Gevaş Çekici

Gevaş Çekici

Ortalama Çekici Fiyat Hesaplama Aracı

İpekyolu Van
Tuşba Van
Bahçesaray Van
Başkale Van
Çaldıran Van
Çatak Van
Edremit Van
Erciş Van
Gevaş Van
Gürpınar Van
Muradiye Van
Özalp Van
Saray Van
İpekyolu Van
Tuşba Van
Bahçesaray Van
Başkale Van
Çaldıran Van
Çatak Van
Edremit Van
Erciş Van
Gevaş Van
Gürpınar Van
Muradiye Van
Özalp Van
Saray Van
Tahmini Fiyat Aralığı
(- km)
En Düşük
-
Ortalama
-
En Yüksek
-

Not: Gösterilen fiyatlar genel bir fikir vermek amacıyla hesaplanmıştır. Gerçek fiyat; firmalara, araç tipine, yakıt ücretine, bölgeye ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Net fiyat bilgisi için firmalarla iletişime geçiniz.

Gevaş yakınlarında 3 Çekici firması bulunmaktadır.
Alıcılar Oto Kurtarma
Erol Alıcı
2.Yılı 246 İş
Gevaş ilçesine 27.2 km, 25 dakika
0850 308 20 59
Saray Oto Kurtarma
Yunus Öz
2.Yılı 213 İş
Gevaş ilçesine 34.2 km, 32 dakika
0850 308 32 29
Kara Oto Kurtarma
Haftanın Başarılı Firması
Adem Kara
3.Yılı 1135 İş
Kredi Kartı Geçerli
Gevaş ilçesine 37.8 km, 38 dakika
0850 346 44 89
En yakın mesafe 150 ₺
0-15 km Fiyatlar
Otomobil
200₺
Minivan, Panelvan
230₺
Minibüs, Midibüs
230₺
Kamyon, Kamyonet
550₺
Otobüs
750₺
Motosiklet
150₺

Gevaş Çekici hizmetine mi ihtiyacınız var? Türkiye'nin en büyük araç hizmet verenler ailesinde güvenilir ve ekonomik firmalar ENYAKIN'da

Enyakın platformu olarak vermekten gurur duyduğumuz türlü yol yardım desteklerinden biri olan Gevaş çekici servisine haftanın 7 günü saat fark etmeksizin ulaşım sağlayabilmektesiniz. Yurdun birçok noktasına genişleyen etkili hizmet mekanizmasıyla Enyakın; aracı aniden bozulan tüm taşıt sahiplerine kaliteli, hızlı, güvenilir ve bütçe dostu hizmeti verir. Gevaş çekici servisinden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey birlikte çalıştığımız firmaların internet sitemizdeki iletişim ve daha birçok bilginin yer aldığı profillerini ziyaret etmek ve her firmaya özel olarak tahsis edilen 0850'li numaralarını tuşlayarak irtibat kurmak. 0850 ile başlayan numaralarını kullanmak kaydıyla hızlı bir biçimde Enyakin.com bünyesi altında hizmet veren firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Enyakın platformu olarak hizmet sunan her ekip alanında eğitimli ve uzman işçilerden oluşmaktadır. Talebinize uygun yol yardım ekipmanlarını da beraberinde getirerek dilediğiniz konuma tez elden ulaşarak Gevaş çekici desteğimizden yararlanabilmenizi sağlarlar.

Gevaş çekici hizmetimize birçok nedenden ötürü gerek duyabilirsiniz. Benzininiz tükenmiş olabilir ve ıssız bir yerde kalmış olabilirsiniz, beklenmedik bir kazaya karışmış olabilirsiniz ve birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız kullanılamaz hale gelmiştir, arabanızın aküsü bitebilir, sağlam olduğunu düşündüğünüz lastiklerinizin azizliğine uğramış olabilirsiniz yahut sadece sahip olduğunuz aracı bir noktadan başka bir noktaya emniyetli bir şekilde çektirmek istemiş olabilirsiniz. Enyakın platformu çatısı altında her türlü hikayede sevgili müşterilerimize en uygun fiyatlı, en hızlı ve en kaliteli oto çekici yardımını sunuyoruz.

