiyat aralığına uymayan ekipleri eleyip bütçenizi aşmayan firmayı seçebilirsiniz.

Çağrınıza yanıt veren oto kurtarma ekibinin son teknoloji araç gereçlere ve yeterli teknik deneyime, eğitime personele sahip olacağından hiç şüpheniz olmasın.

İpekyolu Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiği vakit alanında ön plana çıkan Enyakin.com, bu başarısını İpekyolu oto kurtarma servisi için de korumaktadır. Bu iddiasını da birlikte hizmet verdiği alanında kendini kanıtlamış İpekyolu oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma servisi bütün yol yardım servisleri arasında en fazla derecede deneyim ve özen talep eden hizmettir. Arızalı arabanın yerinden tehlikesiz bir süreçle kurtarılması yalnızca sürücüler için değil oradaki tüm araç sahipleri için önem arz eder. Enyakın, bütün İpekyolu oto kurtarma firmaları arasında özenle inceleyip en iyi ve en güvenilir olan işletmelerin Enyakin.com çatısı altına katılmasına izin verir.

Bütün karasızlığınıza ve mağduriyetinize çizgi çekmek tek tuş uzağınızda! Kuşku ve endişelerinizi gidermek için ekiplerin web sitemizdeki profillerini tetkik edebilirsiniz. Profillerde görebileceğiniz puan ve yorumlar, en belirgin referans kaynağınız olabilir.

Enyakın'a erişebileceğiniz kanallar:

- personelin internet sitemizdeki profillerinde bulunan kendilerine tahsis edilen 0850'li numaralar

- WhatsApp irtibat kanalımız (0850 303 66 66)

- internet sitemiz üzerindeki “Teklif al” formu

Kırsaldan metropole kadar uzanan hizmet ağımıza ulaşmak bu kadar basit. Talep ettiğiniz iletişim biçimini seçin ve arabanın marka ve model bilgisi gözetilmeksizin İpekyolu oto kurtarma firmaları içinde en güvenilir ve kaliteli olan işletmeyle çalışmanın tadını çıkarın.

İpekyolu Yol Yardım

Siz ortada hiçbir sıkıntı yok diye düşünürken arabanız sizi aniden ortada bırakabilir. Siz düzenli olarak arabanızın bakımlarını yapıyor da olsanız arabanızın lastiği patlayabilir, yakıtınız tükenebilir, arabanızın anahtarı kaybolabilir, kaza yapıp yolun ortasında kalakalırsınız. Uzun lafın kısası yol yardım servisimize niçin ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Hiç endişelenmeyin! Enyakın, yurdumuzun her bir yanını çatısı altına alan hizmet düzeniyle İpekyolu yol yardım servisi talebinde bulunmak arzusunda olan değerli müşterilerimizin yanında!

Aracınız bir ara sokaktan tutun da otoyolun ortasına kadar aniden her yerde arızalanabilir. Bu noktada sadece siz zarar görmezsiniz, kullandığınız taşıt trafiğin tıkanmasına da sebep olduysa sizin için akan zaman önem arz eder. Yol yardım ekiplerinin ihtimal dahilinde olan en kısa sürede problemli arabanın yer aldığı noktaya gelerek istediğiniz yol yardım hizmetini sunması gerekir. Bu; arızalı arabanın çağrılan konumda tamir edilerek kaldığı yerden tekrar yoluna devam etmesini sağlamak da olabilir, arızalı arabanın bir oto çekici ile başka bir konuma nakledilmesi de olabilir.

Siz de İpekyolu yol yardım hizmeti talep etmek için zaman geçirmeden ekiplerin internet sayfamızda bulabileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını tuşlayabilir ve direkt olarak arabanız için lazım olan desteği alabilirsiniz.

İpekyolu Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım yol yardım faaliyetinin ücret aralığı pek çok etmene bağlıdır. Kullandığınız taşıt için o noktada bir tamirin yapılması aracı tekrar işler hale getirecek mi yoksa oto çekici hizmeti almanız da mı lazım olacak? Görebileceğiniz üzere bu olasılıklar, fiyatın artmasına yol açacaktır. Arabanız başka bir konuma nakledilecekse kaç km’lik bir yoldan bahsediyoruz? arabanızın türü nedir? Bir tırın taşınmasıyla bir otomobilin götürülmesi aynı şey olmadığı gibi beklenecek ücret de farklı olacaktır. Bunlar ve daha türlü parametreye göre İpekyolu yol yardım fiyatları değişmektedir.

Enyakin.com aracılığıyla İpekyolu yol yardım fiyatları tahkiki yapmak isteyen araç sahipleri için türlü yol var:

1- işletmelerin web sitemizdeki profillerini ziyaret ederek fiyat tahkiki yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız üzerinden form doldurabilirsiniz.

3- işletmelerin kişisel olan 0850'li numaralarını tuşlayarak saniyeler içinde irtibat kurabilirsiniz.

Bu yöntemlerden istediğinizi seçerek bütçenize uyan servisten çabucak İpekyolu yol yardım servisi temin edebilirsiniz.

İpekyolu Yol Yardım Numarası

Eskiden yaşadığınız tüm negatif yol yardım faaliyetlerini sizlere unutturacak kadar profesyonel ve donanımlı personellerle çalışmak bir telefon uzağınızda. Orada burada İpekyolu yol yardım numarası diye aratmanıza artık gerek kalmıyor.

Enyakin.com aracılığıyla İpekyolu yol yardım yol yardım faaliyetini alacağınız ekibi seçtiyseniz aradığınız İpekyolu yol yardım numarası işletmelerin web sitemiz üzerindeki profilinde yer almaktadır. 0850'li numarayı tuşlayarak işletmeler ile hızlı bir biçimde irtibata geçebilirsiniz.

İşte Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın verdiği çeşitli hizmetten faydalanmak çocuk oyuncağı!

Enyakin.com, neşeli ve emniyetli yolculuklar diler!

Bugün ne oldu?

Son 24 saatte 5 kişi İpekyolu ilçesinde çekici aradı.

Fiyat Teklifi Al!

Enyakin.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.