Gevaş Oto Çekici

Taşıtınızın hangi markanın hangi modeli olduğu fark etmeksizin bizden Gevaş oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Enyakın, kendi platformu altında çalışmasına izin verdiği işletmelerin olası her ihtimale ve araba modeline/tipine uygunluk gösterebilecek ekipmana sahip olduğundan emin olur. Vermekten gurur duyduğumuz hizmetlerin niteliğine gösterdiğimiz gayret sayesinde Enyakin.com, oto çekici desteğinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin arabasını güvenle teslim edebileceği bir firma olmuştur. Sağlanacak hizmetin hızlı ve kaliteli olması önem arz ettiği gibi cüzi fiyatlı olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Daima maksadımız müşterilerimizin masraflarını ve mağduriyetini asgari seviyede tutmak yönünde olmuştur.

Gevaş ilçesi de bunun bir parçası olmak üzere ülkemizin çeşitli şehri ve ilçesi faaliyet alanımız dahilindedir. Bu da senkronik olarak birçok müşterimizin sorununa çözüm bulduğumuz manasına geliyor. Siz de Gevaş oto çekici servisinden faydalanmak istiyor lakin hem cüzi fiyatlı hem de nitelikli bir yol yardım işletmesi arayışı içindeyseniz olmanız gereken yerdesiniz! Enyakın'ın size sunduğu sayısız işletme içinden gereksinim ve bütçenize göre olanı seçip dakikalar içinde oto çekici desteği talep etmeniz mümkün.

Ekiplerin kullanıcı profillerinde yer alan 0850’li numaralar kanalıyla hızlıca doğrudan yetkili kişilerle iletişim kurup ihtiyacınız olan hizmeti talep edebilirsiniz. İşletmeyle arabanızın model ve markaya dair detaylarını da iletmeyi aklınızdan çıkarmayınız. Böylece yanınıza gelen Gevaş oto çekici firması, arızalanan aracınıza en uyumlu olan ekipmanı da kendileriyle birlikte getirecektir.

Gevaş Çekici Fiyatları

Müşterilerimizin çoğu haklı olarak önce Gevaş oto çekici fiyatları incelemesi yaparak cep yakan işlem faturalarından kaçınmak ve en erişilebilir fiyatlı Gevaş oto çekici servisinden faydalanmak istiyor. Müşterilerinin onayını her şeyin önüne koyan Enyakin.com, araç sahiplerinin en başarılı desteği en bütçe dostu ücretlerle temin ettiğinden emin olur. Enyakin.com olarak bizleri diğer platformlardan öne çıkaran en bariz özelliği, sadece yol yardım servisi sağlayan ekiplerin bir arada derlendiği bir veri tabanı olmamasıdır. Hizmet verdiği araç sahiplerinin ihtiyaçlarını ve dileklerini eksiksiz şekilde gözden geçirerek kendisini sürekli iyileştiren bir strüktüre sahip olmasıdır. Sunduğumuz her hizmette binlerce araç sahibinde gözlemlediğimiz en bariz ortak özellik, bütün araba sahiplerinin bütçe dostu servis aramasıdır.

Son zamlardan ötürü hizmetlerinin birçoğunun ulaşılamaz olduğu bu dönemde bile müşterilerimize, en uygun fiyatlı oto çekici servisini sunmak için birlikte çalıştığımız firmalarla işlem faturalarını en alt seviyede tutabilmek hedefiyle eş güdümlü bir çalışma sürdürmekteyiz. Böylelikle vereceğimiz Gevaş oto çekici hizmetinin tüm Gevaş oto çekici fiyatları arasından cep yakmayan hizmet olacağından tamamen emin olabilirsiniz.

Ayrıca birlikte hizmet verdiğimiz her işletme, verdikleri servislere dair ücret tablosunu kullanıcı profillerinde paylaşmaktadır. Bu sayede pahalıya mal olacak olan ekipleri doğrudan seçenekleriniz arasından çıkarabilir, cebinize uygun olan işletmeyle çalışabilirsiniz.

Gevaş Çekici Firmaları

Gevaş çekici firmaları arasındaki maliyet ve kalite çeşitliliğini avantajınıza çevirmek ve en iyi ekiplerden en uygun fiyatlı oto çekici servisinden faydalanmak istemekteyseniz Enyakin.com aracına ve cebine önem verenler için en doğru platform. Haklı olarak önce dile getirmeliyiz ki bir işletmenin Enyakin.com çatısı altında hizmet verme yetkisi olması için yerine getirmesi beklenilen birtakım kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler içinde personelin hizmet verebilmek için gerekli olan teknik eğitimi almış olması, hizmet verdiği alanda yeteri kadar tecrübe edinmiş olması, çeşitli marka ve modeldeki araçlara ve olabilecek her yol yardım senaryosuna uyum sağlayacak araç ve gerece sahip olması, sundukları hizmetler için istenen ücret skalasının Enyakin.com’un belirlediği kısıtları aşmaması diyebiliriz.

Beraber hizmet verdiğimiz işletmelerden karşılamalarını beklediğimiz kriterler, değerli müşterilerimizin Gevaş çekici firmaları arasında kötü olanları elimine ederek en iyi olanlardan faydalanmanızı sağlar. İşletmelerin sitemizde bulunan kullanıcı profillerinde bulunan doğrudan firmayla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz 0850'li numaralarını alıp hizmet talebinde bulunabilir, “Garaj” özelliğini kullanarak ilan oluşturabilirsiniz. Şayet firmalara açık adresinizi iletecek kadar konuma vakıf değilseniz 0850 303 66 66 numaralı WhatsApp destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan chatbot’un talimatlarıyla saniyeler içinde yol yardım servisi talep edebilirsiniz.

Hangi usulü seçerseniz seçin Enyakin.com bünyesi altındaki firmalardan faydalandığınız sürece bütün Gevaş çekici firmaları içinde en kalitelisiyle çalışacağınızdan hiç endişeniz olmasın!

Gevaş çekici firmaları incelemesi yaptığınızda size rahatlık sunması için sitemizde alan açtığımız bazı kısımlar var. Bunlar:

1- Fotoğraflar: birçok işletmenin profillerinde daha önceden sağladıkları hizmetlerin, kurtardıkları arabaların ve ellerinde bulunan araç gereçlerin fotoğraflarını görebilirsiniz. Böylece servisin ekipmanları ve sunduğu hizmetler hakkında öngörüde bulunmanız basit bir süreç haline gelebilir.

2- “Kredi kartı geçerlidir” İbaresi: tüm işletmelerimizde göz önünde bulundurmakla birlikte firmaların birçoğunun ödeme yöntemi olarak kredi kartı kabul ettiğini bilmelisiniz. Arabanızla ansızın ortada kaldığınızda yanınızda yeterince nakit bulunmayabilir. Kredi kartı geçerli olan işletmeler sayesinde bu ihtimal eleniyor ve her ihtimalde meşakkatsiz bir şekilde emniyetle ödeme yapma imkanınız oluyor.

3- “Haftanın başarılı firması” İbaresi: bahsedilen servisin o hafta azami sayıda servis sağlayan firma olduğuna işaret eder.

4- “Başarılı iş sayısı” İbaresi: bahsi geçen servisin Enyakın platformu olarak kaç kez hizmet sağladığını işaret eder. Böylece ekibin tercih edilebilirliği konusunda bir öngörüde bulunabilme seçeneğiniz olur.

5- “Puan / yorum” ibareleri: karar verme evresindeki en değerli etkenlerden birisi olacağını düşünmekteyiz. Servisin daha önceki hizmetlerinin ortalama ne kadar beğenildiğini ve sizden önce firmayla birlikte çalışmış müşterilerin işletmeyle ilgili olumlu/olumsuz yorumlarını bulabilirsiniz. Müşterilerimizin hepsini aldıkları hizmeti puanlayıp yorumlamaları konusunda teşvik ediyoruz. Böylece sonraki müşteriler, seçimde bulunurken bu değerlendirmeleri referans alabilirler.

Gevaş Çekici Numarası

Gevaş çekici numarası bulmaya çalışan müşteriler, Gevaş çekici servisi temin edebileceği yüzlerce ekip içinde belirli bir ekiple iletişime geçmek istediği takdirde bahsi geçen işletmenin internet sitemizdeki profilini görüntüleyebilir ve 0850'li numarasını arayabilir. Enyakin.com sayesinde Gevaş çekici numarası bulmak çocuk oyuncağı! İsterseniz WhatsApp iletişim hattımıza bağlanarak da gerekli yönlendirmeler sonrasında belirttiğiniz işletmeden oto çekici yol yardım faaliyetini alabilirsiniz.

Gevaş Oto Kurtarma

Hizmet alanımız genişledikçe daha çok yolda kalmış araç sahibine ulaşabilmekteyiz. Servis bölgemiz kapsamında olan Gevaş ilçesine nitelikli, yetkin ve en uygun fiyatlı Gevaş oto kurtarma servisini sunmaktayız. Zaman fark etmeksizin destek almak isteyen müşterilerimiz için en doğru adres Enyakın! Oto kurtarma servisinden faydalanmak için sayısız sebebiniz olabilir. Olmadık yerde havası inen lastikler, bir anda yaşanan kazalar, ansızın tükenen aküler ve dahası…

Karşılaşılabilecek her çeşit ihtimal için en hızlı ve en efektif çözümü veren Enyakın'ın Gevaş oto kurtarma yardımından yararlanabilmek için yapacağınız tek şey Enyakın bünyesinde servis sağlayan işletmelerin profillerini ziyaret etmek ve hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz firmanın 0850’li irtibat numarasını tuşlamak.

İstediğiniz konuma intikal eden oto kurtarma ekipleri öncelikle başka bir kazaya neden olmamak için kullandığınız taşıt etrafında gerekli güvenlik tedbirlerini alarak diğer sürücülerin ve sizin canını tehlikeye atacak ihtimalleri ortadan kaldırırlar. Güvenlik tedbirleri alındıktan sonra kendileriyle birlikte getirdikleri oto kurtarma alet edevatıyla taşıtınızın bulunduğunuz noktadan nakli gerçekleştirilir. Burada önümüze iki ihtimal çıkmaktadır. Araç, basit bir onarımla yeniden işler kondisyona gelecekse o noktada gereken tamir işlemleri yapılır ve arabanızla yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer bu mümkün değilse oto çekici ile kullandığınız araç tahliye edilir.

Gevaş Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarma hizmeti sunan firmaların çeşitliliği Gevaş oto kurtarma fiyatları arasında da geniş fiyat aralığına sebebiyet vermektedir. Yalnızca firma bolluğuyla kalmamakla birlikte aracınızın nereden çekileceği de fiyat skalasında belirleyici bir unsur olabilmektedir.

Enyakin.com bünyesinde yer alan tüm ekipler, verdikleri hizmetlerin ücret bilgisine internet sitemizdeki profillerinde yer vermektedirler. Böylelikle kafanızdaki fiyat aralığına uymayan servisleri elimine ederek bütçe dostu firmayı seçebilirsiniz.

Çağrınıza yanıt veren oto kurtarma ekibinin gelişmiş ekipmanlara ve deneyimli, eğitimli personele sahip olacağından hiç endişeniz olmasın.

Gevaş Oto Kurtarma Firmaları

Oto kurtarma denildiğinde hizmet verdiği alanda diğer platformların önüne geçen Enyakın, bu iddiasını Gevaş oto kurtarma desteği için de devam ettirmektedir. Bu iddiasını da bünyesine kattığı alanında yetkin Gevaş oto kurtarma firmaları ile mümkün kılmaktadır. Oto kurtarma hizmeti, tüm yol yardım hizmetleri içinde azami itina ve tecrübe gerektiren servistir. Problemli arabanın bulunduğu noktadan tehlikesiz bir süreçle kurtarılması sadece müşteriler için değil oradaki bütün araç sahipleri için dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Enyakın, tüm Gevaş oto kurtarma firmaları arasından ince eleyip sık dokuyup en yetkin, nitelikli olan firmaların Enyakin.com çatısı altına katılmasına izin verir.

Bütün endişelerinize ve mağduriyetinize son vermek bir çağrı uzağınızda! Kuşku ve endişelerinizi giderebilmek için personelin web sitemizdeki profillerini gözden geçirebilirsiniz. Profillerde bulabileceğiniz yorumlar ve puan, en kayda değer referans kaynağınız olacağına inanıyoruz.

bize erişebileceğiniz irtibat kanalları:

- personelin web sitemizdeki profillerinde bulabileceğiniz 0850’li numaralar

- WhatsApp irtibat hattımız (0850 303 66 66)

- internet sayfamız üzerindeki “Teklif al” formu

Kırsaldan metropole kadar uzanan hizmet ağımıza ulaşmak çocuk oyuncağı. Dilediğiniz irtibat şeklini seçin ve arabanın modeli ve markası fark etmeksizin Gevaş oto kurtarma firmaları arasından en kaliteli ve güvenilir olan işletmeyle çalışmanın keyfine varın.

Gevaş Yol Yardım

Siz her şey sorunsuz zannederken aracınız sizi yolun ortasında bırakabilir. Siz düzenli olarak taşıtınızın gerekli bakımlarını yapıyor da olsanız lastikleriniz sönebilir, yakıtınız tükenebilir, taşıtınızın anahtarı kaybolabilir, kaza yapıp ortada kalabilirsiniz. İşin özü yol yardım hizmetine ne zaman ve nerede gereksinim duyacağınız hiç belli olmaz. Size güzel haberlerimiz var! Enyakın, Ülkenin her bölgesini çatısı altına alan hizmet ağıyla Gevaş yol yardım desteği almak isteyen sizlerin yanında!

Aracınız bir ara sokaktan tutun da otoyolun ortasına kadar apansızın her yerde arızalanabilir. Bu noktada sadece siz zarar görmezsiniz, kullandığınız taşıt trafiğin tıkanmasına da sebep oluyorsa sizin için geçen her saniye dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Yol yardım ekiplerinin mümkün olan en kısa sürede arızalı arabanın olduğu lokasyona gelip gereken yol yardım yardımını vermesi gerekir. Bu; arızalı arabanın orada tamir edilerek kaldığı yerden tekrar yola çıkmasını sağlamak da olabilir, arızalı arabanın bir oto çekici ile başka bir lokasyona tahliye edilmesi de olabilir.

Siz de Gevaş yol yardım hizmetinden faydalanmak için çabucak firmaların web sayfamızda görebileceğiniz profillerindeki 0850’li numaralarını çaldırabilir ve doğrudan kullandığınız araç için arzu ettiğiniz hizmeti temin edebilirsiniz.

Gevaş Yol Yardım Fiyatları

Bir yol yardım hizmetinin fiyat yelpazesi nice değişkene bağlıdır. Kullandığınız araç için çağrılan konumda bir tamirin yapılması yeterli bir çözüm mü yoksa oto çekici servisi almanız da mı gerekecek? Fark edebileceğiniz üzere bu, ücret skalasının artmasına neden olacaktır. Birkaç dakika önce sapasağlam olan arabanız götürülecekse kaç km’lik bir rotadan bahsediyoruz? arabanızın tipi nedir? Bir kamyonun çekilmesiyle bir otomobilin çekilmesi aynı şey olmadığı gibi arzu edilecek ücret de farklı olacaktır. Bu kriterler ve daha türlü unsura bağlı olarak Gevaş yol yardım fiyatları farklılaşmaktadır.

Enyakin.com üzerinden Gevaş yol yardım fiyatları araştırması yapmak isteyen müşterilerimiz için birçok yol var:

1- işletmelerin internet sitemizdeki profillerini ziyaret ederek fiyat tahkiki yapmanız mümkün.

2- “Garaj” uygulamamız aracılığıyla form doldurabilirsiniz.

3- işletmelerin kişisel olan 0850'li numaralarını tuşlayıp saniyeler içinde iletişim kurabilirsiniz.

Bu alternatiflerden arzu ettiğinizi seçerek kafanızdaki fiyat aralığına uyum sağlayan firmadan anında Gevaş yol yardım yol yardım faaliyetini temin edebilirsiniz.

Gevaş Yol Yardım Numarası

Eskiden yaşadığınız tüm kötü yol yardım faaliyetlerini siz müşterilerimize unutturacak kadar yetenekli ve donanımlı personellerle çalışmak tek tuş uzağınızda. Orada burada Gevaş yol yardım numarası diye aratmanıza gerek yok.

Enyakın üzerinden Gevaş yol yardım yol yardım faaliyetini alacağınız ekibe karar verdiyseniz aradığınız Gevaş yol yardım numarası firmaların web sitemiz üzerindeki profilinde yer alır. Firmaların kendilerine sağladığımız 0850'li numaraları arayarak ekipler ile hızlıca irtibata geçebilirsiniz.

İşte Türkiye'nin büyük yol yardım platformu olan Enyakın'ın sunduğu çeşitli hizmetten istifade etmek bu kadar basit!

Enyakin.com, güvenli ve huzurlu yolculuklar diler!